Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
 ericca a ako zareagovali vasi, ze sa chcete vziat? emoticon a jeho rodiacia? ci to uz asi ocakavali, nie? emoticon
23. mar 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 no čakať to nečakali ani naši ani jeho rodičia, žiadne gratulácie jednoducho sme im to oznámili a chystá sa svadba. mama sa akurát spýtala či som si to dobre rozmyslela. jasné, že som si to rozmyslela poriadne a ani nie raz, ale asi milión krát som si to celé nechala prebehnúť hlavou.
23. mar 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Tak to je fajn, keď aj po tolkých rozmysleniach si sa rozhodla emoticon Ja by som sa za mojho vydala aj hned, tym som si ista, ale nie som si ista okolnostami :( Peniaze, vybavovacky, to vsetko okolo... no budem sa aspon tesit s tebou zatial emoticon Ale vy bejby nechystáte ešte, však? emoticon
23. mar 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 nie, zatiaľ neplánujeme, máme náhradu v podobe dvoch synovcov, sestra má syna 2ročného a jeho brat má syna 3ročného. bohato stačia. emoticon
23. mar 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 a ani priatel netuzi po babatku? emoticon a ako ste sa spoznali emoticon teda ako nam mozes prezdradit.
23. mar 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 zatiaľ netúži, my sme sa spoznali na dedine kde máme záhradu cez moju sestrenicu a jeho krsnú. učil ma strieľať zo vzudchovky. to jue ťažká romantika čo? emoticon
a vy ste na tom ako s priateľmi?
23. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ja by som chcela babo hned :( Myslim, ze radsej ako svadbu. Ale fakt, ked si predstavim tych penazi...ano, jeden plat by stacil. Ale my mame malicko penazi... Sice ich este tak nepotrebujeme, ale ako som tu uz spominala, nieco zozeniem a vrazim do byvania, potom sa vyhrabem z dlhov a spravime svadbu....alebo babo? emoticon
Ericca, sme uz pisali, ako sme sa dali dokopy...my sme spoluziaci z kruzku, a byvame spolu uz nejakych par mesiacov....
24. mar 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 Cafky, cafky emoticon Krasny den, ze? By som to oblievanie hned zrusila..
No ja som sa s tym mojim zoznamila cez net... Dlha historka, ale stalo to za to emoticon A tiez spolu byvame.
A aj ja by som chcela babatko. Ale viem, ze to ma este cas.Kebyze sa mi teraz splni vsetko co chcem, tak by to asi nebolo ono emoticon
24. mar 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
Registrovala sa 17. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
Registrovala sa 17. septembra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 356 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov.
 princess007: ja by som brala babo uz aj teraz hned emoticon ale tiez som 2-hacka a chcela by som v klude dostudovat. Ale ak by sa postastilo, urcite by sme to brali ako velke stastie a nie ako tragediu emoticon

daniela20: Gratulujeeeem emoticon

anduska.x: Boli ste naaadherni parik, gratulujem. Nech si s manzelikom stale stastna!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
24. mar 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Janina, a vy uz byvate spolu? emoticon Ty si napisala kedysi, ze si to treba uzivat.... Ja si myslim, ze aj tak si mozeme uzivat... len keby to bolo jednoduchsie, vsetko zariadit, zaplatit... uz ani to byvanie by mi nevadilo, baby, ja by som chcela byt starsiaaaaaa!!

Cele detstvo sa tesim na to, az budem velka...a kazdy rok si hovorim, ze este chvilku, este chvilku. Som zvedava, kedy sa dostanem do toho roku, ze budem moct mat to, co chcem emoticon
24. mar 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Baby, pozrite 88micky, to je parada, jak sa rozbehli emoticon A normalne chystaju svadby.... Ada, ony nas vsetky predbehnu emoticon
24. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 Uz som kukla... No sa to tam ale zaplna. A nech predbehnu. Ja si este asi urcite pockam emoticon emoticon emoticon podotykam, ze asi urcite emoticon Inak sa stavim, ze ste tuto stranku preluskali od dola hore, tak sa pytam, ze ktora nevesta je tu podla vas najkrajsia... alebo ani nie, ze najkrajsia, ale ktora vas zaujala. ze ste si povedali, tak ta svadba musela byt fakt krasna... a ze vsetko mali krasne zladene, krasnu vyzdobu, nevesta saty a tak... zaujalo vas nieco az tak velmi? emoticon
24. mar 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Adi, ani neviem, tebe sa ktora najviac paci? Ja som prebehla v poslednej dobe vela albumov bab z Liptova, chcela som vidiet ten zamok/hrad... a celkom pekne niektore vyzerali. Mne sa celkom lubila Andy, co je u nas v diskusii, ta bola pekna nevesta. inak neviem, pozeram skor pripravne albumy, kedze este nebudem tak skoro nevesta...Musim najst jednu stranku, ak mi viete niektora poradit, mam v albume saty, je na nich modelka, kvety, maju V-ckovy vystrih, je pri nich aj komentar... nevideli ste ich niekde? Staci mi web emoticon
24. mar 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
 charlize - nie, nebyvame spolu.....jasne, ze ked spolu byvate si to tiez spolu uzijete, ale je to uz ine. Zodpovednost. Ked byvas doma nic neplatis, alebo nejaku smiesnu sumu, nestaras sa, ci mas doma nieco zjest, ci mas dat co muzovi vsetko to prebieha akosi samozrejme. My nebyvame este spolu.... emoticon emoticon emoticon ale jasne, ze sa na to tesime.
24. mar 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Jani, tak my mame vlastne svoju domacnost, mame velky dom, takze sa tu pomestime viaceri, nakupujeme, varime, upratujeme my, je to vlastne aj protisluzba mamine, je chora... preto som sa tesila, ze nasi suhlasili, vlastne si takto nanecisto vyskusame vacsinove byvanie. Jasne,ze ked budeme uplne sami, bude to ine, ale myslim, ze lepsie emoticon a strasne sa na to tesim.
24. mar 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Ahojte, tak ako ste sa dnes mali? ja som mala šibačov a polievačov málo na moje šťastie. emoticon
24. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ja som pozamykala, nikoho nepustila dnu...nastastie ani nikto neprisiel emoticon U nas to asi az tak tradicne ludia neprezivaju emoticon ale ja som rada...co mate nove? a svadbujuce hlavne? Teda Adi, aby si si nemyslela, aj ty ma zaujimas emoticon Mne dnes priatel povedal, ze veci musia mat postupnosti, a ze to chce cas a peniaze. A vraj on ma nenuti premyslat o svadbe a detoch, znelo to, ako keby chcel on a ja nie. Tak som mu hned ukazala album emoticon
25. mar 2008 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkica
2
Registrovala sa 24. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 111 príspevkov. Má 7 priateľov. Kosice, okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
lenkica
2
Registrovala sa 24. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 111 príspevkov. Má 7 priateľov. Kosice, okres Košice-okolie.
 Jaaaj baby....ja som vcera skoncila vo vani...priatel ma odvliekol do kupelne,postavil ma do vane a pustil na mna sprchu...aj som sa zdrahala no nedarilo sa mi....jaaaaj cela mokra som bola...od vrchu az po nohavicky emoticon
25. mar 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
fotoportrét
fotoportrét
janina1
21
 charlize - jasneeee, kazda si zariadujeme zivotik, tak ako nam to vyhovuje. emoticon emoticon emoticon hlavne, aby ste mali spolocne ciele s manzelikom, potom je vsetko v najvacsom poriadku.

lenkica - emoticon emoticon emoticon dufam, ze aspon na krasu a na zdravie do buduceho roku Ta vyoblieval emoticon

ericca - aj na moje emoticon emoticon emoticon
25. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 no ja mám okolo svadby väčšinu už vybavenú, takže veľa nového nemám akurát som si kúpila podpresenku pod svadobky emoticon ešte idem kúpiť topánky a samosržky. drahý potrebuje oblek, len neviem ako sa rozhodol, či pôjde v tom čiernom čo už má alebo chce nový svetlý. mamka mi vravela, že by som mu mala kúpiť košelu a kravatu, vraj sa to tak robí, a on kupuje kyticu. dnes sa idem dať podstrinúť tak tu dlho nebudem dnes.
25. mar 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte emoticon
Tak ja som sibacov ogabala, he he...som sla k sesternici bo niektori moji rodinni prislusnici si myslia ze je velmi smiesne a zdraviu prospecne ked mi trieskaju po tom mojom 7 krat operovanom kolene emoticon emoticon Tak som sa radsej zdekovala emoticon a o par hodin idem cakat draheho na stanicu tak sa tesim emoticon
25. mar 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 No ahojte emoticon Mne drahy prisiel vcera a prve co urobil je, ze ma hodil do vane... a to som ho prosila, ze nech to nerobi, ze akurat som z tej vane vyliezla, lebo som sa kupala, pretoze som tak smrdela zo vsetkych tych vonaviek, co na mna nakydali...tak tak.. no nepomohlo... hodil ma do vane, no ja som sa nedala, tiez som ho trosku vysprchovala a potom si to chudacik musel po sebe aj poutierat emoticon tazky zivot ma pri mne.. emoticon
Bea a co ti drahy povedal na album? pacil sa mu? emoticon
25. mar 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 princess treba ich vychovať kým sa dá emoticon ja sa tiež snažím toho môjho tak nenápadne... emoticon
25. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Caute, no to su mi pekne veci, ze sibackaemoticon Sa nedajte, kocky! To co je toto emoticon Dnes ste im to mali vratit pekne. Mne milacik povedal, ze ked pride, ma vysibe...no ale to sa este uvidiemoticon Bratovi kamarati chceli prist, tak sme zamkli a moj ocko povedal, ze ked vlezu dnu, tak ich rovno vyrazi... no, tak sa to maemoticon

Adi, Tomo si pozrel album, a najviac ho zaujala ta tabulka o tehotenstve, vraj to nevyjde podla toho, povedal. A pacili sa mu tie citrony, vraj skusi dopestovat. A ze bohuzial, ale taky mrak mi asi nezozenie ani vo svadobny den...tot vse, k jeho komentaromemoticonAni saty, ani nic. Takze ktovie, co si vlastne o tom mysliemoticon Ja som z neho zacala pacit, co si mysli o svadbe 12 ludi vs. 60 ludi, o vacsej sa nebavime, nechceme.

Veronice, co mas s kolenom?
Ericca, aj uces mas vymysleny? Tie saty su pekne, co si si vybrala, to hej emoticon
25. mar 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 už mám vymyslený, už mám aj kaderníčku rezervovanú aj na skúšku aj na deň D emoticon
to pekne nenápadne nahováraš priateľa na svadbičku, šikovná. sranda, že u nás ju chcel viac priateľ ako ja, a teraz mu už so svojim organizovaním leziem na nervy. emoticon emoticon emoticon tak ale typický chlap, on si to užíva po svojom, tak potichu.
vy ste tu všetky pracujúce žienky? alebo niektorá aj študujete ako ja?
25. mar 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 My sme praveze vsetky studujuce zienkyemoticon preto sa do svadieb tak nehrnieme, aj frajeri este robia (teda za niektore hovorim) takze my skor studujeme, brigadujeme popri ,riesime pomalicky byvanie a casom snad aj svadbicku.... to mas fajn, ze on chcel svadbu, ale to bude snad aj vekom, teda dufam, lebo ten moj sa do toho moc nehrnie. Je fakt, ze sa citi mlady, nie ze by si ma nechcel vziat (to mi uz slubil emoticon ) ale nie teraz. Trosken aj kvoli peniazom.
Ericca, sleduj aj 88, aky mate prirastok emoticon
25. mar 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 sledujem sledujem emoticon
tak je to aj tým vekom, mi sa neako do seba strašne zbláznili, dlho sme fungovali len na diaľku, kvázi väčšinu nášho vzťahu bo len od minulého júna som sa k nim nasťahovala. ja som totiž z ba a on z kn, aby nebolo málo školu mám v nz emoticon tak stále som na cestách.
25. mar 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 No pani, sa nabehas emoticon Ale tak casom mozete aj byvanie riesit, aspon mate na vyber. Moj je z LM, prisiel sem na vysku, tak sme sa aj dali dokopy, sme spoluziaci z kruzku a je to fajn, sme boli spolu v skole, po skole, teraz ked aj byvame, tak okrem prace sme spolu furtemoticon A nemozem si vynachvalit, fakt. Mna hrozne bavi sa o neho starat, len skoda, ze s peniazmi je to tazko, popri skole zas az tolko nezarobime. A snubenec co robi?
Ja tak celkom dufam, ze cim budeme vyssie v skole, tym lahsie sa bude dat zohnat lepsi part time, lepsie plateny, takze nasetrime aj na byvanie a na svadbu emoticon Keby bola mala svadba, bola by aj lacnejsia emoticon Erika, vy mate kolko ludi?
25. mar 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 môj je zvárač, v robete je dobre platené, takže zostaneme v kn a okolí. na svadbe máme do 60ľudí. ja ako som zatiaľ pozerala ponuku práce v kn veľa krát hľadajú účtovníčky a ľudí s ekonomickým zameraním,tak dúfam, že si budem vedieť neakú slušnú prácu. brigádu tam nájdem akurát v kauflande a hypernove, tak ale tam neplatia tak dobre ako v ba emoticon
25. mar 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 caute kocky. no ja som dnes makala a robila pracu do skoly. sice nie tu hlavnu, ale aspon nieco. a skoro ma vystrelo, ked som zistila, ze skuskove mi zacina za 1,5 mesiac. a to si musim dat nejake predterminy kvoli dovolenke emoticon to aby som sa uz ucila...
ericca: vidno ako sa velmi tesis emoticon to som rada. bodaj by ti to vyslo, tak ako si zelas.
bea: tie tomove komentare nemali chybu emoticon treba ho viac zapajat emoticon
25. mar 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš