Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
no ja este spat najblizsie tri hodky nejdem takze je to OUKEJ :-D ..teda nieje ale ked ja som taaaaaaaaaak hladnaaaaaaaaa :-N
Odpovedať
antikaa, nedaaaaaaaaaaaam, dnes som proste pazrava a lakoma :-D :-D :-D
Odpovedať
a psssssst, uz tlacim :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
dobru chut!! :-D :-D :-D ale z toho aj tak nepriberies,ked to dohanas.... :-D :-D a ides neskor spat.....to ti vytravi.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo neviem, ci ma nepresvedcis mam chladnicke :-N ale pssst :-D :-p ...biele hubikovo syrove moocno fajne x-) aa kludne by som i dala ak to mas na skok :-N :-D :-D :-D :-p taaak fajnove tajne papanie :-x :-x :-N bru chut ;-)
Odpovedať
tak co antika, uz potajme tlacis?? :-p :-D smaily, diiiiiky,....a aj keby som...momentalne mi je to jedno..taka som vyhladovana...ved ja si to "odpracujem" a vypotim... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie veru...kukam veci na ebay ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D chuda, veru vypracujes,vypotis.... :-D :-D a to mas len cestovinku???? :-D :-D a taku slovensku fidorku,siestu....alebo bryndzove halosky...ach jaj.....kedy ich zas budem jest......na vianoce? :-D :-D
Odpovedať
smaily, uz aj ty zacinas ako eeka s tymi fodorkami??? este teraz ked si spomeniem mi idu usami :-D bryndzove halusky sme mali pred dvoma tyzdnami...dovoz surovin zo slov...ale ja to nemam rada tak si pochutila len moja polovicka... :-N
Odpovedať
antikaa, a co hezke pozeras? ja sa tam akosi neviem zorientovat a tak tam radsej nechodim :-N
Odpovedať
no tak ja vas opustim,dobru nocku vsetkym papajucim.... :-D i nepapajucim.... :-D ja idem obsadit sprchu,lebo pride mily a hned bude obsadena..... :-D tak pekne snicky.......
Odpovedať
Profilova fotka
ati som :-N nic antickeho veru mojik...dako mi uz od hladu nevidiis :-N :-D :-p ste obe za hranicami? kukam ako inak veci na svadbu ;-) netradicnee na tejto stranke :-N :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak pekny zazitok zo sprchy x-) :-D bru nocku a have nice weekend 8-)
Odpovedať
atinka, antika :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D veru nasa vyhladovana asi zle vidi,chuda.... no ja som sa nasmila nad vami......................... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja som inac v Mnichove... :-D :-D
Odpovedať
to sme ti take vtipne?? no ved pockaj ]-(
Odpovedať
ja som zas za moriami..v severnom irsku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo pekne :-N nasmiala a nezapojila ;-) betarka mnichovska ;-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D bru noc...brubru :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bru noc ty drziacka :-D :-D
Odpovedať
bruuuuu
Odpovedať
:-D :-D :-D ze bruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,tak to este uvidime... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bru nocku ;-) uz so dojedla :-N =-) si ryychlik
Odpovedať
ved som to jedla si 20min...to je malo??? :-N =-)
Odpovedať
a nie bruuuuuuuuu mne...to smaily x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja jem straasne pomalinky a jak tu hladam...tak mi to s tebou utieklo :-N ok taaak nie bruu :-N ta sa z nas bude smiat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved sa smejem az nemozem dojst do sprchy :-D :-D :-D :-D :-N :-D
Odpovedať
ja zas cumim do bleskoviek a aktualit 8-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily uz bez pliiiz :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to smailyy a uz ta i vidim...ty si teedda...chvilka pokecu s miriamkou a ona mi vybrakuje albumik :-N :-. :-D ...som normaalne o kyticku lahsia :-N :-.
Odpovedať
baby a co jej je take smiesne :-N =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?