Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ako kocky, dari sa? Nelynka?? Luna? Erika, gratulujem, vsetko dobre dopadne, dobry zaciatok, dobry koniec ;-) Ja chcem zajtra odovzdat bakalarku, neviem no... uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Takže skúška sa podarila, mala som síce D, ale vzhľadom na okolnosti, ktoré som prežila tento víkend je to výborné :-) takže som spokojná, ja idem dnes na konzultáciu, tak som zvedavá čo mi ujo povie
Odpovedať
Čaute baby, môžem sa pridať? Aj ja som ročník 87 a tento rok ma čaká bakalárka a štátnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Vitaj u nás...ja som na tom presne tak ako ty...len mňa čaká ešte aj svadba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz nijako, bola som tam dneska, vcera sa mi nechcelo, povedali mi ze ta konktretna praca na ktoru sa pytam nie je pre zeny, lebo je fyzicky narocna, vzali si zivotopis, ze mi skusia nieco najst... tak zase len cakat :-( podpora mi prisla 6750kc, co je o 2300 menej ako som cakala, ale je to logicke ze mi to kratili lebo som tam nahlasena az od 11.3. takze tak.. cize tento mesiac nevylatime naozak nic ine len hypoteku aby sme prezili, cize sa to zase zacne, telefonaty na nedoplatky a podobne veci, uz teraz mo je z toho zle ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj nely bude aj lepšie...držím palce aby ste to všetko vydržali zvládli
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby, co sa mi podarilom v piatok alebo v sobotu ideme do banky, pravdepodobne nam budu vediet odlozit splatky uverov co mame, takze by to bolo na par mesiacov 7000kc z krku, co je super, boze..len ench to vyjde..aspon moje by mohlo vyjst aj to je skoro 4000kc 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že sa podarí :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, drzim strasne palce, to urcite pojde, teraz je kriza, radi vam vyjdu v ustrety... lepsie ako nahanat dlznikov, to by bolo fajn. Budem na vas mysliet. A hladaj dalej, co tie pokladnicky, nic sa necrta? Aspon zatial... aspon na brigadu... Rysavka, silno ta vitam, potrebujeme novu krv :-D My sme tretiaci obaja, statnicujeme koncom maja, teraz mrte skusky, vela je toho... Moja svagrina je z Krtisa ;-) Ja idem zajtra odovzdat bakalarku, dnes nemala na mna cas veduca, obhajobu mam 27.4. , 28. potom jednu skusku, 29. druhu skusku a z tej prvej mozno ustnu, ak sa zadari :-D idyla, to bude krasny tyzden, ked toto prezijem, tak uz vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
charliz pani varvela ze to neni problem, ze sa to da vpohode aj na pol roka odlozit, tak uvidime co povie v piatok alebo sobotu... ale ona je zlata, vela nam pomohla uz...co sa penazi tyka.. rysavka aj ja ta tu vitam.. napis nieco viacej o sebe..planujete svadbicku, ako dlho ste spolu, kolko ma drahy rokov a tak vies.. 8-) beus budem drzat palceky ten tyzden, nech ti to setko vyjde, nech mas uz pokoj aky taky xixi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luna inak aj tebe gratlujem k skuske..vidis, my sme ti verili ze urobis ;-)
Odpovedať
ahojte kocky smiem sa pridat??? Aj ja patrim medzi 87 a za chvilu ma caka svadba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lyinka, vitaj, to je parada, to mate ozaj o chvilu :-D tak nam napis nieco o sebe, predpokladam, ze pripravene uz mate vsetko, na to sa pytat ani nejdem :-) Uz nechodis do skoly? Ja mam 2.maja akurat //snad// po skuskach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lylinka vitaj u nás :) tak tú svadbu už máte naozaj za chvíľu, aj ja by som chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaahojteee :-D :-D :-D tak zeny, dneska som sa zaregistrovala k novemu gynekologovi, som taka happy, lebo je uuplne uzasny..fak je to doktor s velkym D, normalne sa tesim ked budem tehu a budem k nemu chodit na kontorli :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, aj ja by som chcela :-D Inak si uz vybavovala to nemocenske poistenie? Nelynka, taky radikalny krok :-D parada, to je fajn, hlavne, ze je to dobry doktor... ja sa chystam k novej praktickej ked opadne tento stres skolsky... Ako sa inak mate? Ja zajtra prvu skusku, ale nejako to mam na haku, proste idem skusit... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz ja som strasne rada a som strasne spokojna naozaj..dlho som so ziadnym tak spokojna nebola...klobuk dole.. ja som si DNP zistovala, tu na to narok nemam, mozem si ho platit len ak by som bola podnikatel :-( :-( bea budem na teba zajtra mysliet, ja myslim ze to das, vtedy su najlepsie skusky ked sa neucis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No bea aj ja mám dnes skúšku a celá moja príprava prebiehala tak, že som si dvakrát prečítala poznámky :-N No a to DNP som si už vybavila, nech mám pokoj s tým, takže za tri mesiace môžem otehotnieť :-D Aj ja sa chystám k novému praktickému, keďže ešte chodím k detskému, tak už by som aj dospeláckeho chcela, len uvidím, či ma bude môcť zobrať ten, ku ktorému chcem ísť... Držím nám všetkým palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte luna ja keby som nemusela moju detsku ani nevymenim :-D :-D ja vam tak zavidim to DNP, tak ma to mrzi ze si to tu neviem vybavit..strasne..verila som tomu ze by nam to aspon ten polok dost pomohlo ked je babo najmensie, no budeme to musiet nejako prezit..ach jaj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No budete to mať ťažšie bez toho, ale neboj, nejako to zvládnete :-)
Odpovedať
ahojte jasne pripravy su uz potroske dokoncujeme.Vyska mi moc nevysla tak som s to nechala ale ma fajn praca tak sa tesim. Inak som z Nitry trochu blazniva trochu hambliva ale inak normalna baba. Ako vidim tak uz pomyslate aj nad detickami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luna budeme ale tak uvidime no.. lynka, potom nezabudni hodit fotecky a aj ty si daj nejaku fotku do profilu ;-) ani mne vyska nevysla, nebavila ma a nastastie som spoznala mojho manzela tak som odisla za nim do Prahy, xixi
Odpovedať
nelka, ja som svojho spoznala este na strednej sme sa spoznali cez Pokec musim priznat ze som nikdy na to neverila az kym som to sama nezazila
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nikdy neverila na lasky zo strednej, jednu som mala a ta mala radsej kamaratov ako mna..a nakoniec ma podviedla xexe... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak ja mam odovzdanu bakalarku. Aspon nieco. A po skuske, az o tyzden vysledky, to aj zabudnem, ze som bola. kupili sme Tomasovi topanky elegantne, na statnice a mozno aj na svadbu casom, chapete... pekne su. A ja som si konecne kupila okuliare slnecne, minuly rok sa mi rozpadli stare, tieto su pekne a hlavne mi nevidno do oci, to je dolezite... :-D neviem, co by som vam povedala, som bez invencie, fakt :-D tak zajtra! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beus, tak som na teba myslela, som len cakala kedy prides a povies vysledok a ty este tyzden ma budes natahovat muxexe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na tom podobne, tiež sa dozviem výsledok až o týždeň
Odpovedať
ahojte babule, tak ako? co skúšky? vítam nové členky :-) ja som dnes mala zápočet z účta. budem rada ak neaké body nahrabem. :-S no budúci týždeň by som mala mať SM ale profáka sa ešte stále neozval, že kedy chce dať skúšky, vieme len, že do konca apríla. ]-( ja som si teraz povybavovala aj alergologičku aj gynekológa. budúci týždeň budem mať výsledky biochémie. možno mi konečne zistia z čoho mám zníženú imunitu.
Odpovedať
Caute kocky... som tu zas dlho nebola... kokos.. ale posledny tyzden som do noci presedela nad bakalarkou a tym sprostym vyskumom. uz som je to poslala, tak snaaaaad to budem mat dorbe a odsuhlasi mi to. naozaj by som si to zasluzila ..:-p uz aj viem, ze kedy mam statnice. cize 25.5 to isti. och.. skusky uz mam vsetky, aspon cosi :-) uz je vam lepsie? :-) naposledy sa tu sirila ta brusna chripka, hehe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ttak vy vo velkom bakalarkujete xixi nezavidim vam teda :-) luna tak ty nas tiez budes natahovat :-( ericc tak potom daj vediet ako si dopadla, ale to snad bude najskorej zo stresu zo skusok a tak.. princess tak uz je asi lepsie vsetkym, teda mne uz vpodstate ano..ani zabral zeleny cajik s medikom :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?