Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
oki tak papa
Odpovedať
myslite ze v metre maju lepsie akcie ak vo vlekosklade?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem nemam to ako porovnat ale urcite sa lisia ceny v metre a v tescu , ja sa neviem rozhodnut kde mam dat napiect zakusky ]-(
Odpovedať
Neviem skusim sa mrknut aj do velkoskladov napr. frucona, alebo labas...neviem ako to tam chodi...budete mat velku hostinu, vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme boli pozerať alkohol aj v metre aj vo velkosklade... Vo velkosklade je to lacnejsie... Aj ked len o trosku, ale pri tom mnozstve je to pekna suma... Do vysluziek chceme davat vinko, a vy ako?
Odpovedať
tak mi budeme davat kolace a palenku...aspon u nas sa to tak. robi...:-)) skusim mrknut aj tam aj tam...ale tiez si myslim ze ze vo velkoslklade to bude lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
noze poradte velkosklad...nepotrebujete tam kartu?alebo nieco take?
Odpovedať
gaalka kedze ako pozeram ze si zo senca tak urcite Metro, urcite ma niekto v tvojom alebo priatelovom okoli metro kartu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anaxamon:do metra chodim pravidelne ;-) len som si myslela ci tu nieco nieje o com este ja neviem :-N ale dakujem za poradenie a inac ako ti idu pripravy na svadbu?
Odpovedať
tak urcite existuju aj klasicke velkosklady ale ja veru o ziadnych neviem sem v okoli, to by sa zislo "nakukat" avsak co vlastne chces vo velkosklade nakupovat? pripravy? dnes som sa pustila do vyroby pierok, spravila som "az" sest a to prve dva uplne nepodarky a ostatne vyzeraju uplne inak ako som chcela a bez zatvaracieho spendlika iba s obycajnym spendlikom...co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja som si len chcela porovnat ceny :-N , ja inac nakupujem v metre alko a nealko :-D to si dobra ja som to vzdala a poprosila som jednu milu pani ci by mi pierka neurobila ;-) vies moje boli straaaasne tak som to vzdala :-N
Odpovedať
jaj na porovnanie ceny:-) a vinko si nechces radsej kupit priamo od vyrobcov? my planujeme kupit tu v pezinku albo v limbachu od vino jano lebo mne strasne chuti jeho irsai oliver:-)))) no ja som si vymyslela ze narobim pierka z pierok, tak som si kupila zelene pierka, biele koralky, sisal a drotik zelenej farby a samozrejme "zicherky" ze to dam cele dokopy. Nakoniec budem pouzivat iba pierka, koralky a sisal. No a klasicke spendliky..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
o ano vino jano tak to je super x-) tam chodievam fakt ma dobre vinka, asi aj ja budem brat vino od neho .v metre som len kupila fernet, becherovku a liker cokoladovy :-N, a chcem tam nakupit nealko ;-) vies ja stale cakam na akcie a ked daju na nieco akciu tak tam letim ako blazon :-D drzim palceky s pierkami...
Odpovedať
mna ti tie akcie nebavia:-))) tvrdy alkohol by sme zas chceli dohodnut so susedom, kedzeminule nam doniesol ochutnat taku dobru domacu:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no tie akcie su strasne ale potesi ta ked kupis lacnejsie ;-) ozaj dlho som tu nebola co saty?vybrala si?ja nemam ani sajnu ale povedala som si, ze sa dotoho obujem az v maji :-N , inac stale si hovorim , ze mame cas a ten nastastie este mame...
Odpovedať
saty? nie nie nemam nic, okrem toho veltrhu som nic neskusala...ani sa zatial do toho nehrniem...sice som si napisala do diarika ze v polke aprila pojdem skusit do par salonov ale budem s amusit trosku prinutit a vyburcovat naladu:-) aby sa mi chcelo:-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne ved mame cas ;-) , pojdem riesit oznamka :-D prajem ti prijemny vecer .ahoj
Odpovedať
aj tebe pekny vecer...a dobre pories:-)
Odpovedať
ahojte tak co pokracujeme v kecani ci uz spinkate???
Odpovedať
Profilova fotka
renik28:aspon niekto,kto ma svadbu 27.9. :-) nam vyfukli terminy 13.9.,aj 20.9....pekne planovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
vidim,ze uz naozaj vsetci spinkaju... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja este nie
Odpovedať
Women04: mozem sa opytat kolkeho septembra mate sobas v Dome sv. Martina?
Odpovedať
Profilova fotka
27.9.
Odpovedať
Profilova fotka
to je fajn,ze neponocujem iba ja :-)
Odpovedať
:o) My mame sobas 13. septembra tiez v Dome sv. Martina
Odpovedať
Profilova fotka
..takze vy ste nam to vyfukli? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..salu sme mali na 13.9. a nakoniec sme zistili,ze Dom je obsadeny..
Odpovedať
No to dufam, ze nie. Ved tam su sobase jeden za druhym :-) My mame o 15:30. My sme pôvodne chceli v auguste ale vsetko bolo obsadene a dostali sme sa až na 13.sept.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som ešte hore, ale už len na chvíľku, v Dóme je to krásne, rozprávkové na svadbu, ale určite majte prichystané bolerko, býva tam chladnooo, mi budeme mať 6.9 v Petržálke v kostole pri Inchebe .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?