Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ujeta funguje funguje, pokial dodržiavaš tieto zakladne pravidla tak to ide krásne dolu, niektoré baby tvrdili že to šlo dolu aj s menšimi odchylkami v pravidlach (dopirali si aj ovvocie, hoci nebolo v 2. faze ešte povolene)... ale neviem, ked už chudnuť, tak poriadne :) a samozrejme na každeho zabera a každemu vyhovuje ina dieta :) :) @daniela_7 no asi tak nejak :) ale mne sa to určite zastavi, a spomali :) ale hlavne nech idu tie CM dole, ale už som taka šťastna ked mi hovoria že som pochudla, tkaže t ma nejak ženie v pred :-P jedine čoho sa obavam su moje bližiace narodeniny a ešte pred tým Velká noc :) nehcem si to pokaziť :/
Odpovedať
@daniela_7 ja som hruska, teda po schudnuti si obleciem hore v pohode 38ku a dole 40ku...tesim tesim...nemusim kupovvat nove, nosim minulorocne veci, co bol moj ciel...ale ja som aj vysoka, myslim ze tych 68 kil na mne nevidno, ale bolo by pekne mat 62, ci 60 :-D
Odpovedať
aj ja začínam, ale po sviatkoch 8-) . no a môj ciel je dať dole cca 10 kg, nech vyzerám do svadobných šiat dobre :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@tinuska28 :) :) dobry naapad, radšej vydržať, cez sviatky ot može byť naročne začať :) kedy sa vydavaš? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake Ja som doteraz kojila a nosila som len elasticke vrchy, lebo nic mi nesedelo :-S A cely satnik mam 38, zopar veci aj 36 a nic nemozem nosit. Prsia mi uz zisli, este schudnut a dufam, ze coskoro aj ja obleciem tu 38-cku. A budem spokojna.
Odpovedať
@trupkake Dakujem za rady, dezertikov sa vzdam pre istotu alebo si ich doprajem len vynimocne, a s tou solou budem rasej opatrne, ked uz sa ,,trapim,, tak nech vysledok stoji za to! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Rozmyslala som, ze Velka noc mozno nebude az taky problem, dame chudu sunku, vajcia mozeme, hrudku z nizkotucneho mlieka (alebo nieco podobne po Dukanovsky), cviklu mozme, akurat klobasky sa nedaju :-( A urobim nieco, co bude akoze syrek.
Odpovedať
@daniela_7 planujem napodobne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 jaj, no ale pozitivne je, že velka noc ma len 3 dni :) vianoce by boli horšie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida To hej, to by asi neslo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida @trupkake Ale bavi ma ta dieta! Prave peciem tvarohove kolaciky 8-)
Odpovedať
@daniela_7 ved to je to hlavne, aby to cloveka bavilo :P
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@daniela_7 ojojoooj tak nech sa podari, držim palce :) ja sby osm chcela toto skusiť http://www.dieta-protal.sk/bebe-keksy/ ale mam len pšenične, tak neviem ako by to chutilo, inak nevieš mi povedať či ovsene chutia inak než tie pšenične? je v tom velky rozdiel? lebo viem že je v tom nejaky rozdiel ale neviem či aj v chuti a pri pečeni či to urobi vela :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @daniela_7 baby ale to je pravda, mne tato dieta nerobi žiaden problem , aj som ešte nezažila taku krizu že by osm mala strašnu strašnu chuť na niečo nepovolene, a hlavne etše osm nepodlahla ničomu .. možno to je tym že skoro každy den papam dačo sladke, dufam že to nema vplyv na vahu, stražim si hodnoty škrobu a aj otrub, tak dufam dufam že to je OK :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida No normalne som to isla kvoli tebe ochutnat! Predtym som to nikdy nechutnala. Ovsene su mensie,, na jemnejsie zomlete. Psenicne su ako take vlocky, jemnucke, vyraznejsia chut, nadychane. Ale aky efekt to robi v pecive, netusim. Zo vzhladu mi vyplyva, ze psenicne dodavaju lahkost a ovsene musis podla DD.
Odpovedať
Profilova fotka
oj dakujem si zlata :) :) tak ja budem asi tie pšenične trošku mlieť alebo mixovať alebo neviem čo s nimi budem robiť, lebo tie ovsene som ešte nezohnala no .. :/ :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Pozeram tvoj profil, vy tam asi nemate DM drogerie, co? Tam ich maju. Joj, ty si mladucka, to som aj ja mala 56 kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ahoj :) chcem sa ťa spytať, ten tvarohovy kolačik http://www.dukanovadieta.com/products... mylsim že tento si tu raz davala že si ho piekla :) ako chutil? :) dobry bol?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 ahoj no ano, ano a ale niesom zoŽarnovice, to mam len tak, ale taktiež tu nemame DM drogerie :) je to problem to tu zohnať, no myslim si že to už nejak utiahnem na tých pšeničnych, aj ked budem ich ešte zhanať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 že : ahoj :D joj som ja ale blbá, už som asi prepracovana dnes :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ;-) , a 21r. mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, len tu chcem byť ANONYMOUS :D :D :) kolko maš ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Co? =-) Preco si blba? :-) Ja som robila tento: http://www.dukanovadieta.com/products... a urcite odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida 31
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 uha ten vypada.... hm... :D chutne :) až mi slinky teču :ˇ) ... a inak davala si želatinu DR. OTKER? a jogurt? aktivia biela može byť? :) a ešte jedna otazka: to si davala do normalnej formy, tortovej? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak na koniec som dala aj druhý deň BZ a teraz ma čakajú dva B. Bola som mimo domu a v reštike sa nedalo nič vybrať iba zeleninový šalát s kuriatkom :-) Ja mám všetky proporcie zatiaľ rovnaké a to bude zajtra týždeň čo dietujem akurát mi trochu zmizla druhá brada :-) Mám dole 3 kg.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ano, Dr. Oeker platkovu zelatinu, nie Dort zele! Ja aktiviu nepouzivam, ma vela tuku, len nizkotucne, ale je problem najst, v Bille maju 0,1% ale len ovocne, tak stale zhanam. A dala som to do formy na muffinny a jedno aj do malej kompotovej misticky. Do 1/2 som pridala kakao, do druhej polky vanilkovu aromu. Mnam :-) @penelope111 Mne sa to minule tiez stalo, na navsteve, ale nedala som 2 BD :-| Takze aj ty mas taky pekny ubytok a za necely tyzden ;-) A z akej vahy chudnes?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Z 85 kg :-( Dnes ráno 81,7 kg :-) tak dúfajme, že to pôjde pekne dole aj ďalej. čo sa týka cm stále rovnako ani 1 cm dole :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 Pekne, drzim palce! ;-)
Odpovedať
baby a kde by som teda mohla kupit tu otrubovu psenicu,aby som mala aj nahradu za pecivko? a jogurty sa vam ake najviac osvedcili ked ste jedli? activiu? obycajnu,nesladku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?