Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mata, dukla je onicom.. vela pytaju, jedlo studene a male porcie.. ja osobne by som tam mat nechcela.. bola som tam na svadbe - onicom a co som aj pocula od inych holiek, tak tiez ziadne chvaly. proste platis si za prerobeny hotel, viac za nic.. 8-( stanulik, to mate svadbu v jedalni stareho internatu??
Odpovedať
Ahojte vsetky buduce nevesty. som tu nova a mam zopar otazok napr. ma velmi zaujima co je to cepcenie o ktorom sa tu tak cast pise.
Odpovedať
tanicka_photo , no budeme mat v tej jedalni oproti tomu vysokemu zelenemu internatu.. Je to tiez intak...Tato budova je nizkoposchodova a jedalen je krasna, priestranna a maju rekonstruovanu kuchynu...
Odpovedať
Profilova fotka
Stanka, keby sa nam chcelo viac chodit (hlavne Dodovi :-)) tak by sme urcite nasli nieco este lacnejsie, ale Sport mu vyhovoval, tak sme ho hned brali :-)
Odpovedať
Ja som bola v Sporte na svadbe sesternici a zdalo sa mi to tam otrasne (nehovoriac o tej zvlastnej architekture zvonku). Som scasti solivarcanka a nikdy som nepochopila ako prerobili taku budovu ako keby na ranc alebo co. Aj sesternica bola dost sklamana, a to jej nastvajuci vraj vybavoval poznamosti. Mala mat aj vyzdobu a ked tam prisli, tak boli zhrozeni a mama musela este v piatok narychlo zhanat nejake veci. Ale to je len moja skusenost... Mozno niekto na Sport neda dopustit... Ale ja som Sport vylucila hned ako prvy.
Odpovedať
Profilova fotka
Tani, všetko je aj o šikovnosti... nemusí byť len o peniazoch :o) alebo o lenivosti :o))) vtedy peniaze treba :o))))) Martinka, a ty si tiez zo Solivaru? moj drahy tam býva...
Odpovedať
Baby, bola som v polsku v novom targu na placi a v meste,..teda ziadne biele topanky, ziadne pekne spolocenske saty, dokopy 3 stanky so satami a v kazdom to iste...v jednom som si kupila sandale ale aj tak na vyssom opatku ako som chcela ale aspon sa mi velmi pacili..teda budem musiet asi este si kupit jedne na nizkom.. a saty pochodili sme cely targ a nic..ani v salonoch ani v butikoch..Ale zato sme nakupili nieco ine a hlavne maso :) a stravili sme tam cely den...
Odpovedať
iva, tak ale v dukle aku sikovnost ti ponuknu tí zacinajuci kuchari?? nehovorim ze inde nepraxuju, ale v dukle to je riadne citit.. a ked si zbehnes aj tieto stranky dopredu, tiez sa holky stazuju.. a viem to aj z vlastnej skusenosti, ze dukla je duklou len zvonku.. ale nema co ponuknut za tie peniaze ktore pytaju.. ale ved kazdy podla svojho.. mne to je tak maximalne jedno kto kde ma svadbu.. :-) hovorim si svoj nazor.. stanulik, viem co myslis, studujem na filozofickej fakulte a tam do stareho internatu bezne chodim na obed..
Odpovedať
Profilova fotka
lia1, no ja neviem, bola som tam na svadbe a pacilo sa mi to, dufam, ze nebudem sklamana zo svojej svadby :-(
Odpovedať
martinka, ja som bola v sporte niekolkokrat na svadbu a zakazdym to bolo super.. ci vyzdoba, ci jedlo.. :-) urcite sa nemas coho bat.. mozno sa najdu nejake vynimky, ze kuchar nema svoj den, alebo co :-D ale ver tomu, ze tebe sa to vyhne ;-)
Odpovedať
martinkaa: ja som tiež bola zopárkrát v športe a bolo super a aj jedlo bolo dobre, keby môj drahý nebolz PP a nepotrebovali by sme hned pri sále aj ubytovanie určite by som mala svadbu v športe :)
Odpovedať
Ahojte..sem tam sem kuknem, ze co je nove...Martinkaa ja len k tomu OZKN odtial mam osobne skusenosti a teda kapacita je tam asi zaroven s ODK Presov najvacsia v Presove. Tohoto roku som tam bola na plese a bolo nas tam cca. 250 a inac moje skusensoti su maximalne pozitivne...takze tak, babenky drzte sa nech vam to vsetko povychadza podla vasich predstav. Hlavne si to uzite. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tanicka a raduskas dakujem za povzbudenie, dnes som boola zaplatit zalohu za salu, tak uz definitivne budeme mat v Sporte. Uz nebudem hladat nic ine
Odpovedať
Martinkaa nechcela som ta vystrasit, len si podchyt tieto veci odzaciatku :-) Verim, ze to bude super. Ono je to v podstate jedno kde ta svadba je, lebo najdolezitejsia je aj tak hudba aby sa ludia dobre bavili. Ak je super zabava vsade je dobre :-)
Odpovedať
lia, mas pravdu.. sala nie je podstatna, ale hudba.. a ak sa sala este k tomu pekne vyzdobi, tak to je super.. ;-)
Odpovedať
Ja so zazila svadbu niekde pri Bardejove okolo 200 ludi. Sala bola jedina co tomu poctu vyhovovala, diery v stenach, pribory sme si od predjedla nechavali a pod. :-) ale zabava bola taka, ze na nu nikdy nezabudnem, kazdy sa bavil a kapela hrala vkuse.
Odpovedať
:-D sis maria :-D :-D ale hlavne ze ste sa bavili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D mate pravdu baby, hlavna vec, ze sa budu hostia bavit
Odpovedať
Profilova fotka
a chcem sa opytat ako dlho pred svadbou budete roznasat oznamenia a pozvanky?
Odpovedať
iva.jurkova: my budeme roznášať pozvánky cca mesiac pred svadbou ale už väčšina našich známich vie že kedy plánujeme svadbu ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme cca 1 mesiac pred svadbpu roznasat pozvanky
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam roznesene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin, tak ty uz mas mesiac pred svadbou :-) takze az mesiac pred svadbou? lebo ja som uvazovala niekedy v juni... aby mi mali cas potvrdit pozvani, ze pridu a aby som mala cas pripravit zasadaci poriadok... no ved uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a menovky budete mat vytlacene, alebo mate vymyslene nieco specialne???
Odpovedať
no ja rozmýšľam, že asi kúpim nejaké pralinky, ktoré zabalím do organzy a navrch dám menovku
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem roznasat teraz cez velku noc, co je mesiac a nieco pred svadbou menovky si budem tlacit sama, nejak ich dozdobim stuzkou...nemam to este presne vymyslene...ak mate nejake napady, necham sa inspirovat ;-)
Odpovedať
ja si budem robiť menovky sama uvažujem buď nad klasické vytlačené s nejakou mašličkou alebo srdiečkom v rohu alebo niečo take ako rafaelo a tam zapichnuť menovku .......
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez rozmyslala menovky s rafaelom alebo nieco take, no este uvidim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ked ich budem mat hotove, hodim ich do albumu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?