Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte baby. Bea my sa chystáme maľovať a robiť terasu už celé leto. :-D len nám to neako nevychádza, najmä kvôli počasiu.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ja viem, ze to nebolo na mna... :-D Ja som to len tak poznamenala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A inak, zabudla som dopisat - mam sa fajn. :-) A ty?
Odpovedať
jani ahoj :-) teda aspon myslim ze si sem zacala pisat kym som tu nebola... ericca som citala ze uz chodis na autoskolu 8-) ako to ide? mala si uz aj normalne jazdy?
Odpovedať
gabi aj ja sa mam superuz sa tesim na tu svadbu, len budem mat buduci piatok koli tomu trosku frmol kedze prideme v piatok o stvrtej rano. To si musim ist kupit este saty lebo minule ked sme boli doma tak mali dovolenku, potom manikura kadernik - farbenie a strihanie, chceme ist ohladom saly, kuknut obrucky a ak ostane cas tak este do lm kuknut auto co chceme kupit. a aby som nezabudla ja, svokricka a jurajova sesternica mame meniny a tej sesternici dcerka ma Jeden rocik 20 teho takze musime stihnut este aj gratulacky a to neviem kedy ked drahy ide v pondelok rano naspet do rakuska. ja uz nejdem lebo sa mi treba pochystat aj do skoly a tak
Odpovedať
ahoj Katka, zatiaľ som bola len na trenažéri. dnes idem posledný krát a budúci týždeň už na prvú jazdu. som zvedavá ako mi to pôjde.
Odpovedať
Ahoj slniecko, ano asi minuli tizden uz si presne nepamätam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, my sme boli na svadbe teraz, 9.8., a musim povedat, ze aj ja som mala dost velky frmol. V piatok som bola este v robote, doma som nieco musela nachystat, lebo maminka mala narodeniny, potom som si musela rychlo urobit nechty (lebo som si ich robila sama), este aj maminke pomoct s jej nechtami. A rano ku kadernicke, potom sprcha, namalovat a hura na svadbu. A tam mi povedali, ze prva druzicka sa nedostavila, tak... Aspon budem na kamere a fotkach. :-D
Odpovedať
Tak to si mala podobne ako budem mat ja. ale som zvedava ako vydrzim od stvrtka rana do nedele rana bez mojho dobruckeho dlheho spanku tak to neviem. ja som taky postelovy typ, ak by som cosi nemusela alebo by ma niekto nebudil..... :-) tak by som bola schopna prespat aj cely den s malymi prestavkami
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sme na tom velmi podobne, ja ked mam volny den, tak dokazem cely den stravit v posteli... :-D
Odpovedať
Ako vidim, vsetci chodia po svadbach, iba ja nic. Skor si myslim, ze vsetci cakaju na tu moju :-D Co dnes mate v plane? Nejaky vyletik sa nechysta? Drahy je v Brne, ale v sobotu chceme ist asi na Rozsutec alebo nieco podobne. No este to nie je iste, kedze sa tam asi nevytrepem, hihi :-D Erika, moja kamoska si tiez robi vodicak :-) Inak ja som spravila na druhykrat :-D A viete kvoli comu? Vsetko mi islo na vybornu, testy plny pocet, civicisko bez chyby a ked sme isli na jazdu tak mi instuktor vravi: a potom to nezabudni rozbalit a chod aj rychlejsie, nech vidi, ze si dobra. a ja, ze ok :-D no a tak si jazdim po meste, vsetko v pohodicke, dodrzujem rychlosti, ale nejdem ako slimak. no pohoda lahoda. a odrazu uz instruktor na mna oci, rukami mi ukazoval, ze mam pridat a tak sa rozbieham. on spokojny, este mi aj na plyn stupil. a zrazu policajt - slecna, ale tam bola 40-tka..a instruktor: kde????? a polis nanho - ty nevies? ved opravuju most. chapete? :-D:-D:-D tak takto som ja pohorela. instruktor mal sam nervy.. no a najlepsie bolo, ze moja spoluziacka - robili sme to spolu - tak jej to dal. a pritom na cvicisku bola totalne vypatlana, ani nacuvat si nevedela a ked jazdila, tak bola uplne mimo a skoro dokonca suchla auto. policajt nasraty.. a ti jej to dal. no ja som nadavala.. a s odovodnenim, ze ona spravila testy na plny pocet bodov. ako keby ja nie ]-( a to som jazdit, na rozdiel od niekoho, vedela.. spravodlivost fakt vladne svetom. no a druhy krat to bolo vsetko ok, paradicka. a na tu 40 som si dala pozor :-p
Odpovedať
Ahoj princes, no kedze je moj drahy zatial v praci ja musim navarit a trosku upratat a tak sa mi nechce. Mi sme v rakusku a na vletik nejaky istotne pojdeme kedze tu rakusania maju zajtra sviatok tak mame predlzeny vikend a isto sa vyberieme na nejake tie hory ale najprv autobusoma potom dufam dakou lanoukou lebo ja by som asi tiez nevysla.mam trosku problemys dichanim a potom to uz ide s kopca, tak preto hore kopcom volim radsej lanovku. A dufam ze budemmat zasa taky krasny vyhlad ako posledne ked sme boli v nadmorskej vyske skoro 2000 m. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no pekne, mňa by to tiež poriadne nasralo. ja veľmi veľmi dúfam, že spravím na prvý krát. nechcem robbiť odznova. aj keď mi vraveli, že ak som už raz spravila testy a pokazím jazdu tak druhý krát idem len na jazdu. a budeme mať aj ústne. čiže sa bude pýtať policajt. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, ja som tiez mala podobnu skusenost. Nebolo to sice na skuskach, ale pocas jazdy. Isli sme cez most, ktory opravovali a bola tam 20. Ja som si ju ani nevsimla a ani som nespomalila, ved nikto nesiel tak pomaly. Ale za mostom ma na to instruktor upozornil. Ked sme sli spat, tak som zacala spomalovat na tu 20, ked mu ot vtedy vadilo a on mi napodiv dobre, ze nevynadal, ze co robim, ked chcem ist tak pomaly. ze pod 40 nemam ist... Ja vlastne neviem, co chcu... :-D
Odpovedať
Erika, ked spravis testy a vsetko ostatne a zbabres jazdu, tak ides len na jazdu. Inak instruktor vravel, ze tam mal kocku, co to robila na 10 x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak po dlhom case som ku vam zasa zavitala :-) ako sa mate?
Odpovedať
jee, ahoj pipi :-) bola si uchvatna nevesta. fakt bomba :-) este raz gratulujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej dakujem x-) x-) x-) bol to krasny den no strasne rychlo mi to ubehlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pipi, aj ja sa pridavam ku gratulacii, fakt ste pekny parik!
Odpovedať
Pipi, tak to ti verim teda. Ale vidno, ze ste si to naplno uzili. Taka krasna rodinka :-) Potom pridaj este viac fotociek, dobre? ;-) Ozaj, a ako ta srahy poziadal o ruku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte damy, ako ste sa pekne rozkecali;-) my sme si dnes makli este v zahrade a zajtra malujeme, takze bude frmol.... na svadbe sme v BA, v Zichyho palaci, taka tuctovka tuto, skoro kazdy kto nema v kostole, ma tam ako na urade....ale da sa, len je to v strede pesej zony, tak musite mat povolenie na vjazd aut :-D Eri, my sme mali testy, jazdu, ustnu...kocka predo mnou dvakrat nenahodila smerovku a dali jej, ja nastastie v pohode 8-) motorova rodina, no... a pytali sa ma na motor, na brzdy a to je tusim vsetko :-p a terasu sa chystame robit buduci rok :-D Pipi, aj ja gratulujem este raz;-) krasna nevesta a aj mala Momo je nadherna! Adi, pekny vylet, len si to uzite este, kym nie je skola... Janka, Gabika, Katka, zdravim :-D
Odpovedať
Cauky Bea :-) Tak drahy ma dnes prekvapil a prisiel o den skor :-) A sme boli na nakupoch, tak som si trosku doplnila satnik x-) A este sme skocili aj na pizzu. Krasny den za nami a este krajsia noc pred nami, hi :-D A vyzera to tak, ze tu bude v noci riadne liat. No uvidime. Tak krasnu noc kocky ;-)
Odpovedať
Ahojte Bea sestra mala tiež svadbu v Zichyho paláci, ja som z tej miestnosti bola trocha rozčarovaná. predstavovala som si ju stokrát krajšie ako bola v skutočnosti. ako aj u nás mestký úrad v kn bol trochu socíkovský priestor, ale Zichyho palác ho tromfol. :-N budúci týždeň idem už na jazda tak sa vyhýbajte komárnu nech vás nezrazím :-D :-D :-D aj keď inštruktor mi povedal, že mi to ide priemerne dokonca trochu lepšie ako priemer. (podľa mňa som hrozná :-D )no čo už...
Odpovedať
ahojte babenky tak sme sa vcera vratili zo stanovacky, boli sme stanovat v cesku na vranovskej priehrade. bolo celkom dobre, ale uz sa tesim na svadobnu cestu do grecka:) no tak ja som dnes v robote a potom vecer idem na slovensko pre fotky tak sa budem snazit aby som ich cez vikend pridala. a co inak tu nove?
Odpovedať
ahoj Barborka, vitaj po týždni medzi nami. a ako bolo na svadbe, kto ti išiel nakoniec za svedka?
Odpovedať
na svadbe bolo super, samozrejme, ze boli nejak eproblemi ako napr. ze mal prist moj stryko o pol12do viedne s kameramanmi nech natocia pripravi a mali mi priniest kyticu. o 13ma mal prist vyzdvihnut moj drahy a moj stryko prisiel az o12.45tak som si myslela ze sa vydam bez kytice, hrozne ma to vynervovalo a nechybalo vela k tomu aby som sa zlozila. ale o13prisiel moj drahy pre mna tak sme si obaja poplakali bolo to nadherne a isli sme nato 5minut pred obradom som sa zase skoro zlozila z nervozity, lebo moja mamina tam este nebola ale vdaka bohu to stihla :-) no a obrad na uirade bol nadherny aj ked kratky, ale bolo to naozaj nieco nezabudnutelne. za svedka mi nakoniec isla moja naj kamaratka, co mala ist na zaciatku len sa jej narodilo mimino tak som ju nechcela otravovat ale potom sa mi ponukla sama tak aj to dopadlo dobre. ta druha co mala byt neprisla ani na obrad!!! takze asi tak, ale mala som okolo seba kopec ludi, ktori ma podporovali a zvladli sme to na jednicku :-D uz sa tesim na fotky lebo musim pravdu povedat este som ziadne nevidela takj ani neviem ako som vlatsne vyzerala hihi
Odpovedať
:-) :-) :-) to je super, že všetko dopadlo dobre :-) :-) :-)
Odpovedať
no hej som velmi rada:) mala som stresy ale pohoda
Odpovedať
hlavne, že všetko nakoniec dobre dopadlo. ;-) a kedy idete do Grécka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my sme uz skoro domalovani, este dnes aj prsalo, akurat ked sme vyramovali vsetky veci von :-D ale vsetko dobre dopadlo, steny pekne... barborka, to je super, ze vsetko vyslo, ako ste chceli, tesim sa na fotky, som zvedava... eri, presne, soci sala, nic moc..akoze na to, ze je to take oblubene miesto, sa divim, ze s tym nic nerobia....by som to vynovila snad kazdy rok, nech nie je nuda :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?