Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne aj ked matúš plakal, tak som ho nejako uspala. Aj pol hodiny som stála pri postielke, aby zaspal. Chválabohu je to teraz iné. Už má veľkú postel a ked niečo, tak sa šuchnem k nemu do postele ja :-D
Odpovedať
kati, ani ja uz nevladzem ako za mladi :-D ;-) bys, a mate doma hafana???ste mali mat vlciaka.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...ale kdeže. Nemáme psa. No kto by sa o to staral? Máme škrečka....a ten smrdí za troch psov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak mari....ty si fakt už stará :-p :-D
Odpovedať
bys, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Už idem od vás. Malý mi práve vstal, tak sa mu idem venovať
Odpovedať
Profilova fotka
jaj babenky moje, taka som k.o., uz len 50 minut a bezim domov, upracem a idem spinkat.. strasne ma rozbolelo brucho, neviem ci som neprechladla cez vikend 8-( som spotena vybehla na diskoteke vonku a tam sa vykecavala.. jaj ale som trdlo...
Odpovedať
Profilova fotka
no teda akoze zanedbavate to tu :-))) pocujte pani ucitelky a aj ostatne x-) stihame este cez prazdniny to stretko? adeli mozes zobrat aj havina, aby mu nebolo smutno :-) bys vezme maleho, len koho si vezmeme my ostatne =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko x-) no neviem či stíhame stretko. Ja už zajtra odchádzam na Donovaly a potom ostávam 2 týžden v BB. Tak ak bude stretko niekde na strednom Slovensku, tak prídem. Ale myslím si, že bude tu na západe :-| kaktusik....ale však v noci býva ešte teplo, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no to byva -len mne sa zdalo nejako chladno.. dnes sa mi zda, ze uz to je trocha lepsie, ale vcera som myslela, ze porodim do bolesti (aj ked teda neviem ako taky porod boli :-D ) a bys ja by som sla aj do BB - ved tam je tak pekneeee x-) no kolega dnes volal, ze nepride do prace - lebo je chory... vcera mu skoncila dovolenka, tak blazinec pokracuje a ja idem makat...
Odpovedať
houk :-) len som vas prisla púozdravit, utekam sa dat dokopy a potom do mesta.. tcuuus :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja som bola v meste. Kúpila som matúškovi knižku slimáčik máčik a švagrinke zuzke k meninkám knihu...nejakú kriminálku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty brdo, este ze som sa dnes nahodila za "slusnu" - mame kontrolu :-. bys dobry nakup - aj mne si mohla nejaku knizku kupit - doma uz mam vsetko precitane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik....a ked sa nahodiš za "neslušnu" ako vyzeráš? :-D a čo také by si si rada prečítala? Ja som rada čítavala knihy z lekárského prostredia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo z právnického :-)
Odpovedať
Profilova fotka
za neslusnu - no ako kedy :-D :-D :-D :-p ale vacsinou chodim do robotky oblecena viac sportovo... a s tym lekarskym prostredim by si trafila, aj to pravnicke je ok x-) ja tusim citam vsetko, zboznujem citanie odkedy som sa to naucila
Odpovedať
Profilova fotka
ja som veľmi nečítavala, ja som viac pozerala DVD, ale ked už som mala toho po krk, tak som asi mala polročnu čítaciu šnúru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj bys - ja si pustim dvd a mam ho ale na 5 krat, lebo vzdy zaspim pri tom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si ho pusti v sobotu ráno čerstvo vyspatá :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys nepomoze :-D ako nahle si pustim dvd tak za 5 minut spim :-D no nemozem si pomoct... :-p a predtym mozem spat kolko chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by si mala navštíviť odborníka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len akeho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
žeby psychiater? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no som si presne myslela ze toto mi povies :-D ty si akaaa kaaamoska :-p kvoli tomu, ze zaspavam pri dvd ma das zavriet niekam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ťa nechcem zavrieť....božechráň :-D Ja len, že by si mala ísť len na konzultáciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zlataaa si ako dbas o moje zdravie :-) sa tu kosim pri pocitaci... musim sa krotit, aby ma nepocul sef a hlavne kontrola... :-D juj bys, ty si bombova
Odpovedať
Profilova fotka
no možno aj niekto z kontroly chodí na MS. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ze pozdravujem :-) no nic idem obedovat, lebo umrem od hladu.. grecky salaaat, tras sa.. :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú chuť....a posed si dlhšie v tom grécku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?