Menu Forum

Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

24. máj 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
Registrovala sa 8. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov. Okres Praha.
  • Svadba bola 28. augusta 2009
    Praha
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
Registrovala sa 8. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 852 príspevkov. Okres Praha.
    Praha
 emoticon ja som sa pri mojej praci na slovensku casto strtavala s nevestami a pocuvala ich priebeh priprav a niektore rok vopred pripravovali... tak som zacala aj ja skor emoticon v obavach,ze vsetky vydajachtive mi vsade poberu terminy emoticon
24. feb 2008 o 21:55  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
Registrovala sa 8. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. septembra 2008
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
Registrovala sa 8. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Lolofonka, cim viac okolo svadby stresujes, tym menej si ju budes vediet vychutnat. Ja si myslim, ze je uuuplne jedno ako sa ti podari vsetko vybavit, ide hlavne o to aby si si ten svadobny den uzila, aj ked nebude podla tvojich predstav. Predsalen, mal by to byt asi iba jeden den v tvojom zivote a bolo by odveci, keby si sa stresovala koli malickostiam (v den svadby sa ti nemusia zdat malickosti, ale po rokoch urcite) emoticon
25. feb 2008 o 07:50  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabina83
Registrovala sa 4. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 444 príspevkov a 2 albumy.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
sabina83
Registrovala sa 4. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 444 príspevkov a 2 albumy.
    V Nitre, okres Nitra
 Ahojte,
tak po mensej odmlke sa hlasim a podavam spravy emoticon
Saty su zarezervovane, oblek a obrucky mame uz doma. Mali sme 2 pripravky v kostole, matrika je z krku. Menu je navrhnute, uz len upresnit. Zakusky zajednane..........tortu, oznamka a vyzdobu dotiahnem cez net...no myslim ze uz mozem kludnejsie spavatemoticon
25. feb 2008 o 09:07  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tidzej
Registrovala sa 28. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
  • Svadba bola 20. septembra 2008
    V Horných Salibách, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
tidzej
Registrovala sa 28. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
    V Horných Salibách, okres Galanta
 Ahojte my mame termin na 20.9.2008 emoticon emoticon
25. feb 2008 o 13:50  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
Registroval sa 29. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridal 796 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Partizánske.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
Registroval sa 29. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridal 796 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Partizánske.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,
tidzej a co vsetko uz mate vybavene? ake mas predstavy? Co sa ti paci, co sa ti nepaci?
pochval sa nam
25. feb 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
labudka (32 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
labudka (32 r.)
Registrovala sa 27. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 Ahojte kočky, takže mám, novinku, kvôli papalášom sme museli presunúť dátum svadby, lebo oni sa chcú zabávať v našej miestnosti...z 13.septembra na 6.septembra, pekné však, skoro ma porazilo keď mi to volali. Ale hneď nám dali dva termíny na výber, a celkom sa to dá, aj fotografka má vtedy voľno a v kostole bude tiež, ostatné sme našťastie neriešili. A nemusíme platiť prenájom sály - aspoň niečo.Takže v podstate sa teším lebo o týždeň skôr budem pani vydatá. a môj drahý má 6.9. narodeniny, tak to oslávime naraz.
Inak nič nové, iba že som sa rozhodla mať jednoduchý účes," konský chvost", takže ak by ste niekde videli pekné obrázky dajte mi vedieť
emoticon pôjdem o tom pohľadať aj nejakú diskusiu. krásny dník vám prajem a nech sa vám snívajú svadobné sníčky

čo ma nezabije to ma posilní
25. feb 2008 o 15:22  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
 Labudka, tak predsa vam bolo sudene mat svadbu na narodky tvojho draheho. Ved povodne ste tento datum aj chceli nie?
25. feb 2008 o 16:16  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
Registrovala sa 20. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 6640 príspevkov. Má 47 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
  • Svadba bola 13. septembra 2008
    Vo Vitanovej, okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
Registrovala sa 20. mája 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 6640 príspevkov. Má 47 priateľov. Pezinok, okres Pezinok.
 awojte kocky, vy ste sa teda poriadne rozpisali..emoticon
no ved len tak dalejemoticon

labudk aneboj, vsetko zle je na nieco dobre, neskor uvidis na co bola dobra zmena datumuemoticon
25. feb 2008 o 20:07  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
Registrovala sa 23. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 310 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
    Košice - okolie, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
Registrovala sa 23. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 310 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 ahojte kocky tak ako sa mate?co noveho?
25. feb 2008 o 20:30  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte septembrovky!
My nemae nic nove
labudka, tak to mi je luto, ze ste opat zmenili datum, ale na druhej strane oslavite "dva v jednom" (narodky a aj sobas) a ako napisala Anax, vsetko zle je na nieco dobre... hm, mozno vam pocasie vyjde..
A mate dobre, ze sa Vam dalo este vsetko zarezervovane presunut, u nas by to bolo horsie, my by sme museli ist menit salu a aj kameramana naisto...
Len teraz mam depku a melancholiu a zrazu sa mi do nicoho nechce, to bude asi tou jarnou unavou, chi emoticon
Pomaly sa rozhliadam po sadobnych topankach, lebo cez Velku noc si idem satky kupovat a nech mam uz aj topanky, aby som ich mohla spolu vyskusat. A prave mam obdobie "zmien", stale premyslam nad ucesom a nad farbou vlasov, najhorsie je, ze ked ja chcem "taku" farbu, tak budem mat presne inu a nie aka je na obrazku, najlepsie mi chytaju tie lacne palette sampony po 45sk zmyvatelne, ale zas nechcem riskovat pred svadbou.. hm... ked ja som nerozhodna.. a ci melir, alebo bez meliru..? hm, to je dilema emoticon
Trapia ma aj ine veci, ale na tejto stranke o tom nebudem pisat
25. feb 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Labudka, nasla som ucesik na "konsky chvost"
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=1175654#navigator
25. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 baby, aha co som si dnes vsimla v planovaci:
Do svadby (13. septembra 2008) ostáva 200 dní
26. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
 kotenko to dnes nastrasilo aj mnaemoticon
ze dve sto dni..hrozne ako je to blizko emoticon
26. feb 2008 o 11:51  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 noo, ved to mas cca 6 a pol mesiaca, ach jaaaaaj emoticon mam depku, ci to vsetko postihame pozajednavat...
nemate nic nove, anax?
26. feb 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
 ja nejako nedepkujem koli zajednavaniuemoticon))) furt to berem tak ze savadba na malej dedine ma cas a pol roka popredu je dost casu na zajednavanieemoticon))
26. feb 2008 o 13:56  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
 Kotenko aj ja riesim v hlave dilemu, ze co s vlasmi. Ja som akosi predcasne zacala sediviet a takze si na leto davam melir a v zime si davam rozne sampony, mam rada zmenu. Ak by som ale chcela na svadbe melir, musim si nechat vymyt sampon a to trva aj 3-4 mesiace, cize isty cas by som sa ukazovala aj s neziaducim sedivim melirom emoticon
26. feb 2008 o 15:07  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 ja mam od malicka na vlasoch pramienok sedivych vlasov, narastlo mi to z vysokych horucok...
No ja tiez netusim, ci melir, ci farbu... alebo co... Drahusik hovori, ze melir, ja by som zas naopak bola skor za farbu, lebo moja hlava potom bude prilis vyrazna... melir, zavoj, korunka, vlasenky... a neviem ako by to vyzeralo... hm, len aby mi vlasy dorastli do pozadovanej velkosti...
26. feb 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
 ahojte babulky... emoticon chcem sa trosku vyzalovat emoticon museli sme zmenit miesto nasej hostiny - svadby... a to som sa tak tesila na akom krasnom hoteliku to bude emoticon pre neschopnost manazerky v tom hoteli
26. feb 2008 o 16:45  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Aaaale, tak to mi je luto, lofonka. Ale nesmut, mozno najdete ovela krajsie miesto a urcite aj "chutnejsie"... ver mi
26. feb 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
 no, ved komunikujem s druhym hotelom... len som z toho taka rozladena, lebo som sa tesila z toho hotela. smutno mi,ako vedia niektore osobky zneprijemnovat pripravy na svadbu
26. feb 2008 o 16:52  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erulienka
Registrovala sa 23. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
erulienka
Registrovala sa 23. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte babenky,
kotentenkovi ďakujem a lolofonke by som chcela povedať že naše septembrové plány ešte ani poriadne neprešli štartovú rovinku,takže nebuď smutná.Všetko má svoje pre aj proti.Ale som múdra že
26. feb 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
fotoportrét
fotoportrét
lolofonka.k
    Praha
 huraaa.hi,nasli sme... emoticon
27. feb 2008 o 09:37  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Lofonka, keby len osobky, ale niekedy vie zneprijemnovat pripravy aj vlastna rodina a dokonca aj partner tym, ze este je cas na toto a toto... hm hm hm... ale ja si aj tak v tomto robim po svojom a pomaly zajednavam emoticon
27. feb 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivella (39 r.)
Registrovala sa 5. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 269 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov.
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
ivella (39 r.)
Registrovala sa 5. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 269 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov.
    V Trenčíne, okres Trenčín
 ahoj zuzi,mas krasny datum,my sme sa s polovickou zhodli jedine ne tomto...neviem z ktoreho okresu si ale u nas su uz na matrike terminy zajednane,miestnosti takmer vsetky tiez,tak si pohni,neviem ci sa len Trencin zblaznil.
Ja som miesto zohnala asi na piaty pokus.No ale to je v inej teme...
27. feb 2008 o 14:21  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
 cavesik...baby ja uz mam tiez skoro vsetko vybavene...az na kostol...hi ale s tym casom nebude urcite problem...takze v pohode, uz mam vsetko okrem oznamka, menoviek, a kvetinarky...ked nebude ta kvetinarka na ktoru myslim ona robi aj vyzdobu, tak si budem robit vyzdobu sama, lebo len az vyzdobu netuzim vyhodit 10000 sk...a aj viac...je tu niekto taky kto si robi vyzdobu sam? a ma uz aj kupene potrebnme veci?co to tak vyjde koruniek? alebo kto si robi vlastne oznamka? co to tak cenovo vyjde? menej ako ked si ich dam urobit?...dik
27. feb 2008 o 17:13  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Emmilly, my mame vyzdobu v cene, ale tiez rozmyslam, ze by som si asi dala niekomu spravit. len musim este napisat tej holke, aby mi poslala fotky vyzdoby, ona vraj robieva pravidelne vyzdobu v nasej sale, tak som zvedava.
Tusim ze aj Lilusiatko ju spominala.
Co sa tyka oznamiek, tak som pocula vela variacii... baby si navrhnu a potom uz iba daju do tlaciarni vytlacit, dalsia si navrhla sama a sama si to aj vytlacila, dalsia zas navrh sama a dala to na matno vyvolat ako fotku... tak zavii od teba co presne chces a ako a podla toho sa zariadit. ale my sme to ratali s drahym a nas budu oznamka stat cca 5 ks/ kus...
Inak nemame nic nove, chyba mi este kadernicka, kvetinarka, cukrarka, oblek, popolnocne saty, topanky, spodne pradlo, oznamka, menovky, fuuuuha, ale je toho vela... a este take drobnosti, autobus... a pod
27. feb 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
fotoportrét
fotoportrét
emmilly
 jeminky kotenko, ved to iste chyba aj nam co tebe, myslela som ze uz toho nie je tak vela, ale ked citam co si napisala tak sa mylim...emoticon))
27. feb 2008 o 21:13  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
kotenko (33 r.)
  • Nevie kedy bude svadba
 Noo, ono su to sice malickosti, ale ked to takto rozpisem, tak je toho dost emoticon
27. feb 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
alikaa
    okres Bratislava
 Kotenko ten napad, ze navrhnut si oznamko a vyvolat ako fotku sa mi velmi paci, vyvolanie fotky 10x15 stoji niekde iba 4,90 Sk. Mne by sa pacilo mat ako podklad taky zahmleny obrazok nas dvoch zamilovanych emoticon
28. feb 2008 o 08:29  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
anaxamon (33 r.)
 jej kukam ze aj niekto iny chce oznamko na fotku. My to tak tie budeme matemoticon)))) Akurat ze ziadne nase fotky ani nic podobneemoticon Mne sa paci jedna dost nestandartna verzia oznamka ale asi mi to neprejde...je tmave...budem sa musiet priklonit k svetlejsej variante emoticon
28. feb 2008 o 08:32  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš