Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
to je strasneeee, sa nam to tu rozutekalo do 88micky :-(
Odpovedať
neboj, budeme chodiť aj sem aj tam ;-) ja určite!
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 87 cize budem tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sem stale budem chodit, to je iste :-D Tak nadhodte dalsiu temu, a mozeme porozoberat. Znamenia, deti, skola? Dovolenky? Alebo svadobne saty? 8-)
Odpovedať
ahojte :-) tak aj vas som prisla pozdravit :-) temu? a co tak domace prace? :-D co rady robite, co nie, co za vas robi priatel ak teda uz spolu byvate...? :-) co sa mna tyka tak nenavidim umyvat podlahy a hned za tym utieranie prachu :-p Navarim, napeciem, pozehlim, vyperiem, poskladam, porobim poriadky vo veciach ale umyvat zem a utierat prach to vazne nemusim :-p :-p :-p riady umyjem ale zem len ked to nema kto iny spravit :-p
Odpovedať
ja som prišla na to, že doma upratujem celkom rada, sama od seba sa schytím a idem upratovať. u svokrovcov, tam si ešte stále neviem tak celkom zvyknúť tak tam toho robím pomenej, ale aj tam umyjem riad, povysávam našu izbu, utrem v nej prach, vyperem sem tam, ale to väčšinou svokra. venčím psa keď je treba.
Odpovedať
ahojte. no ja som prisla akurat zo skoly.. a idem pisat dalsie prace :-| domace prace? no ked treba urobim :-N ale tak umyvanie riadu, upratovanie a tak mi problem nerobi. ale neznaaaasam vysavanie. aj ked to vzdy musim spravit ja, lebo ked vysava niekto iny, tak s vysledkom nie som nikdy spokojna. proste si to musim spravit sama :-D a rada varim a peciem. a potrpim si, aby to jedlo aj nejako vyzeralo. aby sa najedli aj oci. mam strasne rada tie krasne detaily, super prestieranie a tak :-) a ja psa nevencim. ten sa venci sam :-) a popritom aj mna, ked ho stale musim pustat von. on je totizto pes domaci. ma svoj kosik a je v predsieni.. takze tak. a ked sa mu chce ist von, tak sa postavi k dveram a zaknuci alebo suchne labkou o dvere. :-D inak akurat som si spomenula, ze toto som vam nespominala. ja mam spoluziacku zo strednej, ktora je uz vydata a ma dvojicky, ktore uz maju rok :-) takze sa to urcite vsetko da. jooj, aj ja by som uz chcela. strasne po tom tuzim, aj ked viem, ze este nie je ta prava chvila.. a uz som pomaly uchylna, lebo vzdy ked idem po nejakom obchodnom centre, tak spehujem detske veci, kociky, cumle, flasky a tak :-D no proste ma to chyta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, normalka :) A to mam uz roky, hroza :) Ja neviem, ci rada upratujem, vacsinou upratujeme v sobotu, umyjem kupelnu a potom varim (strasne rada varim :-D ) a kym ja varim, Tomo povysava, ale on tak dokladne, je to pedant :) Obcas sa ujde nejaka robota aj bratovi, ale to je skor vynimka :-D A ine domace prace, neviem, nejako samozrejme to beriem, ked treba, urobim. Ale ze by som sa zobudila v stredu v noci, ze nemam vyvesene pradlo, to asi ani nie :-D A ked uz mam pocit, ze nemozem zjest, co ma padlo na zem, tak umyjem dlazku 8-) My mame psa v zahrade (rovnakeho ako Ada, ze? :) ) takze strazi a venci sa sam... obcas vybehneme na prechadzku. Ach, zajtra do skoly, do prace, fuuuj.
Odpovedať
ja zvyknem chytať také záchvaty upratovania. :-D zobudím sa a chce sa mi upratovať. no čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som 87 :-D :-D a uz mam aj dcerku x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ste sa vsetky prestahovali k 88? Nevadi, budem liezt aj tam :P Ahoj Pipi, vitaj. Ja hovorim Momo mojej mame :-D To je parada, ja zavidim cim dalej tym viac, svadby, deti...mate vsetko, co ja chcem :-D ale mne to este potrva. Skola je este taaak dlho :( A mne sa tam chce chodit cim dalej tym menej. Pipi a uz mas vsetko pochystane? To bude parada, ked mala bude akurat chvilu chodit, ked bude svadba :) a kde bude?
Odpovedať
ahoj charlize :-) pod k naaaaam, tam sme az tri :-D (teda len momentalne)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Pipi :-) tak ta tu vitam. a tie tvoje pripravy na svadbu vyzeraju skvele :) Babule, akurat moj drahy seka do dveri, pretoze som sa zabuchla v spalni a pokazil sa zamok. tak ma musel vytahovat cez okno :-D no a teraz sa na nich chudacik morduje.... uz asi hodinu, a nejdu mu otvorit... :-N ja som dnes v skole nebola.. mali sme len prednasky a sa mi nejak nechcelo. inak uz rozmyslate, ze co budete robit cez prazdniny? ja by som sla niekam do zahranicia, ale neviem cez koho. a agenturam neverim...
Odpovedať
princess, he, tak to sa aj nam stalo ze nas tato vysekaval z izby :-D akurat ze my sme tu museli cakat lebo obyvackove okno je na moj vkus moc daleko a vysoko tak sme to ani len neskusali :-p :-D a cez prazdniny idem do australie :-) su tam svetove dni mladeze tak spojim prijemne s uzitocnym :-) straaaaaaaaaasne moc sa tam tesim :):):)
Odpovedať
Bea nebuď nedočkavá, aj na teba raz príde rad. :-) ja rozmýšlam, že by som si mala na júl, august nájsť brigádu ale tu v kn asi ťažko, tak neviem či mám skúsiť v ba. musím sa dohodnúť s drahým čo a ako. :-| treba peniažky.
Odpovedať
veronice: do australie? a to co su za dni? vyzera to zaujimavo, len ta letenka musela byt inak mastna, nie? ked je to tak daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babeny, tak co na vikend, co chystate? Moj Tommo bude v praci, maju dane :( ale len v sobotu. Tak aspon navarim, napeciem, uvarim. Ja sa do zahranicia nedostanem, ale budem v LM skoro mesiac, ked budete mat cestu okolo :-D a dost vazne rozmyslam, ze po Bc by som si spravila rok anglinu a potom magisterske v anglictine, tot moj najnovsi plan 8-)
Odpovedať
mi ideme ochutnavat vinko :-D
Odpovedať
No Bea, ty sa nezdas :-D Ja si chcem spravit normalne magistra z toho, co studujem. Ked som tu uz zacala, tak to snad aj dokoncim.. A potom asi pravo, ale externe. Inak som chcela cestovny ruch, ale kedze tam je matika, tak 0 bodov... Matika mi nikdy nesla a asi sa to uz ani nezmeni :-) UZ som s tym zmierena..
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, aj skolu, a este aj pravo? To ja sa taaak tesim, ked budem po skole, potom trosken do prace, aby sa nepovedalo, trosku zarobit a na matersku, cim skor, tym lepsie :) ja som matiku prezila, a to jej mame mrte, ale dalo sa. a to mi tiez nejde, a ani nepojde :) ja by som najradsej mala po skole uz :-D som si peknu sobotu uzila dneska, babka dosla, kolac som upiekla, a beham si po nete a pozeram obrazky :)
Odpovedať
a tomo je kde? :-) ci ten len ticho trpi, ked ty surfujes po nete? ;-) ja som dnes bola na chvilu soferovat.. pomaly sa musim dostat do toho. Bea ty soferujes? A jasne, ze aj ja chcem mat uz po skole.. Ale externe ma to asi nezabije.. A pracovat hadam budem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tomo bol v praci dnes, maju dane... ja soferujem, rada, my sme taka motorova rodina :) ale v podstate jazdim malo, lebo mi netreba, pracu mam v centre, pri skole sa mi neda parkovat, do mesta mam 10 minut peso... ale tak ked bude casom treba do prace a tak, tak v pohode :) a ty preco jazdis malo?
Odpovedať
Bea neviem či som sa už pýtala, ale čo pracuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, uz som pisala, ale v pohode, robim backoffice v jednej mensej firme, vlastne skoro vsetko papierove zazemie, podklady pre manazerov plus nejake vecicky navyse. Ale tento mesiac uz koncim, som tam vyse roka, treba mi ist dalej:) ale tak, zarabala som dobre, snad to bude zase lepsie, ved uz budem tretiacka, snad to ocenia 8-) uz sa mas lepsie? inak keby si potrebovala, tahakyeu.netrix.sk , myslim, ze poznas, ale pre istotu :-D a co nove, kocky?
Odpovedať
cauky... no ja mam teraz frmol. neviem, kde mi hlava stoji. same prace, prezentacie, prax.. otrasne nieco. asponze tu si popozeram fotecky a hned mi je lepsie. Bea a kde chces ist teraz robit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, pytali ma do IBM, ale nie som si tym moc ista, asi by toho bolo trochu moc, popri bakalarkach, statniciach. Uvidime, kolko toho bude v skole, ako vyjde rozvrh a potom sa uvidi, nebudem skor nic hladat, mozno len na chvilku, nejaku vypomoc, alebo deti strazit cez prazdniny. Trochu som usetrila, tak snad vyzijem...Tomo si ma bude vydrziavat :)
Odpovedať
Dievcata...umieram.....od siestej tu sedim a robim :-p idem buvat a hodne dlho bo zajtra idem az na druhu hodinu (nastastie). Ak tu este niektora ste, zelam vam krasny vecer a pekny zajtrajsok :-) Princess, pozeram ze sme na tom podobne, tak aj tebe drzim palce nech to zvladnes :-) charlize, hmmm, robotka v IBM, hned by som brala keby som na to mala :-D ale mam taky pocit ze sa do takej firmy proste nehodim :-D bolo by super keby ti to vyslo, drzim palce :-) no idem uz teda...tak bruuuuuuuuuuuu a dlhuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-)
Odpovedať
Bea, trocha lepšie. aspoň teplotu nemám, musím ísť dnes do školy. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babenky.no ja som ročnik 89 xi a mam svadbu 11.10.2008 xixi takže neviem na čo čakať si myslim že ked najde babenka toho praveho nie je na čo čakať
Odpovedať
ahoj betuska :) tak gratulujem k buducej svadbe. a pekny album :-) kolko si so svojim drahym?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?