Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
 Smaily, precitala som si Tvoj obsah diety na tomto fore, len prosim, co je to ta bielkovina, co pijes? Tomu som dobre neporozumela... emoticon
2. nov 2007 o 15:07  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 lupienka, bielkovina, je bielkovinovy prasok, ktory moze byt len cisty,alebo s vitaminmi, mineralmi a aminokyselinami, L-carnitin,balastne latky, ktore sposobuju aj to,ze si nasytena pri bielkovinovej diete...
preto je dolezite vediet kupit bielkovinovy prasok....aby mal aspon 20g bielkoviny na porciu...tak medzi 15-30 a nie viac ani menej... keby si mala viac, sluzi to na zväcsenie svalovej hmoty pre kulturistov....a ked chcu pribrat....ja mam bielkovinovy prasok s ktorym sa chudne emoticon z tukov a vytvara sa normalne svalova hmota....uz len pri troske cvicenia......netreba byt sportovec.....ale vzdy je lepsie naucit sa milovat pohyb.... emoticon emoticon a tym sa dopracovat k super vytvarovanej postave..... emoticon
2. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
 No...ja cvicim...i ked sa priznam, ze tento tyzden to zanedbavam. Aj uzivam L-carnitin...Neviem, ci by som sa dokazala presvedcit na bielkovinovu dietu, som skor opacny typ, maso nemusim skoro vobec, ani mliecne vyrobky, skor som ten tzv. "prilohovy" typ emoticon . Uvidime, ako sa rozbehnem s 90-dnovkou, potom mozno popremyslam a vyskusam nieco ine. Ale dakujem smaily.
2. nov 2007 o 15:34  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 lupienka, bielkovina je predovsetkym vhodna pre tych co chcu viac schudnut...a ktori aj nestihaju varit....
vies taky bielkovinovy prasok si lahko hocikde rozmixujes a proste vypijes....a pritom ked si v strese nehladujes,alebo nejes blbosti.... emoticon emoticon ale 90 dnovka je super tiez...ved som s nou tiez schudla...
to su jedine diety,ktore sa ani nemusia nazyvat dietami,skor zmenenym zivotnam stylom....len mne prave v 90 dnovej d. chybala bielkovina,ja hrozne potrebujem jogurty,tvaroch....a rybku..... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
 Hm...to praveze u mna nie. Len mam strasny strach z jojo efektu...Hlavne tento tyzden, kedze som sa stravovala fakt veeelmi zle emoticon Dusickovske navstevy...zajtra 50-ka. Este mozno skusim zdravu vyzivu... emoticon
Od pondelka asi zase 90-dnovku. Len mi zacali nejako dost padat vlasy. Neviem, ci je to jesenou alebo dosledky diety... emoticon
2. nov 2007 o 16:25  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 ciao cice.... emoticon ..tak smailly ani dnes mi nic nedoslo....dufam,ze mi ju nevypil niekto po ceste.. emoticon emoticon emoticon ,
tak rano som zvladla 10 min....teraz mi ostava este 20 min....ale dak sa mi nechce..mam trochu prehanky...dufam,ze nejde na mna nejaky virus..... emoticon emoticon emoticon

dnes som nesla s millacikom...leboo musi dnes osetrovat kozicky ,maju tiez nieco zo zaludkom....neviem co,ale pred dvomi okmi na to zdechli chudence...tak im sli pichat injekcie...tak sa mi nechcelo byt v aute tak dlho....odkedy mame rumuna,tak nevojdem do domu,lebo tam ma veci ,tak z respektu... emoticon

a tty ako dnes bielkovina....?mozno uz v pondelok......ale asi uz dosla len je na poste,dnes je asi u nas zatvorene,lebo tito tu si beru dovolenky na tieto sviatky...akoze...

ja som dnes papala cestovinku so sugom a hrozno......no a nejak mi vytravilo po tych prehankach....
adamko,tak ako?co robkas?

ahoj veronice,tak uz aj bolo na case ,ze si sa ozvala.......kedy mas stuzkovu?ako sa mas?

smaily icq aj mne blokuje.....neviem preco... emoticon

lupienka,z bielkovinou chudnes zdravsie,lebo obsahuje vsetko...ver tomu....jojo-efekt sa nedostavi....musis ale cvicit,aby si tu energiu mohla vybit,co nadobudnes bielkovinou....budes mat viac sily.....noralne diety ta vysilia....to ze ti padaju vlasy..nie je z diety...ale zo stressu....a ked nie su viac ako sto..nemas sa co obavat....tak sa nestresuj...a dooslavuj a potom ak mas moznost tak si kup kokteil...zasyti ta na niekolko hodin..ale na to je expert smaily... emoticon emoticon emoticon
smaily..si tu?
2. nov 2007 o 16:55  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 s bielkovinou.....opravujem... emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 16:56  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 eeka,uz som tu..aj na icq...tebe zas nejde? emoticon
mne aspon dnes zatial funguje aj PC.... emoticon
2. nov 2007 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 smaily...neuveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis,prave odisiel kurier..................doniesol mi bielkovinu.....tak idem ozbaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiittttttt emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon pockaj 10 min..... emoticon emoticon emoticon dankeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2. nov 2007 o 17:12  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej no suuuuuuuuper.....cakam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 uz mas ip
2. nov 2007 o 17:35  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 ovonala som ho ,je prijemny a delikatny..... emoticon a ma to dnu odmerku?
2. nov 2007 o 17:37  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ano ma to vnutri odmerku,pozri dnu....je asi pod troskou bielkoviny ukryta..... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 a veru ma velmi peknu vonu..... emoticon mas IP...... emoticon
2. nov 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 1. marca 2003
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Trenčín, okres Trenčín
 ahojte....
zdravým všetky "90-dnovky" aj "bielkovinovky" emoticon !!

... ako sa máme???

Ja mám dnes totááál prežieraci den od obeda... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no strašnééé, ale akosi začínam "chápať" prečo, lebo mi zajtra majú prísť "mesiačiky" emoticon, a to vtedy som schopná (nie vždy, ale poväčšinou emoticon emoticon ) zjesť aj "kona s volom" spolu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon , nie to že "IBA" u našich dnes langoš (dva pre istotu emoticon), koláčik a doma kúsok fašírky ešte emoticon...
....ale nevadí, šak hádam od zajtra to napravím, pečiem, kuriatko na kapuste, tak skúsim na pár dní 90-tku ešte, hádam sa to už "podarí" emoticon ... sa teším ka kuriatku a kapustu a v nedeľu dám kapustu a zemiaky emoticon emoticon (teda dúfam, lebo to je strašné s tým "rozbehom", horšie, ako prvýkrát emoticon )
2. nov 2007 o 19:32  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahoj adamko!! emoticon emoticon no my s eekou zaciname naostro bielkovinku,ked uz dnes prisla.....
ja len v sobotu ked mily bude mat volno budem mat obedik vzdy normalny......
zajtra budem pit bielkovinku rano a vecer a na obed ma caka jest kuracie mäsko a pstrosa....1 krat v zivote...v poslednej dobe akosi skusam novoty..... emoticon emoticon ale ten jelen bol minule na mna sladky...nechutil moc...dufam pstros je lepsi.....ale vyzera byt totalne chudy....bez tuku.... emoticon emoticon
sladkosti uz doma nemam , ale kupim si na dietku gumove cukriky s vitaminkami...ked budem mat strasnu chut na sladke....nezaskodi emoticon ja to mam tiez tak zdenka,ked mam pred svoj9imi dnami,tak dokazem aj kona zjest.....ja vtedy nepoznam hranice.... emoticon emoticon emoticon dufam,teraz to zvladnem....a buduci tyzden sa konecne odvazim....ale az na konci..... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 baby, ja Vám tuším tu bielkovinu začnem závidieť emoticon
2. nov 2007 o 20:10  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 adamko, ved ak chces aj ty ju mozes pit.... emoticon po vianociach...... emoticon
2. nov 2007 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 OK emoticon emoticon
2. nov 2007 o 20:31  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 Dobrú nôcku všetkým.... emoticon emoticon emoticon emoticon .... včera som bola až véééľmi dlho hore, tak idem "dobehnúť", ten spánok... emoticon
Pá zajtra... sa teším na kuriatko a aj vývar bude emoticon... (som zvedavá, či zasa nezostanem iba pri rečiak a "skutek utek" emoticon)
2. nov 2007 o 21:09  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 adamko tak dobru nocku...ja este cakam eeku emoticon emoticon a mojho mileho.... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon adamko ,sladke snicky...tak mne dnes icq alebo pc strajkuje...neviem preco....uz som ho musela vypnut...a zapnut...zablokoval mi programy...

smaily,zacala s.d.liebe...ale som v kuchyni tak pozeram..milacik je v spalni a pozera nieco ine...

tak a teraz k bielkovine...poviem pravdu,ze nema chut..aj ked som tam dala lyzicku medu a par kvapiek citrona....smaily ale mne to nevadi.. emoticon emoticon emoticon ..pila som aj horsie... emoticon emoticon emoticon .zzajtra vyskusam rozrobit v mlieku,ci mi to bude chutit inac.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ale 0,6 je asi vela...citim sa akokeby som zjedla slona... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon je to fakt syte....dala som si 3 odmerky .....ale zaciatok je tazky.... emoticon tak a zajtra vecer by som mala mat o pol kila menej aspon,ze?ak nie kilo.....ja sa uz tesim....smaily,dufam,ze sa niekto ku nam prida.... emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 21:35  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 eeka, povedala som,ze ma taku neutralnu chut...a pre mna je to najlepsie....preto sa z toho daju robit koktejly....ako som ti par napisala....a ty si to mozes vyskusat dat do menej vody....len ja by som to hustejsie nevypila....ja si dam rano s kakaom....a urobim si hurucu bielkovinku,na rano je lepsie teplejsie pit na rozprudenie crievka...... emoticon emoticon a ak budes zajtra cvicit,tak to pojde dole rychlejsie... emoticon skus si zajtra jeden dring urobit s ovocim.....a mas pravdu,ja ked vypijem toho pol litra,tak mam tiez pocit,akoby som zjedla velke porcie jedla....no akoby som sa prejedla,a potom pride za chvilku taky prijemne plny zaludok a tie 4 hodky vydrzim..... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
fotoportrét
fotoportrét
eeka
 emoticon to nevadi..zajtra skusim s mliekom...ale pol litra nie....lebo by som pukla emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

aj ja si teda urobim teple..... emoticon a na obed si pridam ovocie.....aspon to nebude nudne.....

no ale ta bielkovina z herbalifu mala chute...no bola na nic,tak mne to nevadi..aspon ma nebude napinat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
tak a v nedelu budes len na bielkovine?
2. nov 2007 o 22:01  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 eeka ano v nedelu som uz len na bielkovine az do soboty... emoticon uvidime, ako to poskoci dole emoticon
vies dr.Strunc tiez moc nepreferuje chutove bielkovinky, lebo ked to ma neutralnu chut,tak to mozes pekne kombinovat...a neobsahuje potom tie dalsie chemie.....a podla fantazie si mozes ochucovat ako chces....
mozes si do toho dat aj ovocny jogurt.....nielen ovocie.... emoticon ja som rada,ze necitim tie chcemicke prichute,lebo z nich mi je na grcku..vyskusala som predtym vela bielkovin... emoticon emoticon
2. nov 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 caute cice...tak ja sa hlaaaaasim...cica pazrava..prave si kuchtim cestovinky s kukuricou a syrom emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 22:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 emoticon emoticon emoticon mnamky....ale teraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jojha,ale to si asi nevecerala,vsak? emoticon
2. nov 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 veru nie...a ani neobedovala emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 22:21  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ach jaj,ale vies,ze pred spankom neni dobre dohanat nejedenie pocas dna??? emoticon emoticon emoticon
aj tak to nedohonis...... emoticon
2. nov 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
atinkaa
2
Registrovala sa 11. augusta 2007 na beremese.cz. Pridala 4385 príspevkov a 4 albumy. Má 1 priateľa.
 miriamka jee ja by som si tiez dala emoticon emoticon emoticon
2. nov 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš