Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahojte, ja som bola na záhradke, som síce strašne unavená ale o to spokojnejšia. :-) sme veľa porobili. naši cez týždeň objednajú materiál a bude sa dokončovať terasa no a o 2týždne by mali začať zateplovať domček. strašne sa teším. budem veľa fotiť. :-D v piatok sme boli po dlhej dobe v krčme s kamarátmi. bola sranda. jednoducho lepší víkend som si ani priať nemohla. dnes som zas odšoférovala do Kn. skoro som odlomila spätné zrkadlo. :-N no našťastie len skoro. na FB som dala neaké fotky, čo som pofotila v Light Parku. celkom pekné veci tam majú len tá cena vyrážala dych. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute....ja sa teda snazim ucit uz pekne dlho, mam toho plne zuby, ale dako si to nepripustam...ak sa mi aspon jedna skuska podari urobit, budem rada, ostatne sa uvidi, ved mam dost casu...do 15.5. :-D statnice mam ako Adka, 25-27 maj, takze pohoda. Budeme tu stresovat spolu :-D Luna, ty kedy, vies? BTW Luna, na kolko si platis to DNP? Teda na aku sumu? inak celkom pohoda, nic nerobime, ucime sa, morcatko pekne rastie, cela rodina ho zboznuje, mama sa s nim rozprava vkuse (ma akvarko v kuchyni) a aj teraz ju ma na gauci a sa rozpravaju :-D ja mam zajtra obhajobu SVOC, mozno aj nieco vyhram :-D nad tym som sa vobec nezamyslala doteraz, no ale mozno vyhram, ved mam pracu za A ... idem si pripravit obhajobu :-D
Odpovedať
Bea tak to budeme držať palce nech všetko zvládneš a potom samozrejme povedz ako si dopadla. ;-) ja sa musím znova učiť na SM, v piatok bude opravák. no neviem, či spravím. uvidíme. :-S
Odpovedať
zdravim :-) vidim ze skola fici v plnom prude... zavidim vam to nadsenie :-N ak bude niektora taka mila, co je to prosim to DNP? vidim ze to rozoberate, nieco dolezite?? uz mame termin, sme to menili a presuvali aaaaa... na sieste vyrocie x-) dufam len ze sa podari vsetko doladit na ten termin... nely nestresuj, nejak prezijete... my sme mali take kriticke mesiace od zaciatku roka, mali sme len moj prijem co bolo pomaly malo aj na ucty 8-( nieto este na dalsie veci... klesli nam prijmy domacnosti viac ako o polovicu, obaja sme boli zvyknuti mat nejake "istoty" a zrazu nic... aj sme sa hadali, aj utesovali... chvalabohu sa to po styroch mesiacoch konecne zmenilo, poviem ti ze sa zrazu pozeram na kazdy cent inac :-N inac mame v robote strasne stresy... od rana do vecera :-S dufam ze buduci tyzden bude uz pokoj... vy ako baby?
Odpovedať
ahojte rada by som sa opytala na fotografov a kameramanov v trenčíne alebo bánociach!!! neviete my nejakých dobrých poradit??? dakujem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Slniecko, teba som strasne dlho nevidela :-D dobre ze sa obcas ukazes, pekny termin ste vymysleli ;-) DNP je dobrovolne nemocenske poistenie, ale to pre teba nie je asi aktualne, lebo ty pracujes...ale mozes sa pripoistit aj ty, aby si dostavala vyssiu matersku.... ale to staci tak par mesiacov kym sa zacnete snazit ... matka, a co vyskusat temu trencin, alebo banovce? ;-) Jaj a moja SVOCka... mno, vsetci sme boli na jednej lodi, a na konci isli prezentovat piataci, vyhral chalan, co pripravil nejaky program pre Allianz ]-( chapete, sme sa mohli ist vsetci schovat, ale aspon bola sranda...teda nie, nie, bola tam hrozna nuda, no kym bol Tomo, tak som sa naucila pol knihy na skusku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caaavte no zienky, vy frcite s tou skolou cheche... slniecko, tak gratulujem ze ste dospeli k terminu, snad uz ostane tak ako ma ;-) tak aj my sme vzdy pozerali na kazdu korunu inac, uz sme raz mali taketo obdobie, ale to sme este nemaly hypo ktoru treba platit aby sme neprisli o dom a podstatne nizsi najom bol oproti tomu, ale nevadi, nejako bude.. matka tu ti asi moc baby neporadia, skus priamo temy kameraman, fotograf, alebot ak ako pise charliz trencin a banovce... bea ty sa tak rychlo ucis, ty jo ze pol knihy na skusku. hehe, to by mne trvalo tak dva-tri mesiace :-D :-D :-D :-D :-D tak ja som uz prelozena na iny UP, konecne to mam len 15km, za hodinku to mam obehane a ked mi budu hladat pracu tak len tu v mojom okoli co je vcelku super.. ked sa dneska dokopem, chystam sa skusit do toho salona zavolat, len si to musim premysliet ci sa to oplati dochadzat a pri akom plate minimalne...aby sme neboli stratovy zbytocne.. vcera sme volali so svokrovcami, idem predat saty, spolocenske saty a polonocne co som mala, lebo si velmi chcem dat usit na svadbu nove a co mam vybrate stoja 6400-8500kc..viem viem, je to drahe, ale su to original svadobne saty site na mieru, co ja som veeeelmi rada, lebo zo spolocenskych sa mi moc ziadne nepacia a tieto su uplne uzasne. len chcem ist este predtym do salonov, pod zamienkov svadby vyskusat podobne strihy aby som ich nahodou neobjednala a nestalo sa ze by mi na moju postavu nesadli, to by ma porazilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som tu dlho nebola :-N nedalo sa....nooo takže neviem ešte kedy idem, máme to síce na nete, ale ja som taaak lenivá, že sa mi to nechce pozrieť :-) A to DNP si platím maximálne, čiže 44,10 EUR presne :-) Len dúfam, že mi to nepokazí nejaká nečakaná udalosť :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj, tak ja vas teraz idem vyzvat silno, zajtra na mna velmi myslite, drzte mi vsetky palce co mate, ked sa zadari, mam zajtra po skuskovom :-D x-) snad sa to podari ako sa ma. Uvidime. Luna, super, maximum...ved tri mesiace si dajte pozor trosku viac a mozete sa zdarne snazit, a pocas materskej si to uzijete ;-) to bude super...tak sa drzte :-p babyyy, idem sa ucit, normalne ze celu noc a mozno to zajtra aj dam, potom vam napisem hned, budem vecer aj vysledky vsetky vediet... juuuuuj, ani nezaspim - no ani nemusim, hehe, lebo rano uz na siedmu ideeeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bea drzim palceky, myslim zajtra na teba a vecer chceme vysledky :-D
Odpovedať
Bea silno držím palce, nech máš o skúšku menej. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ked sa vsetko podari, tak o dve a to znamena hotovo... moja veduca bakalarky povedala, ze 24 hodin sa da dospat vzdy a ze ked to stoji za to...tak dnes nejdem spat, ucim sa ... ste zlate, dakujem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Beuš budem na teba myslieť celý deň dneska :) držím palce....mňa zajtra čaká najťažšia skúška :( no idem sa tiež dneska silno učiť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Luna drzim palce, strasne silno a moc! To das! Ja teda celkom dobre, sak som mala 3 skusky, jednu za E, tam som sa nic neucila, takze super, druhu co som ani neratala, to som sa velmi velmi bala, som vcera spravila pisomnu a dnes rano o osmej uz som mala aj po ustnej a mam C :-D a co som sa fakt pomerne dost ucila,vsetko co nam kazal som si pripravila, a to nam dal taku pisomku ze koniec, ani jedno slovo, ani jeden priklad som nevedela....no prekvapenie, co sme sa ucila bolo zle, a ostatne dal vsetko to, co povedal, ze vediet nemusime :-) tak si dam cez vikend voraz a 11teho opravak. Uz mi je to jedno, snad dam a budem kockacit na statnice. Dakujem velmi pekne, ze ste drzali palce!!!! Bolo to citit :-D
Odpovedať
ahojte kocky.. tak ja uz mam vseeeetko za sebou, aj skusky, aj bakalarku.. som unavena ako pes a do nedele nepohnem ani prstom.. az potom sa zacnem ucit na statnice.. :-p sme boli vcera uz draheho doma, dnes sme poobede dosli. bolo super :-) nech sa vam vydaria vsetky skusky.. drzim prsty :-)
Odpovedať
ahojte, Bea tak na ten opravák ti budeme znova držať palce nech sa podarí. Aďa to je super, poriadne si oddýchni. ja som z toho opraváku celkom na nervy, zž mi zostáva len dnes sa všetko naučiť. mám strašné stresy. toto je ten profák čo som vám ho už niekoľko krát spomínala, že aké problémy nám robí. fakt neviem ako to zajtra dopadne. bola by som veľmi rada ak by som spravila. takto nemám spravené dva 6kreditové a jeden 3kreditový predmet. no a to budeme mať ešte podnikové financie čo učí tiež neaký exot čo sa vyžíva ak nespravíš. :-S sa hovorí, že z prvého ročníka robia sito, ja mám pocit, že skôr z tohto druhého. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Erika neboj sa, aj my sme mali sito v druhaku, a teraz so mnou su stale spoluziaci, co nemaju matiku z prveho zimneho! Nestresuj, hranica na prenos sa kazdy rok zvysuje, bolo vzdy 12, zrazu to skocilo na 19, tak sa netrap, bude to v pohode... urcite spravis, jedno alebo druhe... nestresuj!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Bea dobre si držala palce, až moc 8-) skúšku nám zrušili a dozvedela som sa to, keď som bola na odchode z domu, do školy :-) som ale rada, aspoň budem mať dosť času sa to naučiť, keďže sa mi tento týždeň nechcelo
Odpovedať
Luna konečne dobrá správa :-D možno aj ja by som sa potešila, keby mi povedali, že SM má až v pondelok. Bea ja sa snažím nestresovať, len teraz to na mňa neako dolieha. ono to prejde. zajtra už budem v pohode. teraz mám pred skúškou a dúfam, že spravím. ak nie tak som sa mýlila a tento predmet prenášam. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, spravíš to ;-) Nervy budú, to poznám
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky.. nebojte nic, vsetky vsetko spravite....nestresujtem ste sikuli.. ;-) ;-) my nove nic...vsetko stoji, akurat sme sa dohodli ze ideme cez vikend nejako dat dokopy presienku konecne, zabetonovat pokuse, kupime poter na vyplatu, dokoncime spodok, nech uz je pripravene na dlazbu alebo na podlahu aby ked niekto dojde to nejako vyzeralo aspon xixi :-D :-D
Odpovedať
Viete čo je najhoršie, ako to čítam všetko sa mi to zdá byť samozrejmé a logické a keď potom píšem písomku... okno ako hrom! ja tomu nerozumiem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala vcera najvacsie nervy po skuske :-D lebo nam dal take veci ze dovi dopo, a si vezmite, ze mi povedal, ze terminov je dost a mala som si dat iny, ked som sa nestihala naucit, a tie terminy su prosim pekne jeden minuly tyzden, jeden vcera a jeden opravny - a teraz sa podrzte - este 50 ludi nie je prihlasenych nikde, a on mi ide tvrdit, ze mam terminov kolko len chcem....tak sa drzte, Luna mam radost!
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super....u nás na škole je tiež taký bordel s tými skúškami...
Odpovedať
bea ako s tymi kreditmi??ja viem ze 12, teda s tym sme nastupovali, alebo sa to fakt menilo? peciem kolac baby, som sa rozhodla ze bude mat moja polovicka na ranajky prekvapenie :-D dobru noc vam zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, dobry cas si si vybrala! :-D Meni sa to priebezne, vzdy na zasadnuti senatu, podla toho, ako to so studentmi vyzera. Minuly rok bolo 17, inak by nas presla len polovica, a to nechceli pripustit....
Odpovedať
Ahojte, tak mám po skúške, výsledky ešte neviem, ale nevyzerá to sľubne. :-(
Odpovedať
nespravila som baby, takže to musím prenieť. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, to ma mrzi :-( Skus si poziadat este o termin, alebo z tych inych predmetov, co prenasas...a radsej sa popytaj, ci si netreba u vas podat ziadost, ze budes prenasat viac predmetov, vacsinou u nas chcu, a dovolia ti, takze hlavne nestresuj a netrap sa tym! keby nieco, pis mi...
Odpovedať
ešte nestresujem, toto je zatiaľ jediný premet, ktorí prenášam. profák prosto nie je ochotný nám dať ďalší termín. čo už.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?