Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
didi: tvoj nick je mi taky znamy, neriesili sme my dve nahodou nieco ohladom svadby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
áno áno, riešili :-D Fotografa - fotil nás tiež Edo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-D tak to som rada, ze sa vam v manzelstve dari :-p a ze uz budete rodinka x-)
Odpovedať
to sme na tom podobne, ja tiez nevraciam, aj ked pocity pri myslienke jedla alebo po jedle nemam zdaleka normalne, skor k tym na vracanie, unavena som priserne, ale teraz uz poobede vydrzim a idem tak okolo 21. chodim kazdu chvilu cikat a zatial som len chudla ale uz mi nejak zacina chutit papat :-D a uz mam minibrusko, takze uz nosim tehooblecko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: uz tehu- oblecko? ;-) ;-) na konikovi su nejake fotky? :-)
Odpovedať
na konikovi je len prva kukulikova fotka. ked chces vidiet tehuoblecko, musis predsa len prist ;-) a veru uz ho potrebujem. brusko mi zacalo rast okamzite x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ked nie som tehu, mam povolenu navstevu? :-D
Odpovedať
no ze si to tyyyyyy x-) inak tie dva roky vam ubehnu ako voda. a mozno to ani dva roky nebudu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu :-D vobec sa tomu nebranime, ale ani neplanujeme ;-) pozerala som tvoju fazulku na konikovi x-)
Odpovedať
tak som zvedava, kedy sa k nam pridas :-) no a videla si hlavicku, rucicky, zadocek, nozicky? ja ked dlho pozeram aj ocka vidim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
videla som uplne komplet male levicatko x-) :-D
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som dnes tiez videla rucicky a hlavicku nasho babatka, stale skakalo, mrvilo sa, robilo kotrmelce... tak ma to dojalo :-) aj foto mam :-) tak sa s nou vsade chvalim... inak fifi - mne ked na zaciatku roka skoro v kazdom horoskope vyslo - ze budeme mat babatko :), tak som si myslela, ze je to nemozne, no v maji som sa na to citila viac a viac..... tesime sa najma preto, lebo moja sestra sa snazia uz 10 rokov a stale nic.... :-(
Odpovedať
No toto baby. Vazne je to tu uz sama tehu a mamina. Tak sa tesim na zajtra. Uvidim Levika v tehuoblecku :-D . Teda. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi zasa sa vyhovaras.. ako keby si byvala v kosiciach ;-) didi gratulujem :-) jani a ty ked si este schudla, to co si priesvitna? :-o
Odpovedať
Veru. Aby sme ju zajtra nasli. Ja taky problem isto mat nebudem. Mne nieje vobec zle :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani nekric hop, kym ti nepreskoci.. mne je zasa uz tyzden zle, dnes som na poradni mala -2kg oproti minulemu tyzdnu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes rano si vedla mna sadol taky zafajceny a zasmradeny chlap, ze som myslela, ze hned hodim tyčku... este stale mi je zle a napina ma z toho ( a to som doteraz nevracala) bez - tebe sa to uz krati. :-) .. kde planujes rodit?
Odpovedať
Dobre ranko. Veru este ze som vcera vykrikovala. A dnes som ledva do prace prisla. Ale uz je to lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
didi v bojniciach.. ak teda stihneme dorazit :-) jani nuz hlave ti zelam, aby ti nebolo tak, ako mne :-N
Odpovedať
Dakujem ;-) To si ozaj cenim.
Odpovedať
Profilova fotka
bez - tak drzim palce aby ste do bojnic v pohode dorazili. Moja svagrina chcela rodit v Banskej stiavnici - byva v Modre, a chytili ju bolesti o stvrt na jednu v noci, tak sa vybrali na cestu - no zastavili sa v Nitre v nemocnici, nech im povedia, ci to stihnu alebo nie - a v nitre sa maly do polhodky narodil :). Sice nestihla ist do Banskej stiavnice, ale vyhodou bolo, ze mala odrodene za 2 hodky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
didi nestras :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej to som ta nechcela strasit - sorry :) lebo aj ja by som chcela rodit mimo - a tak si vzdy spomeniem na svagrinu - a rozmyslam, ci to stihnem alebo nie :)
Odpovedať
ale ved bez bude uz na mieste. kedy odchadzas k vasim?
Odpovedať
jani, zuzi, tak ja som prave pozerala, co si dam na veceru :-p
Odpovedať
Juj aj ja sa uz tesim. Ale este ma caka obed :-D Asi tak za 10 minut, tak sa tesim aj na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja klasiku, ten suprovy salat co vzdy :-D
Odpovedať
no ja som prave obedovala, tak som si zistila rovno aj veceru dam si sulance ci co to tam maju, len zatial neviem, ci s orechami alebo makom :-D
Odpovedať
nespite lebo aj ja zaspim |-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?