Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
vikendujete coooo :-D :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mari...áno víkendujeme. Dnes je tak dobre, pod mrakom. Aspon nie je sparno :-p
Odpovedať
skoda, ze nie je sparno :-D :-| chceli sme sa ist kupat, ale ked je takto, mozme akurat tak doma sediet 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari...leto ešte neskončilo x-)
Odpovedať
ved nie, ale dnes mal kazdy volno,takze to konecne mohlo vyjst.. :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no škoooda.....tak si spravte výletik do parku alebo niekde po pešej :-| Aj ked to isto nebude ako kupalisko
Odpovedať
my sme nechceli ist na kupko, mna na nase nikto nedostane :-D ;-) ale k tomovi do bazena x-) a do parku pojdem, ale az navecer :-| ;-)
Odpovedať
mari a ako je u vas? =-) ved tu je krasne, sestra sla na kupko :-)
Odpovedať
tu je pod mrakom a trosken sa ochadilo 8-( jak naschval, snad nezacne prsat, drahy sa ozenil so zahradou :-D :-| tak travi dnik tam, ja idem s kamoskou a sesterkou do parku ;-) :-)
Odpovedať
vecer je v nitre na namesti kinematograf-film:Tango s komarmi :-) mozno zostaneme aj na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...ahá...som si myslela, že ste chceli ísť na kupko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
stratene dieta je tu :-)) tak som po zaujimavom vikende opat doma... bolo fajnovo, sme sa s kamoskou tolko nasmiali.. v piatok ma vyzdvihli v bratislave aj s rodinkou, vecer ulozili kinderka a vykecavali sa, potom som sa o pol druhej rano =-) este stretla s byvalym spoluziakom, spat som sla ale o pol piatej. No a rano sme pobehali po obchodoch a chystali sa na vecer. Boli sme na diskoteke v hodonine (adeli vyzerala som ta ;-) ) bolo perfisne - styria Dj-i - no vytancovana som dosytosti... ale aj poriadne unavena... tak asi idem do sprchy a rovno spat - zajtra ma caka tazky den... ako pozeram, aj vy ste sa mali dobre x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko x-) no ešte dnes vás pozdravím. Možno už nebudem mať možnosť, lebo asi už zajtra pôjdeme preč. Ale ak náhodou pôjdeme až v stredu, tak sa ukážem :-) kaktusik...čo ja by som dala za to, aby som šla na disku. Jááj...už som na diske nebola asi zo 8 rokov odkedy mám muža :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bys tak nechaj maleho manzelovi a chod :-)) na jednu disku by ta hadam pustil, ved treba sa obcas vyventilovat x-) ja som takaaa unavenaaa - aj pocasie je nejake divne.. uz sa tesim na vecer do postele :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no to asi nebude možné kaktusik...môj manžel je tak žiarlivy, že aj ked sa rozprávam zo susedom o 25 rokov starším, tak už šomre :-| A aj tak malý by s manželom nechcel byť
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha, no tak to by so mnou mal veeelmi tazke... ja sa raz za cas musim ist niekam "resetnut"... to asi vsade chodite spolu ze? a vies co? vezmeme aj jeho :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no on chodí na týždnovky, tak neviem kvôli čomu žiarli. Však keby som si chcela niekoho nájsť, tak to robím cez týžden, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneeee :-)) jaj ti chlapi... ten moj neziarlil - teda tusim len raz, ked mi volaval spoluziak :-)) a ja som neziarlila nikdy - bud mu verim alebo nie... ale som ho upozornila, ze ak mu raz pridem na neveru, ze ho zbijem :-) a tu babu tiez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja sa chválabohu nemusím báť, že mi muž bude neverný. No kto by ho chcel takého ksichta. Nech je rád, že si našiel mna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys :-D ja som sa tiez nebala, len som mu to povedala, aby si nemyslel, ze moze vsetko a ze so mnou nic nepohne :-D :-p a este som mu povedala, ze ked sa uz "posmykne", tak nech pouzije ochranu, nieze domov dotrepe nejaku pliagu.... :-D sa na mna pozeral ako ze coooo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ty si koza. Ale dobre si mu povedala.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja od vás. Mari vidíš to, aká som dnes ukecaná? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ahojte a prajem pekný den. Možno sa cez obed ukážem ;-)
Odpovedať
Caute baby,maly spinka,tak mam chvilu cas :-D :-D :-D Da to male psisko riadne zabrat :-N Kati,no musis dat vediet dopredu,ze pojdes do Hodosa :-D my uz tam chodime sem-tam :-) Cez vikend sme sa venovali nasmu miminu a nemame cas na nic ine...uz nech je vacsi a trochu samostatnejsi... Inak,nasa vychova total zlyhala...nechceli sme,aby spaval s nami v posteli,no po tyzdnovom knucani a prebdenych nociach sme povolili,ked nam sam vyskocil do postele :-D :-D :-D To budem matka :-N Jaaaj baby,leti to leti...a o dva tyzdne do prace,fnuk-fnuk ;-(
Odpovedať
ahojte, :-) sledujem, ze sa to tu rozbehlo :-D ;-) bys, mas pochvalu :-D :-) :-) my sme vcera stravili cele poobedie v parku, bolo max super.. dam dake fotky na pokec, potom vam linknem x-) neskoro vecer sme zakotvili na stanovacke :-D svagrinka isla aj s partiou-chytat ryby a stanovat, tak sme ich boli kuk :-) uz aj drahy vymysla, ze kupi stan a ze pojdeme aj my.. ale mna to nelaka :-S :-S on dne sisiel po 3tyzdnoch do roboty.. na tyzden, potom si berie dalsie 2 tyzdne dovolenky :-D ;-) :-) :-) som si vcera kupila homeopatika na hrdlo ;-) zda sa, ze zaberaju x-) bodaj by nie, ked som ich jedla vcera ako cukriky kazdu hodinu :-N :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli nabuduce nahlasim skor :-) inac babulky, taku mam dobru naladu - a ani neviem preco x-) ale je mi dobreee. dufam len, ze mi to nikto nepokazi
Odpovedať
Profilova fotka
no tak som už zase tu mari...takže ani nevadilo, že ste sa neboli kúpať. Spravili ste si aj tak pekný dník. :-) A díky, že si ma pochválila :-D adeli...ejha...takže ste sa dali obmäkčiť knučaním? :-D No pekne.... o chvílu bude spávať v posteli sám a vy na zemi :-D :-D kaktusik...čo si si šlahla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bys nic :-) to len asi este ucinkuju endorfiny co som si "vytancovala" v sobotu :-)) ale uz asi starnem lebo taku mam svalovicu... adeli - no pekne... :-) ale tak ktovie, mozno by som sa aj ja dala "nalomit" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik...nie, nestarneš. Málo chodíš :-D Keby si chodila pravidelne každý piatok a sobotu, tak budeš vládať aj do 40tky :-D inak...ja by som sa nalomiť nedala. Už ked som sa dieťaťom nedala, tak nejakým psom už duplom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj bys no co si.... ja ked som hore jednu noc, tak to potom tyzden dospavam.. vynimkou je len skuskove, ked sa "nastavim" na rezim malo spanku :-) a k tomu dietatu - ja som tiez zastancom toho, ze dieta ma spat vo svojej posteli, kamoska mi na to povedala - ze ved potom uvidis, ked ti bude krpec revat a nebudes vediet co s nim, tak ho aj do postele vezmes.. no neviem, neviem.. ved potom dam vediet :-) ale to uz bys aj tvoj maly bude velkyyy kym ja budem mat nejake kinder :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?