Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania moja, tak si chorá - rýchlo sa vylieč. Je nás akosi viac, čo sa necítime OK...mňa tiež stále niečo bolí, do toho furt upchaté dutiny nosné, k tomu stres...no, ale zvládneme to, nie? veď sme ŽENY!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak pravdepodobne od zajtra prechádzam do 3 fázy - už nemá u mňa asi význam trápiť sa v druhej fáze - ako nie že by som už vyzerala tak, ako by som chcela, to fakticky nie, chcela som dať dole ešte 3-4 kg, ale mám pocit, že už si psychika robí svoje... k tomu neskutočne málo času pripravovať si dukan-jedlá a potom prídem večer domov a vyjedám všetko čo príde do cesty..tak som si povedala, že v 3fáze sa môže zelenina okrem jedného B-dňa a to je pre mňa to NAJ, takže si dnes chcem prečítať v knihe o 3 fáze a asi oželiem tie 4 kg čo mi ešte chýbajú :-( :-( :-(
Odpovedať
@lokalistin ahoj moja dnes som v depke ja po troch BZ dnoch plus 2 kg mna uz asi slak trafi nemozem sa dostat za urcitu hranicu uz dva tyzdne a este aj sa mi kila vratili normalne mam chut vzdat to od jedu !!!
Odpovedať
@melbe no ja som bola v depke vcera,kedze som cely tyzden vsetko poctivo robila a nic na cm sa mi nemeni,a zjedla som vcera tri vianocne cukrovinky(segra uz vypekala) potom som si dala pol litra bieleho jogurtu so susenymi slivkami, normalne kasu a vecer dosiel frajer,ze je hladny doma nic normalne nebolo a mala som jeden gutschein na bigmac do mekaca tak,ze ideme do mekaca ja som si objednala vysmazany hermelin(moc fett) a zjedla som cely velky balik hranoliek mala som totalne zle svedomie a vies co sa stalo dnes ked som sa odvazila?67,8kg mna asi sisne som schudla ,ked chces daj si jeden den normalny,ja si asi hodim teraz viac bielkovinovych posebe,lebo v piatok mame vianocny vecierok a objednala som si kacicu s knedlou a kapustou sice len nemecke knedle a cervena kapusta s jablkami,ale dufam,ze aspom kacica sa bude dat jest. Daj si dneska viacej tekutin neboj zelenina nadnesie,ale je to len voda :-D zajtra uz bude skoro vsetko dole a pozajtra plus nieco viac a ako to mas ty s cm. Ja sa snazim sladkosti ked tak do 12:00 aby sa stihol potom cukor stravit novcera som este vecer pol balika cokolady,ja neviem co som monou bolo :-p :-p :-p
Odpovedať
@lokalistin vidis too no to je sila ked s aobmedztujes kila stoja ked jes ide to dole , no centimetre to je tak raz sa pomeram mam -3cm a odmeriam sa o den dva a plus 4 cm ja uz chcem mat konstantne tych 67 a ist nizsie nie ze dnes 69 aaaaa no nic dnes mam na ranajky vianocnu kapustnicu taku mliekovu neviem ci to poznate so slivkami na obed mam pecenho kapra a na veceru asi zasa tu kapustnicu alebo zas len kapra alebo telacie parky uvidime :D a zajtra idem na 5 bielkovinovych dni a ked sa to do piatku nepohne ma uz asi vazne klepne
Odpovedať
@lokalistin a ten vyprazany hermelin zavidim my sme boli na vianocnych trhoch vsetci jedli klobasky zivanske a neviem ake pochutky a ja som si dala len kuracie prsia s kapustou len take na roste pecene ani nie v tom oleji ale dalo to prace odolavat a to nehovorim ze tam mali aj moju najoblubenejsiu kacicu ale jeden prehresok predsa bol varena kukurica :D a priatel co podporuje ta ? alebo si mysli ze je to nezmysel?
Odpovedať
@melbe minule,ked som drzala nadaval a ked som potom skolabovala tak mi to vyslovene zakazal teraz o tom nevie ;-) byvame kazdy zvlast tak nevie a teda neni to na mne este vidiet :-p ,ze som schudla pretoze na cm mi to dole nejde, no ta obdivujem,ze si vcera odolala ako sa ja poznam dala by som si aj klobasu aj koleno a este aj nejake pecene mandle boze ja zavidim tak ludom,ktori mozu zjest aj vola a nepriberu :-( , ale ja si stale hovorim,ze to nieje to najdolezitejsie v zivote. frajer ma lubi taku aka som a on ma aj spoznal taku pribratu takze co, raz som koli robote a stresom bola schudnuta na 56kg a vtedy frajer povedal,ze vyzeram jak smrtka, ja som strasne bleda a ked schudnem mam cierne kruhy pod ocami a trcia mi na tvari kosti vsetci hovoria,ze ked som trochu pribrata vyzeram lepsie :-D moja ideme na 5 bielkovinovych ja mam dneska nachystane kuracie prsa dam si ich zapiect do truby s mozzarellou a este tam mam hovädzi stejk a jogurt a vecer si dam kasicku
Odpovedať
@lokalistin mna tiez priatel spoznal pribratu a dufam ze viac ako 73 kg mat uz nikdy nebudem :D no vidis tak 56 je asi hodne malo na teba aspom tych 60 by si mala mat ked to dame tak budem skakat meter dvadsat oki moja teraz dosiel cas na to aby sme sa ozaj podporili a pustili sa bez prehreskou na tonech sa nam ta vaha konecne pohne a my dosiahneme vytuzeny ciel pls pod dnes este na zeleninu a od zajtra pod so mnou az do piatku na BD budeme v tom spoluuuu ja mam v plane pit asi ozaj hlavne mlieko kuracie maso a nic viac ziadne parky ANIsyry proste striktne dat tych dni co ty an to ?
Odpovedať
@melbe som v tom s tebou len ja uz budem mat aj dneska bielkoviny lebo nemam doma ziadnu zeleninu a u nas v nedelu vsetko zatvorene. Tak ja zajtra navarim vajickovu polievku kuracinky mam doma dost. Takze do piatku bielkoviny bez skrobu a bez prehreskov ;-)
Odpovedať
ja kukam tri oriesky pre popolusku ja uz mam vianocnu naladu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin fiii, baby, tak vám držím palce, nech to dáte...mňa by 5 bielk. dní asi už zabilo :-p ale vy to dáte a super, že sa takto podporujete, to veľmi pomáha.
Odpovedať
Profilova fotka
dnešný BZ deň : R: káva s mliekom, ku koncu otruby (pridávam si otruby buď do mlieka, alebo do kávy, keď mám v šálke tak 1/3) D: nič, lebo raňajky boli neskoro O: zeleninová polievky; pečené kuracie stehná, dusená červená kapusta O: káva s mliekom V: asi si spravím šalát z čerstvej zeleniny (ľadový šalát, paradajky, paprika, uhorka) ,čaj
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte bambulky , neskušala niektorá z vás robit pečenové halušky bud do polievky , alebo ako prilohu k nejakej syrovej omačke ?????? :-)
Odpovedať
@11xena11 teraz si zase narobila chute ty nam...uz teraz sa tesim na 3 fazu :-D :-D dufam po vianociach sa do nej dostanem. ja som mala dnes chut na cokoladu tak sme si s maminou zarobili nutelu dukanovsku :-D Inak ranajky som nepapala lebo mi nebolo prilis dobre...na obed sme mali zeleninovu polievocku, spanielskych vtacikov. No a potom tu cokoladu...na veceru netusim :-)
Odpovedať
Ahojte baby, ja som bola 3 dni v zahranici, musim povedat ze nic moc co sa tyka jedenia ale mala som dost pohybu aspon..dnes som teda nabehla na BD. Ranajky: otrub.pecivo, s tvarohov. pomazankou Obed: Pizza Olovrant: Jogurt s kakaom vecer - este netusim... Aky mate vikend?
Odpovedať
ja som dneska piekla tie medovniky,ci perniky ci ako to mam prelozit, no je to nejake divne :-| nie je to zle,ale ani nejake,ze mnam
Odpovedať
Moj obed
Odpovedať
@lokalistin mnam ale s takou dukanovskou nutelou to nemuselo byt zle...:)
Odpovedať
@vvictory zle su neni su len take divne isli tam nejake veci co nepoznam a tie mi tam asi vadia asi by som dala nabuduce len prasok do peciva namiesto tych dvoch somarin
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no jasne ze budem pokracovat,akurat idem na bike :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa @zuzana018 no kde ste baby,ja sa vratim po dlhsom case a vy nikde,no mam kardio za sebou,presne hodina 810cal dole,ale po 30min som chcela prestat ked som si pomyslela co vsetko som pojedla za posledny mesiac a ze vobec som necvicila,no tak cakam na vas :-D :-D :-D :-D ,jaj,inac za ten mesiac som vyzerala asi takto |-| =-) 8-( 8-( 8-( 8-( ,aby ste vedeli,jedla som,pila som vino aj sladke likere,spala som aj poopede aj predobedom aj vecer pri telke a este o polnoci som si dala nieco extre sladke alebo velku davku jedla aby som neumrela nahodou,no tak asi dajak :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa inac dnes uz som vypila 2dc vody,2dc vody s vitaminom c a magnezium,a teraz mam pred sebou 2dc zeleneho caju,takze sa priblizujem k tej dennej minimalnej davke 1.5litra tekutin,ty si jak na tom s tekutinamy?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 som tu, čítam, len nestíham odpisovať :-| inak takto sa mi páčiš!!!! len pekne bojuj ´dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 jaj,diky moc
Odpovedať
No cavte baby @olovo80 zuzana018, tak ja som asi 3 dni pila poctivo 2l vody...potom som prestala...ale snazim sa pit co najviac myslim ale ze sa zmestim tak do 0,5 l denne :-| No ak ides ty viac pit...tak zacnem aj ja :-D Cvicit sa chystam teraz - kalanetiku, po tyzdni necvicenia az sa bojim ze ma to bude boliet :-p Inak vcera sme robili s maminou pudingovy zavin - pridam foto. Dnes na ranajky som si dala 2 parky a na obed budu asi zase spanielske vtaciky...
Odpovedať
Ahojte, tak cez vikend sme robili pudingovy zavin - strasna pochutka, hlavne ak je z vychladena...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no teeeeeda, to dobre vyzerááááááááááááááá, mňaaaaaaaaaaa, prosím si receptík - vopred ďakujem :-)
Odpovedať
@zuzana018 Takze nech sa lubi: Pudingovy zavin Potrebne suroviny: Cesto: 5 vajec 2 PL nízkotucneho kakaa sladidlo podla chuti (ja som dala 5 PL - ale to nase trosku menej sladi) Plnka 600 ml nizkotucneho mlieka 1 pudingovy prasok vanilkovy (belbake) 1 pudingovy prasok cokoladovy (belbake) 250g nizkotucneho makkeho tvarohu sladidlo podla chuti Postup Bielka oddelime od zltok a so stipkou soli vyslahame na tuhy sneh. Zltka slahame so sladidlom na penu, pridame kakao a prasok do peciva. Nakoniec jemne primiesame sneh. Cesto vylejeme na plytky plech vylozeny papierom na pecenie a rozotrieme na cely plech. Pecieme cca 10-15 minut pri 170 st. Hned po upeceni vyberieme cesto na cistu latkovu utierku papierom hore a papier pomaly odstranime. Potom horuce cesto opatrne zrolujeme do rolky (zaciname rolovat dlhsiu stranu), zabalime rolku do utierky a nechame vychladnut. Z 300 ml mlieka a sladidla si uvarime vanilkovy puding a z dalsich 300 ml cokoladovy. Nechame ich vychladnut. Potom do kazdeho pudingu zaslahame polovicu tvarohu. Rolku opatrne rozbalime, natrieme najprv vanilkovym kremom, potom cokoladovym, z kt. si asi 2-3 lyzice nechame. Nim potrieme povrch rolky, jemne poprasime kakaom a na jednu hodinu vlozime do chladnicky. Pre vysoky obsah tolerovanych potravn je zavin povoleny az od 2 f. DD a treba si ho rozdelit na niekolko dni.
Odpovedať
@radushkaa mnam vyzera to super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ďakujem,,,už som si to vytlačila aj s obrázkom...pre mňa dosť náročná príprava, asi zaúkolujem maminu :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?