Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som konecne doma.,.. akurat, ze idem dalej pracovat... dozajtra musim prelozit jeden navod.. tusim dnes budem dlllho hore 8-(
Odpovedať
kati, z nemciny? :-N ;-) tu prsi, tym padom plany na vecer zrusene-chceli sme ist spacirung do parku :-|
Odpovedať
drahy ma vylakal do cinskej, ale ja nie som hladna, dam si len flambovanu ice-cream - asi :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
aj my sme boli v cinskej v prahe :-D ako inak ,ze :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) kati...preložené? =-) mari...aká bola flambovaná zmrzka? Ja som to ešte nikdy nemala - chcela som napísať nelízala, ale zdá sa mi to blbé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari - nastastie len z cestiny, ale aj tak som bola z toho magor... a ani som to nedokoncila - bola som tak neplanovane zurovat, no co vam poviem mrtva som - tak zle mi uz daaavno nebolo... 8-( ale sak ved tak mi treba - kto to kedy videl uprostred tyzdna zurka... :-p bys :-D
Odpovedať
bys, nakoniec som si dala trosken kurata po secuansky-tom objednal 1velku porciu a 2taniere :-D :-p hviezdi, ake su tam ceny obedov??? a da sa platit aj eurami,alebo musime zamenit? =-) :-N ;-) kati, ale ved tie neplanovane zurky su aj tak vzdy tie naj. x-)
Odpovedať
mari, my sme sa nestravovali vonku, len raz sme boli v nakupnom centre na cine a tam boli ceny ako u nas :-) ja som mala kč ;-) ale v centre je najdrahsie, to je jasne 8-) vid to pivo :-D
Odpovedať
no my ideme len na dva dni,takze sa pojdeme naobedovat niekam.. ;-) :-p takze mame menit? :-S
Odpovedať
ja neviem, malo by sa dat aj eurami, no nezarucujem vsade :-|
Odpovedať
ide vam facebook??? mne ho ani nenacita ]-( :-(
Odpovedať
mne tiez nenacitalo, ale uz je to ok :-) mari na skype uz nechodis? =-) :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, ja uz nemozem chodit po obchodoch :-D dalsie tricko z NY do zbierky :-D mne uz z toho sibi ribi :-D hviezdi, ale chodiiiim :-p
Odpovedať
a to pockaj v prahe tie vypredaje :-D tiez som lovila :-N a nechodis :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no mari moc teda na skype nie si.. alebo ze by som zle videla? :-D inac babulky dnes mi zasa volal miki - skoro mi srdce prestalo bit, ked som videla ze mi vola nemecke cislo.. bol taky zlaty..ze ako sa mam a taaak... kecali sme asi desat minut.. strasnu som mala hrcu v hrdle a snazila som sa tvarit akoze som v pohode... dufam, ze som to zvladla... niekedy mam pocit, ze by sme to mohli este skusit, ale potom mi povie, ze on nevie co chce a uz som zasa doma... baby ja ho tak luuubim stale... :-(
Odpovedať
pozeram film Sumrak, tak tu este strasim :-D ;-) hviezdi, drahy mi pozicia vacsi obnos, aby som mohla v prahe ukojit svoju vypredajovu maniu :-D :-D ;-) kati, chuda moje :-| co keby si s nim nadobro prerusila kontakty?to by bolo asi naj.,ked sam nevie co chce.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nedokazem to mari.. vies ako mi poskocilo srdce od radosti, ked som ho pocula? no nadhera.... ja som mu len povedala, ze ja sa mu ozyvat nebudem a je na nom ako sa k tomu postavi.... a odvtedy mi volal uz dvakrat... je nejaky popleteny macik moj.. no nic idem konecne spat, lebo zajtra sme v praci len dvaja a ma nam prist plneee auto tovaru... uz sa vidim ako vecer padam mrtva do postele... cez vikend budem v senici u spoluziacky, tak ak budem moct tak sa vam ozvem... zatial pa, vidime sa rano x-)
Odpovedať
kuk, asi uz vsetky spite :-D |-|
Odpovedať
ahojky, kati, tak preco ti vola ked nevie co chce :-| ved to nema logiku a ty sa len trapis 8-( mari, tak som zvedava co pokupis :-D ja idem dnes ukladat polystyren na podlahy :-D :-) majte sa kraasne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa narychlo ozyvam - stale sa trapim s tym navodom... ak budem moct este sa ozvem a mari ty co tu v noci strasis :-))
Odpovedať
http://pokec.azet.sk/maryinka?i9=1392... ponahlam sa do kina, potom popisem viac ;-) :-) :-)
Odpovedať
tak ako :-D
Odpovedať
ahojte, takze moj nazor na Bratislavafilm - totalny prepadak..ale asi skutocnost v bratislavsykch uliciach.. :-| len skoda, ze takto prezentuju slovensko navonok.. :-| nooo, na korculiach bolo uno tutti x-) piestany su krasne x-) zajtra ma caka dnik s malou sesternicou z BA :-D ;-)
Odpovedať
nespiiim :-D kto ete nespi?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) mari...ja už o takom čase spím. :-) A aj som si myslela, že ten film bude blbosť. Však to režíroval ešte málo známy kronerov syn a ešte s tým asi nevie robiť :-| ježiš...to ja som tu včera nebola? =-) Tak ešte niečo napíšem za včerajšok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte. Robte sa, že dnes je piatok a že som tu :-D
Odpovedať
ahojte, letim si ja umyt haro a potom sup sup k babke ;-) :-) uzite si vikend :-)
Odpovedať
dobre ranko, dnes sa mi dobre spalo :-) tiez letime k babke na gril party :-D tak papa
Odpovedať
Profilova fotka
to idete všetky grilovať? Tak to aj my by sme mohli :-N
Odpovedať
my sme stravili den v stane :-D sesternici kupili,tak sme tam lenosili a vykecavali sa ;-) by som nepovedala, ze s 12r. kockou sa da tak dobre pokecat :-D :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?