Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zabka88 ahoj, chcela by som sa spytat, kolko si bola v druhej faze? aby som mala aspon tusenia kolko cca trva schudnutie 5-6 kg ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dudus16 tak ja ju držím len 3 dni a už som si to čo postahovala z netu ale najlepšie keď si pozrieš najskôr tuto adresu http://www.dukanovadieta.com/o-nas/ na tu prvú fázu toho na výber nemáš ]-( . je tam aj jedalniček. mne sa zdal prišli slabý tak som si vytvorila svoj. neviem či je ok ale tak dačo som schudla ;-). Raňajky pohár acidka nizkotučne. druhe raňjaky som mala žemličku otrubovu čo som si sama napiekla. (recept neskôr) zo šunkou a nizkotučním syrom. Na obed prví den 1cm stejku tak velkosť ako jedna dlaň (mala ruka) tak 3 kusy :-D. A si som dobre spravila lebo v ten den som aj vela schudla. na desiatu nizkotučni jogurt ovocní. na večeru otrubovu kašu zo škoricou. na druhý den to isté okrem toho stejku na obed som mala lososa z kyslou smotanou na vrchu pečene v obale. a dnes na obed ktevetový šalát z 2 celými vajciami a jedným bielkom zaliate jogurtom. a veľa vody čaju nesladeného :-)
Odpovedať
ja som taká ťava ťava ťava, dnes som to porušila ešte ako nie počas diéty, od zajtra si idem zapisovať čo čo zjem aj čas, inak to nevidím, lebo potom sa mi zdá, že jemmálo a nechudnem tak od zajtra ja trúba znova, ale teraz neviem ked som v druhej fáze, pokračovať v druhej alebo sa vrátiť do prvej?
Odpovedať
Profilova fotka
@dudus16 v bio obchodoch, aj v tescu
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula niee nezačínaj od začiatku...lebo tvoje telo a metabolizmus bude z toho podľa mňa zblbnuté...veď normálne pokračuj v druhej fáze ale to striktne dodržuj a ono sa to pohne podľa mňa
Odpovedať
Profilova fotka
]-(
Odpovedať
@luciaskorec v pohode, som rada ze som pomohla ;-) a kolko si uz schudla? :-)
Odpovedať
dakujem luciaskorec, vidím, že sa väčšinou držíte, ja som 5 dní bielkovinových vydržala bez prehrešku, dokonca som nemala chuť ani na sladké a ked som prešla do druhej fázy tka sa to zmenilo, preto si idem začať písať čo vlastne zjem a vudiím kde robím chybu
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula jaaaj jasné...ja začínam v pondelok konečne 2.fázu...dneska som mala prehrešok lebo som zjedla 2 ovocné jogurty ale s obsahom tuku 0,1 percenta...normálne som zabudla že nemôžem ovocie :P...ja tiež nemám chuť na sladké ale som strašne hladná...hneď ako zjem biely jogurt za polhodiny mi škvŕka v bruchu.. :( zajtra si spravím konečne ryby až sa poriadne najem, lebo už 3 dni som len na jogurtoch, tvarohu a tuniakovi blee...už mi je z toho na grc
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no teraz je tretí deň 1.fázy a mám dole zhruba 2 kg... ale na záchode sedím skoro stále :P každú chvíľu sa mi dá cikať...takže to bude naozaj tým odvodňovaním...cítim sa síce slabo a unaveno, ale dúfam, že keď od nedele pripojím aj zeleninu tak to bude lepšie...a potom by som chcela začať do toho aj cvičiť, aby mi neochablo svalstvo. A ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy ahoj to acidko nízkotučné piješ bez žiadnej príchute?? ani si ho neosladíš ani nič?? lebo ja som si to kúpila v stredu a skoro som sa z toho povracala :P
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy a dávaš si aj ovocné jogurty??? veď je písané že sa ovocie nemôže vôbec v prvej fáze...čisto len bielkoviny
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luciaskorec :-) tak ti to ide dobre ;-) ja sa citim tak nafuknuto lebo sa mi uz par dni neda ist na velku... :-D :-| a uz neviem co mam robit s tym. no ja som v druhej faze uz cca 3 tyzdne a zatial som schudla 4,5kg ale teraz dako stojim, asi kvoli prehreskom :-| musim sa ich dako zbavit ]-( a ja som chodievala behat 3-4krat do tyzdna, ale teraz som chora tak nechodim a uz bude zima tak asi ani nebudem chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec mne to nerobí problem s tím acitkom ja celkovo nič nesladím som sa tak naučila a nechýba mi to :-) práve na škole som sa naučila piť acitko nizktučné :-D. a jogurt si davam ako odmenu po obede. nejako my to same mäso stálo v hrdle a bolo mi z toho ťažko tak som skúšala čo pomôže. Sú nizkotučne a že je tam príchuť jahôd si nemyslím že sú práve! za prve a ani že je ich tam za hrsť:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no veď aj 4,5 kg je úspech :). Tak sa ich zbav a možno to pôjde dole he. no ja som bola tiež dneska až po dvoch dňoch :D až tak dobrééé joooj :D...no na "veľkú potrebu" sú dobré polievky a ovocie a veľa vody ževraj :D...
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy jaj..no ja som si k mäsu robila dresing...celkom fajný ale potom mi bolo z toho tiež ťažko...robím si volské očká alebo len tak vajco na mäkko...no ja som si dneska kúpila v lidli nejaké s obsahom tuku 0,1 % a bol jahodový...bol parádne hustý a boli tam veľké kúsky jahôd...to bola mňamka :D ale potom keď som ho dojedla som sa zbadala že či to vôbec môžem keď je ovocný?????
Odpovedať
@luciaskorec co sa tyka tych jogurtov ak tam je malo sacharidov tak sa mozu aj ovocne a podla mna ak si das sem tam aj to ochutene acidko nezaskodi ja si ho davam dvakrat do tyzdna a stale chudnem takze si sem tam doprajem ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerus no ja ešte uvidím keď nastúpim do 2.fázy ako to budem robiť..asi si budem musieť stanoviť nejaký pestrejší jedálniček...pôjdem kuknúť tie sacharidy :P
Odpovedať
baby co idete mat zajtra na obed? :-) vobec neviem co si mam spravit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec uvidíš čo to spraví na vahe keď si dáš ten jogurt. ja sa hýbem nie moc rýchlo ale zase ja som predtým tiež chudla tak takže sa nie je ani čo čudovať že to ide pomaly. Si myslím keby som sa pred tím normálne stravovala schudla by som viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ja prechádzam dnes do 2 fazy a na obed bude. slepačia polievka z kuratom bez kože aby nebola tak mastná a bez cestovín. A druhe: Kuracie prsia na grile a k tomu ratatuii (baklažan 2 cukini 2 papriky 3 rajčiny, všetko dusiť v jednom hrnci na cibulke a lyžičke oliv. oleja. dochutiť hotovo. ja ešte pred tím obaram rajčiny aby nemali kožu) z toho si dám tak za naberačku. Aby to nebol šok pre to tele :-D po tých mäsách.
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy no mne to zatiaľ ide dole jedna radosť...včera som zbaštila 2 jogurty tie ovocné s obsahom tukov 0,1 a vážila som 67,8 a teraz ráno som vážila 66,7. Takže som spokojná...ja som rada že dávam dole vôbec čosi...ja som tiež aj predtým chudla..dokonca som chodila do fitka k súkromnému trénerovi asi 4 mesiace a aj tak nič...proste už som bola zúfala tak som sa dala na túto diétu a konečne vidím nejaký pokrok...síce neviem ako to bude v druhej fáze, lebo chcem začať cvičiť...a človek keď cvičí tak naberá na svalstve, čiže naberá aj na váhe...ale dúfam že cm pôjdu dole :) pomeraná som, takže uvidíme výsledok. Už sa na to teším
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ja idem robiť rybku v trúbe...len na vode
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec no ja som na nervy lebo aj ked dodržujem všetko ako mam za tri dni v prvej faze 1,2 kg že ništ vrrrrrrrrrrrrrrrrr. ja som chudla pred tím aj z trenerom to som dala -7 kg dole a sama to som dala -16 kg dole dokopy okolo 24kg :-) ale tieto kila mi nejako nechcú a nechcú :-( ale ja sa nevzdám ]-( a do prdele do aprila budem aká pekná nevesta tak ! :-D
Odpovedať
je velky hrich ked som pouzila kvapku olivoveho oleja? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy no mne sa ani s trénerom moc nedarilo...síce som sa cítila skvelo ale kilečká mi nešli dole :(. tak ty si na tom teda super a koľko teraz vážiš??
Odpovedať
Profilova fotka
@nemenovana ak to bola naozaj len kvapka myslím si že až taký nie ...čo poviete ostatní na to??
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy a to fakt mám spraviť z tých otrúb muku?? :D šak sa mi to jakosi stále nedarí...to budem asi pol roka robiť
Odpovedať
@winzy @luciaskorec :-) :-) ej tak fajne ste si vymysleli, dobru chut vam zelam ;-) mne sa moc nechce vyvarat tak si spravim len palacinky a to mi stačí :-)
Odpovedať
@nemenovana hej ja si tiez myslim ze nie... ale nesmie to byt casto :-D :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?