Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
fiha zuzi.. tak to ti gratulujem este raz k takmu muzikovi ;-) takze je po hadkach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby este spite? :-)
Odpovedať
co si? dnes mam more robotky, musim podokoncovat veci ku koncu roka ;-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Sisi, som rada, ze nie som sama v praci :-D i ked uzavierku ti teda nezavidim,esteze ja take veci nerobim..... :-N
Odpovedať
Aj ja som tu, len som este nerozlepila oci |-| Som az neuveritelne unavena. Ale pozitivum je, ze zijem :-D
Odpovedať
fifi, ani nie uzavierku, nie som nastastie uctovnicka :-D Ale aj tak je toho dost..a ty co porabas v praci? janne: ranna kavicka ta preberie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janne, ako bolo na "vylete"? tusim si mala nejake skolenie.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sice nie som v praci, ale mam taku brutal migrenu, ze asi radsej by som bola v praci a bez migreny :-p
Odpovedať
Profilova fotka
servus Bez, tak si pospinkaaaaaaaaj, alebo ste mali vcera burlivu oslavu vyrocia? btw: blahozelam, my mame 4 roky na Valentina x-) sisi: tak to zvladnes neboj, mozno pojdete domov aj skor, vacsina firiem dnes funguje na skrateny rezim,nie? :-D my musime fungovat stale, sme call centrum, takze sviatky - nesviatky.... ]-(
Odpovedať
caute baby horni susedia o 7.50 zacali vrtat, parada ]-( fifi - my mame 4 roky vo februari x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi keby to bolo z oslavovania nepoviem :-p a dakujeme :-D normalne ma maco rekvapil, vobec som to necakala, lebo sme sa dohodli, ze vyrocia uz neoslavujeme, len svadobne jani nasi vrchni nieco buraju.. a peto spiiii.. to mu zavidim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
levik: heh, to sme si nasli partnerov v rovnakom case :-D bez: nezavidim takych susedov ]-( preco si radsej nepospia a nejdu na vianocny punc??? :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale oni su taki divni.. to ich dcera si cez weekend robi diskosky rano o 8.. som jej minuly tyzden musela ist nieco povedat.. :-p inak tu v samorine stavali stanky, tak sa asi pojdeme pozriet a koooonecne si dam punc :-D ja som oboch frajerov dostala ako vianocny darcek, s prvym som zacala chodit 19.12., s macom 20.12.
Odpovedať
teraz pozeram, co som to napisala, v marci :-) my asi budeme nadalej oslavovat prve rande a k tomu pridame svadbu. ale neoslavujeme velmi, pre mna oslava uz len to pripominanie si :-D a ked je k tomu nejaka vecera, tak to uz je super vcera vecer mi napadol este jeden vianocny darcek pre muza, tak idem dnes zohnat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani prezrad ;-) ja uz asi nic nekupim.. my ideme zajtra do divadla na operu, uvidim, ci to chudak koli mne vydrzi :-D
Odpovedať
no, dnes nas tazko prepustia domov skor, lebo poobede mame take zamestnanecke posedenie "pod" jedlickou..a to su sami chlapi, co budu pit :-p uz nech som doma.. od vcera uz mame stromcek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, kočky. Zase nešla MS, alebo bola porucha len u mňa? =-) Práve som zadávala trvalé príkazy na platby, lebo včera som zistila, že dve sa mi vrátili späť, vraj neexistujúci účet =-) , tak dúfam, že teraz to bude ok. Ešteže sa to vrátilo :-D Bez, chceš teda to číslo? Mám tu len na toho, čo nám robil vstavanú skriňu (0911430255. 0907430255)...hádam môžem pridať aj sem :-D
Odpovedať
iwuska, ms nesla preto lebo mame novu stranku a doladovali sa veci :-D www.modrastrecha.sk
Odpovedať
Profilova fotka
silvi posedenie pod jedlickou :-D iwi dakujem.. nahodou nejaky web, kde ma nieco nafotene... to by som asi vela chcela :-N baby ideme na ten novy web pridavat fotky vianocnych stromcekov a tak? :-D iwi tam by si mohla pridat kuchynu aj skrinu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Ja sa tak tesim dnes, posledny den v praci, a potom Vianoceeee :-D :-D Bez, ale mas dobreho manzelika, ze nezabudol ;-) , to mojmu ked nepripomeniem, tak ani nevie :-D :-D My budeme mat v maji 2 roky x-)
Odpovedať
zuzi, kupim dvd depeche mode - nejake klipy.. lebo jedna kamoska si vybrala take dvd madonnu, sme to u nej pozerali v stredu, teda obcas pozerali, islo to ako taka kulisa.. a muzicek ma rad depeche.. takze idem kuknut to, nech ma dalsie prekvapenie ;-) a uz mate niektora album na streche? stromceky, medovnicky, kuchyne :-D ozaj iwi, ako s kuchynou a ostatnym?
Odpovedať
Profilova fotka
marya ved aj ja som bola sokovana.. hmmm zeby si nieco zehlil? jani my zatial nemame moc co na fotenie " na streche" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, my ideme na skrateny rezim, o 12tej to vyzera ze mozem vypadnut :-D :-D :-D :-p tiez ideme konecne na vianocny punc do mesta vecer, a este na nejake darceky, moj manzel mi chce nieco kupit, len potrebuje vediet, ci sa mi to bude pacit :-D klasika :-D tak sa tesim ;-) veru mohli by sme popridavat nejake fotecky... o com je ta modrastrecha?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, aká super stránka je to x-) x-) x-) ... Bez, určite pridám, ale najprv musí byť doma všetko tip-top ;-) . Včera som do desiatej ukaladala veci do skrine, ani neviem, čo všetko mám a nenosím :-| Levik, už je všetko x-) , dnes idem ukladať riady do kuchynskej linky a všetko upratať, aby sme si mohli urobiť stromček x-) . Taká som šťastná x-) Bez, no nemá :-S . Ešte Ti pošlem číslo na poliaka, ale z domu, ok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi super dik :-D inak nechce niektora recept na toho opiteho izidora? musim poslat oriesku {nemam mail}
Odpovedať
iwi to je perfektne, ze ste to stihli, urcite si to teraz velmi uzijete :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: v IP mas mail na Oriesok ;-) Iwi: tesim s tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte dnes trošku viac zapracovať, ale už je to teraz lepšie, ako bolo :-) . Prídu mi pomôcť aj sesternice, tak dúfam, že nám to pôjde rýchlo. No interiérové dvere budú len v januári, ale bez toho sa dá, no nie? Takže dnes prvá noc v novom byte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, vies, ze to co sa ti bude snivat, sa moze splnit :-D alebo zapracujete na prirastku?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no tak to je super, že ste to stihli x-) x-) Budete mať Vianoce vo svojom.... x-) Bez, aj ja si prosim opiteho izidora :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?