Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
aj moje sa vydaria :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz neviem.. pojdem najprv do nitry tam si dam dve- tri palacinky, kym dojdem ku hviezdi mi vytravi - dam dalsie 3 :-D a potom mozem ist domov... :-D :-D :-p no tusim mi zasibava z tepla :-)
Odpovedať
kati, prid, som cele dni sama doma ;-) :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto som mala skor vediet :-D mari.. ale tak mi napadlo - ked sa mari vydovolenkuje, tak uz konecne spiskame nejake stretko... trebars aj u nas na byte - ak teda nie je niekomu do BA moc daleko.. a ked budete chciet a palacinky napeciem hm? x-)
Odpovedať
kati, jaaaa som zaaaa :-D :-D :-D len co ostatne.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, musia sa vyjadrit... tak teda babule - vyjadrite sa :-)
Odpovedať
do ba? to sa stratim :-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi tak by som ta pockala... ba je len troska vacsia dedina - a okrem toho - zo stanice ide priamo ku mne bus a na zastavke by som ta vyzdvihla.. ale mne je v zasade jedno, kde sa stretneme.. hviezdi a co nitra?
Odpovedať
sak by sme isli spolu, aj ja sa stratim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no este to by mi chybalo, aby ste sa tam stratili, kto vas bude potom po celej ba hladat :-D
Odpovedať
kati, no ale ja stratim skor nez tam dojdem :-D nr-blbe spoje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi no tak na toto je uz kazda rada draha :-D :-D no tak navrhnite miesto - ja pridem urcite :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kosice? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeemine, tam som uz davno nebola, ale pre mna za mna .-) a mari ty brdo - asi zacne oblizovat monitor - to je aka provokacia dat tie palacinky na FB... pomoooc
Odpovedať
nooo, som aj za kosice, len keby cesta z nitry v tomto teple netrvala tak dlho.. najdite daky stred ;-) kati, :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem - bystrica :-D :-D
Odpovedať
kati a ty si kto na fb? =-) sorry, je to so mnou tazke :-D ale moja orientacia je .... :-p :-N ja mam najblizsie Tn :-D 8-)
Odpovedať
a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi tak kludne moze byt aj tn - len ja to tam nepoznam, tak by sme sa museli stretnut niekde na stanici alebo tak... mari ako si na tom ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no halo babulky.. kde ze steee
Odpovedať
ja som poobede lezala.. a potom som bola za kamoskou v obchode.. teraz letim do vane a potom von-pred barak na schody :-D kofola nas omrzela :-D tak budeme sediet len tuna na schodoch :-D ;-)
Odpovedať
BAAAAA :-D :-D :-D myslim na stretko :-D :-N jaaj,zase idem na pracak...furt otravuju :-D :-D :-D aj u vas bola taka pekna burka vcera??? x-) x-) x-)
Odpovedať
adeli, fakt supisna 8-( musela som mat zavrete okna, takze som v tom hice nemohla spat ]-( a vyzeralo to,ze sa konecne vyspim :-| :-( ja makam ostodvesto :-D zbalim skoro celu skrinu-ved kdyby neco :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som tu aj ja.. od rana blazinec - konecne mi boli zapojit z t-comu internet, co som si v novembri objednala :-D teraz som dobehla do prace a tu dalsie psycho.. dnes tu teda asi moc nebudem.. a co sa tyka burky - ja som sa po prve hrozne bala a po druhe mi bolo taaaak teplo, kedze som musela mat zatvorene okna... taka som unavena, ze keby som si hlavu aj na klavesnicu polozila tak zaspim. mari - peknu dovolenku prajem :-) oddychni si x-) a potom ked sa vratis doladime to stretko :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja idem na pedikuru. :-o :-S :-( bojim bojim kati, dikes 8-) x-)
Odpovedať
kocky, bavim sa na nahodach :-D :-D :-D viete co sa mi stalo :-) bola som na pedikure, ale pedikurka si ma zapisala na vcera, takze ma nevzala 14.45, ale 15.45 :-| som sa s nou zakecala o mojej praci ;-) a sedela tam taka mlada zena, okolo 35r.-ta si ma stale obzerala.. taka symposka.. a ked som povedala, kam idem ucit-ona na to, ze budem ucit jej syna :-D :-D :-D a ked mi povedala, na aku skolu chodi jej dcera-tak ja jej na to,tak tu zase bude ucit moja spoluziacka :-D ;-) no sranda, nahoda jak... fakt ;-) :-) a ked ta mlada pani odisla, pedikruka mi hovorila, kto to je.. a dalsia haluz-ja poznam jej manzela :-D :-D :-D teta mi lichotila, ze deti sa mozu tesit na mladu peknu p.uc. :-N :-N :-N ale ja neviem, mam z toho trosken strach.. ale tak nejako zacat musim ;-) :-) no,letim do vane, potom dam vsetky veci do kufra-snad sa mi pomestia :-) mami vypeka ostodvesto :-p :-p :-p o 20h. ideme s drahym na nakupy-nejake zakladne potraviny ;-) :-p nebudem sa s vami lucit, bo berieme notebook a je tam internet, takze sa urcite ukazem 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no co kocky??? u nas rozvoniava jablkove pite :-p :-p a aj sladke croasanty :-p :-p
Odpovedať
co je to pite :-N
Odpovedať
jablkovy kolac :-p :-p
Odpovedať
http://www.helenvader.net/adrianka/sw... :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?