Menu Forum

Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

2. mar 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 55 priateľov. Nemecko .
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 55 priateľov. Nemecko .
 @luciaskorec Dakujem :-*
8. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simciatko87
Registrovala sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
simciatko87
Registrovala sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte dukanky.... tak len tak v skratke... už viac ako mesiac som teoreticky v tretej faze... no teoreticky preto, že jem skoro vsetko....aaaaaaaaaa vaha je stale ta ista :o))))))...... cez dni ked je na navsetve teta z Ameriky sa radsej ani nevazim (naco si kazit naladu) :o) takze asi tak... musela som sa pochvalit... :o) tak sa drzte a vitam nove dukanky....
8. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
Registrovala sa 5. februára 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 115 príspevkov. Má 2 priateľov. Podhradie, okres Martin.
  • Nevie kedy bude svadba
 simciatko87 ja mám tiež velký problém udržať sa, v prvom týždni to bolo super a teraz je všetko na prd. neviem prečo
8. okt 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pelone
2
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 18 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
pelone
2
Registrovala sa 27. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov. Má 18 priateľov.
 Ahojte je to dobra dieta, ale rychlo sa po nej priberie.... emoticon uz roky som (a nie sama - vsetky obezne kamosky, ci maminky po porode, ktore super schudli) za delenu stravu http://90-dnova-dieta.webnode.sk/rady-pred-a-pocas-diety/ tie dni nemusíte presne dodržiavať stačí delit jedná a prestávky medzi nimi .... , clovek vsetko moze pritom super schudne,lebo mu nechuti sladke a ani kvanta co predtym... konecne som sa prestala trapit, vazit pocitat.. emoticon . Drzim vsetkym palceky emoticon
8. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 no pelone tak díky ty si nás potešila
8. okt 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
Registrovala sa 17. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk och bozeee ja som zas zhresilaaa, dala som si vecer koláč, mna uz z toho slak trafí, asi si budem plieskat po ustach!!! emoticon emoticon emoticon od zajtra uz naistooooooo zacinam poriadne, bez prehreskov emoticon držím nám palce zuzič emoticon
8. okt 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
  • Svadba bola 11. augusta 2012
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
Registrovala sa 17. augusta 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov. Má 83 priateľov. Okres Čadca.
    okres Čadca
 a ja mam zase o 2 kilecka menej...celkovo uz 14,5 emoticon)) jupiiii
8. okt 2011 o 23:28  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @ketrinka21 emoticon tak to si dobrá gratulujem k takému úspechu emoticon kedy sa ja konecne rozhybem neviem emoticon
8. okt 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cencula
1
  • Nevie kedy bude svadba
 ketrinka gratulujem ti ja mám dole 0,5kg konečne nejaký poklesok
9. okt 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
Registrovala sa 4. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 116 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa áno??? tak to ti gratuľujem :P mne to nechuti :(
9. okt 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 @winzy neni zač
9. okt 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
 @ketrinka21 wau to je fantastické a ako dlho ju držíš??? ja som zatial len 4 dni ale schudla som len kilo. včera som začala zeleninovú fazu a henď 200 gramou naspäť emoticon dneska zasa portejni tak dúfam že už dačo zlezie
9. okt 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
Registrovala sa 8. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa emoticon emoticon no tak ja mám v aprili 18 :-P som 3tiačka na gymply emoticon a ty? :D ja osm sa už bála že som tu najmladšia medzi hcuducimi tetami ktoré sa idu vydavat .D ale nie, robim si srandu emoticon ach jaj, ani nehovor ja to už nezvladam nejak.. prve 2 tyždne diety boli paradne bez prehreškov, potom sa to začalo na mna valiť.. kks.. mam taký pocit že to oč osm vtedy schudla už som aj pribrala.. rozmýšlam že začnem uplne od znova prvou fazou,,,,
9. okt 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk hej?? emoticon ja som stvrtacka na zdravotke emoticon emoticon presne presne ja tiez tak, no potom som raz zhresila a odvtedy to neviem zastavit emoticon ale som si povedala ze od dnes uz ziadne prehresky a zatial sa mi darí emoticon emoticon tak ja neviem, ved pod normalne, ci si vela pribrala? ak kilo tak to nie je zas nic hrozné emoticon a co ides papat dnes na obed? moja mamča robí pecenu kacku, to mozem nie? emoticon bez knedlika samozrejme... emoticon
9. okt 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @luciaskorec haha dik emoticon som bola prekvapena lebo ked si pisala ze je to nie dobre tak som cakala ze mi to nebude chutit emoticon a co ako sa držíš? kolko si dala dole? emoticon emoticon
9. okt 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 nemozem pecenu kacku??? emoticon
9. okt 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa joj fajne, ideš niekam dalej po škole aj či ? :D och ja si to vrvaim každy den, ale teraz rozmyšlam že nový tyžden by osm mohla začať takto už bez tých prehreškov, no uvidim.. a to je najhoršie že mne mamina stale vravela: av ed už chod do 3tej fazy, ved si už fajne schudla, a ved daj si aj toto to už možeš a tak a som to nejak posrala tym a mylsim si že som pribrala viac ako kg, lebo to je skoro 2 tyždne čo jem vela veci nepovolených :/ :/ a jasne, dajd si odbru chuť emoticon
9. okt 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk chcela by som sa výšku, ale este neviem na aku emoticon a ty? mne zas mamca ked si idem dat daco co nemozem tak ze nechas to! emoticon no len teraz som citala ze kacku nemozme emoticon
9. okt 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zuzulikkkk
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa ja chem isť na medicinu po gymply, uvidim či sa podari :D :D :D :D
och to maš fajne, aspon maš podporu nie ako ja :D joj :D a to ešte ja tak doma vypekám, koláče a všetko možne ma to bavi... och :D :D
:/ joj... no hej je to možné ked tak rozmýšlam lebo kačka ma dosť tuku si myslim, ale tak ked si daš kusok takeho nie moc masneho tak by mohlo byť či?
9. okt 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
 @bajuskaa kačka je zakazana emoticon
9. okt 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
 @winzy no ja ju drzim od 4.augusta,cize uz viac ako 2 mesiace...v prvej faze som bola 8 dni a doteraz som este stale v druhej a este sa chysatm ostat v neja apson do vianoc,mozno dlhsie emoticono 6 tyzdnov idem domov na Slovensko po 4och mesiacoch,tak som zvedava na vysledok a ohlasy doma emoticon))
9. okt 2011 o 13:49  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
 @bajuskaa dakujem emoticon
9. okt 2011 o 13:50  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
ketrinka21 (29 r.)
9
    okres Čadca
 @cencula a ako dlho ju uz drzis??
9. okt 2011 o 13:50  •  Svadba bola v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 @bajuskaa noo zatial som v prvej fáze, dneska mi končí...mala som cca 71kg a teraz mám tak 68 alebo 67....záleží od toho kedy sa vážim či po jedení alebo pred. emoticon ja som spokojná aj tak a ty si ako na tom?
9. okt 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luciaskorec
  • Nevie kedy bude svadba
 babenky všetky ktoré sa sťažujete že málo chudnete, alebo že sa vám tie kg naberajú tak si pozrite STRANU 100. Tam písal peet100 o tom, ako máte diétu držať, aby sa vám po ukončení diéty nevrátili kg naspäť alebo aby ste schudli čo najviac aj počas diéty aj po...odporúčam aby ste si to prečítali a skúsili sa riadiť podľa toho a uvidíte, že výsledok bude super emoticon
9. okt 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
fotoportrét
fotoportrét
winzy
33
 nemáte niekto recept na mafini ?? by som skúsila emoticon
9. okt 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @zuzulikkkk no to som chcela aj ja ale ako pocuvam ze ako to tam chodi a ze koho zoberu a koho nie tak myslim ze by som mala minimalne sance... a ináč emoticon emoticon emoticon ja som to s tou kackou uz uplne dorazila aaach ja som taka ťapa ťapaaaaa emoticon takze od zajtra 3 bielkovinove dni, inak to nevidim emoticon
9. okt 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @luciaskorec uáááu tak super super emoticon emoticon ja... emoticon no ja vkuse dake prehresky a dnes som to uz dorazila s kackou a dala som si k nej aj knedlik a plnku emoticon emoticon od zajtra si idem dat 3 bielkovinove dni a dufam ze sa zbavim tych prehreskov emoticon a idem si precitat tu stranu 100
9. okt 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 @winzy tu je nejaky http://www.dukanovadieta.com/products/muffinky-1-2-a-3-faza/ emoticon ak budeš robit tak daj potom vediet ze ake su emoticon emoticon
9. okt 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
bajuskaa
  • Nevie kedy bude svadba
 baby zajtra si idem robit na obed tuto pizzu http://www.dukanovadieta.com/products/pizza-od-nasej-citatelky-veroniky-1-2-a-3-faza/ emoticon emoticon emoticon tesiiiim emoticon
9. okt 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš