Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahojte kocky, vy ste sa opat rozkecali...zda sa ze cim sme blizsie k septembru tym to tu bude viac vriet:-) este by sa mohli ukazat dalsie nove tvare x-)
Odpovedať
No veru, to mas pravdu anax, je to cim dalej tym blizsie a blizsie k nam a nove holky by fakt mohli aj castejsie pisat, ved tooolko nas je, kedsom pozerala clenov... Inak okrem topanok dnes nemame nic
Odpovedať
ja som bola vcera v avione pokukat topanky, mali kopec nizkych balerinok, vedela by som si vybrat aj ako svadobne:-))))
Odpovedať
Noo, tak z balerinok u nas by som si aj ja vedela vybrat, ale ja som take male ziena a necitim sa dobre bez podpatkov... ten moj ma tusim 7cm a som veeelmi spokojna ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ja som doteraz topanky nepozerala,ale kedze som si dnes uz vybrala saty tak uz zacnem pomaly hladat...chcem topanocky s takym mensim pohodlnym opatkom :-)
Odpovedať
no podla toho ako mas dlhe saty.. ja napr. musim mat 11cm opatok.. a radsej hadam nejako vydrzim.. lebo tie saty fakt chcem :) a su trosku pre vyssiu..alebo ze mavaju take vysoke opatky a to mam 164cm.. co je podla mna normal
Odpovedať
Tak ja mam 173cm :-) a saty mi upravia podla toho ake topanky si vyberiem,mozu mi ich aj skratit aj predlzit ;-)
Odpovedať
no tak ty potom nemas vobec probleem.. ja som strasne chcela take uzke saty a povedali mi, ze mam smolu lebo som mala.. a ze vecne to tak je, ze male chcu take a vysoke chcu velke sukne.. :-) .. vzdy clovek chce to co nema ;-)
Odpovedať
Aaale nie vzdy :-) ja som si nasla taky styl,ktory sa mi vzdy pacil,ale nemam ich v albume :-) mam uzke do bokov a postupne sa rozsiruju do krasnej sukne
Odpovedať
tak to mam tak aj ja.. do polovice stehien mam uzke..obtiahnute a dolu maju veliku suknu ;-)
Odpovedať
Mame rovnaky vkus ;-) a mas aj vlecku?
Odpovedať
vy uz mate saty? ja este tsale nic:-) odkladam navstevu salonov ako sa len da:-) mne sa do toho nechce :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj anaxamon :-) ja mam od dnes vybrate saty,ale vyhliadla som si ich uz davnejsie...tak som nechcela aby mi ich niekto vyfukol :-)
Odpovedať
odo dnes? fiha super:-))))) ako ja som si naplanovala do diarika ze pojdem sesnasteho aprila skusat...vezmem si dovcu a pojdem navstivit par salonov ale ci sa mi to podari to je vo hviezdach :-D ale tesi ma na druhej strane zaujem mojej polovicky o jeho oblecenie. Minule dosiel s tym ze pocka na vybredaj oblekov u nich vo firme a ze ak daco za dobru cenu na neho bude ze kupime:-)))))
Odpovedať
Anaxamon to urcite potesi ;-) :-) ked sa aj nase polovicky zaujimaju o svadbu...my sme uz tiez trosku pozerali nejake obleky ale este sme nekupili :-)
Odpovedať
Ahojte, ako ste sa vecer rozkecali, sila ;-) No inak to by aj mna anax potesilo, keby sa drahy tak angazoval ohladom svadby... ale zas musim uznat, ze vybavil kameramana a obradnu sien-bojnice obvolal, tak som rada... A dnes sme si spravili pohodovy vecer, objednali sme si pizzu a upiekol mi male kolaciky z Billy co sme kupili, tak vegetime, akurat stahujeme z rapidu nejaky film, tak ked sa dostahuje a robali, tak ideme pozerat. Ja idem este do sprchy, tak ahojte zatial a asi uz aj dnes, neviem ci sa sem este dostanem neskor vecer... takze vlastne uz prajem dobru noc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon nie je april neskoro??..kam pridem,tak ma strasia,ze cim skor a to mame svadbu az 27.9....uz sa mi stalo,ze saty boli rezervovane..
Odpovedať
Bre ranko divcata...tak co nejdete niektora z vas na zajtrajsiu vystavu u nas v KE??? :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) emmily rada by som sla, keby to nieje tak daleko :-D :-D tak si to uzi aj za nas...ja som bola v BA a pacilo sa mi tam ;-)
Odpovedať
ja som nikdy na ziadnej nebola ...to tam prezentuju firmy svoje veci? alebo ako to tam chodi? mozem si tam vybrat pohare a tak???a co ako to vyzera s tvojimi prpipravamy? satky uz mas???
Odpovedať
ano su tam firmy,ktore poskytuju vsetko mozne ohladom svadby, vyzdoby, saty, obleky, topanky, bizuteriu, fotografi a kameramani prezentuju svoju pracu, DJovia, mozes si tam vybrat aj pohare aj obrucky..proste vsetko co sa tyka svadby...tak to bolo v BA a podla mna aj v Kosiciach to tak bude ;-)
Odpovedať
a ty si si nieco z vystavy zajednala? ci ani nie? urcite tam bude veeela veeela ludi...
Odpovedať
No ludi tam bolo veelmi vela a preto sme si my ani nic nezajednali,lebo na take veci ako su obrucky chceme mat klud, ale som si tam poskusala saty a hned prve ,ktore som si tam skusila som si aj nakoniec vcera zajednala...stale som na ne myslela , bola som skusat aj ine ale nakoniec budem mat tie co som ako prve skusila :-D ale nemam ich v albume ;-) aj ty si si vybrala velmi pekne satky ;-)
Odpovedať
Fotografku,kameramana a DJ sme mali uz davno zajednane,takze sme tam boli skor len zo zvedavosti a pre inspiraciu na tej vystave :-)
Odpovedať
A vy ste natom ako s pripravami emmilly? :-)
Odpovedať
no my mame takpovedia skoro vsetko, len take nam chyba ako pohare, menovky, oznamka ale to je v pohode...takze super...uz mame aj obrucky...takze si si pozrela satky mne sa tiez pacia a su tiez oprve co som skusala, ale ziadne dievca ich nema ani v albume ani sa o nich nebavia, som trosku smutna z toho, ale nakoniec aj rada...:-))) ze budem mozno jedina...a ty si si ktore vybrala?
Odpovedať
Ja nemam fotku tych siat v albume,mala som ale uz nemam :-) tiez niesu moc obkukane, videla som ich zatial len v jednom albume...a nebud smutna aspon budes vynimocna a krasna nevesta a potom budu vsetci ochkat,ze ake krasne saty ;-) my tiez este nemame pohare,ale uz sme si vybrale, len ich musime kupit, oznamenia si robime sami a menovky tiez takze to je pohoda...este si musim kupit topanky, popolnocne saty a oblek pre draheho :-)
Odpovedať
Ahojte, vy ste sa dnes ako rozkecali :-) Emmilly, ja by som tiez rada sla na veltrh, keby byvam niekde pri vas. Nam tiez treba uz take drobnosti a plus obrucky, na tie sa chystame po svadobnych satach a obleku...
Odpovedať
no lili pocuj presne hladam taku osobku co si robi oznamko sama...hi co ta to tak vyjde? robis no papaier, alebo fotku alebo ako? mozes mi povedat o tom nico blizsie...rozmyslam ci urobim sama, alebo dame urobit...budete mat velku svadbu ci nie? my cca 120 ludi, ale z mojej strany bude uplne malicko len asi 20...skor z draheho strany...
Odpovedať
kotenko nooo...ved vonku je otrasne tak sa neda ani nic poriadne robit...strasne u nas v ke fuka vietor...ale idem na ladove korcule poobede tak dufam ze bude v poho, idem si udrzat postavu...:-))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?