Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ja tiez nespim. Ja sa snazim pracovat ;-)
Odpovedať
Na idem ja uz z prace pomalicky za vami :-)
Odpovedať
no ja este nejdem, ale o 17. tam budem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako ste dnes kavickovali? :-p Bez: nebyvam sice v KE, ale v ZA a to je tiez daleko :-D i ked uz dialnica je celkom hotovaaaa :-N
Odpovedať
zuzi a ty si sa kde stratila po ceste? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to asi ta dnesna anglicka hmla na slovensku :-D
Odpovedať
no veru ! ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
ha - fotky !!! :-D ta stredna je Bez, prva asi Janne a ta posledna...??? =-) =-)
Odpovedať
ta posledna to sme omylom vedlajsi stol odfotili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to isto - to budes urcite ty :-D nemylim sa?
Odpovedať
bodaj by si sa mylila, ved ty si velmi sikovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow, tak vas rada poznavam diefcata :-D Marya nebola?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak uz sme doma. Jani Ty si ale rychlovka. Marya sa stratila v preklade :-D :-D :-D
Odpovedať
no ponahlala som sa, sa mi chvilami zdalo, ze sa vari prvy raz povraciam. to asi z tej zimy. nakoniec samozrejme nic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takze Mary nedosla... asi sa stratila v hmle ako ja :-D
Odpovedať
No to mozes byt len rada ;-)
Odpovedať
jani ved som. ale tie sulance si tam uz asi nedam, urcite na nich bol nejaky divny stuzeny tuk, ziadne fajne masielko som rada ze ste dobre dosli
Odpovedať
No domaca kuchyna je domaca kuchyna. Damy idem muzovi robit tie chlebicky, takze pekny vecer prajem. A dobru nocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janne a dobru chut... a som tiez kuchtila dnes, kuraci paprikas na smotane s cestovinou, ak ma niektora chut, dojdite na veceru :-D
Odpovedať
no ja som zistila ze panelak dnes nejde o 8., takze idem sa rovno umyt a zalahnut.. takze uz ani ten paprikas si nemozem dat :-D dobru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si na panelak pockam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej jani, sikulka, uz aj pridala foto.. este ze mi na nej nie je az tak vidno moje strasne bandero :-N baby poslickujem spokojne dalej, no snad to nepride dnes v noci, ked je peto prec :-p
Odpovedať
caute kocky, vam bolo teda dobre :-) bez no ako som ta na foto videla tak uz uz by tomalo byt :-D levik mas krasny uces, skoro som ta nespoznala ;-) fifi este si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet nestras :-D musim pockat, kym ma bude mat kto odviezt do porodnice, teda inak sa nasrdim a odveziem sa sama ;-)
Odpovedať
kedz ides do bojnic?
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som ist az buduci tytzden, ale prave to vyzera celkom veselo :-N
Odpovedať
Ahojte. Zuzi este si 2v1? Preckala si noc?
Odpovedať
Profilova fotka
jani som prekrizila nohy a musela som.. co budem behat po susedoch, ze kto ma odvezie do porodnice? ;-) ale nebolo mi vsetko jedno :-N
Odpovedať
A uz je lepsie? Mala si zavolat, ja by som dobehla a odviezla ta. Ja si nevypinam na noc zvonenie, tak nabuduce kludne zvon ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda Bez, to uz je take akútne? fiha fiha :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?