Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka dle jidelnicku,malo kalorii,jinak kdyz moje dcera pila ten citronovy radler,kdyz sla nekam vecer a drzela dukana,nevim jak,mela na druhy den rano take min na vaze,ja ho obcas si dam taky,ale na me to nic nedela..a dik za to mleko.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mozno som vdaka tomu pivu viac vycikala :-D Ale vdaka tej vahe som teraz tak motivovana, aby som nepila alkohol cez vikend na oslave, ze az. Prislo to v pravej chvili :-)
Odpovedať
@merulka tak drzim palce,at to mas.Ja mam dalsi,v poradi uz 2.tyden ve 4.f bez Bi dne,vaha mi uz neskace +- 20dkg,to je nic.Nebudu ty ctvrtky ani jine dny dodrzovat,radsi zvednu zadek a neco podelam..Dokonce uz aj na FB nektera pani rekla,ze ma 2tydny bez povinneho Bi dne,a pak kdyz se ji chce,da po sobe i 2 bi dny.ja nedam uz zadny,musim vychytat stitnou zlazu na zvyseni funkce a nebudu telo uz tak huntovat,stacilo..tak hezky vikend vam vsem tady.
Odpovedať
Profilova fotka
fujha, aka som prezrata :-D neskory obedik :-D opecene kuracie vykostene stehna, cherry rajcinky, uharecka a ceeeeeele preliate "dresingom"-kysla smotana+lunex+petrzlenova vnatka :-p mnamka :-D a teraz leeedva funim :-D
Odpovedať
ahojte sledujem Vaše diskusie ja túto dietu držím od prvého mája prvého júna máme svadbu a napísala som Vám že chcem schudnúť 10 kg. dnes som sa vážila a schudla som 7 kg ale do teraz som bola len v prevej fáze a mala som aj také dni , že za deň som zjedla len jeden jogurt dnes som prešla do druhej f. tak zatiaľ ahojte potom napíšem ako sa mi darí dalej
Odpovedať
Profilova fotka
@matterhj velmi skaredo hazardujes so zdravim
Odpovedať
A prečo myslíš preto leto veľa som zhodila alebo preto že jem málo, ale viac mi naozaj ani nechutí sama sa čudujem lebo som jedla veľa sladkostí a zrazu mi to ani na rozum nepríde.
Odpovedať
@matterhj Merulka vi,jak to myslela.Mas moc kg dole na tak kratky cas,a pokud nesnis aspon 5 jidel max.po 3hod,tak nepocitej s tim,ze tu vahu udrzis az budes mit svadbu,to je fyzika a telo nebude vedet co mu udelas priste.Donut se jist pravidelne,dej si pipani na mobil nebo neco,ale co to ma byt 1jogurt,to je hladovka!polepsi se a nejlip hned,delas to pro sve zdravi.a taky kdyz to naberes zpatky,tak dukanka take napodruhe uz nefunguje nekomu vubec,nebo strasne pomalu.Myslime to s tebou jen dobre..Jez.
Odpovedať
O. k. dakujem polepším sa zajtra si skúsim dať stravu 5x denne a idem večer cvičiť dakujem
Odpovedať
@matterhj Neni zaco,delas to pro sebe.Chapu,chces byt stihla,ale urcite ne slaba a nervozni.Taky si kup nejaky multivitamin,dokud nejis ovoce,at ti nic nechybi,poznala bys to na pokozce,nehtech a vlasech.Jsem rada,ze sis to uvedomila,a zaradis pravidelnost,aj vecer kdyz je treba 21h si neco maleho dej,nutis tim sve telo stale neco zpracovavat,a samozrejme dost pij,min.kolem 2l vody..kazdou hodku si dej aspon 2dcl vody,ne naraz 0,5l,to bys ty ledviny zatezovala..kdyz budes neco chtit vedet,nebo poradit,ptej se.
Odpovedať
@matterhj až som sa normálne nalakala. Toto nikdy nerob!!!! Aby si sa v deň svadby nezosypala. Okamžite začni pravideľne jesť. Aj na silu. :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@matterhj po prve preto, lebo byt 18 dni len na bielkovinach je fakt nezodpovedne, odpalis si oblicky ani nebudes vediet ako, po druhe jest jeden jogurt to je uz na anorexiu, spomalenie metabolizmu a tyranie tela, zacnes jest normalne a priberies dvojnasobok. Co sa schudnutych kil tyka, tak po takej hladovke ide skor o stratenu vodu a svalstvo. Papaj kazde 3 hodiny nieco aj ked ti nechuti, a mnozstvo zeleniny. Ved nejde o schudnutie kil, ale o schudnutie tuku a to hladovkou nikdy nedosiahnes, len nakoniec skolabujes a svadbu si neuzijes. Davaj na seba pozor, zdravie je len jedno.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cauko kocky, naspat po vikende, bez alkoholu a prehreskov, len som si zlomila zub na ceresnovej kostke :-D Tak som len na tekutej strave, dost to je citlive. A vaha nakoniec predsa len vybehla o 2 kila hore, ale to je koli MS. Ako ste vikendovali?
Odpovedať
ahoj baby,no vikend byl pro me zkouska,mam taky pred ms,bricho sice neni uz tak nafoukle ale v ne jsem zkombinovala nemozne s nemoznym,popisovat to radeji nebudu,ty chute me dobehly samy a normalne bych kolem takovych veci prosla a nic.Za to dneska jsem mela zeleninovy kuskus s mozarelou,mam napecene moravske kolace a kroupu jablko,3.den me boli dost v krku tak to desinfikuju stopanginem..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni moja zlata, kazdy nejak chorlavie teraz. Tu sa tiez siri angina.
Odpovedať
@merulka kurátko moje prepáč mi to, ale po tvojom príspevku som sa vyškerila od ucha po ucho. :-D :-D :-D :-D Keď sa nerozpleštíš, tak si zub zlomíš. Je mi ťa ľúto(je to blbé ten zub) ale ty ma vždy niečim rozosmeješ. :-D :-D :-D Povážime sa všetky po menzese. Sama som zvedavá. Už včera som to mala dostať a stále nič. Som spuchnutá jak koza. Normálne aj na tvári. Je to možné???
Odpovedať
@pantaloni pekne sa vylieč. Mne antibiotiká zabrali. Som fit . Ale taký nafúklý fit. Zdá sa mi, že čím viac si dávam pozor, tým viac som nafúknutá. Dúfam, že je to len voda, som z toho nervózna. Dnešok: R - chlieb s džemom D - jogurt s otrubami O - zajac, ryža, sterilizovaný zeleninový šalát Ol - káva V - o 17hod som zjedla zemiakové knedle s údeným mäsom a udusenou sudovou kapustou. Asi som to poserkala, o 19 som vypila kávu(asi mi šiblo) a teraz mám oči jak pinpongy. Na tie gule som mala strašnú chuť. Niekedy je to silnejšie ako ja. Ale keď takto uspokojím svoje chúťky, zasa mám aj na dva týždne pokoj s nezdravým jedlom. Väčšinou sa snažím hrešiť len do obeda, tento raz mi to nevyšlo. Na zajtra mám v pláne cestovinový šalát s čerstvou zeleninou. To bude aj na 3dni. Mám topperware nádoby. Tam to skutočne vydrží aj týždeň čerstvé. Takže teraz prídu zdravé dni a na večeru proteínové nápoje.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka a ty co moja?raz noha raz zub,co nedavas pozor,no asi by si cez vikendy mala ostat doma a nicoho sa nechytat... @merulka
Odpovedať
@11Xena11 tak snazim si lecit krk,ale teploty nastesti nemam,ale to skrabani je neprijemne.Jinak s tim nafukovanim bricha se ti to nezda,je to tak,mam to na sobe vypozorovane,pridala jsem si vecer jen 1/2 celozrne housky a mam po problemu,nebo kroupu psenicne ryzove chlebiky.bez sacharidu z peciva nebo ryze,testovin se zhorsuje imunita.A kamaradka ma od 1.2.2013 dole 20kg,kazdy mesic tak kolem -5kg,ale ji ted ve 2.f jak ovoce,tak i male prilohy tak 2Pl,at to telo nezapomene zpracovavat,orechy,seminka a rano sni 1platek dukan chleba s florou light a marmeladou s cukrem,a hubne take,pomaleji.Holky jde to i s upravenym dukanem.Vidim to kazdy den.
Odpovedať
@atota jak nase mesicni vila?hlidas to,ze z patku na sobotu je uplnek.Tyto dny do soboty jsou kriticke.
Odpovedať
Ahojte kočeny, posielam fotku domáceho syra, ktorý vyrábam z automatového mlieka.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 @atota no baby, pravdu mate, asi sa zamknem doma a nebudem vychadzat. Ale to je moja vina, lebo som sa ulakomila na ceresne, este ani zrele poriadne neboli, takze to ani nestalo zato. :-S Teraz len dufam, ze mi nebude treba robit korunku, lebo sa nedoplatim. @pinetka26 no ty vole, to je perfektne. Asi idem zhanat syridlo, som a docitala na diskusiach, ze sa to da zohnat tuna (vo FR) v lekarni, tak dufam, ze to najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni hlidam,hlidam,len teraz som zaneprazdnena,praca,zahrada a zajtra ideme z roboty na3dni do tatier,tak neviem co skor,musim doma vsetko pripravit aby som velmi nechybala, do 25 maja si musime davat na seba bacha a od 25 to rozbehneme,ved ked sme sa uz tolko ani nie,ze natrapili ale dodrziavali nejake pravidla tak paru dni vydrzime nie? Drzim nam vsetkym palecky.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka aaaale ceresne nemozeme papinkat,vcera som na teba a tvoj zub myslela,lebo syn prisiel domov s ceresnami,samozrejme ze som zozrala pol misky ale na zubky som si davala pozor,no uz mi zacinaju cervenat jahody tak to budem mat o ovocicko postarane.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ved to mam zato, ze ich nemozme jest :-D Ani zrele este neboli poriadne, ale ked oci by jedli :-D :-D
Odpovedať
@merulka Dnes jsem opet pekla ty tvoje neskutecne dobre kokosove mufiny,jen jsem delala ze dvou davek,nesla jsem i me hubnouci kamaradce.Trosku jsem musela improvizovat,uz mi pochybel jogurt,tak jsem tam supla vanicku tvarohu.Tak krasne nadychane a jemne,uz jsem sezrala 4kusy,mnam.aj to syrove testo bylo takove vonave,chutne,kokosove..Pribyva nam mesic,tak se musim obrnit..
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka teraz prave pcham do seba ceresnicky,no a preco sa nemozu jest?ved je to ovocicko nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@atota vraj obsahuju vela cukru, ale kaslat nato, leto bez ceresni nieje leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka cista pravda ja ich velmi luuuuubim ale aj jahodky a uz sem tam mam aj tie asi 5-6kazdy den tak sa tesiiiim
Odpovedať
@atota Neres to,dej si ovoce jake chces a na co mas chut ted to po diete potrebujes,vsecko co dukan ve 3.f.zakazuje,je telu prospesne,a nebudes prece cekat az zase za rok nebo dva udela upravy ,prece to nejis na velka kg..at si telicko nabere vitaminky a ziviny a vlakninu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?