Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@penelope111 ďakujem, ono vydržala som I.fázu bez ale zajtra si chcem niečo už spraviť, nejakú dobrôtku :-D
Odpovedať
@penelope111 ešte sa Ťa opýtam ako je to s hríbmi, napr. šampiňóny sa môžu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana17 Hríby sa môžu keď máš BZ deň je to brané ako zelenina :-)
Odpovedať
@penelope111 ok 8-)
Odpovedať
8-) tak zajtra sa teším na zeleninku a hríbiky
Odpovedať
@prezidentka neni zac aj nabuduce. som rada ze ti chutilo. Si sikulka ze sa ti hned podarili. mne dlhsie trvalo kym som utrafila cas v mikrovlnke aby neboli vlhke ani suche. pouzivas tofu? Dnes s si kupila chcem si zajtra spravit knedlu. uz som ju raz robila velmi mi nechutila. uvidim ako zajtra.
Odpovedať
Dievcata, moj vcerajsi jedalnicek nekomentujem, vecer sme boli s cajami vonku, akoze piatocek, teda moj BZ den vyzeral nejak takto: R:jogurt O:plnene sampinony V: zeleninovy salat plus dva ks oprazenej bruschetty, na to som dala alko mojito, na to dve kurantky vodky zapite spritom a este trojuholnik pizze a vino...bozeeee
Odpovedať
Ahojte, neviem či táto stánka ešte funguje ale prosím o pomoc? Dnes som zacala s touto dietou nasla som si na nete jedalnicek vacsinou su to len nizkotucne yogurty na ranajky a pod. a potom masko na prirodno napr. kuracie .. tak ak tomu rozumiem mam to jest 10 dni lebo chcem dat dolu 7 kil a potom mam prejst na druhu fazu? kde pripojim aj zeleninu ale ako dlho mam drzat tuto druhu fazu?
Odpovedať
@prezidentka ahoj. Ako? Pokracujeme? Dnes som stastna prestastna vaha sa mi pohla 63.3 este aspon kilecko :) Dnesny jedalnicek ranajky- pecivko+ bryndza majova neodolala som, povedala som si ze si doprajem, nemala som ju od januara+rajcina Desiata-ananas Obed- knedla, koprova omacka, vajicko, mozno brokolicova polievka olovrant-kusok piskotu s pudingom vecera- cuketove placky skusim do nich pridat zvysok tofu co mi ostane pri priprave knedle
Odpovedať
@22patia22 ahoj, ak chceš schudnúť len 7kg, tak I.fáza netrvá 10dní!!! Dĺžka prvej fázy závisí od hmotnosti, ktorej sa chcete zbaviť. Ak je to menej ako 5 kg, mala by trvať 2 dni, ak je to medzi 5 a 10 kg - 3 dni. Ak je váš úmysel schudnúť 20 kg - fáza trvá 5 dní a ak viac ako 20 kg - zotrvajte v nej aspoň 7 dní. Nikdy však neprekračujte 10 dní. Čiže ty máš I.fázu držať len 3dni, v II.fáze zotrváš dovtedy, pokiaľ neschudneš tých 7kg, no a potom ideš do III.fázy a zostaneš tam 70dní, za každé kg čo si dala dole si pripočítaš 10dní.
Odpovedať
Ahjte tak poslušne hlásim dneska 25 den od začiatku ani sa mi tonezdá...-10kg......supe dneska mám zeleninové obžerstvo..takže pohodička..a robím si koláčik mám navarené zo včerea kur pečienky a soju kruti mi brucho ak na to treba ale to je dobre..trávenie funguje cítim sa skvelo.... tak s amajte konečen sa mi váha pohla dlho som čkaala papa
Odpovedať
mnam 3 Pl sušeného odtučneho mliečka, 1PL jogut 0,5% tuku, + 2Pl otruby+ČLprášok do pečiva +5sladidiel+1PL gustinu +1Vajíčko zmiešat a šum do toustovača........potierť 2 Pl nutely /od Broni/2PL s amožu denne počas druhej fázy a ranjky ako stvorenééé mnamky alebo olovrant
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mnam dnes som mala luxusny obed. knedla bola fantasticka. takze recept: v miske si rozmiesame zltok s polovicou udeneho tofu (100g) pridame kyp. prasok, susene drozdie, sol + vyslahane bielko. nechame trosku v teple nakysnut a sup do hrnceka vystlaneho papierom na pecenie a do mikrovlnky na 4 min. potom ho vyberieme rozkrojime pozdl, budu z toho 2 knedliky a aby neboli v strede vlhke dame ich na tanieriku este na minutku do mikrovlnky. Dobru chut :-)
Odpovedať
@alore ahoj,tak pokracujem super.som mimo domu tak sa nemam ako odvazit az v pondelok rano.tak dufam ze sa potesim. Dnes ranajky jogurt so sladidlom a otrubami,obed peceny pstruh (toho milujem uz som sa ho naucila robit dokonale). Olovrant bude asi zas jogurt a vecera prazenica. Inak vcera som brutal zhresila.mala som maly kusok kolaca a 3pohare vina.ale zato pekne sa prechadzam,dnes uz jedna prechadzka bola a pred hokejom dam este jednu.
Odpovedať
@prezidentka no my sme mali poradu, vcera zurka... ale poctivo som jedla len maso a zeleninu, obe grilovane, len ten vecer... vinecko, ale biele... takze stale bez sladkych zbrnd a gin som vymenila za kvalitne vino.. pocit nic moc, buchlo mi do hlavy pri 2 pohariku, ale za 6 hodin ich zas tolko nebolo, a 2 hodky sme potom hrali ping pong, som zvedava co povie vaha :) zajtra idem na nakup nejakych jogurtikov, nech sa to zas rozbehne :-D
Odpovedať
@22patia22 druha faza sa drzi tak dlho kolko potrebujes schudnut ,takze, ked sedem kil ja by som odporucila radsej v prvej faze byt 5 dni uvidis kolko das dolu a potom druha faza a tam tiez ides dolu s vahou akurat si mozez dat aj zeleninku ....ja to drzim od marca zatial mam dolu 11kil ale teraz uz mesiac stojim na vahe a nie a nie sa pohnut dolu z vahy som v druhej faze ...
Odpovedať
ahojte po dvoch týždňoch som tu moje skóre 66,3kg čiže naposledy ked som tu bola som mala 66,6 takže váha za za dva týždne skoro nepohla už som z toho zúfalá a mám chuť to vzdať , už neviem čo robím zle jem len povolené potraviny a pijem len čistú vodu ;-( som z toho nahnevaná že to nejde :-S
Odpovedať
@niki1979 aka si vysoka? kolko chces schudnut? z malej vahy sa tazsie chudne, pripadne daj niekolko bielkovinovych dni za sebou, vyluc aj tolerovane potraviny. Dalsia otazka, cvicis? ak ano, tak vaha sa nehybe moc preto, ze sa tuk ustupuje ale na ukor svalstva, co sa nezobrazuje moc na vahe...a co oblecenie? pozorujes zmeny?
Odpovedať
dievcata, pribrala som tri kila, moze to byt preto, ze je to pred kramamy??? az tolko?? hrozne vela...ale oblecenie stale ok...
Odpovedať
@trupkake ahoj som vysoká 164cm a chcem ísť na 58kg cvičím týždenne aj 4-5 krát na oblečení trochu pozorujem že sú mi velké rifle napr.ale nie o moc .... asi dám ozaj len bielkoviny zase 5 dní a uvidím či sa to pohne buduci týžden potom mám svoje dni tak to bude zase na nervy...... ;-(
Odpovedať
@prezidentka ahoj nevadi ze si zhresila, uvidis ako sa ti vaha pohne. Dnes zase 63,3 tak som spokojna radsej nech to stoji ako by mala ist hore. dnesne menu: Ranajky- otrubova zemlicka, pomazanka, platkovy syr vela rajcin a paprika desiata- jahody, ananas Obed- brokolicova polievka, ,,snicel", salat uhora+rajcinka dezert-zmrzka vanilkova olovrant- moravske kolace vecera- zavinace dnes brutal obzerstvo hadam mi vaha zajtra nestupne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcela by som sa opytat, ci sa moze zemiakova kasa v prasku? Ked uz tie zemiaky sa nemozu.... :(
Odpovedať
@lucky3 nemoze
Odpovedať
@penelope111 sosovicu mozes len ked si vegetarian, nakolko je bohatym zdrojom bielkovin. ak cvegetarian nie si, musi ti stacit chude masko, tvarochy, jogurty, mlieko, tofu....
Odpovedať
Vonku jahody, ceresne... vazne sa nemoze nic v tej 2 faze? kludne iba ovocie cely den :) pomoooooooooooooooocccccc
Odpovedať
@alore Ja som asi blba, ale kde sa kupuje kukuricny skrob??? dakujem :)
Odpovedať
@juanna kukuricny skrob je obycajna maizena, v kazdych potravinach... treba len citat co je na obaloch
Odpovedať
@katkita a pri com to najdem? pozerala som pri mukrach, cukroch, pudingoch, v zdravom a nic :( no slepa som
Odpovedať
@juanna ja kupujem gustin normalbe v tescu pri pudingoch kyp.prasku zelatine hned tam ho maju
Odpovedať
Ahojte, dlho som tu nebola. Zatiaľ mám dole 13kg od 13. marca. Dnes som si robila túto roládu. Bola fantastická. Ja som si ju vyplnila tvarohom zmiešaným s jogurtom a limetkovou arómou. Bol osviežujúci a fakt neskutočne dobrý :) Tvarohová roláda s čokoládovou/marmeládovou náplní Cesto: 4 vajcia 120g tvarohu lyzicka prasku do peciva vanilkova prichut sladidlo (individualne, zavisi od typu sladidla) Zltky vymiesame so sladidlom a vanilkou, pridame prasok do peciva a nakoniec vmiesame tvaroh. Z bielkov uslahame sneh a pridame do tvarohovej hmoty.Pecieme priblizne 15 minut na 180C. Po upeceni nechame vychladnut, potrieme dukanovskou nutelou ( sladidlo, susene mlieko, nizkotucne mlieko, kakao) a zvinieme do rolady. Když se dá na celý plech, vznikne tenká placička, která chutná jako nadýchaná palačinka. Na roládku doporučuji menší plech, nebo tolik neroztírat, není pak tolik „promazaná“
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?