Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky, dlho som sa neozvala, bola som na dovolenke v Tunisku s mamkou a teraz som vkuse behala po Prahe takže nebol čas...je tu strašne veľa nových ľudí, teším sa a zdravím :-D Bea takže ste sa už do toho pustili, držím palce, ten album na modrastrecha. je uplne super, krásne vecičky!Erika, aj ja chcem už vodičák, ale sú s tým problémy, nemám prechodný pobyt atď atď... jazdila si už predtým? dnes sme s otcom vbehli do jedného salóna, fotky som hodila do albumu tak povedzte :-) papapa pekný večer ;-)
Odpovedať
ahojte no my letime 28.8. takze uz coskoro :-D ale este akokeby sme nemali nic na robote, chceme si kupit psika :-) no tak vcera sme boli pre fotky, mame vela momentiek takze sranda, budem sa snazit ich coskoro dat na net
Odpovedať
Mini zatial som bola len na trenažéri,ale od pondelka idem na jazdy. Vo štvrtok idem na kurz prvej pomoci. Ešte aj za to treba zvlášť platiť. Ja neviem na čo to vymysleli. Nemyslím,že vďaka jednému kurzu budem vedieť poskytnúť prvú pomoc,ale čo už. Ako bolo na dovolenke?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby nemala som cas ku vam zavitat... teraz mala spinka tak sa chystam trosku upratovat lebo vecer dojde svokra! svadba bola uplne super, vsetko slo uplne tip top lepsie to ani nemohlo byt x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) fakt tie ktore ste este nemali svadbu ked nastane den D urcite si ho uzite lebo to straaaasne rychlo ubehne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby. Co mate nove? Brarborka u teba viem, ze fotky, tak sa tesim, ked ich aj my uvidime... :-) A kam idete presne do Grecka? Mini, tie stay, o ktorych pises, ze su najkrajsie, ti fakt pristanu, si v nich velmi pekna. Joj, som cela dolamana, som bola v Senci za sesternicou, ktora tam je s partiou na dovolenke. Bolo super, ale vystrajali sme ako male deti. A potom prisiel aj moj Vilko, tak sme zasli na disco. Perfektne sme si zatancovali. A dnes sme prisli domov. Len skoda, ze nam velmi pocasie neprialo. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute, prezili ste noc? akoze u nas burka jak hovado, padol nam telegrafny stlp do zahrady :-D nastastie netrafil dom.... ale sila to bola teda... Vladi, mas skveleho ocka, ked ta tak podporuje vo vydaji :-D a preco skusas saty? ci len tak? som myslela, ze ked mas doma, tak budes mat so satami klud 8-) ale si v nich krasna, fakt;-) Eri, kolko stoji taky kurz? ja som si taky spravila na zakladnej :-D mam aj diplom, ale radsej zavolam sanitku, ked sa nieco stane :-D pipi, je super, ze ste si to uzili.... napr my planujeme svadbu 2 roky dopredu, aby sme si aspon tie pripravy uzili, ked uz ten den D ujde tak rychlo :-D Gabika, vitaj, co nove? v SC moc nefukalo? Barborka, fotky!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby...som tu nova takze a ako vidim vy ste tu uz taka super banda
Odpovedať
Profilova fotka
na dovolenke bolo perfektne, mali sme stupňov celý týždeň tak sme si to fakt užili :-) preto som taká hnedá :-D jaaaaj bea ja tých šiat ešte poskúšam :-D :-D mne to pripadá úplne najdoležitejšie takže to bude ťažká práca...samozrejme tie čo mám som kúpiť musela, neodolala som...ja som na to fakt úchyl ;-) eri a pred autoškolou si vobec nejazdila? lebo ja celkom viem, keď nie sú na ceste autá 8-) ja na kurze prvej pomoci asi odpadnem, aj keby sa niečo niekomu stalo tak je pravdepodobnejšie že odkvicnem než že niekomu pomožem... pepitta vitaj, a gratulujem k svadbe, nemáš fotočky?? a povedz niečo o sebe :-) pekný večer všetkým x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pepitta, vitaj u nas;-) aj moj priatel je z LM a svadbu budeme mat v L.Hradku na zamku.... vy ste kde mali? Hej, to sa mozno aj poznate, vsak? Ak chces, napis IP, mozno sa nieco dozvieme o sebe :-D a fotky, fotky zo svadby!!! :-D na to sme tu my zatazene, vsak kocky....:-D Vladi, jasne, treba skusat, ale mozno nakoniec prides na to, ze tie co si kupila, su tie prave....mne sa hrozne paci ten pristup tvojho ocina, ako si napisala, ze ti po saty siel do BB on, potom ze ta zobral skusat a tak :-D je to take mile :-D moj ocko bude asi plakat (od stastia) ze sa mu vydava jedina dcera :-D aj preto chcem, aby Tomas poziadal aj jeho o ruku, chapete...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Bea, nove nemam nic, vsetko po starom. V Senci ani velmi nefukalo, ale nocovali sme v stane a v piatok rano sme mali zaujimavy budicek, ked na nas zacalo kvapkat - vonku tak liano... Potom aj cez den sme parkrat utekali pred prietrzou mracien niekam sa schovat, ale nam to na nalade neubralo... :-D
Odpovedať
ahojte do Grecka ideme na chalchidike ci tak nejako:) sorac, nestihla som dat cez vieknd fotky, kupila som v sobotu steniatko tak som mala co robit :-) a vcera sme ho boli ockovat a nakupit mu nejake veci
Odpovedať
Ahojte baby. Mini ani nie, pár krát na traktori :-D ale to sa neráta mala som asi 10. ináč tie šaty čo si si skúšala sú krásne. ja by som sa tak rada vydávala ešte raz. X-) Bea tu v kn si pýtajú 650 za jeden kurz od 8 rána cca do 14 poobede. pepitta vitaj. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eri, to mate nejake zvlastne, my sme mali kurz prvej pomoci len hodinu a pol a nic sme zan neplatili... Ale ja som si robila vodicak tri roky dozadu, tak asi sa to zmenilo... ;-)
Odpovedať
Ja neviem prečo sa za to platí. Teraz je to povinné zo zákona absolvovať kurz prvej pomoci.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my sme ho mali povinny, ale kedze si to tam nevedeli zorganizovat a dali mi vtedy jazdu, lekar mi dal peciatku a povedal, ze aj tak to je len formalita, ze mam ist soferovat... Keby som si mala za to zaplatit, tak asi by ma to hnevalo, ze som minula peniaze, nebola som tam a povedali mi, ze to je len formalita. Dufam, ze v tvojom pripade to aspon beru vazne! :-)
Odpovedať
počkaj, na vyšetrenie u lekára som tiež platila 300sk za to, že ma vyšetrila a podpísala, že som spôsobilá viesť motorové vozidlo. kurz prvej pomoci je zas niečo iné.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, za to som tiez platila, aj ked nie 300 Sk, ale ten kurz nam prisiel urobit lekar z prvej pomoci... Toho som myslela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za privitanie a na fotkach sa uz pracuje
Odpovedať
ahojte babenky, tac co je tu noveho vsimla som si ze tu rozoberate kurz prvej pomoci, no ja som si robila vodicak pred dvoma rokmi teda v decembri budu dva ale ziaden kurz prvej pomoci sme nemuseli absolvovat.takneviem ci to na ten rok vypadlo alebo co. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidim, tak kazda autoskola to ma asi inak... A u nas povedali, vraj je to povinne a musime mat o tom zaznam. :-D
Odpovedať
Ahojte. No ja som mala kurz prvej pomoci asi taky, ze prisiel jeden stary doktor a za 3 hodiny zo seba vychrlil vsetko podstatne a isli sme domov. Uz vtedy som z toho nic nemala a teraz si ani nepamatam, o co tam islo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam vodicak 2 roky a nemali sme kurz prvej pomoci.... mna dnes Tomas potesil, sa mi priznal, ze bol pozriet prsten (zasnubny) co sa mi tak pacil, na druhom konci mesta...akurat ze az cestou mu napadlo, ci odhadne spravne velkost...a uz ho nemali...no ale taky zlaty, ze ho chcel kupit, no potesil ma. barborka, steniatko? tak gratulujeme k prirastku :-D na to by som si teraz teda netrufla, cez rok sme taki akcni....doma pomaly ani nie sme. ale mame spolocneho skrecka uz skoro rok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a pepitta, pochval sa, aka bola svadba? na barborkine fotky cakame, opis uz mame, teraz zas na tvoj opis, ked mame fotky :-D :-D Adi, Gabi, Vladi, my sa tu tolko poucime, Ericca nam ukazala svadbu, tuto kocky a este dalsia sa chysta v Ziline...no to je parada :-D budeme pripravene nevesty :-D tak pepitta, cakame, klasicky vysluch :-D ako, kedy, kde, preco, kolko a tak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, to mas uplnu pravdu, ja som sa tu tolko toho dozvedela, co by som aj rada mala na svadbe... :-) Fakt je tato stranka super. A clovek, ked ma problem, tak vzdy mu tu poradia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako sa máte? Dlho som tu nebola a dalo mi zabrať to prečítať všetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Alenka. Ja sa mam fajn. Ale ty sa pochval. Ako sa ma clovek takto kratko pred svadbou? Uz mate vsetko nachystane?
Odpovedať
Profilova fotka
Ani nie, Gabika. Mám sa tak na infarkt - kvôli jurajovej rodine. Ešte som dnes asi hodinu v práci a potom už mám dovolenku, tak sa aj teším, ale musíme doma ešte veľa upratovať, lebo v sobotu sme nemohli. Ale pozháňané už máme skoro všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, ako by som aj ja chcela... :-N A co su nejake velke problemy s Jurajovou rodinou, alebo len take predsvadobne stresy? Dufam, ze nic vazne... Ber to vsetko s rezervou a bude ti dobre. Neboj, vsetko sa da do poriadku.
Odpovedať
Ahojte baby, ja mám za sebou prvú jazdu. mimo mesta, cez dedinky mi to išlo fajn. pekne som brzdila. sem tam som zišla na krajnicu, ale ináč v pohode. aj rozbeh s ručnou brzdou do kopca som dobre zvládla. taká som bola spokojná. inštruktor ma chválil, sem tam povedal nech spomalím :-D . a akonáhle ma na poslednú polhodinku zobral do mesta, no des. brzdila som prudko, prudko som odbáčala pričom noha mi zostala vždy na plyne. :-| a jedno decko mi skoro vletelo pod auto na priechode pre chodcov. ja som pekne spomalila, musela som dať prednosť ostatným autám a ten krpec 2m odo mňa skočí na cestu. :-S som zabrzdila tak, že som skoro z okna vyletela. Bea to je milé, že ti chcel kúpiť ten prsteň. ja Vilimu vždy nenápadne pripomenie, že by som ho chcela na Vianoce. :-D Alenka hlavne si to pekne uži. ten deň uletí ani si nevšimneš kedy skončil. ostatné baby ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, to je super, ze to mas za sebou, to je na prvy krat najdolezitejsie.... teraz uz to bude len lepsie ! :-D Gabi neboj, aj ty budes planovat svadbu, uz onedlho, urcite;-) a budes pripravena a uzijes si pripravu aj svadbu :-D Alenka, pekne s kludom, aby to stalo za to.... potom sa zase ukaz, a hlavne po svadbe aj s fotkami :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?