Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
takze stvrtok o 17. kde? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. bez tak maličké sa ponáhľa na svet teda.. :-) nejako nám to tu viazne.. ani ja sa tu neukazujem tak často, ako by som chcela.. :-|
Odpovedať
no veru, to vyzera, ze stretko zase nebude ;-( aspon ze so jeanou mame to vlastne rande x-) zuzi super ze ma spat vodicak, dobre nacasovanie :-)
Odpovedať
Ahojte. No to je strasne s vami. Zasa polovica nemoze. Ale ja by som vazne isla. Tak teda vo stvrtok o 17? Zavolam do Primi, alebo nechame mytny domcek?
Odpovedať
som za mytny, v nefajciari ;-)
Odpovedať
O.K. Treba tam volat, ked nas bude taky pocet? A kolko nas vlastne bude?
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim so stvrtkom, peto ide do ZA na fotbal, takze jani beriem ta ;-) inak ti nasi majstri s jednou baterkou menia tie pneumosky, normalne sranda na nich pozerat z balkona x-)
Odpovedať
vyzera to ze budeme 3. to snad netreba rezervovat nic :-D
Odpovedať
Tak ahojte. Nerezervujem teda nic. Proste sa tam len stretneme. Tesim sa na Vas. :-D :-D :-D
Odpovedať
a vieme dat nejako vediet ostatnym, jeane, mary a tak?
Odpovedať
Tak im idem napisat, nech je nas co najviac. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, tak aku mame ucast? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zatial len 3 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
+3, sme dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Tak aj my dvaja sa radi dotrepeme :-D Ideme sice na sluzibku do CR, ale do 17 by sme mali byt naspat, tak verim, ze tentokrat to vyjde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale mary, nie je mozneeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nekric hop kym Ti nepreskoci :-D :-D :-D
Odpovedať
Mary priiideeeeeee. Kam to napisat. Tak nas bude celkom pozehnane :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nemozem si predsa nechat ujst stretko samych tehuliek :-D Taka prilezitost nie je kazdy den :-N Baby, a dokedy tam asi budete ? Keby nahodou sme sa nestihali vratit do tej 17, aby som vedela, dokedy sa mi oplati tam prist...
Odpovedať
No tak to tazko povedat ale istotne do tej 18:30 minimum. Ale to vazne len odhadujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dik Jani :-) Takze mam rezervu, to je dobre :-N Tak snad sa zajtra uvidime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, riesite stretko? tisko zavidim =-)
Odpovedať
zuzi ved dobehni. to stihas ;-) mary neverim ze sa uvidime konecne, neverim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda fakt, zajtra to mam cestou :-D dnes mam muza cely den v BA
Odpovedať
ty ale robis drahoty. ale aj tak nie si tehula (asi), najskor musis byt, aby si mohla prist :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, tak to si usetrim cestu, tehula este nie som :-| nuz, zacina sa to tu zvrhavat k mamickovaniu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte septembrovky, tak tento rok bol pre nas nejaky uspesny na tehotne zienky. ;-) Ja tiez rozsirim rady tehotnych zien - dnes som bola na sono a babatko ma 12t - predpokladany termin zaciatok maja 2009 - podobne ako levik :-) .
Odpovedať
jeeeej to sa tesim x-) ako sa citis?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeej x-) krasne, gratulujem ;-) my s manzelom sa tiez do toho "vrhneme", tak o 2 rocky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial dost unavene, chodim spavat najneskor o desiatej - a aj to som uz mrtva. Niekedy pridem z prace a len lezim ;-) . Ale nastastie nevraciam. A ty?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?