Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) iki...tak vam srdecne blahozelam k vstupu do manzelstva a tesim sa na fotky :-)
Odpovedať
ahoj ikinka, tak ty si tu dlllllllllllho nebola, ale verim ze ste si svadobnu cestu uzili ;-) na pracku casom prides, ja som tiez dost dlho maturovala pri nej dokym som na to prisla :-D aaaa tesime sa na fotecky pani Ž. 8-) :-D :-p ahoj tani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...ahoj. Ako sa mas?
Odpovedať
aaa tak vselijak, ale som rada ze uz som doma z roboty, idem si urobit kafco a trochu oddychnut a ty sa mas ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prisla som z roboty unavena ako 100 volov, ale teraz uz som oddychnuta
Odpovedať
tak tak treba si oddychnut, nebudeme robit ako voly :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-) Mozem chodit do roboty aj cez vikendy, ale cez tyzden mi uplne staci
Odpovedať
ja chodim 2 dni a den mam volno, tak aj tak mi to vzdy vychadza aspon 1 den cez vikend, ale co uz treba euriky na svadbu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a co robis ak smiem vediet?
Odpovedať
tani IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
danu...uz som ju citala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, och aj ja som sa chcela dozvediet co danka robi a to boélo tajne....hmmm aj ja by som zmenila...ako ucitelka v skolke si nic nezarobim a mam tak akurat od vyplaty do vyplaty a to ma nebaví.... :-( :-S :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
keterin to je len brigada, kedze chodim do skoly, ale aj tak vzdy lepsie ako nic, kedze je velky problem najst pracu, nie to brigadu takze som rada com mam za celkom dobre korunky.som pred hyperkom , pradavam skulky slnecne, nechces??? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
danka pytala som sa segrusi ci si ta pamata tak ze nie a bibu wernerovu poznas?
Odpovedať
Profilova fotka
keterin a mirka...ahojte :-)
Odpovedať
netusim, kto to je, ja som z druhej strany poznala akurat janika :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani
Odpovedať
Profilova fotka
janika akoze nasho? ci zenicha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja niesom ista ci biba nebola z vasej strany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nebodaj mi ponukas dani flek??? ja som si zhanala brigadu na leto kedze musim cerpat dovolenku ale nic som nezohnala a cez studentsky servis za tie drobne nepojdem a este mne ako zamestnanej aj DPH odpocitaju tak masaker...aj ked teraz od pondelka som mala ist na tyzden cez nich na prigadu do elektroworldu nlen skoda ze mi to zase skolke povinnosti nedovolila a tam aj napriek tomu stiahnutiu dh by som zarobila okolo 2600 za tyzden, resp. za 5 hod denne x 7 takze celkom fajn... och akurat sa mi strasne zapacili jedny saty na bazare asi som sa zamilovala jediny problem ze ja si musim dat saty usit a neviem ci by mi sekli a ani sa to nikdy nedozviem asi len ked ich uz budem mat usite a oblecene :-|
Odpovedať
zenicha :-D hmmm, to neviem, ale fakt taku osobu nepoznam
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...kedy bude foto oznamka. Som nedockava? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka nevadi ja len ci nahodou lebo aj ona tam bola :-D tani nemam kodeky este :-N
Odpovedať
ja na tvare nemam vobec pamat :-N skor si zapamatam telefonny zoznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...nevadi ;-) danu...ja si tvare aj cisla pamatam az prilis dobre :-)
Odpovedať
ja by som ta ani v meste podla fotky nespoznala, hoci by si 10x presla okolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslis mna?
Odpovedať
hej hej
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som teba asi tiez nespoznala, vobec totiz neviem ako vyzeras. Ja som sa moc nezmenila, vyzeram podobne ako na fotke co mam v tu v pase
Odpovedať
ale keby som si mala spomenut ako vyzeras podla fotky, trvalo by to hrooozne dlho. :-p idem pohladat nejaku foto v PC, mozno najdem nieco ine ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?