Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka mne sa to čítať nechcelo, decká mi stiahli film :-D :-D :-D Ale bol to super film. Nečudujem sa, že si to chcela dočítať. Baby sledujete tie záplavy? Čo už tomu šibe?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 aj film je? Dobreee, idem si stiahnut :-D @pantaloni dakujem krasne :)
Odpovedať
ahojte baby tak ako vam to ide kolko kg sa vam podarilo schudnut pomocou DD ?idu viac kg alebo cm dole ?
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1892 ja som dala za necele 3 mes.18kg dole,bez prehreskov,idu aj kg aj cm
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1892 ja 18,7 za cca tri a pol mesiaca s prehreskami, tiez aj cm aj kg, teraz som mala vyse mesiaca pauzicku uuuuplne a teraz sa snazim ist na to inak :-D uvidime ako mi to v skutocnosti pojde :-D ale minuly tyzden co to islo dolu zase ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 ty si ale kockaaaa,ja uz nechudnem uz len udrziavam,potom uvidim,len uz mi nadavaju,ze som vychrtla,teraz pockam nech si zvyknu a na jesen,ked sa podari,dam dole aspon 4kg,no uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no vitaj moja,som rada,ze si sa pozberala,mne zazvor s citronom stale pomoze,tak sa drz
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 moja a ty co robis,ze tak skoro vtavas?juju,zle na to aj mysliet
Odpovedať
@atota @cukrik580 baby vau nemam slov , to je velmi pekne cislo ,ako sa vam podarilo zvyknut si na tuto dietu ?a odkial ste si kupili otruby ?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no ved ako miliony dalsich ludi robim na smeny :-D ale iba na dve, takze chodim na siestu :-D alebo od druhej do desiatej vecera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1892 ahoj, ja som dala za 6 mesiacov 10 kil, ale s vlastnou upravou diety, jem ovocie aj orechy a obcas mam hody,t takze samozrejme , ze to ide pomalsie. Viac mam pocit, ze sli dole centimetre :-) Otruby sa daju kupit v zdravej vyzive, kauflande, niekedy v jednote alebo freshi, treba hladat, kde v tvojom meste ich maju.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem, no sama som v soku, ze to tak rychlo preslo, ale tesim sa, zazvor je super :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kocky moje zlate,zdravim vas.snidane-2banany,svacina-bily jogurt,7ks jahelne piskoty a vlasske orechy,2svacina-ananasovy tvaroh,obed-kureci jatra s bilou ryzi,rajcatovy salat,svacina-otrubova kase,vecera-asi camembert a zelenina,chleb,2vecera kolem 20h-protein v mlece.
Odpovedať
@merulka ahoj ale aj to je super, aj mne ide viac o cm nez o kg , samozrejme ze chcem aby sli dole aj kg aj cm ak sa bude dat , urcite ich maju aj u nas v zdravej vyzive len neviem ake otruby na tuto dietu treba kupit
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1892 treba ovsene otruby, takto nejako to vyzera: http://www.leviashop.sk/leviashop/esh... a v druhej faze mozes pridat aj lyzicu psenicnych na den, ale ja ich nejedavam skoro vobec.
Odpovedať
Profilova fotka
@kika1892 otruby ovsene v kauflande,hypernove,fresh Ppodarilo sa lebo tato dieta je super,stale jem ako babatko,pred tym som do seba nadzgala rychlo co prislo a bola som ako balon,teraz som sa naucila stale daco nosit so sebou samozrejme dd a nikdy nie som hladna,ked mam chut na sladke,upeciem si kolac alebo urobim dd nutelu alebo dd bonboniky a tak ,ked si prestudujes tuto dietu uvidis ze je to celkom fajn,no nakoniec ten efekt je najlepsi,stiiiiiihla ako prutik
Odpovedať
@merulka @atota dakujem za rady, prestudujem si to a pojdem si po tie otruby do bio obchodu ...
Odpovedať
Ahojte babulky kedze sa blizi leto aj ked to tak nevyzera od zajtra sa pustam znovu do chudnutia, na dukanke som od januara 2012 vahu mam zastabilizovanu, ale chcela by som schudnut nejake 3-4 kg. Chcem byt vychrtla mne sa to hrozne paci :-D nejdem na to drasticky, bielkovinove dni sa nebudu konat. Vyhodim z jedalnicka docasne kym neschudnem par veci a potom ich pomaly znova zaradim do jedalnicka. Terajsiu vahu co mam si drzim niekedy od septembra minuleho roku. Problem je ze sa neviem vzdat ovocia. Takze hoobmedzim na minimum a iba niektore druhy vzdy len doobeda ako doteraz. Tiez budem pocitat kalorie. Plus kazdy den cvicim a k tomu 3 krat v tyzdni kardio vo fitku. Pekny den ;-)
Odpovedať
@alore to jsi dobra,ze tak makas na sobe!a to se ti chce kvuli jen 3kg jit znova na dd,jakou mas vahu a vysku?ale jestli sis nejakou dobu od diety odpocinula a tak tvrde cvicis,das to dukanem dolu za chvilku,ale zacni bz dny,jde to aj tak,staci 3dny a pak aj male ovoce dopoledne a vaha ti klesne.
Odpovedať
@alore zkus si stahnout 60i dnovy jidelnicek Havlicka,a upravis dle sebe..mne vyhovuje,neco mi pasuje jine zmenim za podobne..nebo je fajn stranka www:kgdolu.estranky.cz
Odpovedať
Môj dnešný jedálniček: R - chlieb, flóra, dia džem D - malinové acidko, 2 malé jablká O - roztavený v MW eidam(asi pol cm plát), tatarka, chlieb a o hodinku ešte menšia porcia vajcové rezance (zostali z nedele) Ol - bola som v Tescu takže som schrúmala 1 oškvarkový pagáč(prisahám, že tam oškvarky neboli) a 1 kukuričný pagáč(boli malinké :-D ) V - no ešte mám tak hodinku, pouvažujem Minulý týždeň som bola v Kauflande a hádaj čo som tam pantaloni videla. Tvoj JAHELNÍK (prášok v krabičke). Hneď som si na teba spomenula. ;-) ;-)
Odpovedať
@kika1892 ja som za 5 mesiacov schudla 15 kg. Už som 4 mesiace vo 4. F. a zatiaľ mi lietajú 1-2 kg hore-dole. Ak to vystúpi hore tak v momente sa zalarmujem a poslušne sa zdravo stravujem. ;-) ;-) Nechcem skončiť tam, kde som aj bola. Aj kvôli neprajníkom(nie každý ti zo srdca želá krásnu postavu), ktorí stále čakajú, na nejakého JOJA !!!!! Ale ten u mňa nehrozí. Dukanka ma naučila okrem zdravého stravovania aj tvrdej disciplíne a pevnej vôli. ;-) ;-) Och akú múdru vetu som splodila. Tuším mi aj mozog osvietila.Vidíš???? Len do toho!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 mas pravdu.ja rikam,kdo vydrzi dukanku tak uz vydrzi vse,aj zdrave to udrzet a neprezrat se totak jak cune.jen vzpominka na ciste bilkoviny a je mi zle..radsi se krotit,v horsim pripade zvykacku nebo zalepit hubu paskou az do rana.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 Neboj nic, tebe navsteva Joja nehrozi ani keby :-)
Odpovedať
Dobre ranko tak ide sa na to. Dnesne menu: ranajky-otrub. kasa, desiata- dve nektarinky, obed- kuracie prsia,shirataki, olovrant- tvarok, jogurt, vecera- cottage cheese. Dnes si zacvicim jillian plus 8 min abs a vecer dam vo fitku na pase 400 kcal. Pekny dnik
Odpovedať
Ahojte. R - chlieb s dia džemom D - 2malé banány, ovocnú tvarohovú penu, 2PL otrúb len tak som zapila O - zajačí vývar, zajac+kuskus+zelený šalát Ol - párky, chlieb V - smažené šampiňóny s vajcom, chlieb
Odpovedať
Dievčatá ktoré ste v 1. a 2. Fáze a máte v mieste bydliska TERNO, teraz majú 30%zľavu na syr KLEOPATRA. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes je krasny den, konecne je slnko a teplo a zobudila som sa s pocitom, ze som nejaka stihlejsia ako zvycajne, tak sup na vahu a tam opat krasnych 69,7 kg, takze super, do dalsej MS bude urcite dalsie kilo dolu :-) Inac baby po schudnuti ste nemali problem s celulitidou? Ja som ju mala aj predtym, ale len ked som si stlcila stehno, no teraz ju vidno aj volnym okom a dost ma to stve.
Odpovedať
@merulka ja som pravideľne plávala. Takže sa mi postupne nejako asi vstrebala. Mala som ale už nemám. U nás je 12 stupňov, stále je zamračené, ale konečne neprší. Dievčatá bacha na víkend. Od soboty máme NOV.(od soboty+celý týždeň do víkendu) Odporúčajú čaje a ovocie. Žiadne nezdravé jedlá, lebo vám pôjdu na úžitok. Pri poslednom NOVE som sa len nalievala a len zdravá strava a 2kg išli dole. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no vyborne, akurat idem na vikend znovu do Pariza na vernisaz, tak skor sa budem nalievat vinom a sampanskym:-D:-D:-D:-D Ved hrozno je ovocie :-D....Ale nie, ziaden alkohol. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?