Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) :-)
Odpovedať
ahoj :)
Odpovedať
aha :-) :-N aj tak sa mi to paci x-) to ja budem mat strasny problem s botami na svadbu....mam uzku nohu a denglave koleno takze nesmiem mat velky opatok....a taku botu ked som hladala pred stuzkovou tak ma slo porazit! Celu bratislavu sme obehali, no ked sme neboli v 30 obchodoch tak ani v jednom! Stuzkovu som mala v novembri a vsade mali len cierne botky ale ja som potrebovala pod saty take maslove lebo som mala maslovy korzet a vinovu suknu a nikde ziadna taka topanka!!! A tie predavacky mi este ponukali ze sak nech si kupim take tie hnusne trblietave zlate ze sak to sa hodi ku vsetkemu...no urcite... ]-( Zo zufalosti sme potom uz vbehli aj do tesca ale pred vchodom bol taky butik Sebastiano tusim a tam som ich konecne nasla....ale maju dost velky opatok tak som v nich bola len na oficialnej casti a potom som si dala balerinky, vykasala suknu a trsala cely vecer :-D
Odpovedať
bre ranko pipi :-) obcas ta vidavam na ulici tu vo vrakuni :-)
Odpovedať
to čo ti radili zlaté k maslovej a vínovej??? :-. čo padli na hlavu??? to si bola potom v petržalke v tescu nie? tam je sebastiano butik s obuvou.
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? a kde byvas? ja som na cilizskej? a kde ma vydavas? :-D to je mi srandy kopec :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jj, presne tam :-) no ja som tiez na nich pozerala...asi ich chceli silou mocou predat :-| ]-(
Odpovedať
ja byvam na polnohospodarskej :-) pri pesej.... a videla som ta na cilizskej (ked som sla na trolejbus) a na pesej (ked chodim do obchodu) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to si ma ako spoznala? =-) =-) =-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no sak som spehovala temu Bratislava II. na MK a prezerala si albumceky :-D
Odpovedať
tak to ste skoro susedy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to teda :-D aj dnes pojdem okolo druhej okolo...idem na nivy a potom hajde na vikend prec :-)
Odpovedať
kam ste zmizli?
Odpovedať
na suplovacke sme mali napisane ze domace studium tak studujem x-) sa neviem dokopat k tej noske tak si vypracovavam nejake temy....a o chvilku odchadzam....
Odpovedať
ty si teda vzorný študent, narozdieľ odomňa... :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D som sa dobre zasmiala :-D :-D :-D :-D :-D ze vzorny student...keby som bola vzorny student tak uz viem aspon polovicu maturitnych tem :-| ]-( :-x :-N o 8 tyzdnov maturujem no necitim sa na to.... inak ked uz sme pri tom...ty si mala nejaky system v uceni pred maturitou? ako si to vsetko stihla???
Odpovedať
hm... na strednej som mala tú výhodu, že som mala dobrých učiteľov, takže drvivú väčšinu učiva som sa naučila na hodinách. ja som sa neako extra nepripravovala, spoliehala som sa na moju schopnosť vykecať sa a na vedomosti ktoré som získala na hodinách. a mala som aj šťastie, lebo som vytiahla skvelé témy. stíhať som nestíhala...
Odpovedať
mno pekne :-) my mame super ucitela na biole takze toho sa vobec nebojim a aj najviac toho viem, aj slovina celkom ujde ale anglina a noska...koncim....to neviem ako zvladnem....no dobre, nosku este vykecam ale anglina...s tou mojou ubohou slovnou zasobou toho asi vela nevykecam :-| uz som normale v takom stave ze kaslat na to, podme maturovat....ale na druhej strane sa chcem snazit lebo sak ked uz som na vysku pijata tak tu maturitu uz nejak musim zvladnut....jaaaaj, takto o dva mesiace uz budem zurovat :-D (snad...)
Odpovedať
eri, dakujem za pokec ale uz musim ist bo nestihnem trolejbus, potom autobus a potom bude problem :-D tak sa mavaj krasne a pekny vikend zelam :-)
Odpovedať
jasné, že to zvládneš! to si potom povieš aké to bolo ľahké. neboj bude to brnkačka. ;-) a kam ťa prijali na výšku? aký odbor?
Odpovedať
tak baby vidim, že ste tu dnes rozoberali učenie a maturitu, ja mam tu včerajšiu chvalabohu za sebou :-) dufam, že som to urobila, lebo to bolo dosť náročné...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky,já se modlím abych do týdne dostala menzes,protože mám cyklus 21 dní to znamená že bych měla menzes už mít pár dní...tak nevím co si myslet.testy jsou negativní ale já měla negativní testy i u prvního těhotenství tak sem zmatená.co mám dělat...?
Odpovedať
veru, hlavne pokoj, zbytocne sa neznervoznuj.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dako mrtvo cez vikend, nie? 8-) Ericca, ake bolo vinko? :) mi napadlo, ake budete davat darceky/vysluzky na svadbe? Verunnecka, netrap sa, ved to moze byt aj stresom... neberies HAK ci este kojis? Podla mna by si mohla skocit gyn, aby si si bola naistom. Musim bezat, zhori mi obed :-D
Odpovedať
helou helou :-) sa hlasim ze som spat :-) na vikende bolo supisne, ako vzdy :-) o dva a o tri tyzdne idem znova tak sa uz tesim :-) verunnecka, ja byt tebou asi zajdem tej lekarke ako charlize spominala....drzim palce, nech to dopadne ako ty chces :-) potom nam daj vediet :-) no a ja idem dalej sprtat tak sa mi tu mavajte krasne a uzivajte si vikend kym je cas :-)
Odpovedať
vinka boli aj dobre aj zle. ja som dnes ochorela, 39horucka zajtra asi ostavam doma. :-|
Odpovedať
ahoj, tak to ti nezavidim, konečne troška teplejšie a ležať doma... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky,tak sem to dostala konečně :-) ,už se fakt bála :-| .musím si nechat od tety píchnout injekci antikoncepční tak snad se nebudu škubat :-) .jakpak se máte vy?
Odpovedať
ahoj, no vidíš všetko dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?