90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Ahoj holky, moc gratuluji všem, kteří hubnou, jde nám to skvěle x-) Já mám dneska 12. den a 2,4 kg dole 8-) Jsem moc ráda, hlavně aby to tak šlo i dál. ALE =-) Dneska mám ovocný den a večer jdeme na oslavu přítelových narozenin. Myslíte, že vydržím jen o ovocném džusu? Bojím se aby mi pak nebylo blbě.. :-| Vůbec nevím jestli si mám něco dát nebo ne :-(
Odpovedať
vorllinka, tak to jsme na tom stejně ;-) , mám taky dnes ovoce a čeká mě párty. Holky jak to vy vidíte s tím alkoholem... Nemáte některá zkušenost?
Odpovedať
ahojte kočky! koľko ste toho popísali..., popravde, už akosi moc nedodržujem 90-tku, akosi na to postupne neni čas, síce jem podľa dní, ale už robím aj prehrešky, vodný som vynechla a aj tých ovocných je pomenej ale ďalšie kilo šlo dolu, tak to dúfam aj tak zostane ;-)... jeinabe, krásne ti to šlo dolu, super! bystričanka, aj ty si šikukla, ako to ide ďalej, hm?! krataskovi, ak ti ten chlebík chýba, tak si daj v bielkovinový jeden krajec k mäsku či syru, to sa smie ;-) tabarka, ja keď som šla na nejakú akcošku, kde sa pilo, tak som si dala buď malé pivko, niekedy aj dve, ale to málokedy, nakoľko som alko hneď cítila v hlave..., alebo som si dala dva deci čistého bieleho vína..., ale to sa mi stalo možno 2x, neviem ako to riešili ostatné babeny vorllinka, daj si, ale len málo, zbytočne si narobíš chute pozeraním ;-)
Odpovedať
levica, pozerám že ty si šampiónka, supeeeeer!!! spišiačka a ideš pokračovať?! michelle, ako ti to ide na intráku?!
Odpovedať
spišiačka, tu nájdeš ako pokračovať ďalej v diéte...http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=7&t=57
Odpovedať
krataskovi s tim chlebikem vazne nevim. Vzdyt kdyz si ctu knizku a recepty, tak tam ten chlebik na obed vidim furt. Na druhe strane je na zacatku napsano, ze se smi jen prvni dva dny. Tak ti fakt nevim. Kdo vi?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenusiatkom- calkom sa to da, ranajky v pohode ovocie( akurat ze mam vacsi hlad ako ked som sedela doma) aleda sa to vydrzat. dni dodrziavm , ale mam vela prehreskov, zajtra rano sa odvazim tak som zvedava co a ako... v poslednom case mam ale velke chute na sladkosti a vselijake papkanicka, neviem ako sa mam toho zbavit...nemam uz taku pevnu volu a motivaciu ako na zaciatku :-(
Odpovedať
ja si nemozem pomoct aby som vecer nic nejedla... hrozienka su mojou drogou....jooooooooooooj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak další den za nami. Mäsko bolo chutné. Zajtra robím doma na obed niečo ako francúzske zemiaky, tak zemiaky vyjem ja a ostatok dám mojim krásavcom :-D jeina....a vieš, že som si tak zvykla na tú stravu, že ani nemám chuť na nejaký šalát? Som divná? :-N :-D lenusiat....no dlho si sa neukázala. Ale my staré páky už trošku aj zhrešiť môžme. Však vždy môžme začať odznova, no nie? ;-) krataskovi..ako lenusiatkom radí. Chlebík sa môže pri belkovinách. Aj ja som si dnes dala mäsko s chlebíkom :-)
Odpovedať
ja som mala mesko len so zeleninou, xlieb si uz nedavam...ale jablko a hrozienka po veceri... neviem ako to ovplyvnit..ked som taka pazrava
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chlieb tiež už dlho nemala....proste mi dnes zachutil :-N . A myslím si, že je to ešte v pohodke jablčko a hrozienka....no a pažravosť neovplyvníš milovana :-D
Odpovedať
juj, ale ked ja by som xela dodrziavat dietu...az prehanat a nejest az tolko kolko sa ma... no aj napriek tomu dobem do tyx hrozienok jak drak
Odpovedať
Článok sa načítava...
michelle, touto vetou si úplne vystihla aj môj momentálny vzťah s touto diétkou :-D..."v poslednom case mam ale velke chute na sladkosti a vselijake papkanicka, neviem ako sa mam toho zbavit...nemam uz taku pevnu volu a motivaciu ako na zaciatku"..., snáď nás to znovu poriadne a správne nakopne keď začne byť teplo a vrstvy oblečka pôjdu pomaly dolu... bystričanka, áno tak tak, "staré páky" :-D, ale len čo sa diéty týka ;-) milovná, ale veď ty si chudučká, tak nemaj výčitky kvôli hrozienkam..., za čipsy by som ti po rukách dala :-)
Odpovedať
bystričanka, ja vás špehujem každý deň keď som v škole, ale akosi sa mi nedá prispievať cez net v mobile ]-(, tak len čakám kedy prídem vždy domov a môžem písať, kedže nitrianske internáty nemajú také vymoženosti ako je net, v tejto dobe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenus...takže ty sa v škole neučíš?Ty šmíruješ? :-D
Odpovedať
no cipsy to nie.... to by som si zuby radsej vybila :)
Odpovedať
bystri, odhalila si ma :-)... som si prečítala pár rád z toho linku čo som sem dala a vcelku fajn to je. jeinabe, skús to kuknúť aj ty, aby si mohla aj po diétke pokračovať v zdravom stravovaní, tak ako si chcela ;-) !
Odpovedať
Profilova fotka
leni :-D Inak dobré ránko x-) ja dnes škroby.Tak idem variť to, čo som včera písala. A vy ako? Dnes som sa skúsila postaviť na váhu, tak za týžden som zhodila kilečko. Len nech to tak ide dalej dole a budem spokojná :-)
Odpovedať
ahojteeee! bystri, dobrú chuť k určite skvelým francúszsky zemiakom... ja mám dnes bielkoviny, teda povedala som si, že ich budem mať :-D..., ráno som si dala banán, no vlastne nejak pred jedenástou, som chorá, takže som si dobre pospala, tak obed ma čaká okolo tretej..., cotagecheese s hriankami a paradajkami :-p
Odpovedať
lenusiatkom neviem co dalej pozrem tu linku co si mi poslala. Este stale mam tie zavraty ale uz v ovela mensej miere.... Pozitivne ale je ze uz je tomu 2 tyzdne co som s tym prestala a vaha sa stale drzi rovnako... tak baby dalej ked mozete a bude to asi fakt potom ok. Mne je luto ze som to zvdala kedze uz mi len mesiac chybal a takto sa vraj metabolizmus nezmeni ked nie je celych 90 dni... no co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
lenusiatkom - hej aj ja si myslim ze to "nakopnutie cislo 2" zase pride :-) este by som chcela dat dole nejake 4kg... :-| nezaskodilo by... aj ked dnes mi nasi povedali ze kolko chcem este chudnut - ved uz nemam ziaden zadok! u mna to schudnutie vidno najviac na stehnach a zadku, ale ja chcem chcem dat brucho prec!! ;-) a to bude este tazky boj :-)
Odpovedať
michelle, čítam, že máme podobný tip postavy..., ale tomu bruchu by prospelo veeeeľa cvičenia, len keby sa mi chcelo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja dnes uh. Ešte neviem čo budem papať, ale famílii idem upiecť kuriatko :-p michele....aj švagrová má takú postavu. Ona najskôr schudne v nohách a v zadku a z brucha ani za svet. Po dvoch pôrodoch sa ani nedivím. Ale tam fakt pomôžu len cviky :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak ja dnes vyhlasujem KONIEC mojej diety........idem sa spravne stravovat, ale s 90dnovkou koncim, pretoze uz mi staci, kolko som schudla a vsetci mi uz hovoria, ze som velmi chuda a mam uz prestat a ja som teraz so sebou spokojna......hoci mi bude tazko skoncit a vzdat to pred koncom, ale co mam robit....ale na ranajky som si samozrejme dala ovocie, to budem nadalej a budem sa snazit po piatej nejest.... Spisiacka takze vazne si nic nenabrala? A jes normalne, ci sa snazis aj obmedzovat? Baby tak len pokracujte a drzte sa, budem vas nadalej podporovat a informovat o mojej vahe...... :-D Tak zatial sa majte.............
Odpovedať
Profilova fotka
jeina....takže už končíš? No ale však veľa ti už nechýbalo. A ked si už chudá, tak ti môžme len závidieť. Ja už tiež končím. Ale až o 27dní. No a potom neviem čo dalej. Ale nechce sa mi vzdať diety. Už som na tom asi závislá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe- tak tebe je uz hej ;-) drzim palceky aj dalej, nezabudni pisat ako pokracujes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenusiatkom, bytricanka- za posledne 2 tyzdne som sa 3x dokopala do cvicenie (posilnovacky a aerobik), tak dufam v zazrak :-D sama doma by som sa asi nedonutila cvicit, tak radsej takto pod dohladom...ale ide to riadne do penazi... :-(
Odpovedať
Caute, tak ja sa od dneska pridavam k vam. Stale som to oddalovala, ale uz sa na seba nemozem pozerat. No prosila by som radu. Nejako sa mi neda prihlasit na centrum na stranku. Tak dnes mam prvy den. Na ranajky som si dala polovicu jablka a kiwi, no na obed uz neviem. Co mozem prvy den?
Odpovedať
Vralen, prvni den mas bilkoviny. Dej si bud masicko, nebo vajicka, nebo sunku ci syr. Ale vyber si jen jedno z toho a navzajem to nekombinuj. K tomu samozdrejme varenou ci cerstvou zeleninku. Odstupy od jidel mej 4 hodniny min. Ja mam dnes 28my den. Zitra me ceka voda, v utery se zvazim a napisu, kolik jsem zhubla za prvni mesic....uff... :-D Drzte se holky a Jeina gratuluju. Pridej na svuj profil nejaky fotecky toho jak ted vypadas at se muzeme radovat spolu s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vralen tak teda vitaj a drzim palce ;-) tak ako pise banninka o tych bielk. -ja si v tento den davam hlavne masko so zeleninou, ak nemam cas varit tak nejaky cotage cheese s pecivom banninka- jaaaj vodicka, aj mna caka, druha, asi o tyzden...dufam ze mi dopadne lepsie ako prva :-) to som sa ani "nepochvalila" ako som vtedy dopadla, nevydrzala som to :-( ja nie som dobry priklad... :-N ale o to viac sa budem snazit dodrzat tuto druhu.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?