Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin ahoj moja tak ja len hlasim ze zasa som psychicky ok dnes som sa po BD postavila na vahu je tam 67.5 tak ked zajtra bude definitvne 67 budem stasna jak blcha a nech to tak uz ostane ani o kilo vyssie co ty ako? co si dnes papala ? ja same mliecne napoje a 10dkg sunky vecer zasa otrubova kasa uz neviemani co jest nic mi nejde na chut porad daco
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa Aaa, ten závin vyzerá luxusne! :-)
Odpovedať
@melbe ahoj tak to ma tesi,ze si zase up ja som vcera mala na ranajky dve volske oka teda u mna je to uz obed vstavam tak o 11:00 a potom som jedla tie medovniky a muffiny co som v nedelu piekla vecer zapekane kuracie prsia s mozarellou zostali z nedele som ich nerobila a vecer o 00:00 som si este urobila kasu lebo ja hladna nezaspim a dneska som sa nechala inspirovat @vvictory a robila som paprikas z kuracich stehien a dala som si k tomu nudle a bude aj na veceru a aj na zajtra urobila som viac nech nemusim stale varit a na ranajky som mala kakao s tymi medovnikmi v tom namocenymi a vaha dneska rano 67,2kg :-D :-D :-D tesim a dokonca mi vcera dve zenkse povedali,ze je vidiet, ze mam plochsie brucho tak dufam,ze uz to bude stale lepsie ;-) ,ale vcera som sa trochu bala ma tak strasne bolel chrbat v oblasti lavej ladviny,ze som sa bala,ze budem musiet skoncit ak je to ladvina,ale dneska, ked som chcela ist k doktorovi uz ma nic nebolelo tak ideme dalej :-D
Odpovedať
@lokalistin aj mna boli ten chrbat v oblasti ladvin ja som to hadzala na posilku ale neviem neviem a musim sa priznat ze nepijem az tk moc asi to bude tym 1.5l denne asi ale k tomu ratam aj mlieko cize nic moc a pekne moja aj tebe sa dari sme na tom priblizne rovnako :) nech uz mame aspom tych 65 to by bolo zuzoo
Odpovedať
@melbe ej zlato to by bolo ine zuzoo no ja pijem tiez tak 1,5-2l ale mne sa viac neda mne uz sa chce potom vracat ja som doteraz pred dietou pila mozno pohar vody za den jednu 1,5litrovu vodu som mala na tyzden takze su to u mna pokroky.ok tak sa drz ja letim makat sa mi taaak nechce :-p
Odpovedať
@lokalistin tak som rada ze si sa inspirovala a kde je foto? :-D
Odpovedať
Ahojte dukanky! Práve som sa vrátila z plavárne. Už je zasa vidieť, že mi v pondelok prídu moje dni. Brucho mám ako melón. Celá som nejaká naliata a o ničom. Všimla som si, že je dnes spln. Možno by nebolo zlé hodiť si ale na dva dni BD. Zaručene by niečo otieklo. Ktovie či to s tým splnom je pravda alebo len taká povera. Dnes som na obed dojedala ešte tú zajačiu pečienku na cibuľke, ale na zajtra plánujem kurací gyros v langoši+roztopím na to syr+cesnakový drésing.mňam. Dnes som bola v Kauflande takže sa hladu nebojím. Hahahahaha.(niekde mi zmizli smajlíkovia)
Odpovedať
@vvictory no ja som mäsko natrhala na kusy takze to nebolo take vabive ako tvoj obrazok a ani som to nemala take pekne cervene jak ty,tebe to vyzeralo ako gulas mnam
Odpovedať
Ahojte dievcence, tak ako sa mate? co idete dnes papat? Ja som mala vcera na obed kuracinku a veceru som zial nestihla - dala som si len horuce kakao. Dnes na ranajky - chlebik z mikrovlnky + tuniakova pomazanka + kava, ostatne zatial netusim dajte inspiraciu :-p Zaujimalo by ma, ze kedy sa meriate? Po BD? Rano? Ja som si vcera zo zaujimavosti zmerala boky a poviem vam ziadna zmena...nato asi nema vplyv rano/vecer/voda ci?
Odpovedať
@lokalistin nevadi, nevadi... nabuduce. Ja som si par dni dozadu prechadzala archiv s tym ze nejake odporucane veci skusim popiect a riskla som to s Tesoro a jej cibulovnikmi..:D Ked uz je zakladatelka fora a velmi si ich chvalila...dnes mam vypekaciu naladu. Vzhladom na to ze dnes v praci budu kolace tak som si preventivne napiekla tvarohove..:D Je to v podstate iba osladeny tvaroh s troskou citronu ale tym ze sa opecie tak ma ovela lepsiu chut, mnamky.. :-p Foto je na ceste @radushkaa no ja sa tiez nemeriam a dala som si zavazok ze sa budem len raz do tyzdna vazit.. lebo mam pocit ze cele dni neriesim nic ine len co bude jest a kolko budem rano vazit..tak som sa rozhodla to brat viac easy dietu dodrziavat ale cm a kg neriesit kazdy den..:) Budem mat pondelkove vazenia!
Odpovedať
@vvictory ani ja sa casto nevazim...teraz som sa uz dlho nevazila mozno aj 2 tyzdne kvoli MS (nehovorim asi 2x som vstala na vahu ale to len kvoli tomu aby som vedela kolko vazim pred MS uz nafuknuta a dokonca aj najedena - to ma niekedy chyti taka uchylka ked uvidim vahu, viem ze to neni objektivne ale proste musim). Teraz sa chystam odvazit asi v nedelu po BD a som velmi zvedava dufam bude druhe cislo konecne 2 a cm radsej teda nebudem merat ked sa to akosi nehybe :-p
Odpovedať
MNAM, MNAM!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vvictory mne tie cibulkace nechutili, ale mne celkovo recepty s otrubami moc nechutia. Jedine co mi chuti s otrubami je kasa :-D tak skusam nejak bez otrub varit no neda sa toho az tak vela.S tym vazenim si to aj ja hovorim,ale nevydrzim a kazdy den hned s kupelne na vahu no a dneska mam zase nervy vcera 67,2 a dneska po cistom bielkovinovom tretom v poradi 67,7 ako ja tuto dietu absolutne nechapem :-( ,ale ide sa dalej slubila som ,ze do piatku bielkoviny,ale uz mi to zacina liezt krkom uz by to chcelo zeleninku :-)
Odpovedať
@radushkaa ja sa meriam vzdy rano ked som akoze vyprazdnena :-D
Odpovedať
@vvictory ahoj. ja som bola motivovaná tiež Tesoro.Tá nás super všetky hnala. Mne tie žemle chutili. Teraz používam otruby len do knedle, kaše a sem-tam si spravím pizzu. moje menu: raňajky, desiatu a olovrant už ani nepíšem, je to klasika stále to isté. O-vývar z mrazenej zeleniny, viac do seba nedostanem(dnes mám depku, vytočili ma kolegyne, že sa už nedá na mňa porerať, vraj vyzerám už ako rakovinka. Myslím, že je to len sprostá závisť. V dobrom vám závidím, ktoré robíte s chlapmi, baby dokážu byť nekonečne hnusnéééééé) V- plánovaný gyros v langoši
Odpovedať
@lokalistin aj ja sa vážim len ráno na lačno a radšej vždy po BD, pre istotu.
Odpovedať
@11xena11 To je neskutocne sila. OCH som sa rozculila aj za teba.. ]-( Ja inak tiez rozmyslam ci nedostatok ovocia a prirodzenych zdrojov vitaminov nema vplyv na pokozku atd. ale vzhladom na to ze to je len neozaj na par mesiacov, myslim ze sa to da zvladnut! Nemienim zostavat v II. faze nejako dlho dam do toho vsetku snahu nech dam tych par kilov dole a sup do III fazy ta je uplne ze pohoda. Nic si z toho nerob Xenicka.. si kocka len zavidia!
Odpovedať
http://www.stream.cz/peklonataliri/76... ach jo baby a co teraz.. ja som sladidlova kralovna ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Cavte kocky, robila som snehove pusinky - sneh so sladidlom dat do rury. Mala som ich tam skoro hodinu a pol. Pisu len hodinu ale vobec vobec sa mi neususili neviete preco?
Odpovedať
@cherrymania ach nie!!!!! Toto si sem nemala dávať!!!!! Ale predsa ešte je tu STÉVIA!!!!!! Huráááááááááááááááááá. Tá je prírodná. Či už ani to neplatí?
Odpovedať
@vvictory Jasné, že to nemá dobrý vplyv na pokožku, atď., preto to dopĺňame kapsulami. A díky za pochopenie kvôli tím kravám. Tá 3.F. je ozaj super. Len mám stále výčitky svedomia cez hody.Stále si myslím, že robím niečo zlé a že mi niečo alebo niekto zhora pacne po prstoch. haha. Takéto pocity som nikdy nemala. Tá večera sa mi zmenila. Gyros bude zajtra na obed, mám BD. Teraz idem schrúmať párky. Nechce sa mi variť!!!
Odpovedať
Prosím vás niečo tu mám po....rané, alebo je na stránke nejaká chyba? Žiadne foto, ani smajlovia.
Odpovedať
@radushkaa ja som pusinky ešte nerobila, takže baby raďte.
Odpovedať
@cherrymania @11xena11 ja ficim aj na xilytole a umele sladilo si davam len vecer..inak sa veeeelmi snazim tomu vyhybat kedze to je chemicka zbran..:D ale to sa pri tejto diete uplne ani neda... no clovek si musi vybrat! je to kazdeho rozhodnutie..
Odpovedať
@radushkaa ja som tiez skusala tie pusinky a uuuplne zle, uplny grc cele to islo do kosa... ani s ato neususilo, ani to nemalo normalnu konzistenciu... podla mna to sladidlo tam nespravi to , co tam robi ten cukor pri ozajstnych pusinkach...
Odpovedať
@cherrymania presne, ani tak nechutili a ani nesli z papiera...urobila som dva plechy ]-( No mam poucenie...nie kazdy recept vyjde takze baby pusinky nerobte ! :-p Aj mamina hovorila ze to je asi tym cukrom tak mas pravdu ;-)
Odpovedať
Inak dobre rano koceny :-D tak ako sa dnes mate? Ja som sa rano odvazila odvazit, kedze mi skoncila necakame MS. A vysledok je..............62,0 :-D :-D :-D Perfektne...neuveritelne :-) Aj ked musim uznat ze to ide strasne pomaly...mama je uz tiez z toho trocha zufala...preto sme sa dohodli ze do vianoc skusime pit 2l vody denne a uvidime ci to pojde lepsie. Vcera som robila brokolicovu polievocku, skusala som tie nestastne pusinky a piekla chlebik v mirko. Dnes rano mam ten chlebik a na obed teda neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa tie snehove pusinky ani mne sa nepodarili v minulosti,a ked sa ususili tak po dvoch hodinach zostali take cudne tahave-zuvackove,niektore recepty su pisane ze kvapku octu tam treba dat aby boli chrumkave
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania mne sa to nepodarilo ani s cukrom,bohuzial,no ja piect neviem skoro nic sa mi nevydari,okrem bublaniny,no rada varim :-D ,ozaj ako si na tom s vahou,dlho ta nebolo,preto sa pytam
Odpovedať
@olovo80 mala som chut na sladke :-D Inak aj tie moje boli take tahave...ale aj tak som ich zjedla. Co ides dnes papat? Ja rozmyslam ze skusim tu kapustovu polievku ze aka bude.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?