Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Silvisa ,no ja sa mám celkom v poho, neviem či som to verejne spomýnala,že som vizážistkou a kozmetickou poradkynou Mary Kay, takže časova flexibilita ma teší. Manželský život je super, aj ked by som privítala viac času s manželom(robí 11hod.denne a teraz cez sviatky bude aj sobotu a nedelu do 18tej večera :-| ),takže tak. Tie plné Polské trhy ti verím-zažila som ich na vlastnej koži.Blahoželám k tomu pozemku a aj ku kompletke interieru :-D neviem či to stretko bude do sviatkou,kedže ako vidíš tu baby už moc nechodia.
Odpovedať
Profilova fotka
Chodím, chodím ;-) pravidelne si vás čítam a som v obraze, ako sa máte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No suproš,že sem chodíš nakuknúť aj ked už si niekde inde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Strawbery, aspoň do tejto témy ešte chodím za vami ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak mam trocha casu a zabrusila som sem po dlhom case. Uz sme si stanovili pevny termin svadby na 29.08.2009. Takze zacinam si studovat co vsetko treba vybavit a uz teraz mam pocit, ze to nemozem stihnut.Zacinam sa desit takych veci, ako je kadernicka, lebo ja nikoho nepoznam v Martine a madarku z Dunajskej Stredy co mi robi vlasy asi nedotiahnem do Valce. Takze dievcata, zacinam sa obracat na Vas a potrebujem Vase cenne skusenosti a budem Vam velmi povdacna, ked mi poradite a date nejake dobre rady a kontakty. :-) Tiez mam strach zo svadobnych siat, lebo v Blave su sialene ceny za pozicanie a neviem ci v Martine najdem nieco co sa mi bude pacit. Asi v BA vyskusam aky typ siat mi sadne a potom sa pojdem pozriet do Martina, ci mi nieco nepadne do oka.
Odpovedať
ono sa mi to uz odoslalo a je som este chcela pisat... ]-( chcem sa Vas este popytat na nejakych DJ-ov. Mam predstavu, co nechcem aby odznelo na mojej svadbe: nezelam si Senzus a Drislak a kolotociarske slucky s 20 min. mixom odrhovaciek. Chcem aj ludovky, ale normalne bez tuc-tuc, ja to nenavidim, ked je ludovka nepodarenym technom. Viete mi niekoho poradit, kto vyhovie mojim narocnym poziadavkam? Prosim Vas ked mi budete posielam typy na nejakych ludi, tak mi pripiste aj telefonicky alebo e-mailovy kontakt na nich. A este hladame nejakeho dobreho fotografa/fotografku. Vopred Vam vsetkym velmi pekne dakujem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Silvi,posielam ti IP.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ahojte, ahojte. Ja tu uz tiez skoro nechodim, ale som v kontakte s niektorymi na IP. No to by bolo dobre take stretnutie este pred sviatkami. Mirka a tebe sa ako dari? Nasa buduca mamicka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čafte kočky, tak konečne pozerám, že sa tu aj niečo rozbehlo, mne začínaju pomaly zápočty a skúšky ]-( Mám všetkého plné zuby, ale inak pohoda :-D Inak Silvi akurát 6.12. tu nebudem, takže sim nešťastnááá, že nebudem mocť kuknúť toho Maťa 8-( 8-( Ideme totiž do londýna na pár dní na vianočné výpredaje...zohnali sne v septembri super letenky, tak ideme kuknúť ako vypadá Anglicko, už sa teším ako malé dieťa na Vianoce :-D :-D Inak dávam verejný návrh na stretko...čo takto 28.11 o 16.OO hod pred priorom a potom sa dohodneme kam pojdeme... Nechcem byť aktívna a nútit Vás do dačoho, ale už sa tu o tom bavíme dlho, ja sa piatky nudím a myslím, že by mohlo byť fajn... je to za 2 týždne tak sa vyjadrite ;-) Inak Miška sa akosi dlho neukázala. Majte nevestičky, pekný víkend prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zoska,aj mne je čudné,že už tu Misku nevidno. Ja zatial neviem ako budem,ale určite si už teraz píšem ten termín do mobilu :-D Na vianočné výpredaje do londína?tak to mi musíš na stretku porozprávať ako to tam je.No znie to úžasne,sa nedivím,že sa tak tešíš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Nika, akurát dnes som stretla Mišku v meste, dokonca som ju asi predbehla v obchode :-N Bola som trochu mimo lebo potrebujem narýchlo zohnať darčekový koš a všade majú len na objednávku a za hodinu odchádzam do Ostravy, nič som dnes nevybavila 8-( Ešte som rýchlo odišla z predajne že Mišku dobehnem vonku, ale už som ju nevidela...škoda zatial sa majte, ja idem víkendovať do ČR :-) (manželova krstná mama ma 60tku)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zoska,skúšala si aj v tulipe?či tie koše tam majú len ako vystavené predlohy?........no škoda,že si ju nestihla,ktovie ako sa jej darí.tak peknú oslavu a víkendík prajem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nikuska ahoj, tak dnes sme sa boli prejst na strane, boli sme asi 2hod. vonku, ale vonku je dobra kosa. Ale co sa nam stalo, ked sme boli na podhaji, tak som si nasadzovala rukavice, a pred nasimi ocami zlazilo auto macicku. Minko mi zakril oci aby som to nevidela, tak len zobral servitku a dal ju na bok aby ju uz neprechadzali, zevraj uz bola mrtvucka. Neviem, lebo som sa na to nekukala. Ten sofer za to nemohol, ona mu podbehla.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,tak to je velmi smutné,mna takéto čosi vždy zoberie,som citlivá na ublíženie zvieratám viac ako ludom. No a inak sa máš ako?............asi si to napíšeme do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zacala som mat chaos v IP :-N Mame sa dobre. Dnes sme boli v Tulipe, v Tesku popozerat nejake darceky, ale kupili sme len utierky pre nas :-N :-D . Inac nic noveho. Minkovy sa z Okey este neozvali, tak caka, ale nevadi ak nic. Boli sme aj na pecive, ale bolo to uplne vybrakovane. Zajtra este neviem co budeme robkat, ale urcite pojdeme vonku. A vy sa mate ako? Co mate noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,no a čo majú v Tulipe nového?....my sa máme dobre a nové nemáme ani nič :-)
Odpovedať
Profilova fotka
V Tulipe ani tak nic noveho. My si vzdycky spravile len take koliecko a aj tak ukotvime v potravinach x-) . Ale maju uz vianocny vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
Fúha,ja akosi ani ešte nevnímam,že sú tu zachvílu Vianoce,no ževraj má už od štvrtku snežiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zasa to uz vnikam asi od polovice oktobra, lebo uz mam vsetky darceky pokupovane. Neviem preco, ale my sa skor tesime na to obdobie pred Vianocami ako konretne na ten den. A snezilkovat nam zacalo uz dneeeees.
Odpovedať
ahojte dievčatá, kamoška z iného mesta sa obrátila na mňa s prosbou, aby som jej poradila nejaké dobré požičovne svadobných šiat v MT. Ja už mám viac ako 3 roky po svadbe, takže už nemám prehľad, mohli by ste mi prosím napísať, čo odporúčate? Okrem Viktórie v pasáži!!! Tú nebudem odporúčať nikomu. Tipy mi píšte prosím do IP, lebo sem už nechodím. Ďakujem pekne. Existuje tu aj nejaký salón Jazmín alebo Katarína?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Majka, mám sa celkom fajn. Už prešlo obdobie, ked som bývala taká unavenejšia a oťapená, tak som rada. Momentálne čakám na výsledky krvných testov a do poradne idem budúci týždeň. Už vás chytá vianočná atmosféra? Začínate vyberať darčeky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, :-) vie mi niektora z vas poradit, kde zozeniem zavoj? Aku salu by ste mi odporucili pre cca 70 ludi? Poznate nieco? Ak ano, tak mi napiste. Dakujem xxx
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, tak teraz si uz len budes uzivat tehotenstvo. Drzim palceky aby testy boli v poriadku. Ahoj Majo, ja ked som zhanala tiez sal, tak som spravila prieskum. My a strawbery sme mali vo Valci v snowlande a bolo uzasne, priroda uzasna, pristup tiez a o deti sa tam nemuseli bat, lebo to neni pri ceste a su tam aj hojdacky, smikalka, kolky. Ja co by som ti odporucala: Jasenska, Gaderska, Stavoindustria, Grandis, Slovan - to su male saly pre 70ludi Luna, hotel Turiec, Victoria - su podla mna drahe a su to tipicke hotely Fatranka je tiez podla mna mala, ale je to strasne blizko cesty OSP je najvyhodnejsie ale je to jedalen Polyfunkcny dom v Priekope-miestnost pekna, ale okolie otrasne a jedlo si budes musiet objednat z nejakej restauracie Podla mna najlepsie su pre teba Valcianska dolina/snowland/, alebo je velmi pekne aj Piatrova Jasenska dolina : 40 ludi, ubytovanie Gaderska dolina : 50 ludi, ubytovanie Valcianska dolina : 70 ludi, ubytovanie, vpohode cena Fatranka : 60 ludi, ubytovanie, vpohode cena Luna : 70 ludi, ubytovanie, drahe ubytovanie OSP : aj nad 100 ludi, bez ubytovania Stavoindustria hotel 50 ludi, ubytovanie, cena celko da sa Polyfunkcny dom v Priekope : 100 ludi, bez ubytovania hotel Turiec : 90 ludi, ubytovanie-ale strasne drahe hotel Victoria : 60-70 ludi, ubytko, drahe ubytko hotel Grandis : 50 ludi, ubytko, polo drahe ubytko hotel Piatrova : 70-80 ludí, ubytko, vpohode cena Hotel Slovan : 50 ludi, ubytko
Odpovedať
Profilova fotka
Dik, Majka ;-) Som rada, že si odpísala Majo_kami. Chcela som aj ja, ale už mi úplne z hlavy vyšumeli vhodné sály. No, už to budú pomaly 2 roky, čo som sa tým zaoberala...
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Majka, ked som si to precitala, tak som bola trochu sklamana, lebo mi sme chceli salu v Priekope. Pocula som na nu dobre ohlasy. Okolie mozno nie je pekne, ale v noci sa aj tak zabava vo vnutri. Tak neviem. Chcela som hlavne vediet nazory. Dakujem aj Mirke. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, zatiaľ nemáš za čo ;-) Už máš niečo prichystané na svadbu, či pomaličky začínate s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
kami, sala je pekna, aspon podla mna, viem, ze ju vynovovali, takze ta od nej neodhovaram, ale ma to 2 haciky, ze bude to komplikovanejsie s pribormi, poharmi, jedlom, lebo nic tam neni, cize vsetko bude musiet doniest restauracia u ktorej si dojednate stravu, co odporucam ak sa rozhodnes Gitku, vyborne varia, velke porcie a lacno a viem, ze tam uz to niekedy robili. No ale to okolie. Vies ked tam pridu hostia, tak budu mat pocit, ze sa dostali niekde medzi stavenisko, alebo tvarsiu nasu populaciu ;-) . A ak tam budete mat aj deti, tak s tym rataj, ze deti ti dnuka nevydrzia, aj pubertaci to iste a na 100%tam budu aj fajciary a ludia, ktori budu vonku postavat. U nas to bolo tak, ze asi kym nezaslo slnko, vela ludi chodilo vonku a s tym rataj, ze aj u vas, lebo v juny su najdlhsie dni, vidno az do 10tej vecer. Ja by som ti odporucala Piatrovu, krasne prostredie, vonku vam mozu dat aj nejake stoly a aj slnecniky, keby bolo velmi teplo a vsetci sa tam budu prijemne citit. V priekope je naozaj sala velmi pekna, ale to prostredie ble,ble :-p . Pouvazuj, ale cim skor uz objednavaj salu, lebo mozu byt uz obsadene. Mirka uz velmi malo chodis aj na konika aj tu, uz nechodis tak casto do roboty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babenky, tak ja Vas tu po veeeeeeeeeelmi dlhej dobe vsetky zdravym! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Čauko Anculka x-) Majka, ako si na to prišla, že málo chodím na koníka? Tu vás priebežne čítam, aj ked je čím priespieť, tak vám napíšem. S niektorými si píšem v IP a na koníku som v určitých témach takmer každý pracovný deň. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
faaakt? a v preco nie V Martincankach? ako sa mas? ako sa citis?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?