Menu Forum

Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1046 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Pezinok.
 to je strasneeee, sa nam to tu rozutekalo do 88micky emoticon
25. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala sa 29. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 4179 príspevkov. Má 20 priateľov.
 neboj, budeme chodiť aj sem aj tam emoticon ja určite!
26. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkica
2
Registrovala sa 24. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 111 príspevkov. Má 7 priateľov. Kosice, okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
lenkica
2
Registrovala sa 24. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 111 príspevkov. Má 7 priateľov. Kosice, okres Košice-okolie.
 ja som 87 cize budem tu emoticon
26. mar 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
Registrovala sa 19. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2003 príspevkov. Má 55 priateľov. BA-Nové Mesto, okres Bratislava.
 Aj ja sem stale budem chodit, to je iste emoticon
Tak nadhodte dalsiu temu, a mozeme porozoberat. Znamenia, deti, skola? Dovolenky? Alebo svadobne saty? emoticon
26. mar 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala sa 6. mája 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1291 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 ahojte emoticon
tak aj vas som prisla pozdravit emoticon

temu? a co tak domace prace? emoticon co rady robite, co nie, co za vas robi priatel ak teda uz spolu byvate...? emoticon

co sa mna tyka tak nenavidim umyvat podlahy a hned za tym utieranie prachu emoticon Navarim, napeciem, pozehlim, vyperiem, poskladam, porobim poriadky vo veciach ale umyvat zem a utierat prach to vazne nemusim emoticon emoticon emoticon riady umyjem ale zem len ked to nema kto iny spravit emoticon
26. mar 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ja som prišla na to, že doma upratujem celkom rada, sama od seba sa schytím a idem upratovať. u svokrovcov, tam si ešte stále neviem tak celkom zvyknúť tak tam toho robím pomenej, ale aj tam umyjem riad, povysávam našu izbu, utrem v nej prach, vyperem sem tam, ale to väčšinou svokra. venčím psa keď je treba.
26. mar 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 ahojte. no ja som prisla akurat zo skoly.. a idem pisat dalsie prace emoticon
domace prace? no ked treba urobim emoticon ale tak umyvanie riadu, upratovanie a tak mi problem nerobi. ale neznaaaasam vysavanie. aj ked to vzdy musim spravit ja, lebo ked vysava niekto iny, tak s vysledkom nie som nikdy spokojna. proste si to musim spravit sama emoticon
a rada varim a peciem. a potrpim si, aby to jedlo aj nejako vyzeralo. aby sa najedli aj oci. mam strasne rada tie krasne detaily, super prestieranie a tak emoticon
a ja psa nevencim. ten sa venci sam emoticon a popritom aj mna, ked ho stale musim pustat von. on je totizto pes domaci. ma svoj kosik a je v predsieni.. takze tak. a ked sa mu chce ist von, tak sa postavi k dveram a zaknuci alebo suchne labkou o dvere. emoticon
inak akurat som si spomenula, ze toto som vam nespominala. ja mam spoluziacku zo strednej, ktora je uz vydata a ma dvojicky, ktore uz maju rok emoticon takze sa to urcite vsetko da. jooj, aj ja by som uz chcela. strasne po tom tuzim, aj ked viem, ze este nie je ta prava chvila.. a uz som pomaly uchylna, lebo vzdy ked idem po nejakom obchodnom centre, tak spehujem detske veci, kociky, cumle, flasky a tak emoticon no proste ma to chyta emoticon
26. mar 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Adi, normalka emoticon A to mam uz roky, hroza emoticon
Ja neviem, ci rada upratujem, vacsinou upratujeme v sobotu, umyjem kupelnu a potom varim (strasne rada varim emoticon ) a kym ja varim, Tomo povysava, ale on tak dokladne, je to pedant emoticon Obcas sa ujde nejaka robota aj bratovi, ale to je skor vynimka emoticon
A ine domace prace, neviem, nejako samozrejme to beriem, ked treba, urobim. Ale ze by som sa zobudila v stredu v noci, ze nemam vyvesene pradlo, to asi ani nie emoticon A ked uz mam pocit, ze nemozem zjest, co ma padlo na zem, tak umyjem dlazku emoticon
My mame psa v zahrade (rovnakeho ako Ada, ze? emoticon ) takze strazi a venci sa sam... obcas vybehneme na prechadzku.
Ach, zajtra do skoly, do prace, fuuuj.
26. mar 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ja zvyknem chytať také záchvaty upratovania. emoticon zobudím sa a chce sa mi upratovať. no čo už...
27. mar 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pipi1211 (29 r.)
Registrovala sa 7. januára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 143 príspevkov a 4 albumy. Má 28 priateľov. Bratislava-Ruzinov, okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
pipi1211 (29 r.)
Registrovala sa 7. januára 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 143 príspevkov a 4 albumy. Má 28 priateľov. Bratislava-Ruzinov, okres Bratislava.
  • Svadba bola 8. augusta 2008
    V Bratislave, okres Bratislava
 ahojte aj ja som 87 emoticon emoticon a uz mam aj dcerku emoticon emoticon emoticon
27. mar 2008 o 21:46  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ste sa vsetky prestahovali k 88? Nevadi, budem liezt aj tam :P
Ahoj Pipi, vitaj. Ja hovorim Momo mojej mame emoticon To je parada, ja zavidim cim dalej tym viac, svadby, deti...mate vsetko, co ja chcem emoticon ale mne to este potrva. Skola je este taaak dlho :( A mne sa tam chce chodit cim dalej tym menej.
Pipi a uz mas vsetko pochystane? To bude parada, ked mala bude akurat chvilu chodit, ked bude svadba emoticon a kde bude?
28. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahoj charlize emoticon pod k naaaaam, tam sme az tri emoticon (teda len momentalne)
28. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 Ahoj Pipi emoticon tak ta tu vitam. a tie tvoje pripravy na svadbu vyzeraju skvele emoticon
Babule, akurat moj drahy seka do dveri, pretoze som sa zabuchla v spalni a pokazil sa zamok. tak ma musel vytahovat cez okno emoticon no a teraz sa na nich chudacik morduje.... uz asi hodinu, a nejdu mu otvorit... emoticon
ja som dnes v skole nebola.. mali sme len prednasky a sa mi nejak nechcelo. inak uz rozmyslate, ze co budete robit cez prazdniny? ja by som sla niekam do zahranicia, ale neviem cez koho. a agenturam neverim...
28. mar 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 princess, he, tak to sa aj nam stalo ze nas tato vysekaval z izby emoticon akurat ze my sme tu museli cakat lebo obyvackove okno je na moj vkus moc daleko a vysoko tak sme to ani len neskusali emoticon emoticon

a cez prazdniny idem do australie emoticon su tam svetove dni mladeze tak spojim prijemne s uzitocnym emoticon straaaaaaaaaasne moc sa tam tesim emoticonemoticonemoticon
28. mar 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea nebuď nedočkavá, aj na teba raz príde rad. emoticon
ja rozmýšlam, že by som si mala na júl, august nájsť brigádu ale tu v kn asi ťažko, tak neviem či mám skúsiť v ba. musím sa dohodnúť s drahým čo a ako. emoticon treba peniažky.
28. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 veronice: do australie? a to co su za dni? vyzera to zaujimavo, len ta letenka musela byt inak mastna, nie? ked je to tak daleko.
28. mar 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Caute babeny, tak co na vikend, co chystate? Moj Tommo bude v praci, maju dane :( ale len v sobotu. Tak aspon navarim, napeciem, uvarim.
Ja sa do zahranicia nedostanem, ale budem v LM skoro mesiac, ked budete mat cestu okolo emoticon a dost vazne rozmyslam, ze po Bc by som si spravila rok anglinu a potom magisterske v anglictine, tot moj najnovsi plan emoticon
28. mar 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 mi ideme ochutnavat vinko emoticon
28. mar 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 No Bea, ty sa nezdas emoticon Ja si chcem spravit normalne magistra z toho, co studujem. Ked som tu uz zacala, tak to snad aj dokoncim.. A potom asi pravo, ale externe. Inak som chcela cestovny ruch, ale kedze tam je matika, tak 0 bodov... Matika mi nikdy nesla a asi sa to uz ani nezmeni emoticon UZ som s tym zmierena..
29. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Adi, aj skolu, a este aj pravo? To ja sa taaak tesim, ked budem po skole, potom trosken do prace, aby sa nepovedalo, trosku zarobit a na matersku, cim skor, tym lepsie emoticon ja som matiku prezila, a to jej mame mrte, ale dalo sa. a to mi tiez nejde, a ani nepojde emoticon ja by som najradsej mala po skole uz emoticon
som si peknu sobotu uzila dneska, babka dosla, kolac som upiekla, a beham si po nete a pozeram obrazky emoticon
29. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 a tomo je kde? emoticon ci ten len ticho trpi, ked ty surfujes po nete? emoticon
ja som dnes bola na chvilu soferovat.. pomaly sa musim dostat do toho. Bea ty soferujes? A jasne, ze aj ja chcem mat uz po skole.. Ale externe ma to asi nezabije.. A pracovat hadam budem emoticon
29. mar 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Tomo bol v praci dnes, maju dane... ja soferujem, rada, my sme taka motorova rodina emoticon ale v podstate jazdim malo, lebo mi netreba, pracu mam v centre, pri skole sa mi neda parkovat, do mesta mam 10 minut peso... ale tak ked bude casom treba do prace a tak, tak v pohode emoticon a ty preco jazdis malo?
29. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea neviem či som sa už pýtala, ale čo pracuješ?
31. mar 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Ahoj, uz som pisala, ale v pohode, robim backoffice v jednej mensej firme, vlastne skoro vsetko papierove zazemie, podklady pre manazerov plus nejake vecicky navyse. Ale tento mesiac uz koncim, som tam vyse roka, treba mi ist dalejemoticon ale tak, zarabala som dobre, snad to bude zase lepsie, ved uz budem tretiacka, snad to ocenia emoticon
uz sa mas lepsie? inak keby si potrebovala, tahakyeu.netrix.sk , myslim, ze poznas, ale pre istotu emoticon

a co nove, kocky?
31. mar 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 cauky... no ja mam teraz frmol. neviem, kde mi hlava stoji. same prace, prezentacie, prax.. otrasne nieco. asponze tu si popozeram fotecky a hned mi je lepsie.
Bea a kde chces ist teraz robit? emoticon
31. mar 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
fotoportrét
fotoportrét
charlize
2
 Adi, pytali ma do IBM, ale nie som si tym moc ista, asi by toho bolo trochu moc, popri bakalarkach, statniciach.
Uvidime, kolko toho bude v skole, ako vyjde rozvrh a potom sa uvidi, nebudem skor nic hladat, mozno len na chvilku, nejaku vypomoc, alebo deti strazit cez prazdniny. Trochu som usetrila, tak snad vyzijem...Tomo si ma bude vydrziavat emoticon
31. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 Dievcata...umieram.....od siestej tu sedim a robim emoticon idem buvat a hodne dlho bo zajtra idem az na druhu hodinu (nastastie).
Ak tu este niektora ste, zelam vam krasny vecer a pekny zajtrajsok emoticon

Princess, pozeram ze sme na tom podobne, tak aj tebe drzim palce nech to zvladnes emoticon

charlize, hmmm, robotka v IBM, hned by som brala keby som na to mala emoticon ale mam taky pocit ze sa do takej firmy proste nehodim emoticon bolo by super keby ti to vyslo, drzim palce emoticon

no idem uz teda...tak bruuuuuuuuuuuu a dlhuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuu emoticon emoticon emoticon
31. mar 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Bea, trocha lepšie. aspoň teplotu nemám, musím ísť dnes do školy. emoticon
1. apr 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
betuska22 (27 r.)
1
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
  • Svadba bola 11. októbra 2008
    Dol.Breznica, okres Púchov
fotoportrét
fotoportrét
betuska22 (27 r.)
1
Registrovala sa 22. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Dolná breznica, okres Púchov.
  • Svadba bola 11. októbra 2008
    Dol.Breznica, okres Púchov
 ahojky babenky.no ja som ročnik 89 xi a mam svadbu 11.10.2008 xixi takže neviem na čo čakať si myslim že ked najde babenka toho praveho nie je na čo čakať
1. apr 2008 o 13:14  •  Svadba bola v októbri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
fotoportrét
fotoportrét
princess007
36
 ahoj betuska emoticon tak gratulujem k buducej svadbe. a pekny album emoticon kolko si so svojim drahym?
1. apr 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš