Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pomoooc tety, zas to na mna dolahlo, svadba, babo, pomooooc :-( neznasam tieto chvile, ked to na mna vsetko padne a chcem vsetko hodit za hlavu. To je hrozne, neznasam tieto stavy, fakt. Snazim sa upriamit na vsetko ine, len aby to preslo, ale trva to vzdy hrozne dlho... Dufam, ze sa mate dobre...
Odpovedať
ahojte.. erika, tak to ma mrzi. ti profaci su fakt o nervy.. ale neboj. vsetko bude.. a vili ta urcite podporuje, no nie? bea.. nic si z toho nerob. aj mna to zas chyta.. a strasne moc.. ale nemozeme.. este musime pockat :-( mne sa nechce cakat, ale musime.. kebyze sa aspon ta svadba mohla udiat tento rok. ale drahy ma toho vela, takze to vobec neprichadza do uvahy. mozno o rok. ale aj to pochybujem. ved uvidime... treba zahnat tieto depkoidne stavy a tesit sa z toho, ze aspon mozeme spolu byvat a travit spolu vela casu.. ini take moznosti nemaju. no nie? inak krasne dvere ste kupili ;-)
Odpovedať
Ahojte aby tak uz aj ja partim medzi vydate :-D :-D :-D :-D .Uz je zo mna pani Martonková
Odpovedať
Profilova fotka
Lyinka, velka gratulacia! Vela lasky, pohody a radosti, tak napis nejake dojmy, tesime sa na fotky! Ake to bolo, tak pis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenuse... co mame nove? my ani nic, chodime na prechadzky, napchavame sa kym mame co a hrame sa spolu :-D malis me pekny vikend.. drahy ide uz zajtra do prace..tak si kusok oddychnem :-D :-D inak nic nove.. len akurat chodili nedoplatky za elektrinu tak sa moc tesime.. :-D :-D lynka gratulujem a prajem vela lasky..hod foteckyyy :-)
Odpovedať
fotecky budu asi cez tyzden tak potom ich hodim. Bola to neskutocne uzivali sme si to vsetko bolo na jednotku aj pocasie nam vyslo. Najviac ma tesilo ze dnes vsetci volali a pisali ze to bola uzasna svadba :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super ze sa pacilo...ja som sa toho tiez dost bala ale co mi potom rodicia hovorili tak bolo super.. :-D
Odpovedať
ahojte, Lylinka prajem len to najlepšie, nech ste spolu veľmi šťastný. Bea ja nad tým rozmýšlam stále. z toho si nič nerob, ono to terat vyzerá, že tan čas sa vlečie. ani sa nenazdáš a budeš deťom rozprávať ako si robila skúšky na bakalára. :-D ja sa možno ani toho bakalára nedočkám... :-p Aďa ďakujem, snažím sa na to nemyslieť a presvedčiť sa že budúci rok naisto spravím. zatiaľ to nefunguje a chytá ma depka keď sedím sama doma na riti. :-S blbá som, mala som sa viac snažiť a učiť....... ja by som si tú svadbu tak rada zopakovala, vždy keď idem do mesta sa nevyhnem tým miestam kde sme sa fotili no a normálne ma to dojíma. ako keby to bolo nevie ako dávno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ericc uplne ta chapem, ja mam tiez stale take tiki robit svadbu nanovo, vsetko okolo toho, ta zabava, obrad, jedlo, pitie, jaaaaaaaaaj..sla by som milionkrat este do toho, ale samozrejme stale s novymi satami :-D :-D :-D
Odpovedať
presne tak :-D okrem toho u nás otvorili ďalši nový sv.salón mám také nutkanie dať dole obrúčku a ísť skúšať šaty. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hehe a co ti v tom brani? ja tiez pojdem onedlho poskusat aby som vedela ci si vklude mozem objednat take ako chcem :-D ci mi padnu
Odpovedať
neviem, asi nič. :-D mať tak vlastný salón, som prvá čo odskúša nové šaty. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, konečne som sa sem dostala po dlhom víkende...čo máte nového? Ja nič zatiaľ :-) rozmýšľam či mám dnes objednať svadobné oznámenia, alebo až zajtra, neviem :-| nechce sa mi ani ten telefón zdvihnúť a zavolať....tá moja lenivosť je čím ďalej, tým horšia...
Odpovedať
Profilova fotka
ericc ja planujem ale je to len hudba buducnosti zatial.. luna cim skorej tym lepsie..je to len objednavka :-D
Odpovedať
Luna objdenaj, kým ich vyrobia, kým si po ne pôjdeš... kľudne ;-)
Odpovedať
ahojte Luna mas najvyssi cas aj my sme tak objednavali ale moja draha polovicka ich roznasala 2 dni pred svadbou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme ich nastatsie objednavali len 3mesiace pred svadbou, a mesiac a pol pred sme ich rozposielali a rozdavali..uplne to stacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cavte zienky... tak buduci tyzden zhadzujem obrucku a idem na skusku satov aby som si vedela potom vybrat aky model si objednam, uz je najvyssi cas.. tento tyzden mi dojdu moje satky tak ich mozem dat dokopy a pomalicky nafotit a popredat..xixi nasla som super ceny na nete tak sa oplati, nove satky na moje miery za 5000kc, dobre nie :-D sa uz tesim jak mala..musim dobit poriadne baterky aby to fotak vydrzal :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....tak ja sa trosken ucim, ale ved skuska je az 11teho, takze s nadhladom...mam trochu nadchu, tak sa aj len trochu ucim, chapete, kompenzacia :-D Nelynka, to si super uzijes, parada...a tie ceny, wau, to si das sit si skusat budes hotove? A keby hotove sadli, tak ani nedas sit? Ostatnych zdravim, dufam, ze uspesne pokracujete, niektore v pripravach, niektore v skole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz len sa pekne uc uc.. nie nie, idem normalne do salonu, poskusam podobne modely a potom si vyberiem jeden a ten si objednam.. dneska som dokonca nasla za 5000kc uuuplne novucicke a naadherne, presne take ako chcem, ten typ..len ci mi sanu a vybrat z tych 6 jedny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A to kde? To ked budu mat pekne, pojdem si k tebe aj ja vybrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz IP
Odpovedať
Nely ideš teda otvárať salón? baby ja mám od pondelka takú nanič náladu, nič sa mi nechce, nič ma nebaví. to je hrozné! neznášam tieto stavy. neviem ako sa z nich mám dostať. :-S a v piatok sa musím trepať zas do školy. budeme mať anglinu s našou úúúúúžasnou angličtinárkou, už len keď si na ňu spomeniem mám husiu kožu. :-N
Odpovedať
tak mne sa začal zhusťovať program 21.5. opravák MO v Ba a 22.5. skúška z účta B v NZ. ach jaj.... a to som sa tešila že budem mať trocha voľna. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ericc este nie, idem len skusat saty aby som si vedela objednat na svadbu.. ked budem otvarat dam vam vediet, nebojte, len to chvilku potrva.. ericca nezavidim ti teda, naozaj to mas huste ale zvladnes neboj...
Odpovedať
dúfam, teraz som sa už fakt začala učiť. aj včera som sa učila účto aj dnes, ale budem musieť začať aj medzinárodný obchod lebo to musím spraviť. je to posledný termín.
Odpovedať
Profilova fotka
len sa pekne uc a trsku si ver, urobis, neboj ;-) inak rozratali nam nas krasny vysoky nedoplatok za elektirku na 3splatky, prvu 14 000 musime zaplatit do 12.5 a som zvedava odkial ich mame vzat hehe a potom dalsie dve po 8000kc znizili nam aj zalohove platby zo 7500kc na 3500kc, co som si vcelku vydychla inak by sme to neutiahli nijak raz.. :-(
Odpovedať
Nely dúfam, že sa to dá u vás čoskoro doporiadku. no potom mojom fiasku z minulej skúšky si moc neverím, to je pravda. strašne ma to zdeptalo. preto som sa začala učiť tak skoro, mám na to 2týždne.
Odpovedať
Ahojte.. tak ja sa uz pomaly zacinam ucit na statnice.. take kraviny su to, och.. nely, a co vlastne ides robit s tymi satami? nejak som to nepochopila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak ja sa akoze trochu ucim, ale len trochu, lebo fakt nevladzem...ale to sa podda :-D V praci pohoda, klidek tabacek, a zajtra idem vykupit Lidl, tam maju brutalnu akciu, na vselijake kuchynske serepeticky! :-D Tak zas kusok ochudobniem...mnooo, nevadi. A na narodky budem mat pekaren, viete :-D som sa dozvedela od Toma x-) tolko radosti, ked dovtedy bude aj prsten zasnubny, komu bude lepsie :-D Adka, len sa uc, kedy to mas? Ako ja? Ja sa budem ucit ten tyzden a pol pred, to bude akurat... ved to je len dakych 70 otazok. To je jak zadarmo oproti tym prasivym skuskam, co mam teraz :-S Nelynka, vsetko pekne poskusaj, uzi si to! Erika, nebooooj sa, dobre to dopadne... vsetko :-) Luna, co nove? Lyinka, fotky? Katkaaaa, si tu? Dari sa so skuskami? Zapocty uz mas?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?