Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahojte, tak som spať. domček je krásny, spravila som asi 40fotiek ak nie viac. učiť som sa moc neučila, ale niečo predsa. idem hodiť fotky na FB zatiaľ, niečo dám aj na strechu neskôr. tento týždeň bol proste perfektný. už mám aj brigádu na leto, sestra bola taká dobrá a vybavila mi u nej v robote. budem v Rajke v hoteli čašníčka. mali sme aj hody u nás, žiadna sláva, ale deti sa povozila na kolotočoch. o dva týždne ideme zase na hody k sestre. aspoň omrknem aj jej dom a pofotím. vy ste sa ako mali kočky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chaliz to vazne..juuu, tak budu dve svadby v najblizsej dobe v rodine, to je super :-D no a z mojich vysnivanych satiek nic nebude, svokra neposlala balik a dneska oznamila ze ked v juny pridu ze namt o donesu, ale to mi je uz prd platne lebo kym saty predam a objednam nove, nestihnu mi prist do svadby, tha smola..budem musiet kupit nejake skarede u cinaka co sa v nich nebudem ani citit dobre :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, to ma mrzi....a nedalo by sa, ze ich predas cez net na dialku? Vies, hodis na net fotky a tak, a ak ich bude chciet niekto, vyzdvihne si ich u svokry... Vladka si tak kupila saty kedysi :-) Erika, ja sa furt len ucim...to je super, ze mas brigadu, aspon budes mat korunky na dovolenku a po dovolenke, na fotky sa tesim!
Odpovedať
Profilova fotka
beus pisnem ti IP.. :-D :-D :-D Naprostý skvost! Jak se nenudit při nákupech !! Část dopisu jednoho nejmenovaného hypermarketu jedné ze zákaznic. "Vážená paní Janatová, průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě v době, kdy Vy nakupujete. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené. Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy: "Dokud tady moje žena nakupuje, musím s ní sem chodit taky...". Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny. Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem # obchodě po dobu posledních 6 měsíců: 15 červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali. 2.červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak,aby zvonily v pětiminutových intervalech. 7.červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem. 19.červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyně udělá. 4.srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M&M´s (lentilky) na splátky. 14.září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem. 15.září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou, aby si přinesli polštář. 23.září: Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel: "Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?" 4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose. 10.listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví kde jsou antidepresiva. 3.prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossile. 18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě! 21.prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se na zem do klubíčka a kříčel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!" 23.prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat: "Není tu toaletní papír!" Doufáme, že stanovisko našeho hypermarketu chápete, s pozdravem ředitel ......
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, keby som vedela, kedy a do ktoreho obchodu ten chlap chodi, tak tam chodim tiez a strasne sa baviiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz to viem, statnice utorok doobeda, drzte palce! :-D :-D :-D
Odpovedať
Bea budem držať palce. Ja idem zajtra na opravák MO. včera a dnes som sa to intenzívne učila. mám pocit, že si nič nepamätám. :-S pevne však dúfam a budem sa snažiť aby som zajtra spravila. potom sa ozvem.
Odpovedať
Caute.. :-) tak ja to mam v pondelok.. a posudok mi dopadol uplne perfektne :-) taka som stastna. no este sa musim doucit dost veci, ale to snad v pohodke stiham.. uz sa tesim na to, ze budem mat po vsetkom a s drahym uz vyberame dovolenku :-D musime kdesi vypadnut a uzit si :-) Bea, a ako si na tom? ucenie ide? Erika, drzim palce zajtra.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, strasne ti budeme drzat palce, daj potom vediet, budem na teba silno silno mysliet, to das! Ver si! Adi, ucim sa, jeden odbor uz v podstate viem, druhy ide pomalsie, ale tak da sa. Ja mam posudok na same Acka, tak dufam, ze sa mi to trochu vyplati, aj obhajim isto na A, to viem, len tie otazky keby som vytiahla aspon trochu normalne, mame to tak pol na pol v kazdom odbore.... no nevadi, ja si verim, spravime. Ty urcite vsetko stihnes, ja sa tesim, ze bude koniec a 4 mesiace volna :-D to ma motivuje...
Odpovedať
Ahojte, tak vám porozprávam svoje prvé dojmi. keď som uvidela veľkú otázku, čo je vlastne kompozičná téma, nebola som šťastná, ale ešte stále to nebolo až tak hrozné, mala som opísať štádiá budovania hospodárskej a menovej únie EÚ. tak som sa zamerala najmä na konvergenčné kritéria. ale keď som si to teraz pozrela v papierch je to málo čo som tam popísala. :-| ďalej štyri kusy stredných otázok. boli fajn, len mi chýbal čas takže ani tie nie sú úplné. nakoniec tri kusy malých otázok, tie som zmákla lavou zadnou. teraz budem musieť čakať aký rozsudok ma stihne. strašne rada by som to mala aspoň za E. no asi bude z toho zas FX. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, vyjde to, kedy mate vysledky??? Budem na neho mysliet, nech to dobre dopadne a nech dobre opravuje! :-D
Odpovedať
Je to ona, a jej doktorantky :-D no povedala nech od pondelka sledujeme bunny, ale že nesľubuje že budú výsledky hneď v pondelok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hura, uz poznam aj Gabiku aj Eriku osobne, kto bude dalsi?
Odpovedať
Ahojte :-) no toto.. vy hviezdy :-D boooooze babule, mne sa taaaaaaak nechce ucit... nech je uz pondelok 10 hodin. to uz budem mat po vsetkom, lebo idem prva na tie statnice. och.. ma chytaju stresy, nechce sa mi vobec ucit.. ale dnes spoluziacky vsetky spravili. tak hadam aj ja budem nasledovat ich priklad :-) fakt sa tesim na to, ze uz budem mat po vsetkom a budem sa moct sustredit na ine veci.. skola ma uz nebavi..
Odpovedať
Profilova fotka
Adus, prva? Parada... ja som dnes bola vybavit obcerstvenie, chlebicky, kolace, kavu a mineralky...dala som rande s E, a teraz sa tvarim, ze sa ucim.... ja idem v utorok 8ma... tak nech uz je po vsetkom!!! :-D drzim ti palce....
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimave debaty tu mate.zda sa mi alebo sa tu skoro ziadna nevydava?
Odpovedať
Profilova fotka
Gibbidis, niekolko vydatych je, par zasnubenych, par zadanych... Hlavne sme sa tu zisli baby, co si dobre rozumieme, mozeme pokecat o vsetkom a o nicom, vieme si navzajom pomoct a poradit a sme pre seba oporou, ked to treba. Ak mas zaujem pridat sa, prosim, s otvorenou narucou :-D My sme tu uz kamaratky, mnohe sa pozname aj osobne, riesime vsetko od partnerov cez svadbu, skolu, pracu, byvanie az po deti... preco ta to tak zaraza??
Odpovedať
gibbidis.. a to dajako vadi?? 8-)
Odpovedať
diky moc moja.. ja som uz na nervy.. mam pocit, ze nic neviem a este ma caka opakovanie.. ale to si necham na vikend.. este musim preluskat jeden predmet.. ja mam na starosti kvety, takze sa tam s tym budem musiet trepat. a obhajoby sa nebojis? ja sa bojim vsetkeho... :-D ]-(
Odpovedať
gibbidis.. kukala som album. pekne saty si si vybrala. tak nam porozpravaj nieco o sebe :-) my sme tu velmi zvedave, vsak zeny? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ada, som zvedava, len este neviem, ako bola myslena ta prva sprava, tak pockam :-D Ja sa obhajoby nebojim, ja sa obhajujem uz 22 rokov vkuse, to je najmenej :-D 8-) jedine, coho sa bojim, ze vytiahnem otazku a nebudem vediet, co povedat...ani slovo...to ma desi. No ale pockam, co vytiahnem a potom sa uvidi, vyriesim operativne. My budeme kvety kupovat az v priebehu dna, mame blizko skoly trh :-D neboj nic, dobre to dopadne ;-) budeme si drzat palce...
Odpovedať
Jaaaaj, no tak to mas pravdu.. ale ja myslim, ze v dobrom.. hehe :-) kokos, tu to vyzera na hustu burku... vetrisko ako hrom, a zotmelo sa behom minuty... dufam, ze nie dalsie krupy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaahojte dlho som tu nebola, obieham obieham, ale nikde neviem zohnat ziadne satky co by ma oslovili, bud su cierne co nechcem alebo drhe na ktore nemam, este ze svadba je az v auguste :-D hlavneaahojte dlho som tu nebola, obieham obieham, ale nikde neviem zohnat ziadne satky co by ma oslovili, bud su cierne co nechcem alebo drhe na ktore nemam, este ze svadba je az v auguste :-D hlavne ze nevesta uz ma svoje kupene (popolnocne) a aj zenich doladeny koselou a kravatou xixi... ale sa tesim.. nebojte nic, setky pekne obhajite, co strachujete :-D gibbis vitam ta, ked chces pridas sa ked nie tak nie.. tak ako pisala bea, sme tu na to aby sme si poradili, podporili, nemusi sa tu zakonite kazda vydavat hned ako sem pride.. su tu zasnubene, vydate a aj take co maju svadbu zatial v nedohladne.. inak, kde budete mat oslavu?
Odpovedať
Profilova fotka
pardon,nie len som sa zacudovala,ja som 87 a idem sa vydavat tak mi az prislo i nie som divna :-D a inak tiez mam skusky,ach jaj,a vidite,travim cas takto na fore :-p
Odpovedať
Profilova fotka
gibbis preco by si bola divna? ja som uz rok a pol vydata a ericca uz tiez nejaky ten rocik bude... co je na tom divne? nech si hovori kto co chce, je to tvoj zivot..ty ho budes zit nie oni.. a sak uz napis daco o sebe.. ako dlho ste spolu, kolko si zasnubena, kde bude svadba a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes som sabotovala ucenie.... boli sme pre druhe morcatko x-) Je ako slniecko, zlte vanilkove, najezene, proste ma trvalu...idem hodit fotky na fejsbuk, tak sa pokochajte... dali sme ich do starej postele, aby sa zoznamili, pobehali si a teraz uz su spokojne, papaju travicku v akvarku :-D som aj zabudla na debilne statnice dneska...parada. Vecer si spravim obhajobu a zajtra sa zase cely den ucim... Gibbidis, tak ta u nas vitam, pochval sa svadbou aj frajerom, nie je vobec divne, ze sa ides vydavat.... Nelynka, co saty, mas nieco? Adka, uc sa, uc, potom cakame spravu ;-) Tak ja idem na tu obhajobu, len dorobit odpovede na 2 otazky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky beus... gratulujem k dalsiemu prirastku a uz aj idem kuk na FB ake je zlatucke xixi.. ja stale cakam ze po ceste zase stretneme to co nam tu volne beha po poli a si ho vezmem ale Fero mi vzdy odmietne zastat ze mame doma uz dost havede hehe :-D :-D no priznam sa nasla som zase jednu stranku, som im tam pisala maila po com maju satky jaaaaaj umrem z nich, ale som povedala ze ich nebudem kupovat tak skoro..az par tyzdnov pred svadbou... a uvidim aku cenu mi napisu tu, az by bola nejaka priatelna, do tych 4000kc tak ich pojdem kupit potom tam.. v pondelok idem volat ohladne roboty, ak sa zase nezakokcem a nezabudnem na to hehe, ako v piatok... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za mile prijatie ;-) viete ako je to dnes s ludmi,jedni sa divia preco tak skoro,lebo nie sme spolu este ani rok a este som aj mladsia a dalsi extrem je ze niektori nechapu ze sa clovek vobec chce vydavat a nezit "len tak",ved je to jednoduchsie :-S neskor napisem viac ale koli uceniu som tu len na skok,urcite prilozim aj nejake foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, nie ze zabudnes, nesmies zabudnut! Je to dolezite hladat robotku... A daj potom vediet za tie saty, ci si nieco vybavila ;-) Gib, tak potom napis. My ta tu pochopime, aj s tebou vsetko rady preberieme, aj poradime, aj pokecame :-D takze len prid, ja mam v utorok statnice, tiez som tu vacsinou na dlhsie ako teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konečne som sa sem dostala...ale teraz sem zase nebudem môcť veľmi často chodiť, lebo za tri týždne mám štátnice a viem asi tri otázky z 90 :-o takže sa budem musieť učiť....čo inak nového? ani som si nestihla všetko prečítať, tak som trošku neinformovaná...len viem, že Bea má nové morča :D videla som na FB
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?