Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, ja ani neviem, dako sme sa o tom zacali bavit, ze myslis, ze si ma raz vezmes? a on ze jasne, ze sa s tebou ozenim a co si si myslela? a tak, potom som zacala rypat ze kedy a on ze potom, a ja som si vymyslela datum, aby nebol pre neho moc skoro a pre mna moc neskoro a nasla som 18.9.2010 a hned som vedela, ze je to TEN den. som nad tym par tyzdnov rozmyslala a potom mu to povedala. a on ma prekvapil, chodil si citat toto forum :-D tak uz to vedel a vraj sa mu to tak zapacilo, ze hned suhlasil, len cakal kym to poviem ja. a odvtedy uz len vymyslame a vymyslame, a co ti budem hovorit, vlastne mam skoro vsetko vymyslene :-D boli sme na tom zamku kde to chce byt, vymyslame detaily. ale myslim, ze za tie 2 roky sa to gro nezmeni, len detaily...pisem ti ip, nieco sa potrebujem pytat...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ako si prisla k tomu datumu? Preco prave ten? Inak, to je dobry napad, ako k tomu prist... To ma nenapadlo. :-) Ale je to pekne mat urceny datum, aj ked je to este dost daleko. No na druhej strane, ked si pomyslim, ako mi ubehli tie dva roky na VS, tak sa mi to ani nechce verit. Ten cas riadne leti...
Odpovedať
Ahoj gabi, juraj chodil na vysku do ziliny 8 rokov a vystudoval konstruktera strojov a zariadeni. a k svadbe sme prisli asi tak: chodime spolu uz pet rokov z tojho sme dva zasnubeni tak to prislo samo :-)
Odpovedať
a zabudla som odpovedat na jedu otazku. Ja som vyucena cukrarka a teraz si robim potravinara posledny rok a potom by som chcela ist do nitry na bezpecnost a kontrolu potravín alebo do blavy na mikrobiologiu.
Odpovedať
Profilova fotka
Mnam kolaciky, teraz som sa ich prejedla na tej svadbe. A obdivujem rucicky, ktore vedia urobit take nadherne torty, co vyzeraju uplne ako keby to ani torty neboli... :-) A nelakalo Juraja ostat v ZA? Tu je teraz velky dopyt po konstrukteroch... Ci ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
janka, super, a ako ste sa dostali k zasnubam? :-D a moj kamarat chodil na potravinarsku strednu a strasne tuzil po mikrobiologii... no teraz sa zeni a zrejme tajne cakaju babo, ktovie, nesiel tam... gabi, ten datum...no viem, ze buduci rok by Tomas asi nechcel, kvoli tomu byvaniu a peniazom, keby sme byvali uz teraz, tak by som asi tlacila na 2009, ved na co cakat. a potom som si povedala, ze teda dalsi rok, ked nie 2009, a ta 2010 pekne vyzera aj dobre znie...a tak som si vybrala este mesiace, nie jul, nie august, mozno jun alebo september... a pozrela ake datumy su soboty a hned mi to bolo jasne x-) x-) :-D a cas strasne leti, v skole to vidno najlepsie, ved teraz Bc??? ja mam pocit, ze idem do prvaku.... :-D
Odpovedať
ahoj charliez, no uz nam bolo akosi dlho len tak tak sme sa rozhodli pre dalsi krok
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
janka, jasne, chapem :-) je to fajn, vztah potrebuje napredovat... adik, dobre, co ty moja? kuk moj album na streche;-)
Odpovedať
No ja este zijem :-p Dakujem za opytanie, si strasne zlata :-) A idem sa kuknut :-) Som zvedavaaa :-)
Odpovedať
No len ziiram :-) Krasne vecicky. Fakt :-) To sa vam bude byvat. Sladky to domov. A mas super vkus :-D Inak ten termofor nema chybu. Ja mam taku zabku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takto neskoro. Dnes som mala pekny vecer, aj ked bol kratky. Bola som za mojim drahym. Robil si masersky kurz a dnes mi dal masaz - uplna pohoda. Ja milujem, ked ma niekto skrabe po chrbte, alebo sa mi hra s vlasmi. A dnes som to mala spojene - masaz od mojho draheho... :-) Dala by som si povedat a zostala by som tak lezat aj celu vecnost... :-D Bea, ja som rozmyslala podobne s vyberom datumu - tiez by som asi pozrela do kalendara a ktora sobota by mi bola sympaticka, tu by som si urcila...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte Bea autoškolu som si naplánovala tak aby som ju v septembri mohla dokončiť. od októbra sa totiž mení zákon tak dúfam, že spravím na prvý krát. už som bola na trenažéri, vraj mi to ide trochu lepšie ako priemer. zatiaľ. ešte pôjdem tento týždeň 2x na trenažér a potom už jazdiť. no a manželský život ide zatiaľ v pohode. cez víkend sme pozvaný do Rajky, tak dúfam, že sa drahému bude chcieť a pôjdeme. :-) baby, ja vám tak závidím tie prípravy na svadbu. mne to tak strašne chýba. :-(
Odpovedať
ahoj ericca, chcem sa opytat cinemas nahodou skusenost so svadobnym vankusikom na obrucky, lebo by sme ho chclei ale nevieme ako to potom funguje v kostole.a autoskoly sa neboj nie je to nic hrozne.je to celkom sranda.ja uz mam vodicak dva roky. a mozem povedat ze toho som sa tak nebala ako tychto priprav. ;-)
Odpovedať
Janka s týmto ti neviem poradiť. my sme mali svadbu na úrade a tam mali svoju tácku na prstene. ja viem že sa autoškoly nemusím báť, to je to isté ako na skúškach. len by som chcela spraviť na prvý krát aby som nemusela opakovať a učiť sa nový cestný zákon ktorý bude platiť od októbra.
Odpovedať
aj tak ti dakujem, ja len preto ze aj v kostole maju tu svoju tacocku tak neviem ako sa to riesi. aj ja som sa strasne bala toho ci to zvladnem na prvy raz. sice som pri cuvani ako do garaze najprv vysla na obrubnik ale nebrali to ako vaznu chybu dalimi druhu sancu na opravu a som rada ze som tam mala dobru kamaratku robili sme si ho naraz a aj instruktor bol super takze toho policajta ukecali. a bolo ta akurat pred vianocami.takze som mala vodicak rovno pod stromcekom od draheho.
Odpovedať
podľa mňa ak sa dohodneš s farárom, že chceš mať vankúšik tak ti to určite dovolí. len to treba dohodnúť. ja mám skôr problém, že sa neviem dokopať do učenia teórie než že nezvládnem jazdu. :-N =-)
Odpovedať
no tak ja som sa teoriu ani moc neucila len co sme boli na naukach a to bolo vsetko namiesto ucenia som si skusala dookola testy to mi pomohlo viac ako ucenie sa pouciek. a najhorsie na mojej autoskole bolo to ze celu zimu sme jazdili bez snehu a den pred skuskami ho nakidalo neurekom takze na skuskach sme isli prvy raz na snehu takze preto aj ta chyba lebo ten pesnik nebolo vidno. takze skus to len tymi testami a ak ti to nepojde tak uz len zooobrat knihu a ucit sa poucky ako do skoly. ;-)
Odpovedať
ďakujem za radu, asi to tak spravím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ja si myslim, ze ked to oznamite fararovi skor ako priamo na obrade, tak s tym vankusikom by nemal byt problem. Tacku sice maju, ale len pre tych, ktori nemaju vankusik. Erica, ja som sa tiez ucila len tie testy, prve ti pojdu horsie, ale kym sa dostanes na koniec, budes ich mat v malicku, lebo otazky sa stale opakuju... My sme mali teoriu jednoduchu. Ja som mala teoreticku otazku nieco o prevodovke, tak som pisala, ze je to taka paka, ktora sa pouziva pri zmene rychlosti a tak... :-D Proste obkeci... Ked budes mat jazdy za sebou, tak budes vediet aj teoriu...
Odpovedať
Ahoj gabi, dik za radu uvidim co na to povie lebo by sme zanim chceli skocit osledny augustovy tyzde. Sice len ja lebo juraj bude uz naspet v Rakusku. A k tomu ci nechcel ostat v ZA? o ukonceni studia ostal pracovat na skole ale nejak sa mu to tam prestalo pacit a ani plat nebol taky akosi predstavoval, takze asi tak ze ak nebol projekt tak bolo malo aj moj oco ako robotnik zarobil za dva tyzdne viac ako on za mesiac a zasa ked bol projekt tak dostal peniaze zan az po ukonceni projektu a teda vsetky naraz tak z toho isla j pekna dan statu. keby im to vyplacali mesacne mozno by to bolo lepsie. ale do Za na univerzitu sme tam skocime kuknut chalanou lebo su to super ludi a aj ja som si ich za tych 5 rokou oblubila.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte koceny, my sme prisli z Rakuska, no asi tam prestanem chodit, uz tam nemaju nic ine ako u nas :-p Ericca, www.vodicak.sk testy, nic ine sa ucit nemusis;-) len poctivo ries krizovatky a mas to v malicku 8-) a co idete do Rajky? kukat na domceky? mna teraz zaujal jeden novy projekt v Zahorskej Bystrici, mali by prvu fazu dotstavat 2010 a druhu cca 2012 a to by nam tak akurat vyhovovalo :-D ale zatial riesime byvanie toto tuto co mame :-D janka, s vankusikom urcite nebude problem, ved dnes si kazdy skoro vsetko riesi po svojom, takze aj oni sa museli naucit byt ustretovy :-D
Odpovedať
ahojte Bea diky, ta stranka je super. do Rajky ideme lebo tam budu hody. tak sa ideme trochu zabavit. teda ak si to drahy nerozmysli.
Odpovedať
cawte baby x-) ja som sa fakt snazila citat si vsetko co som zameskala, ale po troch stranach som to vzdala 8-( aaa dnes je kriticky navrat do reality... vratili sme sa z dovolenky :-D teda dovolenka bola doma na vychode, s kamosmi a rodinou, ale bolo supeeeer :-D fakt vynikajuco, postihali sme toho az az... len by sa teraz zisiel tyzden volna na zotavenie sa po dovolenke :-N jajaaaj a k akym temam sme sa prepracovali... mam zlateho chlapa :-D a kazdy sa z neho smeje ze pribral :-N on ale tvrdi ze to su svaly... tak mi je luto ze sme sa museli vratit, doma taky pokoj klud... mate nejake zavazne novinky??
Odpovedať
ked ste sa bavili o datumoch... ja mam blizko bey, 16.10.2010 8-) nema to ziaden magicky ciselny vyznam, ale vychadza nam nan sieste vyrocie :-D tak by to bolo pekne... uvidime, straasne daleko to je... ale z jeho spravania mam taky dojem ze do konca roka budu zasnuby, neviem ci sa bat ci tesit :-N
Odpovedať
Slniecko, to je skvele :-) A len sa tes, co ine ti zostava :-D Ved to bude krasne, ak sa vyjadri. Ja som dnes bola na vylete s mamcou.. Sme boli v Polsku kvoli liekom pre babku.. Je v nemocnici a tu ich nedostat.. Tak tak. Ale mali ich, tak snad pomozu... Bodaj by. Inak nemam nove nic :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. my teraz robime na dome, upratali sme riadne zahradu a zajtra budeme s Tomom malovat... je to fajn, aspon to po nas vidno :-D a inak nove nic, vsetko po starom...Tomo uz zarezava v praci, my len okolo domu inak, ani sa nikam nechystame...bracho bude mat zavody akurat 23.august a to ma kamarat svadbu :-D takze na zavody pojdem len v nedelu a v sobotu si pozrem nevestu :-D :-D
Odpovedať
Ahoj aj mi ideme 23 na svadbu, na kysuce a vy kam? hadam nie na tu istu? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej, Kysuce. To je blizko od nas, ale ja sa tam na svadbu nechystam... :-D
Odpovedať
ahoj to bola otazocka pre charliez, a inac ako sa mas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?