Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
@aadriankaa technicku cast coho? ci vseobecne?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 hej hej tak vseobecne
Odpovedať
@aadriankaa jasnacka, inak ako? malemu narastli dalsie dva zubky a uz aj sam chodi, teda skor beha :-D velmi sikovnucky je...
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 no v celku fajn. akurat segra ma svadbu 30.7 a 29.7 ma narodky. Takze stale vymslam nejaky program.. jeeeeeeeeeeeeeeeeeej jaka sikulka..inak teraz ma tak napadlo ze spominas jak si este pred casom cvicila cviky zory czoborovej na brusko atd.. a uz si mala maleho v brusku?jak rychlo to zbehlo a uz ma zubky a beha..
Odpovedať
@aadriankaa takze na svadbu ides? dakomu fajne, ja by som tiez sla niekomu na svadbu poriadne sa zabavit a hlavne vytancovat :-) no ale zatial sa akosi nikomu nechce, no ale ked sa to rozbehne tak to teda bude zas fuska :-) maly isto rastie ako z vody, teraz je akurat trosku nachladeny, tecie mu z nosa soplik a tak semtam zakasle, uvidim ako sa to bude vivyjat a podla toho navstivime lekarku...tak dufam, ze len posoplikujeme zo 2 dni a bude fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 no zatial co chodim na svadby ta muka..teda aj by sa dalo trsat ale nie je dobra partia... no dufam ze maly bude zdravucky...
Odpovedať
@aadriankaa ja by som velmi rada sla na svadbu, mne by bolo jedno s kym tancujem hlavne, ze tancujem :-) a s mm by som si isto dobre potancovala :-) no este nemam komu ist :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 uvidis ze to bude tak ze ked zacnes chodit na svadby tak sa s nim vrece pretrhne...teda u nas to tak aj je..
Odpovedať
@aadriankaa no uvidime kto zacne, rada by som sla aspon na jednu :-) a co ty, ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17... no tak vselijako...kedy ako...ale ty sa pochval..ako travite cas ked sa konecne oteplilo? ako u svokrovcov?ci uz tam nebyvate?
Odpovedať
@aadriankaa ahoj, tak ked je uz konecne teplucko, tak sme doobedie vacsinou vonku, bud na prechadzke alebo u kamosiek na kavicke, alebo ideme do mesta ku svagrine a tak podobne, vzdy sa nieco najde :-) no bohuzial este stale so svokrovcami a mam uz toho vyse hlavy, niekedy mavam aj 4 dnove depresie a nasledne take silne migreny, ze je to na nevydrzanie. .. rozmyslame o pozicke, lebo inak sancu na osamostatnenie nemame, aj ked je mi to moc luto, stacilo by nam prerobit si byt...no uz to neriesim, lebo by som sa zase rozculila... nevies ty ako to je teraz s tymi pozickami pre mladych????
Odpovedať
Profilova fotka
kawasa17 tak este ze nemusis sediet doma...4 dnove depresie?ta co robia.. no co sa tyka poziciek tak ja som si vybavovala teraz uver..najlepsie mi vysiel v tatra banke ale zalezi to od vela veci...ja mam sice ucet v slovenskej ale tam mi to vyslo proste najlepsie..lebo som dostala aj prispevok pre mladych...my sme teraz chceli kupovat nieco ale nevyslo nam to..tak hladame dalej..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@aadriankaa no tak to je naozaj na dlho, ale vedia cloveka naozaj kvalitne "potesit" no aj my sa budeme musiet poohliadat po uveru, lebo taketo byvanie je naprd, no ako zatial sa da, ale kebyze sme chceli dalsie tak uz na to nemame ziaden priestor, a dalsie by sme chceli, sice nie hned teraz ale tak mozno 2-3 roky, no ale clovek nikdy nevie ako bude Vy svadbu este neplanujete? :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 viem uuuuplne o com hovoris. my sice byvame v 1izb byte ale nie je to slave...vsetko sa nam tu nezmesti navstevy si nemaju kde sadnut...ale uz mi vcera vyrilo hlavou ako to prerobit...len ci mi to peto schvali... no co sa tyka svadby tak uz mi povedal ze na dalsi rok...ale to uz hovoril tolko krat ze tomu ani neverim...ale nevadi...ja sa dockam.. ;)
Odpovedať
@aadriankaa jasne :-) mne by stacil aj jednoizbovy bytik hlavne aby sme byvali sami....na zaciatok by nam to stacilo a nejak by sme sa uz pomestili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 ja keby som uz mala riesit uver tak min. 3 izbovy..ja chcem aby moje deti mali svoju izbu...ide ma porazit ked mi peto povie, ze do roka az dvoch mozme byt s malym v 1izb.byte..ja som to uz zavrhla ked sme boli v 1,5izb. viem ze keby som bola tlacena a asi nemala moznost vyberu tak by mi to padlo vhod a bola by som spokojna ze vobec mame kde byt....ale takto nie..
Odpovedať
@aadriankaa ved jasne, ja by som bola tiez najradsej vo velkom trojizbovom alebo svorizbovom a moj sen je domcek, ale mm pracuje tu v dedine co je 30 km od mesta, musi si najprv najst pracu v meste a tak mozme vobec nieco riesit, ved musime z nieco zit a ak by sa podarilo tak aj pozicku splacat...je to na zaplakanie, vobec neviem ako sa z tejto hnusnej situacie vymotat...
Odpovedať
Profilova fotka
no my by sme tiez chceli domcek...teda hlavne ja pretoze ma to vyjde lacnejsie ako byt..a nechce sa mi uz trmacat do podnajmu...citim sa jak...ne zeby kusa mladym pomhli ale oni dajaku take naroky jak... chces si zalozit rodinu alebo uz mas a mas problem si zohnat vlastne byvanie..
Odpovedať
@aadriankaa presne tak, a casom to bude este horsie ak to pojde s cenami tak rapidne hore ako doteraz za posledny rok dva, nieco neskutocne
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 ved prave preto...tie ceny su nehorazne...neviem kde mlady nato vezmu...teda kde nato vezmem ja :-D
Odpovedať
@aadriankaa asi tak, kde na to vezmeme my? no neviem, potraviny zas drazeju, prace je malo, vyplaty tu na slovensku a vychodnom urcite biedne... a tak velmi tuzim po domceku alebo nejakom bytiku :-( , no snad raz bude, len dufam, ze cim skor...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, Prepacte ze som sa uz dlhsi cas neozvala no bolo toho vela. Tak aby som zacala pekne po poriadku uz je zo mna vydata pani. Svadba bola krasna aj ked som si ju odtrpela.Mame rezervovanu svadobnu cestu na kretu v septembri. V praci som akurat vo vypovednej lehote, lebo uz som na to nemala nervy. a jedna z tych dolezitych veci, mame splatenu prvu tretinu bytu v kitsee, tam sa to este len stavia, ale jedna sa o trojizbovy byt s velkou zahradou, ktora bude len nasa. Tak sa mi tu majte krasne a slubujem ze sa zastavim
Odpovedať
Profilova fotka
kawasaki17 uplne ta chapem... my sice nemame dieta ale je to sila no... michala s. k svadbe samozrejme gratulujem..fotky boli krasne..vytrpela?vypovedna lehota?a uz mas inu pracu? drzim palce moc...
Odpovedať
@aadriankaa no je to naozaj sila, ale bohuzial doba je taka, tak treba zit ako nejlepsie vieme, dnes som bola s drobcom na rocnej prehliadke, takze je uplne zdravucky, vahu aj vysku ma v norme, selest na srdiecku uz nepocut takze som velmi stastna :-) @michala.s ooooo tak to veeelmi gratulujem aj ku svadbe aj ku bytiku :-) , tesim sa s Vami, ale nechapem preco si si svadbu odtrpela, ked bola krasna?
Odpovedať
Profilova fotka
@kawasaki17 no vytrpela, lebo saty ma nahryzli do krvy na pase aj pri prsiach, samodrzky mi rovnako vydrali stehna az do krvy, o topankach ani nehovorim, akonahle ma zapli do siat nemohla som dychat lebo boli prilis zuzene a tetky v salone mi tvrdili ze saty sa na mne povolia, potom som ich mala strasne dlhe takze som si stale stupala do spodnic a tym som ich dotrhala na framforce, parkrat som skoro skydla na zem... potom na foteni sme premokli ako mysi do nitky, cely uces mi padol a vyzerala som strasidelne,
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja som tiež 89, už pomaly 2 roky vydatá (19.9.2009) :-) minulý rok v auguste sa nám narodila dcérka Bianka. Brali sme sa, lebo sme chceli, nie žeby sme ,,museli". Chodili sme spolu 3 a pol roka, manžel je odo mňa o 11 rokov starší, pracuje a momentáne si žijeme v nájomnom byte u nás v obci, sme tu zatial len 2 mesiace, tak si to zariaďujeme a tešíme sa, že sme už konečne samy :-D . Mne sa po škole nepodarilo ísť pracovať, mám obchodnú akadémiu, veď viete ako je to nájsť si prácu. Bábo sme najprv neplánovali, ale po svadbe sme si povedali, že načo budeme čakať, keď budeme chcieť neskôr možno to nepôjde, tak sme tomu nechali voľný priebeh, a hneď po začatí snaženia som zostala v ,,tom". ;-) @michala.s moja tak to si mala teda riadne pobabraný deň, neužila si si ho teda ako si mala, ja som mala zasa také ťažké šaty, že mi furt padali a svadobčani mi ich neustále pristupovali :-N a šaty som mala v kostole tak veľmi stiahnuté, že moje nádychy trvali asi jednu sekundu, nevedela som vôbec dýchať :-D ale tak prežili sme to nejak :-) :-)
Odpovedať
@michala.s no vau, to co boli za saty? a tie v salone su naozaj sibnute, sak ked ta dohryzli do krvi a nemohla si dychat, tak by som im potom pri vracani poriadne vytmavila... @andel7766 ahoj a zaroven vitaj :-) pekne meno Bianka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kawasaki17 No to neboli požičiavané šaty, ale ja som si ich v tom salóne kupovala, inak by ma zabili lebo boli od všetkého možného špinavé a spodnice mali na framforce dotrhane. Ale už vidím ako by mi povedali že je to moja vina, že som nemala pribrať
Odpovedať
@michala.s ach tak, no aspon mas spomienku na nich ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
cafte kocky... no co tu nic nikto???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?