Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
to vam vyrabaju na objednavku alebo mate nejake standarizovane a len vam ich robia na vasu velkost?
Odpovedať
Vybrali sme si ich v zlatnictve a robia nam len nasu velkost a vnutorne gravirovanie. Ja som chcela upne ine ako moj drahy ale nakoniec sme skoncili pri kompromise :-N
Odpovedať
cauky.... anax ja na 20.09. chodim , uz sme sa tam rozpisali, ale nejako to predtym slo dole vodou...neviem kde su ievcata... no my obrucky uz mame dost dlho, asi od januara, chceli sme to mat za sebou kvoli zdrazeniu zlata...co teraz stoja islo zlato velmi hore? uz nemam v tom ani prehlad...
Odpovedať
Profilova fotka
silvuskaa:uzasna torta s tymi nozickami :-D obrucky sa mi v zlatnictvach vobec nepacia :-| zdaju sa mi vsade na jedno kopyto...asi si dam podla svojho navrhu..chcela som aj titanove,co mam v albume..uvidim..
Odpovedať
nikto nikde? baby dnes mi darovala kamoska svadobny bedeker tak som sa potesila ze az...
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly gratulujem k darceku :-D pekny vecer
Odpovedať
woman ze je uzasna, len kedy mi ju ma kto spravit. :-| Teraz letia uplne ine obrucky ako za cias mojich rodicov, to sa robili vseliake gravirovane a vsadene kamienky vobec. My mame vybrane u Stacha v Ockove, maju dobre ceny a aj vyrabaju podla poziadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
pocula som o Stachovi len chvaly..uvidime... anaxamon..mas vybrate?? :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko, ee nevybrala som si tak zeby som uz nesla dalej skusat...su jedny co sa mi pacia..sedia mi ale este chcem ist dalej skusat a kuknut ci nebude aj daco lepsie ked pisete o obruckach, ja som sem v katalogu nasla zlatnictvo chameleon u nas v pk, ze spravia obrucky ake si zakaznik povie a cenovu kalkulaciu podla obrazka aj cez net, nemate niektora nejake skusenosti s nimi?
Odpovedať
Co mam zlato tak vacsinou len od Stacha, takze mozem odporucit. Ja som o zlatnictve chameleon nepocula.
Odpovedať
Ahojte dievcence, kedy budete objednavat zakusky? Moja strana tvrdi ze je uz najvyssi cas, nastavajuceho rodine sa to zda skoro, vraj staci aj mesiac pred svadbou :-|
Odpovedať
ahoj delphina, no my mame zakusky aj tortu uz objednane, nemyslim presne, ale aspon cukrarku mame zarezervovanu a aj na ochutnavke sme boli a potom pojdeme asi tak 2 tyzdne pred svadbou sa dohodnut uz presne. takze po nejakej by si sa mala obzriet adspon si ju rezervovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caute holky .... poradite ?! Stihnem to s vami do septembra :-D ? co vy na to ? zacinam od maja tohto roka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne ,ze stihnes...niektore to tu stihli aj za mesiac.-))
Odpovedať
jasnacka ze stihas, len sa nabehas .... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciapocka: No stíhaš,a z kadiaľ si? Niektoré veci vo veľkých mestách budú rezervované.Ako napr.DJ,kameraman,fotogradf...Nechcem strašiť.Ale je to pravda.Držím prsty :-D
Odpovedať
ano topa ma pravdu, ale pri troske stastia snad bude vsetko podla tvojich predstav
Odpovedať
Nuz malo by sa to konant mimo SK s poctom ludi +/- 16 az 20... malinka len pre nas a nasich blizkych. :-D
Odpovedať
joooj tak potom stihas v pohode
Odpovedať
Holky, nemate nejaku kalkulaciu, aspon priblizne ceny v SK (ja si to potom prekalkulujem do inej meny), lebo ceny by mali byt priblizne rovnake. vdaka x-)
Odpovedať
Benatka...vdaka ;-) Topa: tiez vdaka.... aj ja vam vsetkym drzim palce , potom napiste ako sa vam dari x-)
Odpovedať
Babule a na kadernicku a vizazistku mam este cas alebo ste si uz zajednavali aj tie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam vizazistu a kadernika v jednom uz asi mesiac a to uz predo mnou je jedna nevesta :-D
Odpovedať
Ja este nemam ani kadernicku ani vizazistku...myslim ze mam este cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mám,kaderníčku 2 mesiace,a vizážistku pomaly pol roka. :-D Radšej skôr ako aby potom mali plno. :-N
Odpovedať
Problem je v tom ze este nemam vybrane ani jedno a neviem kto by mi spravil uces aky si predstavujem a kto by ma nalicil aby mi to sedelo.
Odpovedať
no a baby nemate niekedy ze strach? ze uz len tento a nikto iny? a ze ako to bude a tak? no mne srdce asi tyzden busilo ked ma poziadal drahy o ruku a to sme spolu roky aj zijeme spolu roky
Odpovedať
benatka strach urcite nemam....pre mna osobne je to dalsi krok,ktory nas posunie niekam dalej, do dalsej etapy:-)))
Odpovedať
no nemyslim tym strach ako taky, skor nieco nezname a ine osobne si myslim ze svadba toho vela nezmeni, no ak byvate spolu a fungujete tak uz dlho.
Odpovedať
no sak prave preto z espolu byvame sa nejakych velkych zmien nebojim, jediny "stres" mam zo zmeny mena lebo na vlastne rodne som si zvykla az ked som bola velka..cca v dvadsiatke som sa vedela normalne predstavit:-)))xixi a teraz si zas budem musiet zvykat na nove priezvisko...:-))) ale snad to nejako pojde:-)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?