Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani a co nove u g.lekara? odpustite bola som na meetingu, mali sme tam super cestovinovy salat, spenatove rizoto a zakusky.. :-D iwi napis mi kontakty do IP aj na kuchyniarov aj na ujca stolara pleaseeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda az na to spenatove rizoto vsetko zavidim bez :-D :-p
Odpovedať
to co je za meetingy? ja ked mam meetingy tak su tam ludia naraz cca aj z 5-6 krajin a sme len na telefone alebo netmeetingu a nikto nam neposle ani len chlebicky nie to este salatiky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani no zasadnutie realizacneho teamu grantu z europskeho socialneho fondu ;-) zuzi to rizotko bolo mnamkove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, napíšem ale z domu, nemám to po ruke, iba na toho, čo nám robil skriňu ale je z DT, nevadí? :-D Kuchyňu nám robili v Poľsku na mieru... Jeanka, niečo tajíííí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi :-D aj na jedno, aj na druhe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ked mam ja cas, tak tu zasa niekto nieje.. idem na vianocne :-S
Odpovedať
zuzi my sa naschval skryvame, aby si mohla zajst na vinko ;-) ale nie, ja som bola uz na predvianocnom nakupe, uz len rybka chyba, a tu pojde vybrat manzel - predsa mu musim nechat najdolezitejsiu ulohu ;-) a vecer tu asi nebudem, idem mat vianoce s kamoskami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, prajem pekný večer ;-) ...ja som bola na stretnutí, som z toho nejaká unavená, idem domkov, kuknúť jak pokračujú s tou kuchyňou.... :-)
Odpovedať
ahojte babule :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani, tak co, ako sa vyvija tvoja situacia? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halo baby, je tu niekto? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ale hej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: servus ;-) zas klub skalnych zavislakujucich manzeliek sa tu stretol :-D my sme dnes mali "besiedku" v ZA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako dopadlo stretko? no mne sa chce strasne spat, ale zavislacim na travianovi, tak vydrzim este nejaku pol hodku a idem spat
Odpovedať
bez uz dovolenkujem a v piatok idem k lekarovi inak uy mam skoro vsetky, len jeden mi chyba ale mozno ho budem mat do vianoc a potesim bracha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet a nastupujes na antolsku? alebo ako? promin som zvedava.. :-N
Odpovedať
bez este nie uvidi sa v januari
Odpovedať
Profilova fotka
bez: dopadlo to dobre, super sme si pokecali :-) tiez som rozbita, dnes zalahnem asi zavcasu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasnacka.. ved na teba stale myslim, nech vsetko dobre dopadne.. nevies, ako sa dari mirke?
Odpovedať
Profilova fotka
bre rano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobreee dobreee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh, zas najvacsie zavislacky :-D tak ako 4 dni pred vianocami? piekli ste nieco baby? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, co uz sa da posledny den v robote, ako zavislacit ;-) este nemam nic napecene, asi az zajtra, ved naco, ked nebudeme na sviatky doma
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, jasne, ty mas zajtra leharo 8-) :-D no ja makam este zajtra, mozno budeme mat skratny rezim, uvidime... =-) tiez som nepiekla, piekla moja mama a svokra :-D :-p nieco dostaneme a tiez nie sme prakticky doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes musim uz len poslat vianocne pohladnice a potom sa len tvarit, ze pracujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ja budem tiez posielat, ale mailove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale toto su za sefku ;-) a kedze nemame tie lepky na menovky, tak tu teraz striham jedna radost
Odpovedať
Profilova fotka
bez: :-D aby si sa posledny den nenudila :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?