Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
Adrianka: Pekne si sa nam tu rozpisala, gratulujem k zasnubeniu a mozem ti povedat ze ozaj sa nemas do coho hnat az budete mat vsetko potrebne kludne potom svadbujte az do rana, kolko ludi zije bez toho papiera a su stastnejsi ako keby zili s nim. Aby som nezabudla tak vitaj medzi nami a cit sa tu ako doma :) Tvoja kamaratka tiez pride na to ze netreba byt zasnubeny ani nic podobne aby sa lubili, my sme sa zasnubili po skoro troch rokoch vztahu... Taka mala rada svokry sa nikdy netreba liskat a byt pri nej ako med, kludne bud sama sebou ja som minule svokru otvorene sprdla za to ze nerobi domacu knedlu...ste mali vidiet jej vyraz, som myslela ze ma zabije pantokom
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby...no waw...to čo som čítala od adrianky tak teda waw... tá tvoj a kamoška... no ja neviem zdá sa mito moc prehnané, akokeby sa musela za každú cenu vyrovnať tebe...no to sa mi nepáči.. tak sa správala aj moja kamoška keď zistila, že jej sesternica je zasnúbená tak sa musela zasnúbiť aj ona... a teraz? teraz s tým chalanom už nežije chodí teraz s iným no a neviem ako to všetko dopadne... uf uf uf... no ja už ako som spomínala so svokrou problém nemám...môj priateľ je sirota takže ja som jeho rodičov ani nepoznala.. ale vraj jeho mama bola úúúúplne super... robila korbáče a domácu knedlu a syr a maslo... vav...niekedy mi je to ľúto, že som ju nepoznala aj keď to čo vidím u nás doma s mojou mamou a starkou mi stačí a niekedy som veľmi rada že nebudem mať svokru... možno to znie blbo ale radšej ju chcem mať vo svojej hlave ako úžasnú ženu.. chápete.... čo sa týka tých zásnub..no ja som vlastne ešte ani oficiálne neni zasnúbená. Môj miláčik sa ma spýtal už veľa krát či si ho chcem vziať a ja som mu vždy povedala áno... no ale nikdy to nebolo oficiálne s prstienkom a tak veď viete... no ale pred dvoma mesiacmi ma cez telefón dá sa povedať ešte stále neoficiálne požiadal o ruku... je totiž na misiach takže si ešte dva týždne musím počkať kým ho opäť uvidím.... a potom to roztočíme 8-) :-D ale vieme,že sa budeme brať nabudúci rok... ešte presne nevieme kedy ale vieme že nabudúci rok... už sa hrozne teším... ale to asi všetky sa tešíme však? ;-) uf ale som sa rozpísala.... no takže tak som chcela prispieť do vašej-našej debaty :-D tak pekný večer prajem....
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko..no dik krasne..no akosi som sa tak zacitala..a este veeeela veci by som napisala..ale vrazdili by ste ma tu asi.. :-D jej dik krasne..ale ak mam pravdu povedat tak trosku ti zavidim teda vam vsetkym ze uz pripravujete svadbu..teda vacsina no..mna obcas chyti taka mania..a kukam hned ucesy,..a potom schladnem a mam klud..no ako ja sa k svojej buducej svokre neliskam nejak extra..ja som ten typ ze ked vidim ze sa nieco robi tak sa snazim pomoct..ale za poslednu dobu mi nenormalne lezie na nervy..a este ked mi povie ada ta sto bohov do mna...ja totiz nie som andrea a neznasam ked mi hovori ada a 100x som to vsetkym povedala...joooj fu tak to si tu tvoju svokru viem zivo predstavit..=DD len tak dalej..nenapadne a ucinne..chvalim ta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
margaretakuska..no s tou svokrou..viem ako to myslim a myslim ze je to tak lepsie..i ked niektora moze mat fakt dobru svokru.. no neoficialne oficialne..hlavne ak je to dolezite pre teba a beries to tak,ze si zasnubena..ved prstienok pravdepodobne dostanes ked pride..no ja by som sa tiez chcela vydavat na buduci rok..no polovicka si mysli ze to vsetko zmakne za 3-4 mesiace..no ja si chcem vybrat miestnost a nie zobrat taku lebo inde volny termin nemaju,aj fotografa,...no proste je to den na ktory sa nenormalne tesim asi ako kazda a chcem aby vsetko bolo tip top..taze ja ratam asi taky rok..aspon sa nebudem plasit a hotovo..
Odpovedať
Profilova fotka
sorry margetakuska..
Odpovedať
ajaj baby, tak ja budem mat uplne uzasnu svokru, som zasnubena uz nejaky ten cas, ale rozhodli sme sa, ze sa predsa len uz vezmeme, tak o pol roka najneskor rok. este je to v plienkach ale pomaly isto vsetko zaciname planovat, mam z toho dost obavy, neviem ako to oznamit rodicom, totizto moja mama nenavidi mojaho priatela-snubenca, keby mohla tak by ho najradsej zabila aj mu to povedala, praje nam obidvom len to najhorsie a ja sa s nou uz skoro vobec nerozpravam, len mi vykrikuje same skarede veci a poviem vam fakt ma to ubija chcela by som nejaku radu ako to mame setrne oznamit bez toho aby urobila nejaku hlupost
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki: no tak to máš dosť ťažké.. naozaj... vlastná mama ti to takto povie no uf... a prečo ho vlastne nemá rada? čo jej niečo spravil? alebo je nejaký výstredný typ? tomu teda naozaj nechápem.. no a myslím , že keď to povieš mama ju to dorazí a bude ešte horšia... nechcem ťa strašiť ale môže ti povedať aj to že ti na svadbu nepríde.. tak ako môj otec mi to povedal keď som mala ešte iného chalana... toho nemohol ani len vystáť... uf to bolo hrozné tak ťa viem aspoň trochu pochopiť ako sa cítiš... moja mama je úplne super tá by ma už hneď aj vyhnala z domu že nech sa už vydám... že bude chodiť baviť deťušky :-D no ale vrátim sa k tomu tvojmu problému... skús si s mamou sadnúť a skúste niečo spoločne poriešiť... a možno keby ten tvoj chalan prišiel s velikou kyticou k vám ťa oficiálne požiadať o ruku by to brala inak... neviem ti inak poradiť... možno sú tu skúsenejšie baby a tie ti azda lepšie poradia... takže zatiaľ tak.. ale držím ti palce ;-) to bude dobré... všetko bude tak ako má byť :-) aadriankaa: prečo sa mi ospravedlňuješ? :-D fakt asi každá chce aby to všetko bolo tip top... :-D to je normálne.. veď je to ten najkrajší deň nielen pre dievča ale hlavne pre oboch... :-D peknú nedeľu vám prajem
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska:no zato ako som trocha skomolila tvoj nick.. :-S zle som precitala taze sorry...dakujem..ale ta moja vobec nebola podla predstav..opat to skoncilo tak ze sa vadim s drahou mati.. kawasaki: ja som sa zasnubila minuly rok v juni..po tom co som s polovickou bola 2 mesiace (ale pozname sa uz roky) a bala som sa to povedat nasim ako by to zobrali..tak po natlaku som to povedala az posledny den v roku..na silvestra..(prislo mi ze sviatky taze nebudu sa rozculovat) pred tym sme vsak chytili taky nerv..ze sme sa asi hodinu v kuse smiali pri kazdom pohlade na seba..a s takymi rehotom sme to aj oznamili mojim rodicom..ako boli v pohode no skor im to cele prislo ako vtip..no tym vsetkym som chcela vlastne povedat to..ze ja som sa tiez veeelmi bala to povedat doma..lebo tiez priliz nevychadzam s mamou..a obcas mam dojem ze mama s mojou polovickou vychadza len ked nieco potrebuje (najradsej by aj jeho komandovala ako mna,ale on jednym uchom dnu druhym von..)..po niekolkych dnoch ked sa to dozvedeli niektori znamy im to vsak mama vykladala ako vtip ktori nemyslime vazne..a ze ona si predstavovala ze..(ja neviem asi ze sa ich spyta o dovolenie ci co) taze ja byt na tvojom mieste tak to risknem tym ze to poviem oficialne a pripravim sa na nasledky..lebo ked uz nic tak aspon nemoze povedat ze to bolo neoficialne..(ako mne nasi..a potom popripade chodte niekam von a zoznamte si navzajom svokrovcov..)
Odpovedať
ahojte baby, vidím že už je tu téma aj 89 ;-) aj ja som.
Odpovedať
Profilova fotka
dominka: ahoj vítame ťa medzi nami... tak na uvítanie sa nám predstav :-D si už vydatá? máš už babo? si zasnúbená? prepáč tých veľa otázok ;-) kawasaki: aadriankaa má pravdu... mali by ste to oznámiť oficiálne.... aby to vyznelo, že to naozaj myslíte vážne...
Odpovedať
ahojte, vydatá, mám aj babo. svadbu sme mali minulý rok v januari a v decembri sa nám narodil Jakubko.
Odpovedať
dominka11: troška mi to nedá, ale čo ťa viedlo k tomu aby si sa ako 18 ročná vydala a mala hneď aj bábo... ak dobre rátam, výdávať si sa "nemusela", bábo sa ohlásilo až po svadbe, že?
Odpovedať
Článok sa načítava...
pouhá láska ;-) vydávat som sa nemusela, dobre rátaš.
Odpovedať
pouhá láska? aj ja milujem svojho priateľa už skoro tri roky a ešte som sa nevydala :) máš o dosť strašieho manžela od seba?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej dominika11 pekne fotecky mas...tak musim uznat ze ty si pekne rychla..ale naco cakat ked si takto stastna..nie? kawasaki..dik za uznanie..ako ja viem ze kopec ludi ma nato iny nazor..no moja skusenost bola bohuzial taka..a teraz by som to aj celko rada urobila oficialne i ked by to bolo cele este s vacsou nervozitou
Odpovedať
adrianka, dakujem ;-) veru načo čakat, každy ma svoj život vo svojich rukách, niekto tu urobi v 18-tich a niekto vôbec.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi ahoj, gratulujem k babatku ako vidim na foto je to anjelik, zelam stastne manzelstvo bez nezhod a hadok. Adri vzdy je lepsie oficialne aspon oznamit. Napr ja nikdy nezabudnem ako drahy ziadal mojho otca o moju ruku a potom ako mamine s kytickou v ruke dakoval za to ako ma vychovali, obaja plakali a ja som mala slzy na krajicku, bolo to krasne, az na jeden malicky detail a to ze 4 rocna neter bola na mne prilepena ako mucha na lepe a nechcela sa ma pustit ani ked mi drahy oficialne daval prstienok pred rodicmi... :-) Tak aspon to mali moji rodicia oficialne aj ked oni uz dlho vedeli ze spolu chceme byt a brali nas vazne Pravdou je ze niekto sa vezme po roku chodenia lebo nevedia bez seba vydrzat a chcu to mat oficialne..pouha laska a niekto sa vezme aj po piatich lebo si povedia ze ked vydrzali tie tri roky tak tie dva co ich delia od ukoncenia vs ich uz nezabiju... (to je aj moj pripad to druhe)
Odpovedať
Profilova fotka
dominka11..to mas uuuplnu pravdu.. no miskamisko..mas pravdu ale ja som to az takto oficialne nechcela..a peto je v tomto dost hanblivy..taze som bola stastna ked aspon prisiel a povedal ze sme sa zasnubili a ze chceme byt spolu..ze mas este take plany a ze tak chce svadbu..a bolo to jedinecne..tak ako ked ma ziadal o ruku..a v zivote na to nezabudnem..teda to asi ziadna..ale u nas to nie je take az oficialne..lebo vie to v podstate segra,rodicia a par blizkych priatelov..take formalne oznamovanie nas caka az neskor..ked uvidime ze svadba je na obzore
Odpovedať
ajojte, no dakujem za rady, ale to by ste si to museli aspon jeden den zazit na vlastnej kozi, nespravil jej nic, nechcem ho obhajovat,ale nikomu neprekaza len jej. a raz prisiel k nam s kyticou a mama ju vyhodila do kosa a este mu aj strelila facku a mne viac a pritom sme uz boli dlho spolu, proste ho povazuje za uhlavneho nepriatela ale neviem preco a ked sa s nou chcem porozpravat tak len zacne kricat a v hneve je schopna ma aj udriet tak som sa na to vykaslala. je to proste na dlhe vysvetlovanie, ale viete co vam poviem zo zaciatku som vela preplakala a teraz sa uz len nad tym nezastavujem, lebo to nema vyznam a som dost mlada na to aby som skoncila v blazinci, len raz to pride a budeme jej to musiet povedat. potom dam vediet ako som dopadla.. dominka11: blahozelam k babatku,je prekrasne, ja deticky zboznujem
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki: waw.. to neni možné.. to čo je za matka.. teda prepáč nepoznám ju ale tomu nechápem.. ako moja starká hovorí: nech sú tie kvety od kohokoľvek stále sú to kvety... to vždy hovorí, keď jej starký donesie opitý kvety... ja tomu naozaj nerozumiem.. možno len žiarli.. to väčšinou robia otcovia ale možno má nejaký divný komplex... no máš to ťažké... je mi to ľúto... ale nech ťa nič neodradí.. je to možno len skúška.. a nezabúdaj, že ty s ním budeš žiť a nie tvoja matka.. tak nech ti je jedno aký ma k nemu postoj... ja viem že ti to zrejme jedno neni ale... nič iné ti asi neostáva... smiem sa spýtať čo na to otec? dominka: no tak to je úplne super že to berieš takto milo.. gratulujem k bábätku.. ja mám kamošku čo chodila 4 roky s jedným chalanom a vzali sa hneď jak skončila školu.. bola som za družičku.. bolo to fajn vidieť ľudí, ktorí sa ľúbia a je im jedno koľko majú rokov.. je to pekný príklad toho že je jedno kedy sa vezmete ak cítite, že máte byť spolu naveky :-D
Odpovedať
margetakuska:dakujem za podporu.tak otec u nas urcite nema hlavne slovo , ale mama ::D. mozno to znie smiesne ale je to tak dokonca mam niekedy taky pocit ze sa jej az boji. ale on ma Radka rad, nikdy nic proti nemu nemal a berie ho uplne normalne, sam jej dohovaral, nech ma necha zit si svoj zivot,ale to proste nejde.pravda je len jej a nikoho ineho. a ja uz to neriesim, zvykla som si a navyse ho mylujem a cim viac nas chce rozdelit tym je puto medzi nami pevnejsie a laska vacsia. a radsej ani neopisujem mnoho inych veci, lebo by sa vam vsetkym rozum zastavil a mozno by ste az neverili. niekedy sa az smejem z toho :::D, nic ine mi nezostava, ide len o to aby nieco nevystrojila ak jej to oznamime, joooj mam strach.....
Odpovedať
milujem som chcela napisat s jotou :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki mas velmi pevne nervy co ti zavidim, moji rodicia tak nemali radi mojho ex az som nakoniec po roku aj ja sama zistila preco ho nemali radi, vraj na nich posobil agresivne( neverila som dokedy ma neudrel po tvary) potom sme sa rozisli, lebo som sa dozvedela mnozstvo dalsich veci. Tebe budem drzat palce a mozno sa tvoja mamina zmeni a zacne ho mat rada. Mojho terajsieho priatela si nasi oblubili hned ako ku nam prvy krat prisiel, mama ho ma ako vlastneho syna, kedze uz ten ich sa velmi nepodaril. Ja som mala tento tyzden velmi narocny, kedze nase domace hadky pretrvavali tak to prerastlo az do otazky ci som neuvazovala nad rozchodom... Samozrejme ze nie ved ho lubim celym svojim srdcom, nakoniec po hodine mojho placu a jeho utesovania sme sa porozpravali a vsetko si vyjasnili. Ale ozaj som sa bala ze sa rozideme, bolo to priserne. :-(
Odpovedať
no nechcem si fandit ale pevne nervy mam, lebo som po ockovi velmi kludny a flegmaticky clovek len tak ma hocico nerozhadze :::D teraz od 6. juna ideme s priatelom na 2 tyzdnovu dovolenku do tatier, juj uz sa tak tesim, vraj som si to zasluzila vybornym prospechom v skole a ukoncenim skoly maturitnou skuskou :-) miskamisko: mali ste nejaky vazny problem ze ste sa hadali? aj mne sa to raz stalo, ale po hodke bol klud ja sa nerada hadam a moj priatel uz duplovane,ale niekdy to proste inak nevyjde
Odpovedať
Profilova fotka
tym ze byvame spolu obcas vzniknu take zvlastne problemy, ktore normalne baby v mojom veku netrapia..ale teraz sme sa zase a opat pohadali na jeho letnej stazi v rakusku kam chce ab som sla aj ja, lenze mne sa nedari zohnat praca ani v ba tak sme obajja mierne na nervy, este drahy mal teraz tazke skusky a mne vs nevysla, neporobila som skusky... :-( Tento vikend sme mali jedno tazke fotenie( 1.sv prijimanie u mna v dedine) a nesiel nam spravit pekny obal na dvd tak sme sa hadali ze ktory program je na to najlepsi. My sme obaja strasne tvrdohlavy a ani jeden nechceme ustupit preto sa iba hadame a hadame...obcas to prerastie do hadky plnej placu no potom sa to opat skludni a po tom co sa par krat v noci zubudim v tesnom objati tak je opat vsetko dobre, ale je to tazke
Odpovedať
aha, tak tvrdohlavost robi svoje :-) , vsak??? ja este len budem robit skusky na vysku, tak dufam ze to dopadne podla mojich predstav
Odpovedať
ahojte babulky... vidím, že tu občas poriadne "žúrujete"... :) kawasaki17: držím palce pri skúškach na VŠ, mňa čaká to isté... :) kam sa chystšá na vysokú ? miskamisko: s tou tvrdohlavosťou - ja s mojim Jankom sme v znamení leva (ja) a barana (on)... takže v tomto ťa viem absolútne pochopiť :-D ja som minulý týždeň mala taký "veselší"... priateľ má brata - o 4 roky staršieho, 22 ročného... má priateľku - 5 mesiacov sú spolu... a minulý víkend u nich celý víkend spala... :( ja som u priateľa ešte ani raz nespala a keď on spal u nás, tak len "na tajňáša", povedal, že ide ku kamarátovi sa učiť na intrák a išiel ku nám... :( minulý rok sme s jeho rodinou aj boli na chate a nemohli sme spať ani v jednej izbe... :( strašne ma zarmútil fakt, že ja som s ním už skoro tri roky a nemôžem tam ani spať, ani on u nás, a jeho brat má frajerku ledva pol roka a bola tam celý víkend, nachystala celej rodine raňajky a uvarila im obed... bolo mi to hrozne ľúto, a neviem že či si mám začať mslieť, že ma nemajú radi (nemala somdo teraz taký pocit), alebo to je tým, že ma majú za decko, čo je asi viac pravdepodobné, len ma to niekedy tak strašne vytočí, nemám ani 12 ani 15 rokov, idem na vysokú školu, budem mať 20 a chovajú sa ku mne ako k malej... :( nemusíte vôbec a toto reagovať :-D ja soms a len potrebovala nejak z toho vypísať, lebo s mojim drahým o tomto vôbec nie je reč... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki..no myslim ze by ste im to aj tak mali povedat...ja neviem z dovolenky im zavolaj ze si sa zasnubila a ptoom po dovolenke pridte k vam a oznamte oficialne..ja enviem ja by som to mozno tak urobila keby som sla na dovolenku pred pol rokom.. miskamisko..no ta tvrdohlavost..ja som natom tak isto s polovickou..na zaciatku bol jak vos pod chrastou a teraz musi byt vsetko po jeho ale ja lev on byk..no katastrofa..tak sa natahujeme dovtedy kym na nejak nedohodneme..ale obcas to je tak ze ma tak odzube ze sa s nim hadam vymyslim si nieco a zrazu s tym suhlasim a ked nad tym rozmyslam tak to je to co chcel on len inak sformuloval vetu..viete jaku zlost mam potom (ja ked sa hadame mam taky amok ze rychlo nad tym rozmyslam neustupima az potom mi vselico dojde ]-( ) petra89..no ako uuuuuplne chapem co chces povedat..ja by som to asi tiez tak brala..ale nie je to nahodou v tom ze ta holka co tam spala..nema nejak tak ako bracho tvojej polovicky?potom to fakt bude o tom ze ta beru ako deculo..a navyse to co si pisala ze ranajky,...to mi pride ako vtieranie sa..a myslim ze az priliz si dovoluje..ja ako ked pride k priatelovi domov tak si dovolim vojst do ich kuchyne len ked potrebujem nejaky riad alebo ked idem umyt riad ci po vodu..a varit?jedine ked je tam somnou priatel..inak si to vobec nedovolim ani im vojst do chladnicky pokial mi peto nepovie ze sa pozri..ako je to ine ked nikto nie je doma..ale pokial viem ze su doma tak si to nedovolim..a keby som to mala ja tak brat ze mam decko a to si donesie partnerku ktora sa mi hrnie do kuchyne a sama vari,..(no keby mi pomahala ta ok)ta by som sa dost urazila..a by sa ma dotklo keby sa mi cudzia zenska hrabala v mojej kuchyni.. a inak mama mojho ex bola tiez taka ze priatelky jeho bratov mala rada kecala s nimi a ked som prisla ja tak len tak par slov prehodila a sla het a vzdy si nasla nieco co mohla okomentovat ked som odisla..typu nebolo pucut ze sa pozdravila..atd atd..a pritom este som praitelovi raz za tyzden vybrala veci zo skrine vzala domov vyzehlila prisla ulozila,...ale nikdy nebola spokojna.. :-|
Odpovedať
aadriankaa : dík za podporu.. inak mám tam chybu :D priateľov brácho je od nás o 3 roky starší, nie o 4 :D chybička se vloudí... s tými raňajkami, aj mne došlo divné, keď mi priateľ oznámil, že dotyčná mu ich doniesla do izby ráno ]-( vyslovene "raňajky do postele" od bratovej frajerky... a áno, ona má tiež myslím 22, ale tak čo ... ja mám 19, v lete budem mať 20, priateľ je odomňa o niečo síce mladší (o osem mesiacov), ale veď faktnie sme 15ročné deti, čo vyšli základku,... priateľ (aj keď je odomňa mladší) už chodí na VŠ, ja som tento týždeň zmaturovala a tiež sa chystám na VŠ, zarábame obaja, tak neni o čom... :( proste ma to vtedy tak dosť vytočilo, že nejaká babenka, ktorú videli jeho rodičia asi tak tri krát, si tam veselo spí od piatku do nedele, chystá raňajky a obed a ja čo chodím s mojou polovičkou tri roky, som s ním nemohla spať ani v jednej izbe, keď sme rodinkárčili na chate :( vieš, ja myslím, že "svokry" si vždy nájdu nejakú zámienku ako nás vytočiť... a rozmýšľam, že dokedy ma budú brať ako decko :-D do tridsiatky hádam nie :-D ty si to tiež mala veselé s mamou svojho ex... mne sa zase raz stalo, že sa na mňa naštvala priateľova babka, lebo ževraj som ju videla na ulic a nepozdravila... :-| ako samozejme, že pripúšťam, že sme mohli byť v tom istom čse na tej istej ulici, ale ja som ju vtedy skutočne nevidela, a bolo dosť obtiažné jej to vysvetliť... :-| niekedy je to kríž s tými rodinami našich miláčikov :(
Odpovedať
Profilova fotka
petra: nie je zac..no tak chybacka..to sa stane kazdemu..no ako mne to pride divne no..si si ista ze je to kvoly tebe?nie je to kvoly tvojej polovicke?lebo ku mne sa mama mojho ex spravala tak aj kvoly nemu..lebo mam pocit ze ho priliz nemali v laske (z istych dovod ktore by boli hrooozne na dlho) no a ja by som tej dotycnej hned povedala ze co si to akoze dovoluje..ze mozno to myslela v dobrom,ale ze toto sa tebe nepaci..ja by som to teda hned takto jednala..no a vies on mozes aj skoncit VS pokial bude ich maznacikom..pre nich malym chlapcekom,ktoreho maju strazit aby mu nik neublizil.. no a s tymi svokrami mas uuuuplnu pravdu..ja ked som zacala chodit k priatelovi domov tak vsetci u nho boli nateseny ze aka som a ze je somnou..ze je stastny..no nepresiel ani pol rok a vsetci az na svokru su mily..ideme na nakup bo nieco potrebuje kupit a ja nemozem drahemu nic ukazat co sa mi paci lebo sa hned urazi a nebavi sa s nami lebo sa jej priatel nevenuje..a je jedno ze co kupuje (ci chlieb,rozky,susiak...)a este je toho kopec..obcas mam z toho pocit ze ho chce mat len pre seba..ze caka ze sa bude drzat maminej sukne..a potom sa hadame lebo obe si vyzadujeme jeho pozornost,..a vzdy to skonci ale z takymi hadkami ze sa skoro rozchadzame alebo odideme kazdy domov (teda aspon ja) no tak to je husta babka teda..priatelove babky su zas na mna mile..ale zas az tolko krat som ich nevidela ze by si ma az tak pamatali si myslim..predsa len presiel len rok co sme spolu..no mam pocit ze ma schvaluju viac nez priatelovu byvalu..(aspon nieco..)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?