Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej to by som urobila hneď ako sa rozhodneme lebo by sme chceli obrad v kapli sv.Kláry v Troji a tipujem že to bude dosť obsadené...ale snáď ]-( a akú chystáš svadbu?malú, veľkú, typickú?
Odpovedať
Achojte kocendy. Bea.. No este zijem ;-) zajtra sa dozviem, ci som spravila skusku, ale hadam hej, xixi. Mam skoro vsetky zapocty, zajtra dostanem dalsi a uz mam skoro spravenu tu hnusnu pracu. A ty ako? uz si odisla z prace? ci este ee? Ericca: Vkuse ocumujem tvoj album ;-) Neviem sa dockat ten tvojej svadby :-D Co ti vlastne este chyba? minniepha: vitaj medzi nami :-) konecne dalsia tvar, lebo nam to tu nejako vymiera :-p sa vsetko prestahovalo do 88. strasne nieco. Bea.. Ooozaj, budeme mat steniatka ;-) Taaak sa tesim. Potom dam fotecky do albumu. Uz to bude za par dni. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
princess ďakujem ;-) keď sa to potvrdí tak tu budem denne a budem otravovať :-D aké šteniatka??my máme boloňského psíka, ročného :-)
Odpovedať
:-D princess a mňa to len teší :-D naša svadba ak by bola podľa drahého tak to je len obrad a večera s rodičmi a súrodencami. ja som si vydupala podľa mňa dosť veľkú svadbu do 60osôb vrátane nás dvoch, hudby, starejšieho, kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali tiež len 20 ľudí asi... a malá oslava v Kampapark na brehu Vltavy aaaaaach 8-) :-D
Odpovedať
to je milé, taká malá rodinná svadbička :-) a ešte aj romantická
Odpovedať
Profilova fotka
hej každý sme iný...najprv som aj ja túžila po veľkej svadbe, ale teraz chcem radšej takú romantikuš ;-) najhoršie že by sme chceli aspoň starých rodičov...ale nikto by nevládal prísť do Prahy... :-(
Odpovedať
Ericca: No a? takto ma byt ;-) Svadba ma byt taka ako chce nevesta - moj nazor. Nastavajuci by mal len ticho suhlasit, ak ma este zaujem sa zenit :-D Ale samozrejme, ze v niecom mu treba vyhoviet. Ja chcem tiez svadbu taku strednu.. Okolo 50 ludi a je to.. ;-) minniepha: no mam Beagla. a Bea taktiez 8-) a kolko chodis s tvojim priatelom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
S priateľom sme dva roky ale bývame spolu už rok, tak vieme čo a ako 8-) beagl je krásny a asi hravý, ja radšej kľudného :-p
Odpovedať
princess: nevravím, že namietal. pôvodne som chcela malú svadbu. potom som si to rozmyslela a s heslom vydávať sa budem len raz som začala plánovať. :-D minie krásne šaty, len aby si nedopadla ako ja. všeky také šaty mi boli veľké. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak toho sa obávam aj ja...mám veľkosť tak 34/36 ale píšu že majú aj 34ky tak snáď...a doupravovať sa to dá, že? našťastie v Phe je neskutočný výber tak snáď niečo nájdem... :-)
Odpovedať
no ja mám 36 a všetky šaty San Patrick mi boli veľké na prsiach a oni sú tak vypracované tie šaty, že sa nedajú zúžiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to som zvedavááá...a o bábetku ste už premýšľali? :-D
Odpovedať
zatiaľ nie, až po škole. ja len tak pre seba potajme rozmýšlam, že by som chcela mať 2 alebo 3, len nech to je zdravé, ale bola by som rada keby boli buď 2dievčatá a 1 hclapec alebo naopak. :-D vy?
Odpovedať
Profilova fotka
tiež až po škole...ale keby išlo len o mňa tak aj hneď :-D jedno dievčatko..alebo párik- David a Laura cheche... a inak, nemala si problémy s dĺžkou šiat??lebo ja meriam len 160 cm tak sa toho najviac obávam..
Odpovedať
nie, ani upraviť ich nebolo treba.
Odpovedať
Profilova fotka
No caute, ako ste sa krasne konecne rozpisali:) Ja hlasim, prva skuska na A uspesne za mnou, s tymi zapoctami to tak slavne nedopadlo :P Nevadi, hlavne aby skusky dobre dopadli... Adi, steniatka super, my mame spolocneho skrecka, co sme si dali ako darcek k rocnemu vyrociu, a teraz ma uz pol roka x-) a je taky zvyknuty uz, aj sam dojde za nami (ja viem, znie to cudne:P ) Ericca, sa ti to krati...vsetky sa tesime na tvoju svadbu, tak na nas potom mysli s fotkami (akoze staci po svadobnej noci 8-) ) Minnie, ahoj, Praha je krasna, ale ty si zo SVK asi, vsak? A priatel je odtial? Ja mam v Prahe rodinu, tak tam dost casto jazdime... pekne planujte, to mate taky fajn cas:) A nebude uz tak teplo. A s tymi detmi, no to ani nepiste radsej :) Ja sa radsej snazim sustredit na skusky, lebo mam furt babatiek plnu hlavu x-)
Odpovedať
ahoj charlize, gratulujem ku skuske. ja mam uz dve ale este kolko pred sebou. a tak sa mi nece ucit :-N
Odpovedať
hej a nakazila si tým už aj mňa. :-p
Odpovedať
a ved babetko sa da stihnut aj pocas skoly ;-)
Odpovedať
no neviem ako by som ho stihla počas školy
Odpovedať
mam taku spoluziacku a to stiha
Odpovedať
tak určite sa to dá. ja sa na to necítim, že chcem mať dieťa okamžite, ale už o nich rozmýšlam a predstavujem si to celé. ako budeme vyzerať ako rodinka s deťmi a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze sa to da, ale nechcela by som to tak.... ja sa nechcem obmedzovat, budem na materskej a budem sa venovat babatkovi, aby pekne rastlo, a budeme mu kupovat pekne vecicky a tak... takze to vidim lepsie - musim spravit rychlo skolu, takze ziadne medzirocniky, ziadne prerusit studium... a budem popri skole robit, teda mat potom uz prachy a rovno po skole na matersku, ak sa podari :) a ocinko nas bude zivit, uz sa na to tesime...ale aj Tomo si da pomaly povedat, ked uz vie, ze na neho nebudem tlacit, aby sme ho mali zajtra :-D poznam kocku, mala babo pocas prvaku, isla spat do skoly a teraz sa o malu stara jej mama....a to babo jej hovori Anka a babicke mama....a to ja nechcem :(
Odpovedať
tak to by som nechela ani ja. ja zas neviem nájsť prácu. takže po škole budem musieť nájsť neakú vyhovujúcu robotu bábo až potom. to aby sme boli zaistený.
Odpovedať
Profilova fotka
No oficiálne som z Popradu ;-) priateľ je od Popradu, rok som tu bývala sama až tak za mnou prišiel...takže sme sa videli raz za mesiac a teraz si to vynahradzujeme :-D Inak blahoželám ku skúške, my máme skúškové až o mesiac... 8-) Ja mám tiež plnú hlavu detí a nemám ani ťažkú školu, skoro stále som doma a nudím sa...takže nad tým rozmýšľam nonstop :-D Pri mojej škole by som stíhala aj štvorčatá, ale ako věetci vravia, treba ešte počkať... :-N
Odpovedať
minnie tak to sme na tom fakt dosť podobne, ja tiež chodím do školy ako do holubníka.
Odpovedať
Profilova fotka
Minnie, moj Tomo je z Mikulasa a prisiel do skoly do BA, vlastne hned od prvaku sme spolu a potom od leta spolu byvame, aj ked s nasimi, ale mame velky dom....ale chcelo by to osamostatnit sa:) A skuskove nam zacina 12.maja, neviem, preco nam zacali davat tak skoro skusky... ked ja by som si tie deti chcela uzivat, venovat sa im a tak, budem taka ta zienka domaca, upratovat, varit piect, caka usilovneho muzika s vecerou doma:) na to sa strasne tesim. Ja som od vcera bez prace, skvely pocit po roku :) no cez leto sa budem ucit anglinu trochu a potom budem hladat dalsiu dobre platenu brigadu :-D no a ked uz budeme otitulovani zobrati a bohati, tak budu aj deti 8-) to je asi Tomov ideal, no budem nutena ho prebrat :-D
Odpovedať
Tomov ideál sa zhoduje s mojím ideálom, len neviem dokedy môžeme čakať u nás je trochu problém ten vekový rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
No podla mna, ked bude Vili zarabat, a ty si budes platit cez piaty rocnik nemocenske (teda dostanes matersku, aj keby si nepracovala) tak nemas na co cakat...byvat uz vtedy budete, ved to je daleko. A na druhu stranu, ked si trebars druhy stupen budes robit dialkovo, tak budes zarabat prakticky rovnako, ako keby si robila uz po skole. Tak na co cakat? Ja nechcem mat prve babo v 30ke, a to nemame ani vekovy rozdiel :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?