Ročník 1983. Ste tu niektorá v tomto roku narodená?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak našla som tu mnoho ročníkov, len ten môj 1983 nie... Až ste tu niektorá v tomto roku narodená, dajte o sebe vedieť ;-)
Odpovedať
juuj...tesim sa tam fakt...a teraz po tvojej referencii este viac ;-)
Odpovedať
aj ja pojdem dnes do prace nejake zmluvy asi porobit a pomoct polovicke nech sa nezblazni tam sam... tiez sa mi tam nechce ale nakolko sa dnesny den vyvija tak, ze sa asi prestahujem do modeho konika tak idem s nim hodit rec :-N
Odpovedať
dani co si tehotna :-D inak Mirka napis cez koho ste sli do Amsterdamu cez nejaku cestovku a vy Dani cez cestovku ????
Odpovedať
nie sooom :-( ... som myslela ze ano ale uz viem ze nie... my ideme na vlastnu past...autom...lebo ja chcem vsetko vidiet a vsetko odfotit a taak...
Odpovedať
Dani tak skoda uz som sa tesila s tebou :-N
Odpovedať
jooj aj jaa...ale to nevadi...tak bude neskor no...inak mame v plane tak za dva rocky ale keby aj hned bolo tak by sme sa tesili...ty yvett ako? neschystas sa na potomstvo?
Odpovedať
Dani zatial nie mozno tak za rok, ale teraz este cakame na bytik a potom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby ze vam vstupim do diskusie :-) aky mate vikend?
Odpovedať
ja zatial super len musim nieco dovarit....vlastne rano ma bolela hlava tak to bolo o nicom, ale teraz mi je lepsie :-N a ty tashi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co dobre varis yvet? mna tiez bolela hlava, som necakane isla na akcosku so sestrou tak som troska mesuge :-S :-D a super sa mi paci pocasie, sme boli s malym von aj, pokecali so susedmi a tak :-) zajtra sa chystame do BA za rodinou, tak sa tesim
Odpovedať
tashi no pocasie je super....ja som varila take tvarohove knedlicky to robim len sem tam, lebo je to namahave uz mi ztoho sibe ja robim totiz vo velkom mnozstve....
Odpovedať
ja som bola na jednom nasom APcku...12 poschodovom obylnom sile o 9tej vecer..prostredie ako v horore...mali sme poruchu...teda sa nam o nu postaral clovek od konkurencie tak sme to sli spravit a potom sme do polnoci programovali...ale tak ma to chytilo ze az o pol dvanastej ked chalani horekovali ze kolko uz je hodin som si uvedomila, ze to fakt uz by bolo nacase ist spat... co robite? varite obedik??? ja ano lebo som zasa prhovorila bracha nech pride papat k nem aj s manzelkou...nech sa pricinim o to aby to ich male v brusku pekne rastlo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tasha to na foto je tvoje babo male? mnami mnami :-D
Odpovedať
Ahoj holky Dani a ty si programatorka ci co???? ;-)
Odpovedať
yvetka do vcera som nebola...ale vcera mi Michalko ukazal nieco jdnoduche v phpcku co mu trebalo naprogramovat a ti vravim, ze tak som sa do toho dostala, ze som na cas uplne zabudla... udem aj teraz do robotky robit to dalej ;-) aka nedela? ake mate pocko? my skvele, uz zacinaju behat po ceste take tie hlucne motorky to je znamenie, ze bude jar :-N
Odpovedať
tak super a ako chodis do KE autom? inak u nas v pohode ja som uz vcera navarila na dnes tak mame pohodu len popijame kavicku :-D
Odpovedať
hej autom. Som mala 4 roky vodicak a som nejazdila a teraz na narodky som dostala ojzdeny srotik ale uplne mi to staci a je to 100x leosie ako autobus. i ked teraz je take pocasie, ze by som najradsej peso sla . hned ako som dosla do kanclu som pootvarala dokoran okna ;-)
Odpovedať
a ake mas auticko? Ja tiez nad tym uvazujem ci nieco take nekupit, lebo mam vodicak skoro 6-7 rokov a vobec som este nejazdila no hruuuza, ale tu v Prahe sa auto neoplati, lebo su take zapchy, ze do prace by som sa autom horko tazko dostala.... :-o metro je v tomto smere ovela rychlejsie.... :-N
Odpovedať
momentalne staru feldu...ono to bolo tak ze to moje auticko bolo ztotalkovane a Michal ho chcel predat. ako kupec sa prihlasil pan, ktory ma servis a Misko si to v poslednej chvili rozmyslel, ze mu ho nepreda ale da mu ho spravit..no a tak som k nemu dosla ja.ale asi o mesiac budem mat fabiu. no a takztiez by som mala asi poriadny respekt pred cestami vo velkych mestach...aj v Ba su take zapchy, ze dovi dopo..a to si Prahu teda ani neviem predtsavit. vy mate auticko? nebala by si sa po tolkych rokoch? ci aspon sem tam zajazdis?
Odpovedať
Dani ja prave vobec nejazdim nic absolutne 0 bodov tak preto by som chcela, lebo na tej autoskole to bolo o nicom....momentalne nemame auticko, ale planujeme kupit....a rozmyslame ci kupit 2, ale asi skor nie....., lebo zbytocne ....mne sa do prace neoplati jazdit cez tie zapchy.... este manzel caka, lebo by mu mali dat auto z prace tak to by nam pomohlo....takze do konca roka uvidime ci dostane auto a ked nie tak asi kupime...rozmyslame nad Feliciou, Fabiou Combi, ale este nevieme.... ak by sme kupili auto tak by som jazdila asi na SR a spat.... :-N
Odpovedať
jooj...tak to treba aspon kondicne jazdy lebo autoskola je fakt len nejaky najnutnejsi zaklad...ked clovek nejazdi tak to potom aj strach pride aj neviem co...sak to poznam podla seba... moje je tiez vlastne sluzobne, je na firmu pisane ale mam nan vyhradne pravo :-N juj tak na SR je to pekny kusok...ja mam tiez zalusk na taku dlhsiu jazdu...ale kam?
Odpovedať
ja viem, ze treba jazdit, ale ked nemame este auto tak to tazko....mam kamosku co nejazdila 10 rokov a teraz jazdi lepsie ako niektori chlapi..... :-N tak ja dufam, ze my to pojde.....napr. moja mamina vobec nejazdi aj ked ma vodicak predtym jazdila, ked som bola mala, ale teraz to uz nepotrebuje, ked ide niekde oco po nu ide - ved KE su v podstate dost male.... :-)
Odpovedať
moja mama detto...ked som boloa este malinka tak pamatam ako robila vodicak a asi 2krat aj jazdila ale tiez si spominam, ze sa dost bala toho a otec rad jazdi takze prestala uuuplne.. ale mas pravdu, ze je to individualne..ja som sa bala asi prve dva razy...potom uz pohodka...aj ked doteraz autom nevelmi rada chodim na miesta, kde sa velmi nevyznam...ale ked treba tak idem dokonca som rozyslala o takom jednom zazitku, co sa da kupit v jednej agenture, ze ti pozicaju terenny voz a ti daju zajazdit v takych extremnych podmienkach...sa vyjasit :-D
Odpovedať
to je dobre ten terenny voz.... :-) inak moja mamina jazdila dost casto este, ked smeboli deti a aj dobre, ale potom v podstate nepotrebovala .... :-N inak ja by som chcela auto hlavne aj kvoli detom....kamarat nema auto maju 2 deti a ked snimi dakde idu tak je to tazke.... :-o myslim na dlhsiu cestu
Odpovedať
jeej...no to k detom fakt je dobre mat auto a co robi tvoj manzel? on je z SK? ci CZ?
Odpovedať
Nie manzel je tiez z KE a robi klimatizaciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) ked kecate o autach a soferovani sa pridam :-) no vodicak mam uz sest rokov asi, ale tak aktivne soferujem len polroka asi..ako mame maleho museli sme si dake auto zabezpecit, o to viac ze byvame na dedine a tak za lekarmi, obchodmi a prakticky vsade...takze ja som sa do toho musela dost aj ked som mala obavy, predsa len, jazdit len obcas a naraz stale, no je to zahul...nehovorim ze je to super, obcas sa mi podari zhanut motor alebo zle preradit, ale celkom sa da..az na parkovanie medzi dve auta, no konec to nieee... a dneska sme zrovna boli za brachom ze si dame to radio namontovat, ale nic z toho lebo sme zistili ze nemame tu predpripravu blbu, kable natahane, repraky takze treba do dakeho servisu ist, joj joj :( takze si este musim pockat, dovtedy pocuvat zvuk motora ]-(
Odpovedať
yvett a sli ste do Prahy spolu?.mali ste tam obaja pracu alebo ako? tasha8 aj moja sesterka zacala jazdit ked sa im narodilo babo, jedno druhe tretie... malu trebalo do skolky hodit aj jedneho chlanceka, druhy do skoly a ona popri zamestani studuje takze bez auta by si asi neporadili. ;-) mame to ale stastie v zivote ze si mozme taku vymozenost ako je auto dovolit nie? :-D a mojej svagrinky segra musle malu po dedine vozit v aute aby ju uspala lebo jej nikde nechcela zaspat ale akonahle ju dala do auta, mala tuha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru veru danuscha ;-) a s tym zaspavanim to poznam, maly tam vacsinou zaspi hned a donedavna tam vedel prespat celu cestu napr.ked sme isli do ZV co je aj cez dve hodky ale teraz to uz dako prekukol a obcas sa zobudi, ale je to stale ok :-)
Odpovedať
ja som ako deculo vraj zaspavala vyhradne na rukach...mama pracuje v porodnici a ked som sa narodila, tak ma tetusky cesali mojkali, nosili na rukach a ked ma mama doniesla domov tak uz som bola rozmznana :-D tak ma vraj nechali plakat par dni a uz mi bolo jedno kde zaspim... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?