Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Kde steee?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som tu stale, len dako nebolo co pisat:) Ako sa mas? Dari sa? Nieco nove? Ja mam toho tolko v skole, v praci, uz mam toho plne zuby. Normalne by som sa na to vykaslala, keby som mohla...
Odpovedať
Ahoj. No ja nic nemam nove.. Akurat som zacala chodit na prax, a tiez mam toho v skole vyse hlavy.. Hroza. Milacik mi teraz odisiel do Brna zas.. Tak nic moc :-( Uz sa tesim na leto. A dnes sme si kupili korcule, tak aspon cosi dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, hovor mi o tom, zapocty, pisomky, projekty odovzdavat... dnes som zistila, ze na jeden predmet vobec nic neviem, som zvedava, ako mam asi urobit zapocet ]-( ale dako bolo, dako bude.... Mato byva casto prec? ja som hrozne rada, ze je Tomo vacsinu casu tu, som zistila, ze take odlucenia vobec nerobia dobrotu :) a korcule su super, ja mam od minuleho roka, lebo stare mi boli male, tak sa tesim na teplucko :)
Odpovedať
nerobia dobrotu? a preco? matko byva u mna cez tyzden a kazdy druhy tyzden chodi domov. no a niekedy to byva tak, ze je cez tyzden u mna, potom ide na vikend do ciech kvoli skole a potom je zase u mna. ma to dost natrieskane... a ja mam prvu skusku uz 24.4.... a tiez nic neviem.. dokonca nemam ani posledne prednasky. strasne nieco. ale mas pravdu Bea :-) nejako bolo, nejako bude. no a ja som dnes stala na korculiach prvy krat :-) a islo mi to napodiv vyborne. ani raz som nespadla a normalne ma to bavi :-D a tu dnes bolo krasne a ani taka zima nebola, tak sme to vyuzili. este chceme kupit jeden bicykel a budeme chodit kade-tade ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja neviem, ale ty si rada sama? podla mna, ked sa maju dvaja radi, mali by byt co najviac spolu...my to mame tiez tak, Tomko je tu 2 tyzdne, potom na vikend domov a kazdy druhy chodim s nim...teda snazim sa, nie vzdy to ide. ale chodim rada, a to sme vlastne spolu mesiac v kuse, akurat v praci nie :) hh, ale dva mesiace sme aj brigadovali v jednej firme, takze sme spolu boli 24/7 ... a bolo to fajn. ja si neviem predstavit, ze by mi chlap alebo ja odisiel niekde do zahranicïa na rok alebo tak, nedokazem si predstavit, ze by som si neodvykla. ale na teplo sa tesim aj ja, uz aby to bolo, slniecko, prechadzky... aj tie korcule. ja korculujem od 4 rokov :-D
Odpovedať
jaaj tak si to ty myslela :-) ja mam zase nazor, ze ked sa dvaja nevidia tie 2 dni raz do mesiaca, tak to je ok. lebo takto sa asspon maju na co tesit. ja ked som bez matka, tak som ako bez duse... :-( ale zase si potom vazime kazdu spolocne stravenu chvilku ;-) a ani ja by som to nezvladla, keby isiel niekam na rok bezo mna.. to by som sa asi utrapila...
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak som to myslela, ako pises, ved to nie je vztah, ked sa dvaja vidia dva dni do mesiaca...ked sa tie dva nevidia, je to vcelku fajn :) ja si neviem predstavit s niekym "chodit" a vidat sa dve hodky v tyzdni, to by nebolo pre mna :) ved preto sme spolu 24/7 a sme tak najspokojnesi :-D
Odpovedať
mi nieco hovor. ved ja s tym mojim byvam uz skoro tristvrte roka a neviem si to vynachvalit. takto sa aspon mame cas spoznat, vidime ako ten druhy reaguje na urcite udalosti,veci... som naozaj stastna, ze mam takuto moznost :-) ozaj Bea divala si sa na Miss?
Odpovedať
ahojte, ja som pozerala miss. až na 1.vicemiss som sa trafila vo všetkých kategóriách.
Odpovedať
no ja som dufala, ze vyhra 1., lebo bola naozaj najkrajsia. a este som typovala 7. ta bola tiez kocka. ale prva a druha vicemiss sa mi vobec nepacila... ono je to aj tak skorumpovane... niekde som citala, ze nejakej misske kupil titul jej frajer.. niekedy pred 3 rokmi.. takze je to vsetko o prachoch - to je moj nazor na miss...
Odpovedať
Profilova fotka
Kukala som miss, a na rok pojdem aj ja 8-) som este nevidela Carlton zvnutra...a moja 160 cm vysoka kamaratka, s takymi jemnymi tmavymi fuzikmi je presvedcena, ze je krajsia ako vsetky, co zatial vyhrali... tak sme sa dohodli, ze tam na jesen pojdeme :-D tak mi potom poslite hlasy na miss sympatia, nech daco vyhram .... ale nie, ja len tak z recesie, nemam prsa na to, aby som bola miss... ale pojdem sa tam pozret, a kvoli tej babe tiez. aspon bude haluz :-p ja som si z toho vzdy robila srandu, co moze nejaka Studenkova rozhodovat, ktora z bab je najkrajsia. Ale ta 2.vicemiss chodi na tu skolu, kam uvazujem, ze pojdem po Bc, ale nepripadala mi nejako vyznamne inteligentna :-D mozno si to este rozmyslim :-D ale tiez som tipovala spravne 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jej Bea. Tak to sa tesiiim :) A co ty vies. Mozno ta vyberu. Ved si pekna ;-) a co mate noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
No to ja neviem, ci ma vyberu, ale vyhrat by som nechcela :-D Skusim, len tak pre srandu... a fakt chcem vidiet ten hotel :-D noveho...aj nic... ucime sa, zapocty uz su :( neznasam skuskoveeee... uz nech je pokoj a leto :) a u vas ako? asi mas toho tiez vela. nejako to vydrzme, sak uz len rok (ja si nejako nepripustam, ze ten druhy stupen bude taky narocny :-D )
Odpovedať
ahoj, Bea podla mna aj vyhras. tento rok tam neboli neake pekne baby, nechapem odkial ich zohnali. ja som si tiez robila srandu, ze to skusim, ale o rok uz budem vydata takze nic. :-D
Odpovedať
no jo. mam toho vyse hlavy. ved dnes som sa zobudila s tym, ze je sobota a tot pondelok... sa mi tak nechcelo vstavat... ja tiez neznasam skuskove, alebo skor ten tyzden pred skuskovym.. sa musia odovzdat vsetky tie trapne prace.. a z toho mam nervy. lebo ja ked mam skusku, tak sa ucim nanajvys 2 dni pred nou :-p a mne to staci...
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja som dnes ani dako nespala, rano hned zapocet...ale dalo sa, bude aj dost bodov 8-) poistna matika ... a zapocty tymto vlastne zacali, buduci tyzden dva, dalsi dva, a potom uz je skuskove :-D hlavne, ze uz bude PO skole a bude leto...a Ericcina svadba :-D no a cez prazdniny budem v Mikulasi, potom zas doma daco robit. to je vzdy taka fajn zmena, oproti skole... Baby, nepoznate nejakeho kvalifikovaneho personalistu nahodou?
Odpovedať
Bea ani nevieš ako veľmi chcem mať jún x-) ja mám vo štvrtok tiež zápočet, budúci piatok tiež, potom pondelok tiež, a ešte nám zadelia zvyšné zápočty a skúšky z ďalších štyroch predmetov. kvázi v máji by sme mali končiť a v júni fajront. Bea takže poistná matika je v suchu? :-) ja som teraz v ba doma a idem dať tlačiť etikety na víno a menovky. :-D
Odpovedať
aj ja uz chcem mat, ale 29.jun x-) no a samozrejme tesim sa na nevesticku ericku :-) a potom maji budu dllllllllllheeeeeeeeeeeeeeee prazdniny, na to sa tesim asi najviac x-) budu najdlhsie a urcite aj najkrajsie :) bea, mnamky, vinecko...normalne som dostala chut na cervene...vies, tak zdravotne, na zvysenie tlaku a mnozenie cervenych krviniek, sak treba, nie? :-D charlize, gratulujem k prvej zapoctovke a drzim palce na vsetko ostatne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda Veronice, to som ti mala pisat asi sem, ze ? :-D ale nevadi, ved ty citas obe fora :) A prazdniny si uzi, budu urcite super, a potom to vsetko nove okolo vysky, taka zmena... No co Eri, etikety pekne? A lepit ich budete doma? Verim, ze sa tesis, aj ja by som sa.... to mate super, ze uz v juni mate volno, ja vlastne 12.maja ofic zacinam skuskove, ale do konca juna mi to potrva urcite...aj ked sa budem ponahlat, aby to bolo co najrychlejsie...a uz nebudem chodit do prace, takze sa budem viac ucit :-D mozno :-D Ada, kde si?? :-D
Odpovedať
Bea pekné, budem mať čas hodím do albumu aby ste mohli pozrieť. ;-)
Odpovedať
aha :-N no dobre, uz chnapem :-D ano ano, myslela som ericcu, nie teba :-D to mne tak z tej fyzy hrabe :-D ja to uz dlho hovorim ze fyza je pre mna zdraviu skodlivaaaaa..... :-D
Odpovedať
až teraz som si to všimla, kde sa to skomolilo, ale neva, hlavne že sme konečne pochopili. :-D
Odpovedať
Tu som, tu :-) Ja mam teraz tiez zapocty. jeden vo stvrtok, dalsi o tyzden, a potom dalsie 2 a tak.. hroza. no a ja to chcem stihnut do 4. juna to skuskove. lebo 5. uz odchadzame na dovcu a nechcem sa tam zaoberat ucenim. to mi teda netreba :-D snad to nejako zbuchame.. :-) ericca a buduci manzelik sa tiez nevie dockat svadby? :-) veronice: no chuda nase. uz aby si mala po tych maturach ;-) potom budes mat uplne naj prazdniny :-)
Odpovedať
princess viem ze sa tesi, len to tak intezivne nepreziva ako ja :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja idem na vikend k Tomovi do LM, tak som len na skok, este mi treba porobit daco doma. Mam toho tiez mrte, a najviac sa tesim, ked uz bude po :) Ale koncim tento mesiac aj v praci, takze mam taku dobru naladu z toho :-D Ja som zvedava, ake bude toto skuskove, lebo mame kopec predmetov, ktore maju velke skusky (aj velku pisomku, aj ustnu) a to je niekedy fakt zaberak...Takze vlastne nemam 6 skusok, ale 10 :( a chuda moj Tomo ma 8.... Prajem pekny vikend, oddychnite si :)
Odpovedať
Jee, caute kocky... No ja ani nemam cas sem chodit. Dnes som bola v Martine v Slovenskej narodne kniznici, tak som utahana.. Booze, uz nech je juuun :-D Co mate nove? Asi tiez vela starosti, co?
Odpovedať
Ahoj, ja mám dnes zápočet z nemčiny a poobde ideme kúpiť drahému oblek. a vyberať menu. :-)
Odpovedať
a ahojte pozeram ze tu aj moj rocnik je
Odpovedať
ahoj luciusska :-) no je a uz dost dlhu dobu :-D jemine kocky. ja mam zajtra zapocet z angliny.. o nervy.. ale dnes ideme s drahym na susi, tak aspon nejaky svetly bod ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?