90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
terez neviem, ci ti zavidim maleho alebo tu vydrz :-D ja s tou mojou opicou mam co robit uz od narodenia x-) neviem, neviem ako ta bude posluchat ]-( :-) je az "prilis ziva" :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to potom budeš do svadby ako prútik :-) A koľko má teraz malá.1rok?
Odpovedať
este nie.. 16teho bude mat 11 mesiacov :-N uz beha popri nabytku... ak by si to nahodou rozmyslela a bola by poslusna, este mam cas vratit sa k dietke :-D
Odpovedať
Dudunka, je fakt, ze ta vcerejsi vecere byla moc. Priste si vyber jedno z toho :-) Ale netrap se, ze ti vaha skocila zpet. Me se to taky obcas stane, ze mi tech 400 gramu skoci zpet a pak zase dolu. Vazim se taky hodne casto :-) Ale vetisnou to kilo nebo kilecko a pul tydne dam. Jinak je pravda, ze se ma jist 3x denne. Ty hodinove odstupy jsou zminene, aby si nejedla driv nez za 3 nebo 4 hodiny. Ale pokud budes mit dalsi jidlo treba az za 5 hodin tak to je taky dobre. Ja pracuju kazdy den na odpoledne, takze to mam prehazene. Vztavam kolem 10te a chodim spat kolem 2he rano. Take si dam snidani v tech cca 10.30, obidek cca 14.00 (zalezi ci mam Skorby, Uh a nebo bilkoviny, ty odstupy dodrzuju) a veceri mam pravidelne v 18.30. Od te doby uz nic nejim. Takze vetsinou nejim 6-8 hodin pred spanim. Prvni dny jsem silhala hlady, ale ted uz to zvladam. Jen me honi mlsna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky banninko, moc díky, budu to dělat taky tak... Snažit se nejíst po 18:00, to by šlo, chodím spát před půlnocí, tak to by mělo být OK. Musím být na sebe tvrdší, ať jsou výsledky vidět, nebaví mě o dietě jen mluvit a nemít výsledky... :-)
Odpovedať
ahojte...xela by som zacat s touto dietkou....mohli by ste mi poslat nejake super receptiky....dakujem
Odpovedať
ja mam zajtra prvy krat vodu...dost sa bojim...uvidim ked sa postavim na vahu, lebo motivacia uz vobec nie je, kedze sa vaha nehybe....ale aj moja xyba to je...
Odpovedať
Profilova fotka
milovana...tak k zajtrajšej vode ti držím palčoky. Nebooj zvládneš to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mám dnes ovocko x-) milovana...takže ešte raz. Držím ti palce k dnešnej vode. Píš priebežne, že ako ti to ide, dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, v pondelok som mala mat vodny den ale skolila ma chripka takze som mala skor den bez vsetkeho :-| a v dietke velmi nepokracujem nakolko mi lekarka zakazala jest pocas choroby ovocie a nariadila dietu..ale ako nahle budem ok tak pokracujem dnom ktory nasleduje...uz sa tesim, vaha sa mi hybe aj ked velmi pomaly ale lepsie ako nic :-) tak vam prajem pekny den a drzim palce
Odpovedať
Jeinabe no ja som dietu prerusila kvoli tym problemom uz v sobotu. Nedalo sa to zvladat to tocenie hlavy. Momentalne si vahu drzim a tocenie uz prestava vcera ani raz sa mi nezatocilo co som bola velmi rada. Takze to asi fakt bolo z tej diety.... no mozno ani nie tak z diety ako z tej nahlej straty kilov, aj ten pocit slabosti sa my uz vytraca. Takze pockam este par dni a zacnem znovu lebo pokracovat to uz asi nepojde. Aj ked snazim sa aj teraz to trosku dodrziavat hlavne tie ranajky... no neviem co mam robit dalej. Poradte
Odpovedať
Zkus treba pokracovat podle te druhe knizky "Dalsich 90 dni". Treba ti to bude vyhovovat vic
Odpovedať
Článok sa načítava...
no taku knizku nemam da sa to niekde pozriet na nete?
Odpovedať
Jj, zkus na tom mailiku co tu holky posilaly. Mrkni se par stranek dozadu
Odpovedať
Profilova fotka
trisha88: recepty viz mejlík, mrkni se par stranek dozadu, je tam odkaz i heslo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: moje kamarádka, která celý život bojuje s postavou, to dělá následně (a poslední dobou je štíhlá): obecně se snaží jíst zdravě (žádné smažáky, hranolky, knedlíky), ale pokud má chuť na sladké, dá si to dopoledne, prý to tělo spálí. Pak se rozumně naobědvá a večer večeří v 17 h, později ne. Prý to, že večer člověk už nejí, je důležité. Druhá kámoška zhubla tak, že večeří zeleninové saláty. Ale jí zdravě pořád... Na oběd nějaké hovězí s rýží, a tak. Já myslím, že není třeba držet tuto 90-dnovou dietu, že člověk zhubne i zdravou rozumnou stravou, ale trvá to dýl. Já ji držím proto, že chci výsledky pokud možno rychle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ovocie mám za sebou. Zajtra sa teším na mäsko. Som trošku chladná, ale dá sa to vydržať :-)
Odpovedať
ahojte, po dlhom case sa hlasim... ja mam dnes 61.den a zjatra mam ovocie.... ja mam celkovo dole 13-14 kg (trosku mi to kolise) vsetko mi je velke, ale mne sa to na sebe velmi nezda a sem tam mam pocit, akoby sa mi to zastavilo.. no dufam, ze este za ten mesiac nieco zide...inac sa citim fajn a mam strasne vela energie.. a cvicit vobec necvicim, takze by som isto mala zacat, no neviem sa dokopat.. Takze pokracujem pekne dalej.... Ja by som chcela skoncit aspon na - 20kg. Dufam, ze sa mi to podari.
Odpovedať
Profilova fotka
levica...supeeeer. Pekne si zhodila. :-) To ja som od teba slabý odvar.Ja mám dole len 6,5kg :-|
Odpovedať
tak ale nie vzdy som s tym spokojna, ja si myslim, ze som mohla aj viac...
Odpovedať
no dnes prvy vodny den... zhresila som jablkom...je mi na odpadnutie... uz nex je zajtra....
Odpovedať
Bystricanka a kolikaty den teda mas? Milovana, ja dnes taky zhresila, ale vic nez ty. Dala jsem si male kaficko, se susenym mlickem a trosickou cukru. Mam dnes bilkoviny, takze to mlicko by se dalo, ale cukyrek...jo jo..to je kvuli tomu, ze v UH den jsem si nedala sladkost a dnes me to dohnalo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko baninka....ja už mám nejaký 63 den. Neviem presne. Už sa mi to nechce ani počítať. Ale končím 3.4. :-) milovaná...tak dnes sa napapkaj mäska. Dobre ti padne. Uvidíš ;-) A nezabudni nám napísať svoje pokroky. Koľko si teda za mesiac zhodila? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko vsetkym ;-) dnes sa po 2 tyzdnoch vraciam domov na vikend, tak uvidim ako budem pokracovat s dietovanim doma... a hlavne sa po 2 tyzdnoch odvazim :-) heh...neviem ci to nestuplo...bolo vela prehreskov.. inak dnes mam bielkoviny a je to dost bieda, neviem co mam jest, cele poobedie budem v rychliku...nachystane nemam nic, kupila som si acidko :-| riesili ste aj vy co papat popri ceste?
Odpovedať
Profilova fotka
michele..ja som na tom zatial tak nebola že by som pri dietovaní aj cestovala. Tak ti neporadím. Ale acidko by ti malo hádam stačiť trošku hlad potlačiť :-)
Odpovedať
dudunka no snazim sa nejest vecer uz a tak... len ked som robila nocne vobec sa to nedalo. Bolo mi strasne zle, tocilo sa mi v hlave a to vo vyrobe pri masine sa neda takto pracovat. Je to strasne s nejakymi zdravymi navykmi ked clovek takto pracuje.... cele dni su potom rozhadzane a telo samo nevie ci je den alebo noc... a jednoducho si pyta... no skusim co sa da.... tiez som potrebovala schudnut co najrychlejsie kedze ma caka svadba...ale zdravie je zdravie...nebudem to zasa riskovat az do takych extremov ako som mala... ze niekde odpadnem alebo co :-|
Odpovedať
Ahojte holky, všem, které dosáhly své váhy moooc gratuluji x-) a taky těm které to zvládají delší dobu. Já mám dnes vitamíny. Celkem to jde, ale už se těším na masíčko. Jinak to zvládám celkem dobře. Někdy si říkám, jak jsem dobrá, že neochutnám nic, co zrovna vařím nebo co je nachystané na návštěvě, ale někdy mě to fakt dostane a to se musím hooodně přemáhat, abych se udržela... :-( ale zatím jsem nepodlehla, snad jen to kafe s mlékem asi 2x :-S Ale teď budu hřešit, čeká mě oslava a nějaký ten drink určitě padne... :-N Jak vy a oslavy, zábavy a tak? Hřešíte? Okolí už poznává změnu. Mám dole asi necelých 6kg, takže paráda. Tak se mějte a držte se.... ;-)
Odpovedať
Ahoj holciny, jak vam to jde? Ja mam mit v pondeli 29ty tudiz vodni den. Ale mam svoje dny a o hladu byt nemuzu, tak si to o ty 4 dny posunu. To neni tak hrozny ne? A holky, ten chleba k obedu se muze vazne jen ty prvni dva dny a pak uz ne?
Odpovedať
Levica blahozelam......ide ti to super, vyhravas..........ja po 62.dni hlasim dole 12,5kg....ale uz velmi ani nechcem schudnut....mozno take 2kg a uz mi to staci az az....ale diety sa vzdat nechcem, chcem prist az do ciela, hoci niekedy mam pocit, tak zhresit, ale drzim sa dalej.......uz sa aj ja tesim na zajtrajsie masko........ Bystricanka este dobre, ze koncime pred Velkou nocou, ze si mozeme dat konecne sunky a salatu...ale urcite sa doslova neprezeriem, ale aspon trosku ochutname....zase nechcem to rychlo nabrat spat a nie hlavne teraz v lete...... Spisiacka a ty ako a drahy?napis aj IP alebo RP.....;-) potesim sa.... Tak baby len sa drzme dalej...... ;-) ........v praci ma uz kazdy len pyta tu dietu...lebo vidia vysledky, ale vzdy sa vyhovaraju, ze nemaju na to pevnu volu, ani ja som nikdy nedodrzala diety, ked som chcela, ale ta je ina, da sa to vydrzat.....
Odpovedať
bannimka...ptala jsem se na ten chlebik tady uz jednou, ale bohuzel mi nikdo neodpovedel. Mam chleba desne rada a silene mi pri teto diete chybi - ale fakt desne. Kupuju si kvaskovy chleba tady u nas ve zdrave vyzive, ale ted jsem ho tech 26 dni nemela a fkat trpim. Klidne bych vymenila ty dva kousky ovoce rano za malinky kousek chleba... :-( treba ti na to nekdo odpovi .-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?