Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti verim, vies ako niekedy zaspavam ja? ked nemozem zaspat a uz mam z toho uplne nervy, tak si predstavim, ze je pri mne miki a do desiatich minut spim,... asi mi sibe, ale stale som z toho rozchodu trocha mimo a neviem poriadne spat... no a ty si predstav, ze tvoj bracho chrapka na vedlajsej posteli a dobre :-)
Odpovedať
povysavane ;-) asi sa idem pustit do toho prania ;-) kati,mne to nepomaha..najslepsie sa mi spi pri drahom, sa do neho "zacvaknem" :-N a citim sa ako v maminkinom brusku a spim jak drevo ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi tak to poznam, ja som sa tiez vzdy najlepsie vyspinkala pri drahom.. strasne sa zo mna smial, ze len co si k nemu lahnem tak spim :-)) ale ked mne bolo tak dobreeee, ked bol pri mne...
Odpovedať
pracka sa uz vrti, ale nejako cudne buchoce :-D =-) 8-(
Odpovedať
kati,neboj, ja verim, ze k tebe docvala princ na bielom koni, pre ktoreho budes vzacna a jedina x-) a uz navzdy budete pri sebe zaspavat ;-) :-) x-)
Odpovedať
naprala som plny balkon ;-) uteraky a utierky zostavaju na zajtra ;-) vonku je riadny hic :-o 8-)
Odpovedať
Caute baby,tak ja som dnes upravovala fotky,co sme s kamoskou nafotili cez vikend...stihla som len nejake 4...je to riadna makacka... Mari,ak chces,do tej terchovej mozem zohnat kontakt na jedno ubytko...platili sme 8eur za noc a nebolo to daleko od centra...je tam miesta pre 10 ludi...ja by som rada sla preliezt tie diery,kedze so spoluziackami som nebola,len stale nemame cas :-S kazdy vikend nabity :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) ako ste sa vyhajali? Či ešte všetky spíte?
Odpovedať
Profilova fotka
co by sme spali bys, my makame :-D vcera som mala zasa taky fajnovy vecer... kamoska ma vyzdvihla z prace a sli sme rovno k vode, len skoda, ze som nemala plavky... tak som sa len na brehu opalovala, ale bolo dobree :-) a dnes ideme zas..
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik....tak fajnové odreagovanie po práci, že? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda ano.. plus k tomu nejaky fernetik a slniecko praziace na hlavu - zabava zarucena :-) a hlavne nie je mi az tak smutno, ked som s kamosmi.. su hrozne zlati vsetci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcataaaa kdeze sa flakame? aj kavu mam uz vypitu, som vam vsetkym pozalievala a vy nikde... ]-( :-D mate vela robotky alebo lenosite niekde pri vode?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte práve som si navarila žihlavový čajík. Neviem prečo práve ten, ale je dobrý tak prečo nie. Najlepší je bez ničoho x-) kaktusik...keby ja som si dala ferntík, tak po prvom mám 2 promile :-D :-D
Odpovedať
konecne doma.. zato doma je naj. ;-) :-) som bola od vcera rana az doteraz u babky..sme makali s mami na zahradke :-o :-p ale vysledny efekt je eno nuno x-)
Odpovedať
hm? cierne? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... biele? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... alebo taketo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5...
Odpovedať
bys, to snad nie :-D :-D ja milujem hruskuuuu :-p :-p fernet ble ble ble :-S
Odpovedať
dobre ranko, mari mne sa pacia tie alebo :-D ;-) dnes ma caka tazky den, :-| idem na to ..
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko mari...mne sa páčia tie druhé x-) Ja už ked tak si dám radšej vínko, ale tvrdé ja nemusím. Možno ešte tak broskynovú, ale ani tá mi vľmi nešmakuje :-| hviezdi...tak pekný dník ;-)
Odpovedať
hviezdi, tak nech ti to dnes ide od ruky ;-) :-) bys, ahaaaa..takze vinecko :-D :-p ja nelubim.. skor radler-pivo so spriteom ;-) :-p idem do mesta na otocku.. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
caute alkacky :-D ja ked tak, maly cerveny strik :-p sem tam bavorak :-) pekny dnik aj vam baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako sa sme sa rozkecali o alkohole :-) ja inac dnes neviem co skor... kolega ma dovlenku, takze fachcim na dvoch pocitacoch sucasne.. celkom haluz - ale aspon mi skor zbehne den.. vcera som bola v kine na dobu ladovu 3 - celkom srandovne to bolo :-)
Odpovedať
jak by som jaaa uz niekam vypadla :-o 8-) v meste je hiiiiiiiiiiiic..no otras :-o 8-( drahy sa ma dnes snazil nastvat.. :-D aaale jaaa som sa nedala.. :-D ;-) :-) si mysli, ze sa bude pred kolegami ukazovat? :-D tak to neeeeee :-p :-p
Odpovedať
kde ste vsetky ]-( ]-( ]-( ]-( dufam, ze ste aspon pekne opalene :-D ked uz to tu zanedbavate.. ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko x-) mari...ja som krásne opálená. Každý mi to závidí a pýtajú sa, či som bola s malým pri mori. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari ja som mala vcera chaos v robotke, potom som bola na 10 minut shopingovat, no a potom sme si sli grilovat k vode... mam asi 100 stipancov au
Odpovedať
bys, tak to ti zavidim :-N :-| ja mam bledohnede ruky a dekolt, inak som biela ako cmar 8-( ale aj tak nosim kratucke gate :-D naaa nech, nebudem sa predsa parit v rifliach len za to, ze sa mi neda opalit.. :-D 8-) kati, ty s nejaka akcna v poslednej dobe ;-) :-p 8-) aj ja som dostipana.. 8-( stale sa len skrabem :-o :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no veru akcna - ale paci sa mi to... a je to aj riesenie ako nemysliet na blbosti... dokonca som dnes spala u kamosky - teda ani moc nespala, lebo takeee teplo bolo.. no a rano som si este sla domov pre veci... zaujimave rano som mala rozhodne... dnes by som mala ist ku kamosovi do modry, ale asi sa potrebujem poriadne vyspat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
včera som bola so švagrinou v parku. Komárov tam je jak nasr..tých ]-( mari...ja som tak opálená, že napr. ramienka a brucho mám úplne biele, ale zvyšok je hnedý. Vyzerám jak zebra, ale chválabohu to biele nie je vidno kaktusik....10min. si nakupovala? Nejako krátko nie? =-)
Odpovedať
bys, sa mas.. a kedy si bola v parku?aj ja som bola, do 18di 19.30-korculovat sa :-)
Odpovedať
teraz perem, ale citim sa nejaka slaba.. :-| to asi z liekov na hrdlo 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?