Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
a to pite ? :-D
Odpovedať
inak, som zostila, ze nemam topanky do hor.. takze tura do janosikovych dier sa asi nebude konat :-| :-(
Odpovedať
jaaj, sak hovor ze jablcnik :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako mne perfektne doma fici internet... to je paraaada :-) mozem stahovat do aleluja.. aj ked neviem co, lebo net som si v podstate davala kvoli mikimu... ale teraz som rada, ze ho mam kvoli vam :-) mozem vam hooocikedy napisat x-)
Odpovedať
kati, ja som si davala net kvoli diplomovke a takto to dopadlo :-D boze jak mne je cely den zle :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to :-) a z coho ti je zle, respektive ako? mozno aj z tepla ti je tak nanic
Odpovedať
nie nic take... dnes konecne dosla ms :-p a nic nezabera :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak mna to caka buduci tyzdnen... ale uz dnes ma brucho bolelo... takze sa mam na co tesit
Odpovedať
ahojteee kocky, mna vcera drahy prekvapil :-D :-D :-D viete cim??? mnami sladkou kukuricou :-D :-p :-p sme sa dopchali jak.. :-D ;-) boli sme na tie nakupy, potom sme sa stavili na jednej opekacke-cela som dostipana ]-( ]-( :-| novaju tu kolace, ale ja mozem na ne len kuk :-D :-| ;-) vyrazame o 11tej, o 14tej mame byt ubytovani x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... idem sa pochvalit, mala som perfis vikend.. bola som u kamosky - ma dvoch synov - jeden ma 4,5 a ten druhy mal minuly tyzden rok.. no taka som vysantena a unavena, ze az :-) su to zlaticka... navymyslaju sa poriadne ale neda sa nelubit ich :-)) takze asi tak.. a zajtra sa mi nechce ist do prace - sef sa vrati z dovolenky, bude oddychnuty - to zasa budu poziadavky.. hodil by sa mi este jeden vikend... este ze ja budem mat pracovny tyzden o jeden den kratsi - teda ak mi sefino da na piatok dovolenku :-)
Odpovedať
ahojte, ja len ze zijeme :-D 8-) ;-) dnes sme absolvovali turu na velky krivan a aj na chleb :-p sme sa pomotali - unavili :-. teraz relaxujeme x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no chvaalabohu mari ze ste v poriadku :-) inac odkedy si odisla, nejako tu je mrtvo... mne sa standardne nic nechce.. tak som sa napapala, ze sa mi spat akurat tak chce.. ostatne babulky kde sa flakosite... ja uz mam na piatok dovolenku podpisanu, listok na vlak kupeny, takze vo stvrtok vecer idem smer vychod :-)) dufam, ze mamina uvari nieco mnaaaam x-)
Odpovedať
ahojky kati, no ja som nebola dva dni ani pri Pc, mam dovcu, stale beham :-) teraz sme dopiekli kolacik a pojdem sa zbalit do prahy 8-) ked nie som v robote, pri pc ani neviem aky je den :-N :-D
Odpovedať
a aby som nezabudla, vcera sme mali jablcnik na dome... pre Mari "pite" :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi :-) do prahy by som sla hneeeed :-) no mozno raz pojdeme so vsetkymi babami na babsku jazdu :-)) inac dufam, ze to stretko vyjde a ze sa nejako zosuladime :-)
Odpovedať
Caute zenusky...stale nieco citam a pisem...ach jaj...a buduci tyzden bude uz havo,takze na net nebudem mat veru cas... Hviezdi,tak do Prahy idete? A co len tak na vyletik??? My sme tiez mali ist buduci vikend,ale nakoniec nejdeme kvoli hafkovi... Kati,tak si uzi dovolenku,ved si to zasluzis :-) :-) :-)
Odpovedať
ideme k svagrinke oddychnut na par dni.... to mame ako kompenzaciu kedze nejdeme tento rok k moru :-D buduci tyzden budem mat este volno, no neviem co budem robit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi ak nemas co, ja ti hned pridelim ulohy :-)) okna umyt, koberce vytepovaat :-D :-D :-p ja budem mat buduci tyzden dost tazky - kolega ma dovolenku, tak budem kmitat....
Odpovedať
kati, tak ja si nieco najdem :-D aj tak v pondelok skocim do prace, aby boli podklady k vyplatam nachystane :-D uz som pobalena, snad sa tam priatelovi este nieco zmesti :-p :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no no ved to - ja keby ze mam dovolenku, tak mi chalani tiez vynadaju ak by neboli vyplatky nacas :-) inac mam totalne po nalade, musim prerobit jeden 50 stranovy navod... uz teraz z toho sediviem dokelu ]-(
Odpovedať
zdravi vas uchodena, unavena, ale stastna a spokojna mari ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mari, tak to som rada, ze sa mas dobre :-) ja sa prave prehovaram, aby som nesla spat.. potrebujem este pracovat ale taaakto sa mi nechce..
Odpovedať
houk, vcera sme dorazili domenkov, hned vecer som neodolala kofole s kamoskami .. :-D :-p to je nenormalne, co sa za tych par dni tuna pomenilo =-) :-D ;-) sme kecali jak babky na trhu :-D ;-) ak mate chut a cas, kuk fotky z dovolenky, ale upozornujem, je ich dost :-D :-D :-D ;-) x-) : http://pokec.azet.sk/maryinka?i9=244f... mna dnes caka upratovaci den a vecer asi bazen a grilka u drahusika x-) x-)
Odpovedať
ahojte kocky :-) :-) :-) tak ja som vcera skoncila na grilovacke u draheho, kupat sme sa nekupali,bo dopustal vodu-zo studne-brrrr :-. potom sme sa venovali malej Emke x-) je to maly anjelik,ma 4r. a je na spapanie x-) je to dcera Tomovej sesternice a kedze ona nema na buduci tyzden "aupair", Emka zostane s nami v NR a my sa budeme o nu starat-ja s Tomovou sestrou a s Tomom ;-) :-) mala je zlata, vcera sme boli na preliezkach a z nicoho nic mi povedala, ze ma lubi :-N x-) x-) vystiskala ma, pomojkala.. x-) x-) som bola namakko :-N :-D x-) Tomova mami odchadza od utorka pri more so sestrou :-) :-) :-) :-) tak rozmyslam, ci na 10dni nezmenim adresu :-D ;-) drahy ma dovcu do konca tyzdna, takze preco to nevyuzit ;-) dnes sa chystame na oldies party do leopoldova :-) :-) taka minirozlucka s letom :-N ;-) bo na tu septembrovu uz nepojdem :-| ;-) hviezdi, tak ako vyletujete??? potom cakam fotky na FB :-N ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, kde ste vsetky =-) =-) dovcujete cooo 8-) my sme boli vcera na oldieskach, bolo svetovo :-D ;-) predtym som sa bola kupat u draheho-super schladenie v takom hice :-o 8-) hviezdi, no kde si ty prazacka? :-D ;-) kati, tak rodicia vyhrali nad dovcou.. :-N ;-) :-) adeli, co havo? x-) a kolko priprav este??? :-D ;-)
Odpovedať
hviezdi, vyzera to tak, ze aj ja pojdem kuk do prahy x-) x-) x-) x-) sice len na dva dni,ale karlov most a staomestske namestie budu moje x-) x-) x-) ako bolo?fotky fotky fotky :-D ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak uz som tu aj ja.. mam za sebou dost unavny vikend, ale bolo celkom dobre... akurat som dnes dostala mrchu, tak mi je taaak zleeee :-x normalne na blinkanie.... ak budem mat chvilku tak trocha rozpisem info o vikende... len teraz musim makat, lebo kolega ma dovolenku... zatial paaa a pouvazujte o stretku ok? :-)
Odpovedať
kati, tak si najdi chvilku a pis :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak uz mam chvilku :-) taaakze zacnem pekne po poriadku: stvrtok - po praci som sla domov, vsetko v pohodicke, az kym nas vlak za liptovskym mikulasom nezrazil nejakeho cyklistu :-( :-( tak sme tam hodinu a pol stali.. no hrozny to bol pocit, este nikdy som nic take nezazila... a uz ani nechcem.. tym, ze sme tam stali som samozrejme nestihla posledny pripoj domov z popradu... a dalsi siel az o 4 rano... no sranda neskutocna.. ale nastastie musim pochvalit vsetkych pracovnikov, ktori boli v nasom IC - vsetkym nam vybavil nahradne spoje - na vsetky smery, kam sa ludia potrebovali dostat. Takze domov som namiesto o 22:30 prisla az nieco po polnoci. Rano sme skoro vstavali lebo sme sli na vylet. piatok - rano sme povstavali, ranajky a taaak...kym sme sa vytrepali z domu, bolo hadam aj pol jedenastej :-) no a kedze nas bolo vela, tak nas ocino vozil na dva krat... Ale bolo fajnovo - boli sme tuto www.horazvir.sk je tam uzasne... domov sme prisli okolo piatej, tak sme s maminou narychlo zbuchali veceru pre osem ludi, pripravili veci na sobotu a este som stihla ist k tete na kavu. sobota - rano som bola u tety kadernicky - takze od soboty som trolinku oblondavela - dala som si taky jemny melir, potom sla k babke - nasi uz varili na dvore vo veeelkom kotli gulas, no veselo bolo.. trocha som sa poopalovala, baby sa ma doma pytali, ci som bola v spanielsku ked som taka hneda :-) a ja som bola jeden den na slnku :-D no a este sme boli pozriet maleho filipka - je naaadherny - akurat v sobotu mal dva tyzdne x-) len strasne sesterke place stale... chuda, taka je unavena... nastastie jej kazdy den pride pomoct mamina, asi by sa inac zblaznila.. no a.. nedela: to zbehlo rychlo - pomohla som mamine s obedom, po obede sme vyprevadili jednu navstevnu skupinu (segra, jej manzel a jeho mamina), zbehli sme k tete na kavu a potom nasi na stanicu hodili aj mna... no a potom dlllha cesta do ba.. nastastie, uz sa nedialo ziadne zdrzanie, takze o jedenestaj vecer som bola v ba.. takze to bol rychly report mojho vikendu.. a ozaj, kde su ostatne baby...adeli sa asi venuje havinovi, hviezdi sa spamatava z vyletu, a bys sem uz ani nechodieva =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?