Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Bea aj ja som na ekonomickej, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu. dnes mám 8hodín prednášku z finančnej matematiky, uvidíme čo je to zač. a akú firmu máš?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute sa. Dnes zase do skoly...uz som sabotovala prvu prednasku, Tommo prisiel vcera po tyzdni domov 8-) nemohli sme rano vstavat... no firmu, s byvalym som mala firmu, robili sme webstranky, a s nasimi podnikame, teda oni od 1993 a ja s nimi odkedy uz viem, o o com je rec, mame pneuservis, autoservis, zavodime. a este im k tomu robim stranku :) Ericca, a kto ta to ma? Mna mala Fetisovova, a bola strasne zlata...ale ten predmet je hrozny. S tou skolou je to tak, ze clovek nevie, do coho ide. Vsetko pekne vyzera, ale v konecnom dosledku je to dost o nicom. Ja chcem po Bc. statniciach rozmyslat trosku o inom, ak neotvoria nejaky zaujimavy odbor na mojej fakulte, co asi neotvoria, tak pojdem zrejme inde :) Pekny den prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,no měli sme se btár ale už nechcem,budeme spolu zatím jen žít bez manželství..mě to taky mrzí ale nutit ho nemůžu
Odpovedať
Mám za sebou 8hodín finančnej matiky :-S som strašne vygumovaná, nie je to až taký hrozný predmet ako som si myslela, ale ani až tak jednoduché to nie je. Bea má nás Mucha :-D verunnecka a prečo si to rozmyslel?
Odpovedať
veru, presne takhle jsme se zatim rozhodli my. co vas k tomuhle rozhodnuti vedlo? nas donutily penize...
Odpovedať
Profilova fotka
Verunnecka, netrap sa, bude nas tu takych viac :) niektore z donutenia okolnostami, peniazmi, skolou....niektore mame zas partnerov, ktorym sa to zda skoro...ale na to sme tu, aby sme sa mohli vytazovat, zanadavat, ale aj potesit s tymi, co svadbu chystaju. Nieco sa priucime, spravime si prehlad :) Nakoniec to bude fajn, uvidis. Budeme sa vela ucit, aby sme dobre zarabali a potom budeme mat dost penazi, aby sme si zaplatili krasnu svadbu :-D No nie, kocky??? 8-)
Odpovedať
no urcite. budeme se hodne ucit, at prekvapime nase milacky a muzou na nas bejt pysny. akorat u me to moc neplati, pokud v zari nastoupime na stejnou skolu a na stejny obor a oba do prvaku, nastane asi trochu konkurencni boj...
Odpovedať
Profilova fotka
ajote baby ja som "87" :-D :-D :-D mozem sa pridat? :-)
Odpovedať
no ja nevim... preji jen jsi na nas uz takova stara...
Odpovedať
samozrejme se muzes pridat. teda pokud budou souhlasit i ostatni 88icky... ale za me souhlasim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no snad hej nasla som tu aj 87 to je super :-D :-D :-D inak ja uz mam aj dcerku x-) x-) x-)
Odpovedať
jee a kolik holcicce je? to je prima. ja tak zavidim ty maly deti... chtela bych taky a moc uz ted
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teraz 1.bude mat 10mesiacikov x-) x-) x-)
Odpovedať
panecku, a ted jeste chystate svatbicku. to bude krasny, az vam bude drzet prstynky
Odpovedať
Profilova fotka
jj to mame v plane :-) ved kuk sem :-) to sme my: http://www.modrykonik.sk/album/myalbu... :-)
Odpovedať
divala jsem se, mate krasnou princeznu. akorat vam zavidim...
Odpovedať
ahojte x-) ja asi trpím nespavosťou. som sa sama od seba zobudila o 6tej :-S pipi jasné že sa môžeš pridať ;-) máš krásnu dcérku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,já sama neviem preco si to rozmyslel...ale taky sme mělo už hodně vecí naplánovaných,docela mě to vzalo...mě stačila obyčejná svatba ale asi to udělám tak že nejdřív budu šetřit a až budu mít na hezkou svatbu tak se vdám.teda esi mě ještě bude přítel chtít.
Odpovedať
tak to ti verím, že ťa to nepríjemne prekvapilo jeho rozhodnutie a ešte ti ani nepovedal, že prečo. ak ťa ľúbi určite si ťa bude chcieť vziať. ;-) máš pravdu najprv si našetri budeš mať o to menej starostí. ty si asi na materskej, či už nie?
Odpovedať
Profilova fotka
jsem na mateřské a ješte dlouho budu malýmu je 14 měsiců.ale už se do práce těším.prej má strach že ho po svatbě opustím
Odpovedať
:-. to mu ako napadlo??? tomu nerozumiem... veď svadba práveže spája. =-) máš album aj na modrom koníkovy?
Odpovedať
Profilova fotka
nevím prej bude lepší spolu jen žit zatím..má pochybnosti.jj mám album na koníkovi
Odpovedať
idem pozrieť a potom si musím odskočiť, idem po oznámenia. tak zatiaľ sa mejte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky
Odpovedať
už som späť :-D aj s botičkami aj s oznámeniami. 8-)
Odpovedať
ahojte zienky :-) tak som zas raz prisla do skoly uplne na dve veci....5 hodin, z toho 2 odpadli a dve suplovane...no co tam ja budem robit...tak ako som prisla tak som pekne aj odisla... :-| ale uz ma to fakt nebavi..... a ako sa inak mate? co porabate? ericca, hod oznamko do albumiku, nech si mozeme prezriet ;-)
Odpovedať
idem idem ;-)
Odpovedať
ten text je v tom ramceku na fotke vyssie? velmo pekne :) aj botky su zlatucke :):):)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, ty chodis na distancne? Veru, neboj, to bude dobre, ved on si to uvedomi. Aurinko, my sme s Tommom spoluziaci, dokonca z kruzku, byvame spolu a velmi si pomahame s ucenim, je to skvele :)
Odpovedať
nie to je predná strana oznámení ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?