Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jasne a ako zaneprazdnene vyzeram :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
si viem predstavit... ja tu tiez nemam vela prace,idem pocitat navrh klimatizacie jednemu odberatelovi, pocitam ze s tym zabijem cca 2 hodiny ]-( ale.... sefka nas dnes zvolala na slavnostny obed 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tsts sa mas :-) mojou dnesnou nadejou je, ze nas pusti dekan skor.. uvidime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte.. ja som tiež zatiaľ ešte nič nepiekla.. bez ty už máš zajtra voľno? to ti tíško závidím.. ja len dúfam, že nám zajtra skrátia prac. čas.. inak konečne sa mi podarilo manželovi kúpiť darček..
Odpovedať
Profilova fotka
ČAute baby, ja dnes nestíham :-p Bez, aj ja závidím :-D :-D Oriesok, a čo pekného si vybrala ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa ozvem po jednej :-| ...bez aj Tebe s kontaktami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
manžel je fanatik do hradov a zámkov.. a v kníhkupectve som našla takú skvelú encyklopédiu.. vždy niečo také hladal..
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame brutal poruchu v centre ZA, nejde elektrina ]-( zas vystavba auparku cosi po..... kaslala ]-( super.... tiez dufam, ze nas zajtra pustia skor... :-N oriesok, co si kupila? dosiel ti ten mail odo mna?
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok tak to je super, bude nadseny :-N Ja ak zajtra vsetko stihnem tak ako chcem, tak tiez prcham skor :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok, tiez som kupila drahemu knizku - o rybickach a akvaristike, moj je zas fanatik do toho doma mame 500 litrove akva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera konecne ocovi kupila knizku.. baby nemate co zavidiet, zajtra ma caka umyvanie okien, upratovanie a pecenie
Odpovedať
Profilova fotka
bez: skoc aj ku mne, okna potrebuju umyt :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez, no mna to caka cez vikend :-p takze zavidim nadalej... :-D :-D No moj manzel a knizka....to je cosi nezlucitelne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi inak sme v ZA asi od nedele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi.. mail mi prišiel.. ešte som ti nestihla ani poďakovať.. už som to aj rozposlala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja už som našťastie okná poumývala.. aj riadne poupratovala.. tak teraz ma čaká už iba pečenie.. babenky máte nejaké dobré overené recepty na koláče? chcela by som vyskúšať niečo nové..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa hlásim, ak máte niektorá recepty čo napiecť prosím prosím.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok naco nove? ja som v tomto strasne konzervativna.. medovnicky, linecke, vanilkove rozky recepty mozem poskytnut az zajtra z domu (resp dnes vecer)
Odpovedať
Profilova fotka
a tiež ak niektorá viete dobrý recept na medové rezy..
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. a robíš aj nejaké zákusky?
Odpovedať
Profilova fotka
keby sme boli sami doma, tak asi urobim opiteho izidora, to mam moc rada, taky stavnaty kolacik a este aj rumovy mnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
medove rezyyyyyyyyyyyyyy :-p
Odpovedať
caute zienky. ja prave robim linecke kolieska. posledny, siesty druh :-D muz sa stazoval, ze je vsetko suche. on ma rad kremove. tak ale slubila som mu ze buduci rok bude. to co by urobila bezaz, ale my to volame opiti frantiskani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ten ja hrozne lubim, lebo je tam aj ta marhulka, orechy aj ruummmm x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. pošleš mi prosím recept na toho izidora?
Odpovedať
haloooo je tu niekto
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi jasne.. konecne to tu fici :-D
Odpovedať
zuzi a ako? posledne hodiny tento rok v praci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, bola som u tej hematologicky a vsecko je ok :-D veru co posledne hodiny, minutyyyyy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?