Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
eeka hahaha, svaly??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak aj ja idem...zatial papapa ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice... ... no nestíham... :-(... sem-tam prečítam, ale nestíham písať ;-) Poradiť, čo variť... no ani neviem, ja mám "zásoby" zo zabíjačky a tortu z narodenín :-D :-D :-D , tak neviem... pre Adamka robím na zajtra hrachovú polievku so sušeného hrachu, tak možno mu "ukradnem", ak nebude chuť na niečo iné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrú noc CICE ;-)
Odpovedať
eeka, nieeeeeee...to keby ste tu vela popisali, mne by sa zas nechcelo vsetko citat a tak kym by som sa zas dostala na vasu "vlnu" preslo by aj par dni ako vzdy :-N :-D :-D
Odpovedať
ahojte,tak dobru nocku.... ;-) zajtra som doma,tak zas tu budem cely den...... :-D ak pojde PC...dufam,lebo ho postrelim...... ;-)
Odpovedať
bru noc smaily, ja zajtra cely den robim..mozno tu budem tak max hodku na obed... :-S
Odpovedať
smailyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Odpovedať
ani som si nevsimla,ze si dosla :-( vies ,ze ja pomaly pisem a este mi otvaa pomaly stranku....neukaze mi hned odpoved... tak sladke snicky.... x-) x-) x-)
Odpovedať
uz ju nebud a nekric..ved zobudis aj hlucheho :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D ved vsetci pospali od nudy.... :-D :-D :-D
Odpovedať
dobre ranko chudnuce cice.... :-D ja som nepospala eeka od nudy, ale od unavy :-D :-D :-D mne uz rano zamrzol Pc...ale davam mu este sancu.... akurat som ti eeka posielala par fotiek na mail.... vyskusam este raz... ;-) :-) a dnes sa nepytajte co budem jest....ale prinutim sa cvicit..... :-D aj 8 minutku na brusko....dufam,ze budem vladat :-D :-D tak pekneho Halowena!!!!!!!!! huuuuuuuuu.....dnes tu strasi.......tak pozor..... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte cicky :-) Zase sa k Vam pridavam...a uz opat aj chudnut zacinam. Bola som na takej mini dovolenke, tak som aj mini urcite nieco pribrala, lebo ked je dovolenka, tak je dovolene vsetko :-) ze ano aj papat. Tak mam rifle dnes total na tesno, ale vcera som varila falosnu musaku, to je dietne, rano som si dala jablcko, musime nejako vydrzat :-) Pekny den prajem!
Odpovedať
ahoj lupienka ;-) veru na dovolenke je vzdy dovolene papat....zvlast ked je all inklusiv....to musime papat!! :-D :-D :-D u nas vyzera na slniecko asi sa zacnem dnes hybat....a pojdem vonku...pc mi aj tak zamrza... ]-( ]-( ale bude mi to este trvat... ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som nemala all incl., ja som bola u sestry v Nemecku, len ja uz som mala tak kraaasne nacviceny a nauceny stravovaci rezim, ze mam pocit, ze ked ho porusim, priberiem za den aj 5 kg :-) , co samozrejme, nie je pravda, ale som sfucana. A v mojej hlavicke je to tak, ze ked porusim rezim, mozem zjest aj tonu jedla a tak to aj je. Niesla som zasoby z domu a polovica reznov skoncila u mna v zaludku :-) Tu, doma by som si nedala ani jeden, ved ja sa predsa racionalne stravujem :-D V Ziline svieti slniecko? Tu je este zamracene, tak posli kusok aj do Trencina!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky damy, tak dnes som zacala dietne, bielym cottage cheasom na ranajky.. ale ako to bude pokracovat.. manzel zahlasil, ze zajtra ideme na turu, huuuu to bude pohybu :-D
Odpovedať
v Ziline neviem ci svieti slniecko :-D :-D ale u nas v Mnichove ano :-D :-D a kde mas sestru? tak ja to mam naopak...ked pridem doov do za, tak sa tesim co vsetko budem jest...este si aj napisem co nesmiem zabudnut spapat....a ked pride k tomu nemam chut, no proste nedokazem to zjest a ked pridem domov do Mnichova,tak by som zozrala aj medveda....a 100kilovu tortu.... ]-( ]-( :-D ale preco....davnejsie to bolo zas naopak,chudla som v nemecku a doma som vzdy pribrala,teraz sa mi chudne lahsie v Za....pridem na vianoce domov,tak viem,ze veru nepriberiem...hlavne ked viem ze pride 1 krat na navstevu buduca svokra... :-) ;-) tak budem mat stresy... :-D :-D
Odpovedať
bezas tak ja by som dnes isla rada do Alp na turu....no mily pracuje..... :-( aked turistikujeme,tak vtedy si nevycitam sladkost..... :-D :-D lebo sa vzdy super namakame.....tak pekne spaluj....a oddychni si v horach.... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smaily prepac, ja som si pozrela Tvoj pas a myslela som si, ze si v ZA...tak tam asi fakt nesvieti slnko :-) Sestra je v Bochume, je to kusok od Kolina, cize inde ako Vy. Ja idem dnes aspon cvicit, aby som uz nemala tolke vycitky z jedenia.
Odpovedať
lupienka, to nic... :-D :-D inac aj ja sa dnes chystam cvicit...plavat keby som chcela mala som ist rano,inac tam je cez den vela ludi..a deti..... :-( ]-( no tak si pustim nejake dvd s cvicenim a pocvicim....a hodi sa ak sa prejdem do parku aj na bicykli.....uz nebude byvat tak pekne..a ja mam uz dobre vycitky kvoli sladkostiam... eeka,kedy zacnes uz???? uz sa nechcem prejedat....a maskrtit... ;-) :-) adamko,robis? to len ja som doma,ci co?? :-(
Odpovedať
:-( nikoho......aspon mam cas na stahovanie filmov.... :-D eeka a ty co robis,ked si tu neni??? o 15,00 mi uz zacne pokracovanie sdl.... :-D ach jaj.... ale my to mame uz daleko....potom napisem trochu... ;-) :-)
Odpovedať
eeka, icq mi spadlo, somar jeden......napisala som ti mail ;-) :-)
Odpovedať
smaily, ze mi posielas fotku eeky,,????
Odpovedať
miriama,ano.....lebo eeka ma pomalsi pocitac.... ;-)
Odpovedať
tak ti poslem moj mailik do IP...lebo ideme pozerat nejaky film...dakujeeeeeeeeem ozvem sa neskor...zas mi nejdu smajliky davat..tak nic...
Odpovedať
inak....happy halloweeeeen :) :)
Odpovedať
a ta fotecka mi stale neprisla...:(
Odpovedať
miriama, este raz som poslala....... ;-)
Odpovedať
a horor halloweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen hu!!!!!! 8-) :-D
Odpovedať
ahojte cicusky, ako sa mi mate? ja som uz totalne znicena...pocnut zdravotnictvom a konciac skolou.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?