Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za rady. Gabika, ak sa smiem opýtať, prečo máš v tvojich údajoch, že svadba už bola v 1999? Ja osobne by som sa s prípravami nemohla stále tak zaoberať. Mne by to stále vŕtalo v hlave a takto to mám všetko po kope - aj keď je toho dosť - ale som spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
Alenka, dakujem za upozornenie, fakt neviem, ako sa to tam dostalo... Ale uz som to napravila a ten datum som zmazala. :-) To by bolo, aby som sa vydavala ako dvanastrocna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to bolo akési divné a vlastne až teraz som si uvedomila, že sme rovnaký ročník. Zdalo sa mi to normálne :-D áááááááá Alenke to pomaly teraz zapaľuje.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, uz sme naspat z Viedne, pekny vylet, dobre pocasie. ale nakupovat sa tam uz jazdit neoplati :-D holky, teda alenka, ja planujem svadbu 2 roky dopredu, lebo buduci rok budeme riesit byvanie, a potom rok nam treba na svadbu setrit a planovat. a navyse, zamok kde chceme svadbu mat, treba rezervovat aspon rok dopredu - a najprv ho bolo treba najst! :-D Janka, RK? My budeme mat svadbu v Liptovskom Hradku, moj priatel je z LM... tak napis nieco o sebe, ked sa nudis;-) a je to ako Adka hovori s tou svadbou, vsetko naplanujeme na dokonale, keby sme sa ponahlali, polovica veci by nam usla...a v konecnom dosledku, bude to jeden den (teda u nas vikend) a takto sa mozeme dlhsie tesit, aj to je pre nas dolezite :-D
Odpovedať
Ahoj Charlize, tak ja som z dedinky Kalameny pri Ružomberku a snubenec je priamo z ruzombeka. mi uz pomalicky zaciname planovat vsetko okolo svadby a zhaname uz aj vecicky. svadbu by sme chceli v Rk v Hoteli Kultura ale to sa musime ist este porozhliadat lebo sme momentalne v rakusku. Tak sa zatial maj. Budem rada ak sa znova ozves. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Janka, a v Rakusku pracujete? my studujeme obaja v BA, preto vlastne svadbu "odkladame" na 2010, buduci rok rekonstruujeme byt, a to zhltne nejake peniazky... :-D a treba zhanat, to je jasne, hlavne si prehlad dobry spravit, aby ti dodatocne neprislo luto;-) aspon ja to tak vnimam....
Odpovedať
ahojte babenky tak vcera vecer sme prisli a dnes odchadzame stanovat hihi mam to za sebou a bol to nadherny den, neda sa slovami ani opisat vsetky nervy sa vyplatili bolo to naozaj jedinecne obaja sme plakali takze pohoda :-D
Odpovedať
tak to je super :-) a nezabudni foto pridat :-D a kam idete stanovat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj adka :-( mate sa? barborka, gratulujeme a tesime sa na fotky! :-) a kde ste vsetky??
Odpovedať
no este prezivame moja :-S Matko je doma, tak som sama.. Ale pridu kamosky, tak aspon nieco svetle ;-)
Odpovedať
ahojte baby tak ako ste prežili víkend? u nás strašne lialo aj v piatok aj v sobotu. tak sme nič moc na záhrade neporobili. Janka vitaj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Erika, my sme boli v sobotu pracovať na dome a v nedeľu vo Zvolene a Banskej Bystrici. Aj u nás lialo celú sobotu, ale nejak mi to neprekážalo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Barborka, gratulujem, prajem vsetko dobre. Erika, ja som mala pekny vikend, cise ulietany, ale v pohode. V piatok som sa chystala, robila si nechty a tak a v sobotu, najskor u kadernicky a potom huraaaa na brattrancovu svadbu, kde moj brat bol starejsi a svedok zaroven a ja som sa po prichode dozvedela, ze budem prva druzicka a budem viest zenicha... A az na to pocasie to bola super svadba... :-) No a vsera sme boli na popravkach. A teraz som v robote a chce sa mi veeeelmi spat... Hadam to akosi prezijem. Inak, Bea, Vilko sa ma opytal, ci by som brala svadbu (samozrejme v ramci zabavy) a ja som mu vazne odpovedala, ze ano, ze viem si to predstavit, Tak uvidim, co to s nim urobi, ci ho to rozkolise, alebo to tiez bral len v ramci srandy... No necham sa prekvapit, ale ak mam pravdu povedat, tak viac sa priklanam k tej druhej moznosti... :-)
Odpovedať
Ahoj Charliz, no ja som v rakusku iba na dovolenke ale snubenec tu pracuje tak si skusame uz pomalicky spolocnu domacnost. Ja tiez este studujem, len teraz si idem robit maturitu lebo som bola dlhodobo chora tak som menila skolu aj odbor a tak teraz budem koncit 3+2. Ale chcem ist aj na vysoku do nitry tak uvidim ako to vsetko sklbime lebo mame v plane aj stavat vlastne hniezdocko.takze neviem ako to vsetko bude. tak zatial tak. ak budes chciet tak napis :-)
Odpovedať
Barborka gratulujem! keď sa vrátite zo stanovačky napíš ako bolo. Janka pekný album máš.
Odpovedať
Ahoj Ericca, dakujem to su zatial veci pre ktore sme sa zo snubencom rozhodli, ale medzi niektorymi si este musime vybrat. som z toho vsetkeho trosku nervozna. :-S
Odpovedať
z čoho si nervózna? myslíš si, že nestíhaš?
Odpovedať
nie stiham ved termin mame az 12.9.2009 ale ja som riaden stresor aj ked nemusim.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka a bojis sa niecoho konkretneho, ked ta to tak stresuje, ci celkovo zo vsetkeho? Svadbu mate este daleko, tak to vsetko zvladnete. ;-) Je dobre, ze sa uz chystate takto v predstihu... :-)
Odpovedať
ani nie, to ja stresujem skoro vsade a vo vsetkom tak to treba brat trosku s rezervou, viem ze by sme to mali stihnut ked uz teraz pomalicky zaciname to si uvedomujem
Odpovedať
Janka to v pohode stíhaš. ;-) neboj, aj ja som sem tam chytala stresy. nakoniec všetko bolo v poriadku. svadba prebehla skvele. každý sa bavil. mne veľa pomohlo, že som sa mohla tu s babami vykecávať. potom som bola v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Janka ale urcite viem, aj ked skoro kazda nevesta stresuje, ze po svadbe povie, ze to bol najkrajsi den v jej (ich) zivote. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hey caute, tu je dnes krasne slniecko, ale dako zacalo fukat... sme boli dnes pozerat s mamou nejaky nabytok do bytiku, robime si prehlad x-) sa tesim na zariadovanie.... uz nech je po Bc :-D Adi, usmev :-) ericca, ahoj, ako ide autoskolka? co nove v manzelskom zivote? :-D janka, to je fajn, ze dovolenkujes, pekne dobehni skolu, aspon budes mat klud...a popri skole sa da, my sme teraz tretiaci obaja a brigadujeme popri skole, takze prachy mame, tym padom urcite je cas aj na zariadovanie byvania :-D my sa chystame o rok rekonstruovat byt, takze setrime na to a rok na to by mala byt svadba x-) gabika, to je super, ze padla otazka :-D vsetko to nejako musi zacat :-D moj Tomas bol zo zaciatku taky ze klud, mame cas, to potom...ale teraz, aj ked sme uz boli pozriet na tom zamku, kde chceme svadbu, tak sa zacina tesit, uz sa tiez viac angazuje, obzera po svadbach v telke a tak :-D aj nad tym rozmysla a sem tam sam od seba nieco nadhodi x-) a to uz je co povedat... :-D alenka, este nie si nervozna? :-D ci uz to ide na teba? :-p
Odpovedať
budem rada ked sa niektora sem tam ozve aspon sa v tom zahranici takto nenudim, snubenec tu pracuje a mna zobral so sebou na dovolenku takze od osmej rana do piatej som vzdy sama tak mi aspon rychlejsie ubieha cas ked tu tak beham po tejto stranke a hladam na nete napady. tesim sa na klebetenie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka a co robi tvoj snubenec? A kde vlastne v Rakusku ste? Vo Viedni, alebo niekde dalej na zapad? Bea, ty si mi povedala, ze si mam s nim sadnut a podebatit o tom, ale ja som zvolila trosku inu taktiku... Najskor takto v ramci srandy a az potom vazne. Uvidime, co to s nim urobi... :-D Ale stale si zastavam nazor, ze to necham na neho, ze ho do nicoho nebudem tlacit. Ak nie, tak nie. Ale zaroven musim dufat. :-) Alenka, ozaj, vsak ty uz len dva tyzdne... Inak, v albume mas krasne obrucky, kde ste si dali robit?
Odpovedať
ahoj Gabi, je konstrukter, sme 40 kilometrov od klagenfurtu v dedinke Patergasen. teraz akurat varim zemiaky ku karfiolu aby sa mohol napapat lebo pride hladny ako vlk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, to ak ste niekde pri tom velkom jazere, tak to tam mate velmi pekne, aspon to tak cez google vyzera. :-) A po svadbe by ste kde radi byvali? Na Slovensku, alebo v Rakusku? Inak, drahy je Rakusak? Alebo tam isiel len za robotou?
Odpovedať
isiel tam len za robotou. ano sme pri tom jazere ale o 40 kilometrov dalej.Isto na slovensku, juraj tam siel len koli tomu ze ako doktorand nebol dostatocne ohodnoteni na slovensku a kedze si chceme zacat stavat svoje hniezdocko tak sa rozhodol ist von pokym ho doma nedrzi este vlastna rodina a dietatko. Takze takto nasetrime rychlejsie ako keby bol doma a ja kedze idem teraz maturovat tak mi az tak nevadi ze je mimo a som rada ze pride kazde 2 tyzdne domkou aspon na vykend. ak sa mozem opytat odkial pochadzas ty? my sme z ruzomberka priatel priamo a ja z dedinky Kalameny.
Odpovedať
Profilova fotka
servuste :-) janka, a coho je konstrukter? a za co sa ucis ty? my studujeme na ekonomickej, Tomo uctovnictvo a ja ani neviem :-D ja chcem byt maminou, tak na co to prehanat so vzdelavanim, nie :-D hlavne, nech nejake je :-D Gabi, v pohode, dobre si to vymyslela, ved na toho "svojho" musime mat kazda nejaku taktiku :-D Janka, vy ste sa ako dopracovali k svadbe? A Alenka?
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, ja som tiez zo severu, ale tak trochu zapadnejsie - priamo zo Ziliny, aj moj Vilko je zo Ziliny a obaja studujeme v Bratislave. Bea, ty sa pochval, ako ste vymysleli svadbu... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?