Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
http://www.topky.sk/cl/10/513994/Na-P... :-( :-( :-(
Odpovedať
Tos,ani vam nechybam??? ]-( :-( |-| :-D :-D :-D Bola som na vikend na Starej Turej u kamosky zo strednej a drahy bol natacat na Pohode...takze si zazil tu "atmosku"...nastastie sa mi vratil v poriadku a chvalabohu,ze mi nakoniec nezohnal vstupku,inak by som mozno pod tym stanom sibrinkovala aj ja,pretoze tam hrali prevazne technisko,a to jedine z celej pohody by ma asi zaujimalo... Je to nafigu...clovek sa ide zabavit a uz sa nevrati ;-( :-|
Odpovedať
nepisete vy ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( nebudem ani ja :-p :-p :-p ale pocujte :-D v nedelu,ked budeme-asi- na dovolenke, budeme mat s drahym "vyrocie" :-N x-) 7,5roka x-) x-) ake prekvapko mam vymysliet??? poradteeee ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari ale no taaak :-) pracujeme... a co sa toho vyrocia tyka - ja by som riesila len nejaku malickost... my sme si napriklad na vyrocia ani nic nedavali.. zdalo sa mi to take... no to je jedno :-D :-p
Odpovedať
hej, ale FB stihate :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale no taaak ;-) mari netrucuj :-) ved ked nieco - vzdy ma najdes aj na skype x-)
Odpovedať
ale ja tu potom vyzeram, ze trpim samomluvou :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a tak to sa aj mne obcas stava.. a vies co je najhorsie? ze ja sa niekedy sama so sebou rozpravam aj realne :-D :-D takze pohodka
Odpovedať
mozu mat lieky vplyv na to, ze sa mi z pupaku od komara stane velky pupacisko-rozliaty po celej ruke/nohe??? mne sa toto nikdy nestalo :-| ale teraz mam take dva velke, ze nechapem =-) =-) =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari lieky nie - tie komare su totiz take agresivne ze az... nejake zmutovane su alebo co... ja mam take stipance, ze keby si to videla, tak odpadnes... daj si na to ocot - malo by to odpuchnut... aspon mne to pomaha
Odpovedať
Mari,aj spoluziacka mala taku bouly na ruke z komara...davala si na to fenistil... Baby,neviete o niekom,kto predava jack rusella teriera???zhanam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adeli mne na to fenistil uz ani nezabera.. a o niekokom kto by predaval havina neviem, iba jedna kocka mi minule nukala macicky, ale to asi nechces x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko, aale baby, ziadny fenistil ani ocot, treba pit pivo a komare vas obídu :-D :-D co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tesite sa, ze som Vas prisla aj ja dnes pozriet? Nejako sa mi zacnelo po ms.sk :-D hehe :-D ale nechce sa mi veru citat secko, co ste tu za ten cas, co som to flakala popisali, bo tusim kazdy den jedna strana pribuda :-D hihi :)
Odpovedať
hviezdi, to sa mam natriet pivom, ci co??? :-D :-D :-D zoe, serus :-D ;-) :-) noooo, ja chcem dnes poprat.. v piatok baliiiiiimeeee x-) x-) x-) a este sa chcem objednat na pedikuru, aby ma na dovci palcek nebolel :-(
Odpovedať
nieee, vypit pivo :-D :-D vitamin B a komare su fuc ;-) :-N zoe, sa nerob ze si nas necitala :-D ;-) mari, to uz??? tolko dni o tebe nebude pocut? :-| ja zacnem balit a vypekat v utorok :-D
Odpovedať
hviezdi, jaaaaj, OK :-D :-p no ideme od soboty a stvrtok spat ;-) 8-) ale tak lahko sa ma nezbavis, je tam internetove pripojenie :-D ale budem sa snazit byt na nete co najmenej :-N ;-) aj som navrhla Tomovi, nech nebereme notebook, ale on ze neeeeee-ze ho pekne vezmeme :-D :-D
Odpovedať
no ja som si chcela do prahy tiez brat, ale bohuzial nemam na nete roaming :-N :-) som zvedava ci sa aspon raz ozves ]-( =-)
Odpovedať
hviezdi, a odkedy dokedy idete??? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ved uz vies :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence :-) no vidim, ze sa tu pomaly ale isto strhava dovolenkova horucka x-) ja som vcera vecer bola v starom meste - dala som si najdrahsie male pivko ake som kedy pila... skoro som odpadla, co dokazu pytat za 3 deci tekutiny... ale aspon bolo dobre :-D inac som sa zabudla pochvalit - nasa rodinka sa rozrastla o jedneho clena - sesternici sa v sobotu narodil maly filipko :-) este som ho sice nevidela - netrpezlivo cakam na fotky, ale uz ho straaasne lubim x-) a este k tym dovolenkam - ja sa neviem rozhodnut - buduci vikend by som chcela ist do chorvatska - len tak od stvrtku do nedele, ale nasi ma volaju domov, ze im je smutno a ze si budeme grilovat a taaak, tak neviem co si mam vybrat =-) a este v auguste by sme mali ist s nasimi do talianska - teda tusim skor len do rima - na 5 dni.. ale pst - to je darcek pre nasich - tak nevyzradit x-)
Odpovedať
kati, zvol rodicov a potom taliansko ;-) 8-) lebo ked pojdes aj do chorvatska, budem aj ja vymyslat s dalsou dovolenkou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari :-D :-D ty si teda cislo :-D ked ja sa este necitim na to ist domov, nasi sa budu pytat na veci ohladne rozchodu a mne sa o tom moc nechce rozpravat este.. ale zasa filipka by som sla pozriet, aj ked mamina ma hned zrusila, ze co si - to je este skoro tam ist na navstevu.. ale ja by som len nakukla =-) mne uz asi nacisto zasibava - normalne by som chcela babo :-D a vcera som si na nete pozerala nejake byty... zeby som mala potrebu sa konecne usadit??
Odpovedať
ja by som volila chorvatsko :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi ja to vidim podobne ako ty :-D :-D no este sa popytam - spravim anketu v mojom okoli a rozhodnem sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac odvcera mam nove nechtiky - takeee kraaasne... musim si kupit fotak, nech vam to mozem pofotit.. a inac tu kozmeticku som mala tiez vcera - bola som na depilacii, tak uz mam zasa pekne hladke nohale.. inac tak som sa pobavila - kozmeticka mi akurat depilovala podpazusie - ja som bola v pohode a pani na vedlajsom lehatku za mna jajkala - ze viete, ja len to pocujem a boli ma to za vas :-D :-D no zlata bola
Odpovedať
mna bol kuk drahusik x-) x-) x-) na biku, uz na nom rok nesedel :-D si nanuk dal, pokecali sme a isiel ta het ;-) vecer ideme na kofcu so zoe a jej princom na belom ihahaaa :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
kati, keby si videla moje nechty-ze dovidenia 8-( su krasne hnedo-zelene :-D od zeme a buriny 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D mari :-) ty ma vies vzdy tak dobre naladit.. ze na bielom ihahaaa :-) a ked sme uz pri tych princoch.. nejakeho pre mna ste nevideli =-) :-D je mi stale smutno za mikim, ale tak taky princ by sa zisiel - aspon na chodenie do kina a tak :-) ked uz na nic ine.. kamosky mi uz nestihaju :-D stale nieco vymyslam, niekam beham.. a oni sem tam musia aj spat :-D ja bohuzial spat nejako nemozem 8-(
Odpovedať
kati, ani ja nespavam 8-( odkedy odisiel spolubojovnik brat :-| no mna dnes nejako velmo hrdlo zacalo palit a drahy pri mne kychal a soplil =-) =-) snad nestravime tu dovcu v posteli ]-( :-| ci tééélo ne tééélo :-D a budeme potiť :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?